Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

QUOTE(MildukasK @ 2013 07 13, 15:01)
na, merginos, kas sian pas jus sventinimas pusryciams buvo, kas pietums? Ar kazka ypatingo gaminat savaitgaliais? smile.gif


na zinok,nieko ypatingo.Nebent kokiu blyneliu prasikepam,pyraga sau-mazoji ne neziuri,ji is viso jokiu uogieniu/uogu ne burnon.
Va ka jau valgo,tai mociutes gamintus koldunus,valgytu kas diena lotuliukas.gif jei duociau..ir dar makaronus.

Kuro,nu liux ideju dovanom ant palankynu pametei,saunuole tu mirksiukas.gif
Sakyk,o kodel taip pati veziuko norejai/nori? blush2.gif

Milduk,kaip tavo sveikata?atostogu su vyru pajurin nevaziuojat?
Samantila, kaip gaila,kad neturi draugiu pasonej,ir uosviai dar tokie doh.gif bet gerai,kad turi saunia seimyna-gera TB ir buri mergyciu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustika: 14 liepos 2013 - 13:43
QUOTE(gustika @ 2013 07 14, 14:41)
Kuro,nu liux ideju dovanom ant palankynu pametei,saunuole tu mirksiukas.gif
Sakyk,o kodel taip pati veziuko norejai/nori? blush2.gif


MB vėžys, sesers draugas - irgi vėžys... mano buvusi geriausia draugė - vežys.. šio ženklo žmonės mano gyvenime kažką išskirtinio daro, priduoda rolleyes.gif wub.gif
Atsakyti
oj, su tom dovanelem, tai as tik uz praktiskas, bet... reik zinot kiek daug visko teveliai spejo prisipirkti pries vaikuciui gimstant.. Dauguma jau dabar turi tas pirmuju metu knygutes, plius cia skonio reikalas.. As toki daikta tik pati pirkciau, nes dovanotas dar ir nepatikti gali.. Esu isranki biggrin.gif Vonios zaisliukai gal nieko ideja, jei koki turi, tai manau dar keli nepamaisys smile.gif Pamperiu draugams nenesu, bet mes is tevu gavom - suejo smile.gif Lygiai kaip ir jokiu barskuciu, kramtuku, buteliuku ar soskiu neperku - daznai ju jau turi, arba gal neplanuoja tarkim soskes duoti, tai.. Galima koki gera eco prausikli ar aliejuka vaikuciui nupirkti, nes jie nepigus ir siaip teveliai gal nenusipirktu, o va dovanotu manau apsidziaugtu smile.gif As dar buna dovanoju rubelius, bet tokius nekasdienius, grazesnius, bet butinai didesnio dydzio, nes "ant dabar" matyt pilna spinta turi biggrin.gif
O va mamytems niekada kazkaip nieko nenesdavau.. tik leliukui smile.gif

Gustika, idomi tavo merguzele - uogu atsisako g.gif maniskei tai tik duok! Patinka jai pirsciukais rankioti smile.gif Buna duodu, kad pati i kose isidetu, tai pradzioj po viena po viena, o po to jau sauja kabina ir meta smile.gif o tada is koses su saukstu jau graibo biggrin.gif

vakar pusryciams keliau blynus sirdeles, nes paprastai buna lietiniai ar mazi tie, ar mieliniai, tai galvoju reik ka idomiau smile.gif skonis tas pats, tik kad vaizdas kitas biggrin.gif
pietums improvizacinis makaronu apkepas, bet dar yra kur tobuleti biggrin.gif o vakare baigiai pyrago norejau, bet tingejau kepti.. vis galvoju apie koki nors su stoooooru aguonu idaru, niam niam smile.gif

Buvom sian su mazaja ir Eriele+Dorian i Trakus nuvykusios, tetis ten grajino su orkestru, tai galvoju bus vaikui pramoga, i teti paziureti.. ale kur tau!! Tik jie pradejo grot, Dovile pradejo saukti nepatinka, nepatinka! Per garsu jai matyt buvo.. Issigando, tai teko eiti toliau ir atsisedus laukti, kol jie baigs programa.. Dorianas isklause viska su idomumu smile.gif et, arba reik vaika pratinti prie tecio koncertu, arba teks juos aplenkti.. pfff...

