Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

Samantila,nuo savaites vidurio zada vel gera atsilima mirksiukas.gif
siand pas mus nelyja,bet ir ner silta labia
ikalk kavutes nuo nedamiegojimo

Mes pazymos keliausim pas gyd. rugpjucio gale

Milduk,sveikinu gavus darziuka 4u.gif
Greenbubble,ar gavo Emilis vieta darziuke?
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2013 07 01, 14:28)
Greenbubble,ar gavo Emilis vieta darziuke?

Nu nežinom vis dar doh.gif Vis rašo, kad grupės formuojamos... Jau nervas ima doh.gif
Atsakyti
..ale, kad kava padėtų būtų neblogai bet ją geriu ir nemažai dėl žemo spaudimo , o miego jai noriu kava negelbėja schmoll.gif nieko išsimiegosiu kai vaikai užaugs biggrin.gif

mes daržiuką turim tfu tfu atrodo smile.gif tiesą pasakius nesiveržiu aš į jį tik iš reikalo vesti žadu mažyles , jai būtų mano valia Elija eitų tik nuo 4 metų ir Aurėja panašiai ,bet norisi to savo lito ir reikia jo nes kt mėn iš DB einu lauk su pasibaigusiom išmokom nes visgi pedagogams per 4 mėn 0 pasiųlymų doh.gif jai pasiūlymas tebegalios žygiuosi dirbti su vaikais rudenį cool.gif


mano panos jau lauke laksto nes tv nerodo elektros neturėsim iki vakaro doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2013 07 01, 14:28)
Milduk,sveikinu gavus darziuka 4u.gif

aciu smile.gif o i koki taviske keliaus? nuo kada? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2013 07 01, 10:50)
serbentai ir banana  bigsmile.gif  - nušviesk kaip skonis ir tt  4u.gif


skonis puikus!!! tik tiek kad seklytes serbetu veliasi kaip ir avieciu, bet man tai netrukdo. Recepta bijau sumeluoti, reikia uzrasus pakelti, bet jei domins parasysiu tiksliai wink.gif kiek atsimenu 3litrai r. serbentu 1kg uogieniu cukraus ir 4 bananai. Man atrodo cia kazkurios is musu mamyciu receptukas, tik tikrai nepasakysiu kurios, neatsimenu smile.gif
Atsakyti
Trumpam pasirodom smile.gif
Vaikinas po ligos pliaže atsigauna..

user posted image
Atsakyti
QUOTE(saulytux @ 2013 07 05, 11:47)
skonis puikus!!! tik tiek kad seklytes serbetu veliasi kaip ir avieciu, bet man tai netrukdo. Recepta bijau sumeluoti, reikia uzrasus pakelti, bet jei domins parasysiu tiksliai wink.gif kiek atsimenu 3litrai r. serbentu 1kg uogieniu cukraus ir 4 bananai. Man atrodo cia kazkurios is musu mamyciu receptukas, tik tikrai nepasakysiu kurios, neatsimenu smile.gif



oi sudominai tik pagalvojau ar lb skonis keistųsi jaigu dėčiau j.serbentus g.gif

Labas rytas o mes rimtai daiginam dantis mažylei ištinusi apačia stipriai ir visą naktį 39 numušam ir pakyla iki 38.3 kolkas ....
Papildyta:
[quote=Kuro-Nezumi,2013 07 06, 11:03]
Trumpam pasirodom smile.gif
Vaikinas po ligos pliaže atsigauna..

aga tikrai vaikinukas atsigauna bigsmile.gif thumbup.gif gražus papludimys ko gero Smiltynė ax.gif

o aš radau dar tokį rec. bet kiekių nenurodyta doh.gif

UOGIENĖ
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 08 liepos 2013 - 08:34
QUOTE(samantila @ 2013 07 08, 09:25)
Labas rytas o mes rimtai daiginam dantis mažylei ištinusi apačia stipriai ir visą naktį 39 numušam ir pakyla iki 38.3 kolkas ....

aga tikrai vaikinukas atsigauna  bigsmile.gif  thumbup.gif  gražus papludimys ko gero Smiltynė  ax.gif


Laikykitės 4u.gif
Kad tempa sumažėtų ir išdygtų dantukai

O smėliukas - II Melnragė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kuro-Nezumi: 08 liepos 2013 - 09:08
sveikutės smile.gif

QUOTE(Kuro-Nezumi @ 2013 07 06, 22:03)
Trumpam pasirodom smile.gif
Vaikinas po ligos pliaže atsigauna..


kaip faina... jūraaaaa... ir sūnelis jau koks dičkis wub.gif nu nieko, tuoj ir mes ja mėgausimės biggrin.gif

QUOTE(samantila @ 2013 07 08, 08:25)
Labas rytas o mes rimtai daiginam dantis mažylei ištinusi apačia stipriai ir visą naktį 39 numušam ir pakyla iki 38.3 kolkas ....


