Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

Samantyt, as tau nuosirdziai linkiu kuo greiciau pasgaut mazyli 4u.gif
O ta apraudota paleisk jau,tegu pas dievuli ant debeselio gyvena jis/ji

Smagios naujienos tavo giminej,turit Vezyte wub.gif jautruolyte,prisirisus prie mamos turetu but labai ax.gif

Del termometro,tai mano microlife elektroninis-pazastinis,pasodinu,iduodu merginai i rankas dezute,taip ir matuojam.

Pas mus griaustinis,lietutis-atgaiva kokia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2013 07 12, 13:19)
Samantyt, as tau nuosirdziai linkiu kuo greiciau pasgaut mazyli 4u.gif
O ta apraudota paleisk jau,tegu pas dievuli ant debeselio gyvena jis/ji



pritariu drinks_cheers.gif ir linkiu to paties wink.gif
Atsakyti
....ačiū už palinkėjimą laaabai norėčiau planuot tuoj pat kt vasarai, bet reik D prašyt netyčiuko ...tam reikalui reikia abiems norėt


...oi leliukais turtingos abi pusės mano sesuo vakar , vyro brolis šiandien wub.gif wub.gif jai ne nelemtas praradimas būčiau ir aš vakar šiandien bigsmile.gif


kai supuosiu vėl gyvą kūdikį tada angeliukas gales ten aukštai supuotis wub.gif

na jai pradėčiau lauktis dabar ketvirto (apie prarastą niekas nežino) oi plaktų liežuviais visi kas netingi, kad tu durna ... tiek vaikų... jau kai trečios laukiaus replikavo ...aš skaitau tik nelaimingi žmonės plaka liežuviais nes augint man ne jiems , o replikuoja tie kurie turi ne viena ir ne 3 lelius ..nesinori piktuoju bet uošviai gyvena už 10 žingsniu mustais, bet vyro mama pas anūkų neateina visai nuo gimimo jai lauke pamato tai iš tolo, ar pro šalį eidama čiu čiu uošviuks vos paeidamas aktyvesnis biggrin.gif doh.gif lyg ir pykčio nelaiko, na nemėgsta taip ir nepamėgo manes tongue.gif bet nesuprantama man kaip neatbegti kas dien nepamyliuoti savo anukeliu gyvenant ant vieno kiemo , aš būčiau baisiai įkyri močiutė lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(gustika @ 2013 07 12, 02:19)
Samantyt, as tau nuosirdziai linkiu kuo greiciau pasgaut mazyli 4u.gif
O ta apraudota paleisk jau,tegu pas dievuli ant debeselio gyvena jis/ji

Smagios naujienos tavo giminej,turit Vezyte wub.gif jautruolyte,prisirisus prie mamos turetu but labai ax.gif

Pas mus griaustinis,lietutis-atgaiva kokia biggrin.gif



Pati mamytė vėžytė savo gimtadienio rytą pasidovanojo dukrytę thumbup.gif wub.gif



ir pas mus nubildejo ,labai fainai nulijo gaivu gera cool.gif
Atsakyti
samantila aš taaaaaaip norėjau vėžiuko ax.gif o čia dar gimtadienio proga thumbup.gif Aišku, kokioj paauglystėj gal ne taip faina... bet va dabar - tai super... abi tądien pasipuošusios, su gėlėmis... fotosesijos ir tiesiog labai-labai ypatinga diena.
dėl uošvių - tai "žiauriakas", sakyčiau... nesuprantu tokių žmonių
kaip ir nesuprantu tokių, kurie liežuvauja dėl2, 3 4 ar paskesnių vaikų... gal kai kalbama apie probleminę šeimyną - dar-dar.... bet kai vaikai mylima, auga laimingi ir tėveliai šaunūs... na nesuprantu schmoll.gif

dėl termometro.. jis su mažylio kortelės nuolaida kainavo apie 100lt... nesakyčiau, kad labai brangiai... nes mano vaikas, pvz., nesiduoda į šikną ar po pažastimi matuotis. o su tuo ant kaktos - tai ant švieselės sakau, kad paukščiuką gaudysim... kaip žaidimas - jam patinka... ir kai aukšta tempa - tai lengva matuoti ir daug kartų. nežinau - nesigailiu jį įsigijus
Atsakyti


Kuro -Nežumi "žaiuriakas" ir yra aš čia labai lb vieniša jaučiuos MB beveik nebūna visai neturiu su kuom pabendraut kaip tundra viena tupiu šitam kaime .... tik vaikai mano mane supa verysad.gif na kaip yra taip...
dovanėlė gimtadieniui yra tikrai kažkas nepaprasto jau visam gyvenimui ..aplamai kūdikio gimimas yra stebūklas wub.gif


o tai termometras kada pirktas? turiu ir aš šią kortelę tikrai nuolaida gera bigsmile.gif

Atsakyti
na, merginos, kas sian pas jus sventinimas pusryciams buvo, kas pietums? Ar kazka ypatingo gaminat savaitgaliais? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2013 07 13, 11:52)
o tai termometras kada pirktas? turiu ir aš šią kortelę tikrai nuolaida gera  bigsmile.gif


termometrą pirkau prieš beveik metus... bet dėl nuolaidos verta pažiūrėti ... dabar žvilgtelėjau - nuolaida tam termometrui su MYLIMIAUSIA arba MAŽYLIO kortele Gintarinėje vaistinėje - 20 proc.