Del atostogu, tai va nuo 4dienio prasideda!! thumbup.gif Kol kas planas neaiskus.. yra pora meetu planuose, saskrydis, be to namie remontas, pffff... pffff... nenoriu kaip pernai, kad kol geras oras tektu namie sedet, o kai darbai baigesi, orai irgi pasibaige, tai nelabai jau kur nuvaziavom.. Kadangi mes su palapinem, tai paziurejus prognoze jei oras pasirodys geras, tai susipakuojam ir lekiam, ar prie ezero, ar prie juros smile.gif turim laiko iki rugsejo biggrin.gif sveikata kol kas ok, tai tikiuosi prisimaudyti iki soties! Nors Dovile dabar toks enerdzaizetis, kad eina sau.. Duksta ir duksta namie, lauke irgi lekia, bega, lipa.. tik spek is paskos priziuret, nors dabar jau daznai paleidziu ja viena, kol nesaukia, as stengiuosi pasedeti ramiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuro-Nezumi @ 2013 07 14, 14:44)
MB vėžys, sesers draugas - irgi vėžys... mano buvusi geriausia draugė - vežys.. šio ženklo žmonės mano gyvenime kažką išskirtinio daro, priduoda  rolleyes.gif  wub.gif


o pati kartais ne zuvyte esi?

QUOTE(MildukasK @ 2013 07 14, 22:31)


Buvom sian su mazaja ir Eriele+Dorian i Trakus nuvykusios, tetis ten grajino su orkestru, tai galvoju bus vaikui pramoga, i teti paziureti.. ale kur tau!! Tik jie pradejo grot, Dovile pradejo saukti nepatinka, nepatinka! Per garsu jai matyt buvo.. Issigando, tai teko eiti toliau ir atsisedus laukti, kol jie baigs programa.. Dorianas isklause viska su idomumu smile.gif et, arba reik vaika pratinti prie tecio koncertu, arba teks juos aplenkti.. pfff...

Del atostogu, tai va nuo 4dienio prasideda!! 

Kadangi mes su palapinem, tai paziurejus prognoze jei oras pasirodys geras, tai susipakuojam ir lekiam, ar prie ezero, ar prie juros smile.gif turim laiko iki rugsejo biggrin.gif sveikata kol kas ok, tai tikiuosi prisimaudyti iki soties! Nors Dovile dabar toks enerdzaizetis, kad eina sau.. Duksta ir duksta namie, lauke irgi lekia, bega, lipa.. tik spek is paskos priziuret, nors dabar jau daznai paleidziu ja viena, kol nesaukia, as stengiuosi pasedeti ramiai biggrin.gif


Matai,kokie skirting tie vaikai,manoji koncertu metu ir soka,ir ploja,ir dainuoja.Zodziu-pati koncertuoja lotuliukas.gif

Su palapinem?Alia malaciai jus,saunuoliai.As tai islepus siuo kl blush2.gif Man wc ir dusas tur but,o ypac,jei dar su vaiku.
Atostogu daug turit,spesit visur,ir orai bus geri,pamatysi mirksiukas.gif Geru atostogu jum 4u.gif

Manoji ir paturbinta zinok,ji pailsi tik tada,kai guli,o guli tik tada,kai miega.
Visa kita laika-lipa,bega.soka,karias ir pan. Sveikatos reik gelezines su ja,as papratai,nakciai ja migdtdama,pati pavargus uzmiegu gericiau nei ji. lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2013 07 15, 14:18)
o pati kartais ne zuvyte esi?

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif beveik... ta prasme, kad tik-tik pati avino pradžia... bet MB sako, kad daugiau žuvis, nei avinas
Atsakyti
nu bliamba nervai nelaiko... atrodo, kad mažiui antru ratu vėl tas susirgimas eina... ir, kaip tyčia, gydytoja nuo šios savaitės pradžios atostogų išėjo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuro-Nezumi @ 2013 07 17, 04:39)
nu bliamba nervai nelaiko... atrodo, kad mažiui antru ratu vėl tas susirgimas eina... ir, kaip tyčia, gydytoja nuo šios savaitės pradžios atostogų išėjo  verysad.gif




4u.gif oi nebesisitebiu ir pas mane taip jai ne gerklė tai snarglys varva ..ko norėt tokie keisti orai keičiais ir keičiasi ..ir mūsų jau atostogauja iki pat rugpjūčio galo ..

o kas yra mažiui?
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2013 07 19, 18:08)
4u.gif oi nebesisitebiu ir pas mane taip jai ne gerklė tai snarglys varva ..ko norėt tokie keisti orai keičiais ir keičiasi ..ir mūsų jau atostogauja iki pat rugpjūčio galo ..

o kas yra mažiui?


