Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

QUOTE(samantila @ 2013 07 21, 13:52)


mb jau kartais nesusituri sako turi tris ir dar negali nusiramint , nori visų iš karto  doh.gif  lotuliukas.gif ...nooooriu man amžiaus skirtumas daugiau nei 4 metai yra baisu nes aplink pilna pavyzdžiu kaip na nelimpa ir viskas bendravimas kai jau daugiau nei 5 m skirumas ..aišku ne visi, bet daug ...




tarp maniskiu be 9 dienu 5 metu skirtumas. man tai tobulas skirtumas (kaip mamai) jei treciuka planuosim, tai vel taikytume kad butu panasus.

nelimpa buna ir tarp pametinuku - turiu pavyzdziu - taip kad cia ne taisykle mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~lullaby~ @ 2013 07 21, 04:13)
tarp maniskiu be 9 dienu 5 metu skirtumas. man tai tobulas skirtumas (kaip mamai) jei treciuka planuosim, tai vel taikytume kad butu panasus.

nelimpa buna ir tarp pametinuku - turiu pavyzdziu - taip kad cia ne taisykle  mirksiukas.gif  ax.gif



džiugu kad jums tinka 4u.gif 5 metai dar tikrai geras skirtumas 4u.gif

buna buna, bet aš žiūriu ne tik dabar kol maži bet ir į ateitį kai užaugs ir suaugs, gi nesakau kategoriškai ir aš turiu aplink save daug pavyzdžių biggrin.gif nors dar priklauso nuo auklėjimo ir vaikų charakterio bruožų, nebūna taip kad visi liuks sutaria ar jau lb prastai yra visur yra išimčių ..vien žodžiu tema neišsemiama lotuliukas.gif

nu kas per vėjas vėl pajūrį neša galvą nuo pečių gūsiais ...užtat patalynei džiut labai gerai cool.gif
Atsakyti
oj tas oras siom dienom tai toks rudeninis man jau... Birzeli buvo tikra vasara, o liepa kazkokia neaiski.. tikiuosi tai dar ne vasaros pabaiga, kad dar rugpjuti prisils ir pasildys mano senus kaulus biggrin.gif
Atsakyti
..aha reikia šilumos tiems kauliukams ...ale vejas tai baisiai šaltas šiandien ..buvau šiandien pas leliuką liepinukę- ot mažas stebūklas wub.gif coliukė paėmiau ant rankyčiau ir sakiau viskas bėgu nešina namo biggrin.gif wub.gif


kaip sekasi jūsų pipirams nešioti basutes ar batukus ?..manoji peša šalin visą avalynę ir koinytes nesvarbu kur esam ..namie tai basinėja , o puodo reikalai jau ima nervą doh.gif niekaip nesusitariam dar neturim to pirmojo karto net verysad.gif nei ant tuliko nesiseda nei ant puodo doh.gif
Atsakyti
oj, musu sian irgi vos vejas nenunese, kol iki pardes suvaiksciojom... trumpas pasibuvimas lauke buvo...

del basuciu, tai maniske lauke tvarkingai nesioja ir uzsegamas ir croksiuku nepameta, o va namie tai buna nusimauna, pameta, kitus bando apsiauti.. kojines irgi tai nurauna, tai pameta.. taip ir vaiksto pusiau basa, pusiau apsievus.. dabar kai vesoka, tai vis bandau kuo apauti, nes saltokos tos grindys..

su puoduku irgi reikalai ne kokie.. nervina, kai MB mama ar senelis aiskina Dovilei, kad jau ji turi daryti i puoduka.. Nu lyg mes jai nesakom ir pan. Lyg jau jie kazkaip kitaip pasakys ir ji stebuklingai atsisedus padarys.. Pff... Aisku, as jau vos atsilus orams tikejausi, kad greit cia ismoksim, ale ka.. 2 men ir jokio rezultato.. MAtyt dar smegeneles neatsirado reikiama jungtis.. Nieko, palauksim, o jei ka, darzely ismoks (tikiuosi) biggrin.gif
tik dabar jau malonu, kad nedaro balu kas 20 min.. gali ir 2 val sausa pravaiksciot smile.gif Nu ir kai padaro, net jei i pampi, tai dazniausiai pasako.. vadinasi, tiek jau supranta, tik po laiko.

