Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

man gydytoja pasakė, kad tokiems mažiukams nėra purškalų, todėl ir gavo antibus
Atsakyti
oj, su tais vaistais, tai baisu.. kartais gyd israso ka nors, o po to paskaitai, kad netinka maziems vaikams ir pan.... pfff.. geriau nesirgti.. maniskei kai cia tempa buvo sukilus, tai as nzn ka daryti.. nes neturiu tokios praktikos..
Atsakyti
sveikutės,

samantila, greičiau sveikit 4u.gif

mes ryt jau lagaminus krausimės ir poryt skrisim Lietuvėlėn rolleyes.gif

QUOTE(gustika @ 2013 07 09, 14:16)
mum ligoninej gyd.sake,kad mazo vaiko negalima apklot siltai,atseit kad isprakaituotu,kaip kad suauges,sake maziukam taip pavojinga daryt...sake,kaip tik geriau isrengt ir vesint kuna


drinks_cheers.gif kai mes dičkę vežėm į ligoninę su 41, tai ten irgi leipė vėsinti, išrengti ją, vaikui šalta, o leisdavo tik kojytes su plonyte medžiagyte apklot... dabar irgi visada taip darau, išrengiu vaikus, dedu vėsų kompresą ant kaktytės, sugirdau vaistukus nuo tempos, ir, jei tai ne kokia rimta liga, tai nusimušam. žvakutės šikniukan mums visai nepadeda schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos


na su tempos mušimu yra daug visokių atvejų- kai kūnas visas dega kai dreba kai nedreba, kai yra traukuliai kai nėra, kt mėlynuoja ir traukuliuoja prie 40 o manoji tik vangi raudona, mieguista ir sunkiai ant kojų ir visas kunas degė doh.gif ant kai ko esu senų pažiūrų gal blogai gal ne doh.gif mums mažiems mama visada sugirdydavo paractemolio paprasto tablietka apkamšydavo ir iki 15 min tempa krisdavo išprakaituodavom ...

taip darau ir savo vaikams ir tą 40 mažyliai numušiau per 10 min iki 38 vaikuliui akyse nušvito, krito krito dar žvakutes kišau į subiniuką ir sugirdžiau su mišiniu 150 mg gryno sutrinto paractemolio tai ir kritom greitai ir nakti nebekilo galiausiai paryčiais nukrito iki 37,3 ir per visą dieną ir vakare vakar jau nebeturėjom aukščiau šios tempos thumbup.gif

ir ką turim vieną prasikalusi dantuką viršuje ir apačioje beveik brėžia thumbup.gif na ko norėt 4 vietos ištine stipriai ir sukilo vaikui staigiai doh.gif

susirenkam balionėlius wub.gif ačiū visoms

pernai lekem su 39 į prėmimą, nes vaikas buvo per daug vangus ir krito man akyse, dar paberta visam kune, tuo metu karščiai buvo dideli o per Lietuvą plaukė Meningokoko banga galvojom kad pasigavom, ačiū D nuvažiavom be reikalo tik visursiukas nes gerklėje užauge guzai buvo tai mums pasakė priėmes gydytojas mesti visus ibufenus nes ten š.... daugiau skonio stiprikliu nei pačio paractemolio beje mano panos jį visada išvem unsure.gif pasakė duot paparasta tabletę trintą tik mažiau nei suaugusiam ir žvakutes pakaitom , 500mg tablete dalinu į 4 d tai va panos buvo patysrusio karščio smūgi vel para su puse vesinom ir visaip mušėm tempą ...turim jau tos patirties iki pažąstų , na aš nes kaip tyčia Mb nebūn šalia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuro-Nezumi @ 2013 07 09, 06:52)
man gydytoja pasakė, kad tokiems mažiukams nėra purškalų, todėl ir gavo antibus


ale kiek gydytojų tiek nuomonių doh.gif nepamenu kada antibus gerem iškart umckalor ir isla ir ta puršklą kur minėjo mamytė , teplaiukų turim daug vat ko norėčiau bet nežinau kur gaut šildomos druskos žinot tokia yra skysta maišelyje pakaitini ir dedis kai koseja , peršala rolleyes.gif

