Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

mes vakar isvaziavom i saskrydi, sian va vakare grizom smile.gif tai gal visai ok sakyciau? Oras geras pakliuvo smile.gif Do aisku biski pazyzeno pradzioj, po to ir soko ir begiojo, duko! 9 val uzmigdyt be sansu buvo, nes jai labiau rupejo pasokineti ant ciuzinio palapine biggrin.gif tai daviau duotis kiek jegu tures ir nuejom miegot pries 12.. Vaikas luzo akimirksiu ir ne motais buvo tolumoj skambanti muzika ar salia plepantys vyrai prie alaus biggrin.gif Cia man jie daugiau trukde.. Nakti puikiai ismiegojo vokelyje i roges biggrin.gif tik gaila po 7 pazadino pravaziuojanti masina ir suo.. bet kaip ji sugeba atsikelus ryte iskart strykt ir duotis??!! pasokinejo ant ciuzinejo ir jau liepe mums keltis, eiti lauk! Nors mes su tevu dar butume mielai pamiegoje pora val biggrin.gif ale teko keltis ir eit vaiko peneti, nes visa zyzla buvo, o prisikirtus vel davesi kaip uzvesta biggrin.gif neisivaizduoju, is kur pas ja tiek energijos? Ale kai luzo pietu, tai viskas dzin buvo biggrin.gif tikiuosi sian greit uzmigs namie ir ryt ryte duos mums issimiegoti bent iki 9 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2013 07 27, 20:04)


kaip savaitgalis gal su leliais į Jūros šventę keliaujat aš šiemet neaaa ..


Nekokis musu savaitgalis verysad.gif
Apsirgo manoji,vaziavom dar ir I santariskes pries nakti.
Tempa virs 39 ir nekrenta,pasirodo pasigavus zarnyno infekcija
Bet sain jau nieko,sveiksta

Gaila,kad orai geri,o mes namie turim but doh.gif

Mildukai,uz gera savaitgali 4u.gif
Atsakyti
gustika, jums irgi 4u.gif kad greiciau sveiktumet, kol orai dar vasariski smile.gif bet man jau sian karsta biggrin.gif noretusi kur pavesy prie ezero...
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2013 07 28, 14:47)
Nekokis musu savaitgalis verysad.gif
Apsirgo manoji,vaziavom dar ir I santariskes pries nakti.
Tempa virs 39 ir nekrenta,pasirodo pasigavus zarnyno infekcija
Bet sain jau nieko,sveiksta

Oi, laikykitės, mergaitės 4u.gif

Mums birželio pradžioj taip buvo, kvietėm greitą naktį ir paliko stebėjimui nakčiai ligoninėj, nors jokių vaistų nedavė, apart rehidron ir ibufeno doh.gif Irgi sakė žarnyno infekcija, nors neviduriavo ir tik kartą vėmė, kai arbatos pagerė. Vėmė tai nuo tempos. Tai aš taip ir nesupratau prie ko čia žarnynas buvo... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GreenBubble: 28 liepos 2013 - 20:48
Aciu,merginos,uz palaikyma 4u.gif

Maniske tik pradzioj pora sykiu purptelejo,as sudaviau smectos nieko blogo neitardama.
Ligoninej sake,smecta tik uzlaiko procesa.Daba tempa apie 37,vakar 4 kartus nuviduriavo,o dabar jau pabertas kunelis raudonom demem.Gyd sake cia normalu,turi savaime praeit.

Nestukes,kaip karscius pernesat?kaip sveikatos jusu?
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2013 07 29, 14:44)
*Maniske tik pradzioj pora sykiu purptelejo,as sudaviau smectos nieko blogo neitardama.
Ligoninej sake,smecta tik uzlaiko procesa.Daba tempa apie 37,vakar 4 kartus nuviduriavo,o  dabar jau pabertas kunelis raudonom demem.Gyd sake cia normalu,turi savaime praeit.
**Nestukes,kaip karscius pernesat?kaip sveikatos jusu?

*Nu tai matyt jums tikrai žarnynas... Bet jei tempa nebekyla, tai jau sveikstat smile.gif Linkėjimai mažiukei 4u.gif
**Nu sunku jau ir taip, o per karščius tai visai... Dar, kad nereikėtų paskui tą velniūzą bėgiot, tai gal lengviau būtų smile.gif Jau turiu 15 kg doh.gif Siaubas kažkoks, o dar du mėnesiai liko... Nžn ką reiks daryt... Su E finiše turėjau 16 iš viso, tai baisu net pagalvot kiek dabar bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2013 07 29, 14:44)
Nestukes,kaip karscius pernesat?kaip sveikatos jusu?

nu, kazkaip sian sedet pavesy sode buvo visai gerai, bet ryte vaziuot ant saules buvo sunkoka.. jau net bloga daresi.. Ir pastebejau, kad greit pavargstu, noriu pasedet, vakare vapse koma atrodo, tik pooooilsio norisi.. nusitrepsiu per diena paskui Do lakstydama. Pas mane gal kokiu 10 kg pliuse? Nepamenu, kiek su Do turejau? apie 12 ar 16?? g.gif ir siaip sunku rast padeti sedejimui - susilenkus spaudzia, issitiesus nepatogu..
teoriskai ryt einu dekreta atsidaryti, tai reiktu kazkaip liniuote pasitaisyti unsure.gif
Atsakyti
ogooooo kaip čia ilgai tylu...