o kaip pas jus su kaprizais? oj, maniskei tokie ragai islinde!! aisku, plius iltiniai vis juda, matyt skauda, tai dar piktesne, irzlesne.. bet jau kaprizna! To noriu, to nenoriu! Lelia ijunk, lelia isjunk ir tada vel ijunk! vis tenka pakovoti namie.. Ir nauja uzgaida - mamyte apapa.. paimk, panesk, pakelk.. pfff.. ciut kas tuoj apapa.. ir zyzia, jei neimi.. atsitupus palaikyt netinka. Zo, cia irgi kovojam, nes jau didele, kojas turi, gali eiti pati.
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2013 07 22, 22:39)
..aha reikia šilumos tiems kauliukams ...

kaip sekasi jūsų pipirams nešioti basutes ar batukus ?..manoji peša šalin  visą avalynę ir koinytes nesvarbu kur esam ..namie tai basinėja , o puodo reikalai jau ima nervą  doh.gif niekaip nesusitariam dar neturim to pirmojo karto net  verysad.gif nei ant tuliko nesiseda nei ant puodo  doh.gif


Taaaip,siluma kaulu nelauzo drinks_cheers.gif

Manoji pati tapius atnesa,kai einam laukan,kazkaip neplesia nuo koju dar
kojines kartais nusimauna,bet as jai sakau-va ziurek,mama su kojinem,salta kojytem,ir tu buk su savom,tai pasiduoda ikalbama
o labiausiai patinka tai su mamos tapiais vaiksciot po namus

Praeis dar kiek laiko ir sedes tavoji ant puoduo,duodu zodi mirksiukas.gif

Maniske vis nauju zodziu ismoksta,pastarasis-lylia,lylia(kai uz lango lyja lietus)
ir isvis,matyt savo balsa lb myli,tai tik kalba,tik kalba,ciulba mazoji lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(MildukasK @ 2013 07 22, 23:12)
o kaip pas jus su kaprizais? oj, maniskei tokie ragai islinde!! aisku, plius iltiniai vis juda, matyt skauda, tai dar piktesne, irzlesne.. bet jau kaprizna! To noriu, to nenoriu! Lelia ijunk, lelia isjunk ir tada vel ijunk! vis tenka pakovoti namie.. Ir nauja uzgaida - mamyte apapa.. paimk, panesk, pakelk.. pfff.. ciut kas tuoj apapa.. ir zyzia, jei neimi.. atsitupus palaikyt netinka. Zo, cia irgi kovojam, nes jau didele, kojas turi, gali eiti pati.


Pas mus kaprizai yra proporcingi zmoniu,esanciu namie skaiciui.Kuo daugiau zmoniu-tuo didesni ragai doh.gif
Kai namie mes vienos-vaikas auksinis,ne asaru,ne pykciu,nieko.
o del apapa, tai as pati megstu ja patampyt,tik va retai kada leidzias jau,matyt,suprant,kad jau didele pana lotuliukas.gif O man dar taip noris ja panesiot wub.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustika: 22 liepos 2013 - 22:23
QUOTE(MildukasK @ 2013 07 22, 11:12)
oj, musu sian irgi vos vejas nenunese, kol iki pardes suvaiksciojom... trumpas pasibuvimas lauke buvo...

del basuciu, tai maniske lauke tvarkingai nesioja ir uzsegamas ir croksiuku nepameta, o va namie tai buna nusimauna, pameta, kitus bando apsiauti.. kojines irgi tai nurauna, tai pameta.. taip ir vaiksto pusiau basa, pusiau apsievus.. dabar kai vesoka, tai vis bandau kuo apauti, nes saltokos tos grindys..

su puoduku irgi reikalai ne kokie.. nervina, kai MB mama ar senelis aiskina Dovilei, kad jau ji turi daryti i puoduka.. Nu lyg mes jai nesakom ir pan. Lyg jau jie kazkaip kitaip pasakys ir ji stebuklingai atsisedus padarys.. Pff... Aisku, as jau vos atsilus orams tikejausi, kad greit cia ismoksim, ale ka.. 2 men ir jokio rezultato.. MAtyt dar smegeneles neatsirado reikiama jungtis.. Nieko, palauksim, o jei ka, darzely ismoks (tikiuosi) biggrin.gif
tik dabar jau malonu, kad nedaro balu kas 20 min.. gali ir 2 val sausa pravaiksciot smile.gif Nu ir kai padaro, net jei i pampi, tai dazniausiai pasako.. vadinasi, tiek jau supranta, tik po laiko.