inhaliatoriaus neturim kolkas neprireikė tfu tfu cool.gif ridiką juodą su medum vartojam kai jau gerklėje kimba

na dabar vasara tai reik apie vasaros malonumus kalbėt cool.gif

gal kas nors movėt šiemet į Nidą su nakvyne ir šunėku cool.gif ką nors parekomenduosit žinau vieną "Nidos Pušynas" svečių namai priima, bet gal dar kas žino gerą slaptą viečikę pigesnę 4u.gif neturim kur ir kam palikti kudlės blink.gif
Atsakyti
o as noriu paklausti, kaip jus temperatura matuojat? Kokiu termometru ir kurioje vietoje?
Atsakyti
matuoju savo mažosioms rektaliniu būdų (į šinkutę) ir trimetinė duodasi kolkas..man tai vaikui pats patikimiausias būdas ...

naudojam šiuo metu microlife MT16F1 nu iš visų naudotų tik ne inf.raud spin. tai jis pats geriausias kolkas kadangi paprastą gyvsid. sudaužėm doh.gif nė vieno nebeturiu bet reik papirkt ieškot nes noriu pradėt matuot BT nuo kt ciklo rolleyes.gif gal ka sžino kur KLP gaut ax.gif
Atsakyti
labuka wink.gif

QUOTE(samantila @ 2013 07 08, 08:25)

o aš radau dar tokį rec. bet kiekių nenurodyta  doh.gif


virei gal? siaip manau maziau cukraus reiketu nei i raudonu serbentu uogiene ax.gif

QUOTE(gustika @ 2013 07 09, 14:16)
kad mazo vaiko negalima apklot siltai,atseit kad isprakaituotu,kaip kad suauges,sake maziukam taip pavojinga daryt...sake,kaip tik geriau isrengt ir vesint kuna


drinks_cheers.gif

QUOTE(Kuro-Nezumi @ 2013 07 09, 17:52)
man gydytoja pasakė, kad tokiems mažiukams nėra purškalų, todėl ir gavo antibus


mes irgi kai sirgom nuo gerkles gavom antibu, man taip keista pasirode, bet matyt reikejo

QUOTE(MildukasK @ 2013 07 10, 12:40)
o as noriu paklausti, kaip jus temperatura matuojat? Kokiu termometru ir kurioje vietoje?


va va ir man smalsu, nesergam daznai ( 3*tfu), bet kai reik pamatuoti tempa su gyvsidabriniu termometru yra kosmaras nepasedi nei biski ( dedu i pazastike), galvoju reik nuotolini kiba pirkti g.gif
Atsakyti
as irgi kiek reikejo, tai i pazasti, nes i uzpakali tai jau nesiduotu nei uz ka!! Jau kai reik zvakute ikist, tai riksmai didziausi... Kai tempa buvo didesne ir ji buvo pavargus, tai dar ramiai pagulejo, kol pamatavau, bet kai atsigavo, tai nulaikyk ja...
Atsakyti
Aš tempą matuoju ant kaktos... microlife skaitmeniniu termometru.. kai buvome kažkada Vaikų ligoninės priimamajame - tai ten tokiu pat matavo
Atsakyti
aha, santariskese irgi tokiu matuoja, ale brangus bjaurybe...
Atsakyti
sveikos

aha ir mums su tokiu lig. tikrino ...brangus velnias blink.gif
pas mus maratonai daba trimete įsivare laringitą dusom šiankat porą kartų,tempa, balso vos yra doh.gif

mažoji su savo dantukais jau ir slogą iššaukė ...vien žodžiu esu pikta vakar gimė sesės dukrytė taip svajojau apalnkyt šiandien tą stebukliuką ir bats negalim verysad.gif

teks kentėt iki kt savaitės wub.gif wub.gif

peleidau ne vieną ašarą ...būtų ir mano kleckutis ar -ė gimus tą pačią datą ax.gif gal ir kvaila, bet nepaleidžiu aš jo.. liudna ir viskas kai kalba linksta apie lelius...
ko gero normalu ....nors ne pirmas ...

svajoju apie dar vieną...


kaip mūsų nieštukės gyvena? 4u.gif



Atsakyti