QUOTE(MildukasK @ 2013 07 13, 15:01)
na, merginos, kas sian pas jus sventinimas pusryciams buvo, kas pietums? Ar kazka ypatingo gaminat savaitgaliais? smile.gif


Ypatingo nieko negaminam... kas lieka iš savaitės. arba gaminae įprastą maistą.. šįkart mano bernužėlis alpo dėl grikių ir troškintų daržovių "mišrainės".... cukinijos, balkažanas, svogūnai, morkos, paprika, šiek tiek česnako.. patroškinti.. atskirai išvirėm grikių.. sumaišai - ir vaikas be jokios mėsos kapoja patenkintas...
o maniškis varškės nevalgo, tad jokių varškėtukų ar pan. ... deja...

dabar ir košių (avižinių, 4 grūdų, visokių dribsnių, manų) atsisako... bet valgo ryžius (plikytų ir laukinių mišinys), grikius (ne ant pieno virtus ir ne dribsnius), makaronus, bulves visokiame pavidale... buvau sprandinės užmarinavusi žolelėse... tai išsireikalavo paragauti - o jau tada tik žiojosi. žinau, kad nelabai galima, bet šiek tiek paragavo... "gurmanas" doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
..o kad mano alptų panos del troškinių aš tai labai wub.gif nebent kai viskas išsitoškina ir jau lėkštėje reikia dar sūrio užtarkuot doh.gif dičkės išmislas biggrin.gif

pusryčiam manų košė buvo su mėlynėm sutrintom , pietums šviežiai pakastos bulvytės su kotletais ir salotom naminem , vakarienė charlyje kas ko norejo biggrin.gif

o dabar naktį verdu uogienę mėlynių rolleyes.gif nam nam tongue.gif

ryt ryte kepsiu varšetukus man valgo visi ir turbūt su mėlynėm lotuliukas.gif bet jau virtom ...


vartau kol kunkuliuoja "mamos ir mažylio katalogą" g.gif visko daug ..šiandien varėm "Leliukams" lauktuvių ...ui sunkus reikalas biggrin.gif wub.gif bet toks mielas wub.gif

ką jūs nešat kūdikiams kai gimsta šeimos rate? cool.gif gero pamperius cool.gif
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2013 07 13, 23:18)
ką jūs nešat kūdikiams kai gimsta šeimos rate? cool.gif  gero pamperius  cool.gif


pas mus šeimoj gavosi taip, kad 2011 m. pagimdėme su sese (skirtumas - 3 mėn.)... kadangi dar skirtingose šalyse gyvename, tai niekas nieko nelankė... bet greičiausiai paklausčiau tėvų ax.gif nes žaislų kaip ir nereikia, tikiu, kad drabužėlių ir taip pilna... o vat visokių kitų gėrių - jau paklausti.. buteliukų rinkinys, mamai kokia laktaciją skatinanti priemonė (jei reikia)... aš, pvz., nenorėčiau, kad mano kūdikiui pampersų neštų blush2.gif be to, vėlgi klausti reikėtų - kokio dydžio, kokios firmos... bet gal aš čia viena tokia
Atsakyti
na sesuo nori pampiu tai nupirkom ax.gif o šiaip aš turejau pasipirkus iš Norvegijos pampiu 4 d biggrin.gif bet nieko pries, kad dar dovanotų nes na sueina kūdikiams labai greit rolleyes.gif kievienma savo...svarbu nepripirkti ko nereikia ...

yra dabar tų ecco pamperiu bet kaina jų ogoooo tai kaip dovanai visai nieko manau išbandys tėveliai , pamatys skirtumą tarp tradicinių rolleyes.gif

tos knygelės dabar dovanų aprašyt mažyli nuo gimimo prisiminimams wub.gif

o va mamytei sunkiau klausti nedrąsu ,mintyse: žindančiai mamytei tepaliukas ()(), aliejukas kūnui, arbata žindančiai, gal kokia knyga kas gi dar???????????????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 13 liepos 2013 - 23:28
QUOTE(samantila @ 2013 07 14, 00:23)
na sesuo nori pampiu tai nupirkom  ax.gif  o šiaip aš turejau pasipirkus iš Norvegijos pampiu 4 d  biggrin.gif  bet nieko pries, kad dar dovanotų nes na sueina kūdikiams labai greit  rolleyes.gif  kievienma savo...svarbu nepripirkti ko nereikia ...

yra dabar tų ecco pamperiu bet kaina jų ogoooo tai kaip dovanai visai nieko manau išbandys tėveliai , pamatys skirtumą tarp tradicinių  rolleyes.gif

tos knygelės dabar dovanų aprašyt mažyli nuo gimimo prisiminimams  wub.gif

o va mamytei sunkiau klausti nedrąsu ,mintyse: žindančiai mamytei tepaliukas ()(), aliejukas kūnui, arbata žindančiai, gal kokia knyga  kas gi dar???????????????


dėl pampių - pvz., Markas labai greitai augo, tad mes pamperius keitėme labai dažnai.. tai jų labai nepripirkdavau... jau nuo 3 numerio dar galima buvo daugiau pripirkti, nes lėčiau augti pradėjo..

korsetukas... gali būti ir daugiau tų pasirinkimų - bet vėlgi, pasiklausius.. gal kokios palaikančios kojinės, juostos, spec.naktiniai maitinimui, palučių rinkinys, į vaikišką lovytę gražus patalynės komplektas, kūdikio dienoraštis (pvz., knyga Pirmieji metai ir fotoalbumas ir dienoraštis), rinkinys į vonią (žolelių rinkiniai - lakišių, ramunėlių ir pan., labai minkšta kempinėlė, dėklas į vonią)
Atsakyti
laba ryt..

va rinkinys į vonia manau gera idėja thumbup.gif o knygutę tai taip jau pajamiau lb faina man wub.gif

Atsakyti