Prasidėjo tas pats, kaip praeitą kartą - tempa šokinėja, pusiau snrglys/pusiau kosulys... kadangi šįkart iškart griebėmės gydytis, tai lyg taip blogai nėra, kaip praeitą kartą...
Atsakyti
čiupkit iki pilno pasveikimo 4u.gif 4u.gif 4u.gif

manosiso irgi snargliuojasi ir gerkles yr tai padejo purškalas Hexaral...ir islas čiulpiam Eukalipen tepalu tepu , bet ot sakau vasara vaikai serga ir serga ..galėtų Anglija atpūst karščio biggrin.gif

toks vėjas šiandien galingas nes damuša gusis ir iki 18km ko gero blink.gif nekišu nosies su lapkritinuke nes mustais para tiktai kaip nėra slogos ax.gif o va trimetinė dar turi bet ją nulaikyt kamarį be šansų biggrin.gif akys stačios ir davai pro duris su dičke sese lotuliukas.gif

na kas s u manim šitaip vacation4.gif tik kavą lotuliukas.gif
Atsakyti
Gavau žinutę iš vienos draugės - pagimdė vakar bernužėlį (pirmas vaikelis)... 54 cm, 3,7 kg... Ale prisiminiau savo gimdymą ir mažių... 46 cm, 2,35 kg.. ecchh.. ir dar vėžiukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2013 07 20, 14:06)

toks vėjas šiandien galingas  nes damuša gusis ir iki 18km ko gero  blink.gif nekišu nosies su lapkritinuke nes mustais para tiktai kaip nėra slogos  ax.gif o va trimetinė dar turi bet ją nulaikyt kamarį be šansų  biggrin.gif akys stačios ir davai pro duris su dičke sese  lotuliukas.gif





Jei tiket LT prognozem,kita savaitgali turesim visus +27 thumbup.gif

QUOTE(Kuro-Nezumi @ 2013 07 20, 18:59)
ir dar vėžiukas  wub.gif


Kuro, kibkit su vyru spali i darbus,ir turesit 2014m veziuka blush2.gif
Atsakyti
tikrai kad echhh wub.gif ir aš svajoju apie vėžiuką bet ant birželio galo wub.gif man birželis žiauriai gražus kai žydi obelys ir visi kt medžiai , paukščiukai čiulba ulba wub.gif taip šviežiai oras kvepia alyvom ir ir visu kuom žydinčiu ...ir leliukas sau vežimėlyje miega kvėpuoja tuo lietuvišku rojum wub.gif wub.gif

ale man krebžda planas chuligans rugsėjui- spaliui lotuliukas.gif jai ne rugsėjis tai spalis tikrai mažu užkibimui lotuliukas.gif lotuliukas.gif

nu Kuro-Nezumi čiumpam rugsėjo antrą pusę už ragų lotuliukas.gif

ale juokai juokais, bet pasvarstyti verta .....tik pasvarstyti...paplanuoti ..., o D juokias ant debesies ... aš tik pamatau maža leliuką ir ašaros papt sesės irgi pamačiau ir nesusilaikiau ...

mb jau kartais nesusituri sako turi tris ir dar negali nusiramint , nori visų iš karto doh.gif lotuliukas.gif ...nooooriu man amžiaus skirtumas daugiau nei 4 metai yra baisu nes aplink pilna pavyzdžiu kaip na nelimpa ir viskas bendravimas kai jau daugiau nei 5 m skirumas ..aišku ne visi, bet daug ...

mano dičkei gerai su mažosiosm bet kolkas ..tuoj nebereikės ir metai savo padarys ..kt reikalai...mokykla ir žaidimai jau ne tie unsure.gif draugės ..PAAUGLYSTĖ lotuliukas.gif


na ir išsiplėčiau doh.gif kaip jūsų pipirai auga? manoji jau atrodo pasveiko ax.gif

KuroNezumi kaip tavo pipiras ? ale pas mane 2 drauges pagimde ir šeimos rate du leliukai wub.gif liepa gausi kaip niekada
Atsakyti