šiaip tai sako, kad nuo dantų tokios tempos nebūna... ieškokit kitų priežasčių 4u.gif
Atsakyti
Sveikos


uh diena nelinksma mažylė pabudo tempa lyg ir numušta iki 37 , po pokaičio vėl 38,5 vakare 40 verysad.gif unsure.gif išsigandau nejuokais paractemolisir šiknon ir burnon numušiau per 15 min ..labai džiaugiuos kad nebuvo kokių traukulių doh.gif vaikulis jau ne kaip atrodė bet išprakaitavom su kompresų ir kaldros pagalba ..na mąstau , makaule sau knisu, kad nugi karštinės tridienės tai nebuvo mums dar blink.gif , o dantenos tai baisuma du viršuje ir du apačioje o jau ištine tai paduškos vos ne kaip pūliai g.gif sakyčiau dantys gal nes visi iš karto esu girdėjus apie tokią tempą ...

kaip mušat tokią aukštą ? man pirmakartis tokia aukšta su maža pupa , dičkei pernai buvo ne kas irgi, bet ji jau 8 m tai viniojom į paklodes šlapias padėjo kt dieną sveika ...

jai vel sukils mausiu šlapias koines ir vilnones ant viršaus sausas unsure.gif

na jau sugėrėm liepžiedukų šviežių arbatos dar paractemolio laukiu išverstom akimis nakties 2 val kada sukilimo pikas bent jau pas mano vaikučius doh.gif sėdėsiu prie kompo KET paspresiu iki ryto , kol įsitikinsiu kad mažylei gerėja o ne blogėja verysad.gif
Papildyta:
o turėjo būt linksmesnė diena mums suėjo 1metas ir 8 mėnuo pasidovanojam sau 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
samantila mano mažiui paskutinį birželio penktadienį sukilo tempa - iš niekur... 37 su kapeikom, tada 38 su viršum.. o jau tada ir virš 39... mušiau paracetomolis+ibufenas, kompresai (jų mano vaikas nepakenčia). pirmadienį tempa buvo nusimušusi iki 37,2-37,4 visą laiką... bet viakas nevalgė normaliai, žiauriaiblogai miegojo. Gydytoja apžiūrėjo - plaučiuose viskas gerai, bet gerklė labai raudona... kažkokia gerklės-nosies bakterija... gavome antibų - bet suveikė labai greitai.. vaikas atsigavo.. o dabar visa kita šeimyna iškritusi su tuo pačiu - tempos nėra, bet visi kosėja bjauriausiai, gerkles kutena
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2013 07 08, 23:57)

kaip mušat tokią aukštą ? man pirmakartis tokia aukšta su maža pupa , dičkei pernai buvo ne kas irgi, bet ji jau 8 m tai viniojom į paklodes šlapias padėjo kt dieną sveika  ...

jai vel sukils mausiu šlapias koines ir vilnones ant viršaus sausas  unsure.gif



as kisu paracetamolio zvake ir dar sugirdau sirupo kur Kuro rase
mum ligoninej gyd.sake,kad mazo vaiko negalima apklot siltai,atseit kad isprakaituotu,kaip kad suauges,sake maziukam taip pavojinga daryt...sake,kaip tik geriau isrengt ir vesint kuna

na o slapios kojines maniskei tai nepadeda visai

sveikatos tavo maziukei 4u.gif

QUOTE(Kuro-Nezumi @ 2013 07 09, 11:25)
Gydytoja apžiūrėjo - plaučiuose viskas gerai, bet gerklė labai raudona... kažkokia gerklės-nosies bakterija... gavome antibų - bet suveikė labai greitai..


Aga,manajai ir tempa susoka nuo raudonos gerkles,tai as dabar iskart purskiu gerkle jai su faringospray,jis is medetku ir saltalankiu aliejaus
liuks labai,padeda po poros ipurskimu,o ir gyd.musu ji palaimino ax.gif
pabandykit,mazu pades
Beje,as ir pati juo gerkle purskiuos,kai jau suima.

Atsakyti