ui ui kaip apie mus žodos žodin drinks_cheers.gif na ožiukai nedideli tik va labai nori begioti lakstyti ir jaigu jau paimi ant ranku būn dūdos cool.gif crocs lauke devim bet va kambarį tik basom užtat snarglis vis atsiranda nuo šaltų grindų doh.gif

del puodo tai aa sako psss irgi sako darau ir kai į pampį-triusiką padaro prasineša doh.gif o ant puodo laksto ir viskas va 10s patūpėjo ir išsižergia tipo daro biggrin.gif bet jau lek

pastebim kad mūsų mergyte megsta dainuoti megdžioji pawer gabalus lotuliukas.gif ir šoka bet dainuoja daugiau cool.gif
Atsakyti
Labu 4u.gif
Mes biški prie jūros buvom išlėkę, ir nors oras ne koks buvo, bet paatostogavom visai thumbup.gif Kadangi neturėjom plano gulėt paplūdimy, tai ta vėsuma ir apniukęs dangus visai netrugdė biggrin.gif Aplankėm beveik visus Klp lankytinus objektus, mažiui labai patiko ir Jūrų muziejuj ir mini zoo, ir visur kitur. Prie jūros tik kartą buvom, pabraidėm, bet užteko smile.gif Tik, kad su vaiku per kelionę nėjo susišnekėt... Jau toks mandras buvo, kad neklausk doh.gif Iš Klp dar pas mano močiutę buvom porą dienų, bet kažkaip namo grįžus pradėjo vaiks taisytis po truputį. Tik su puodo reikalais kažkas atsitiko. Nors visur puoduką vežėmės ir darė tvarkingai, nu manie niekaip. Kada nepaklausi tai nenori, jei neši tai klykia kaip skerdžiamas, jei per prievartą pasodini tai padaro, nu bet nesinori taip elgtis, o gražiai susitart labai retai pavyksta. Šian ne tik primyžo n-n kiek pampių, bet dar ir priš... du kartus sugebėjo, o jau neatsimenu kada taip buvo, visad parodydavo kad nori doh.gif Žodžiu, nervai nelaiko jau man, o nuo pirmadienio MB jau į darbą išeina, tai visai bus linksma... doh.gif

Dėl uošvių tai pas mane kaip pas Samantilą... Nuo praėjusių metų birželio nebuvau pas juos. Mb jei nori tai su vaiku nuvažiuoja pusvalandžiui kokiam, kai ten būnam. Nu nerūpi jiems anūkas nė kiek. Turi du vyro sesers, tai matyt tų užtenka. Nu, nieko nepadarysi, yra kaip yra.

QUOTE(Kuro-Nezumi @ 2013 07 11, 23:10)
Aš tempą matuoju ant kaktos... microlife skaitmeniniu termometru..

Mes irgi tokį pirkom, nes su kitokiu pamatuot be šansų, nebent kai tempa didelė ir miega, tada nejaučia (turiu ir elektroninį ir gyvsidabrinį), tai, jei vaikas tikrai ramiai būna, visų termometrų duomenys sutampa. Tik matuojant bekontakčiu reik labai žėt, kad nesujudėtų, nes jei tik biškį krusteli tai šnipštas gaunas...
Atsakyti
Sveikos

GreenBubble už gerą laiką 4u.gif

fainai pajūrį ir mes vakar mirkėm kojas Nidoje prie galingų kopų bigsmile.gif ir Jūrų muziejų aplankėm , mini zoo dar saraše mirksiukas.gif

jei tik biškį krusteli tai šnipštas gaunas... nu blynnn juk vaikas visą laik nemiega mano nebemiegančios g.gif susimiglinau , o masčiau pirkt g.gif

na gal kelionės išmušė iš vėžių vaikulį dėl puodo g.gif mums puodas "padrūškė" vis tuščias doh.gif
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2013 07 26, 10:09)
jei tik biškį krusteli tai šnipštas gaunas... nu blynnn juk vaikas visą laik nemiega mano nebemiegančios g.gif susimiglinau , o masčiau pirkt  g.gif

Nu bet žinok jiems įdomu į tą lemputę žiūrėt, tai iš kokio trečio karto išeina ir nemiegančiam pamatuot. Mūsų jau dabar ramiai pasėdi, kai matuojam smile.gif
Atsakyti
Tai kad su visais prietaisais reikia "pabendrauti".. maniškis irgi ne iškart davėsi tempą matuojamas bekontakčiu... iš pradžių parodai, paaiškini, duodi pačiam pačiupinėti, pavartyti.. tada jau galima matuoti. dažniausiai matuoju vis tiek kelis kartus, kad žinoti tą tiesą...

Pas mus tam tikras laikotarpis praėjo, kol kirpimo mašinėlė draugė patapo ir pan...
Viskam laikas reikalingas ax.gif
Atsakyti
teip teip ..prie viskos priprasti ir susigyventi ..

kaip savaitgalis gal su leliais į Jūros šventę keliaujat aš šiemet neaaa ..
Atsakyti