kaip jūs nestuke.gif ištveriat tas kelias dienas karščio bangų.. na ryt žada jau vesesnį orą unsure.gif

kaip mažyliai manoji sunkiai miega ..karšta ..dar porą dantų išdaiginom ir dar tiek pat kalnelių turim bigsmile.gif ant nosies rudenėlis gal jau ruošiat "kraitį" į lopšelius ? g.gif
Atsakyti
kaaarsta.... jau sian kazkaip ir mane paveike.. namie baisiai karsta, tvanku... Kur nors vandeny mirkt ar pavesy ant vejuko gulet tai nieko aisku smile.gif vakar va prie ezero buvom, tai taip ir mirkom visa diena smile.gif

Dovile miega gal nieko, visa nusiklojus biggrin.gif nes tik prikloju, tai nusimeta iskart.. Ai, galvoju, gal nesusals? Nors man buna jei pravesta nugara, tai kamputi kaldros nugriabiu:) o jai matyt ir to nereikia biggrin.gif tik siaip uzmigt buna sunku, kai karsta.. vartosi vartosi..

o del darziukiu, tai dar kazkaip labai nesiruosem, bet vis galvoju, ko cia reiketu? Basutes tik turim smile.gif reiks rubelius perziuret kada, nes vasara baigsis ir matyt ne kazkas liks rudeniui dar nesioti biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif sviaikos...
niu lietuvi6ka vasara trumpam grįžo ir jau tuoj rudenėlis ateis..man po langais jau krenta trešnės lapai taip ir primena kad jau artėja ruduo ..ui darbingas ruduo šiemet ..su visom panom į daržiukus ir mokyklas man pačiai mokslai kaip reiks sulakstyt kolkas neįsivaizduoju schmoll.gif

kažkas visgi nukentės ax.gif manoji pupa jau pradejo sėst ant puodo bet tik kaip žaidimas ir galiausiai turejom tą pirmąjį kartą , bet sakė pasidžiauget ir užteks jau savaite kaip daugiau nepriprašau sėdėt ...

kadangi kasdie važinejam į KLP (kremtu vairavimo mokslus) tenka mažiukes palikti beveik visai dienai tai galiausiai po dvieju sav tarpo mažoji manęs nebenori paleist ..skiriames su ašarom, o jau laime kai sugrįžtu , apsikabina , glaudžias, bučiuoja wub.gif tai privertė mane susimąstyti, kad su daržiuku pasilikt gali būti dar sunkiau g.gif nors tikejausi, kad taip apsipras mažoji jog mama kasdien paliks pusdieniui bent jau tikrai unsure.gif

moka valgyt su šakute ir šaukščiuku, bet iš principo vėl ima saujom, o kai bandau pati duot ožiukai ui kokie išlenda doh.gif terlenckis dar didelis cool.gif

tai vat pasipasakojau biggrin.gif

kaip mamkos su darželiais reikalai?visos gavot kas nėjot?o gal yra tokių kurie dar neisit ?

aš nusiteikus jai reiks ir nevesti pupos jai matysiu, kad tikrai mažylei sunku ..iki pavasario dar leisiu sau nedirbt pasibaigti mokslą, reik visgi diplomas tikrai turesiu ka veikt blink.gif ,o dar praktika 2 mėn doh.gif


pasidovanojam 4u.gif užvakar suėjo 1metas ir 9 mėnesiukai 4u.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2013 08 11, 10:07)


kaip mamkos su darželiais reikalai?


vaiksto gerai - jauniausia darziuky kol kas - ale labai imliai mokosi visko is kitu vaiku.
pasilieka gerai, buna kad po savaitgaliu (kaip kad siandien) biski asaryciu paliejo, bet uz duru palaukiau kol nurims - tai girdejau jos verkima ~10 sekundziu smile.gif aukletoja uzkalbejo.
va rudeni ateis verkianciu armija - tai nezinau kas cia bus biggrin.gif

ant puodo toliau sekmingai nedaro, valgo pati ir nebesileidzia maitinama. visiskai. geria jau is puodelio/stiklines. bando sneketi- zmoniu kalba biggrin.gif tik kad nukerta pirma skiemeni ilgesniu zodziu smile.gif tai pagal galunes ir konteksta suprantam ka nori pasakyt.

zdraica nereali - jei galetu turbut ir i menuli nuskirstu mamai ate ate pamojavus smile.gif

taip ir gyvenam.

o vyresnelei pagaliau pabaigiau viska supirkt mokyklai unsure.gif pabandziau susumuot kiek gi kainuoja ta pirmoka i mokykla isleist - tai susidare apvali sumele g.gif
bet svarbiausia pas L. yra didziulis noras i mokykla smile.gif tai laukiam rugsejo ir naujo starto biggrin.gif
Atsakyti
oo... as irgi i mokykla labai norejau! begau is darzelio ir sakiau nebeeisiu! sakiau - noriu i mokykla!!!! biggrin.gif nu tai mamai jau nebuvo kur dingti smile.gif Nors tik birzeli buvo 6 m sueje.. galvojo iki 7 palauks..
Atsakyti