Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

QUOTE(Suprem @ 2013 06 20, 22:08)
Sveikos, lapkritinuku mamytes smile.gif

Gal pasidalintumet kokio ugio/svorio jusu groziai? Maniske 81 cm ir 10,5 kg, gavau barti, kad mazas svoris g.gif

manoji kokiu 88 cm ir buvo 13.5 kg.. Bet ji tokia prie sunkesniu.. Kiek pamenu, tai dauguma 1.5 m buvo 10-11 kg smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2013 06 20, 21:08)
Gal pasidalintumet kokio ugio/svorio jusu groziai? Maniske 81 cm ir 10,5 kg, gavau barti, kad mazas svoris g.gif


manasis 86 cm ir 12 kg su trupučiu smile.gif
Atsakyti
Vadinasi maniškei ūgio trūksta, pagal jį tai svoris kaip ir normalus g.gif Reikės pas gydytoją nueiti kai atostogos baigsis, nors vis tiek neištempsiu gi jos biggrin.gif
Atsakyti
labos

savaitgalis liuks....mes ketvirtadieni TA bus matyt kokio laispnio nepriaugimo esam mes biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 25 birželio 2013 - 09:05
Aš kažkaip nelabai pergyvenu dėl to "prieaugio" "neprieaugio" blush2.gif
Auga, vystosi, domisi...
Nešneka - bet ir tai ateis..

Gal tai man vaidenasi, nes neturi vaikas valgymo problemų mirksiukas.gif

Mes siepo einsim 07.11 - tada ir pasimatuosime
Atsakyti
oi aš taip pat nepergyvenu , mes tai žygiuosim komisiją darželiui pereiti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2013 06 25, 18:37)
oi aš taip pat nepergyvenu , mes tai žygiuosim komisiją darželiui pereiti  ax.gif


ot velnias... ir tokių yr?
mums darželyje nieko nesakė doh.gif reikės rytoj paskambinti, paklausti
Atsakyti
Labos

pažyma del darželio poliklinikoje : pamatuoja, pasveria, ir dar nuo kirminuku pleistriuka ant rurytes deda, dar duoda siuntima pas akiu daktare jai nebuvot lankiusios ir pas dantista kad apžiūrėtų sakandį ir visa kita , o mes vakar nespėjom tai pirmadienį einam po pietų ir ko gero antardienį ryte dėl kirmėliukų g.gif

ką darot su uogom ar šaldot ar verdat daugiau?
aš šaldau mums tokios labiau sveikos o ir ledų užsimaniusios susiplakam iš uogų rolleyes.gif gal jai gerai užderės avietės biški virsim cool.gif
Atsakyti
man tai sake, kad pazymos reiks tiek pries einant i darzeli rugseji. Tad kol kas galvos ir nesuku smile.gif

o del uogu, tai biski braskiu dabar pasisaldem, nes virt tai ten ner ka.. kadangi naminiu ne tiek daug, o pirkt kazkaip ner uz ka, kad virt, tai va kiek buna pavalgom, kiek nesuvalgom i kamera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2013 06 28, 00:10)
man tai sake, kad pazymos reiks tiek pries einant i darzeli rugseji. Tad kol kas galvos ir nesuku smile.gif

o del uogu, tai biski braskiu dabar pasisaldem, nes virt tai ten ner ka.. kadangi naminiu ne tiek daug, o pirkt kazkaip ner uz ka, kad virt, tai va kiek buna pavalgom, kiek nesuvalgom i kamera smile.gif



na taip kai yra savų tik ir kemši į šaldiklį , jau tuoj krapus reiks tvarkyt su petrūžkom rolleyes.gif

kaip tavo pilvinukas ar aktyvuolis ? wub.gif jau daugiau nei pusė kelio įveikta :netsuke kaip vaikutis laukia būsimo kūdikio , glosto pilvelį wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 28 birželio 2013 - 16:53
labuka wink.gif

QUOTE(samantila @ 2013 06 28, 11:06)
Labos

pažyma del darželio poliklinikoje : pamatuoja, pasveria, ir dar nuo kirminuku pleistriuka ant rurytes deda, dar duoda siuntima pas akiu daktare jai nebuvot lankiusios ir pas dantista kad apžiūrėtų sakandį ir visa kita , o mes vakar nespėjom tai pirmadienį einam po pietų ir ko gero antardienį ryte dėl kirmėliukų  g.gif

ką darot su uogom ar šaldot ar verdat daugiau?
aš šaldau mums tokios labiau sveikos o ir ledų užsimaniusios susiplakam iš uogų  rolleyes.gif gal jai gerai užderės avietės biški virsim  cool.gif



nu blemb ar kuku tai musu gyd fool.gif as jos klausiu ar nereik mums akiu pasitikrinti, nes kai visai leliukas tik tikrino, sako ne be 3metu nereik, nei kirmeliuku tikrino nieko, israse pazyma sveiki ir viskas, pavarte kortele esam kazkada tyre kakuti dar paklause ji manes ir vsio, apie dantista irgi jokios kalbos g.gif

o apie uogytes, as braskiu susaldziau, uogiene tik su serbentais ir bananais verdu, na dar ir obuolienes smile.gif
Atsakyti
Laba ryta

oi naktelę apturėjau trimetinė verkė n kartų aš zombiavau per kambarius kol galiausiai 6 ryto "atsikraustė" pas mus į lovą ir pusę 11 atsikėlėm abi o mažiausioji dar miega blink.gif ir kalta pilnatis doh.gif

na dėl kirmėliukų tirkrinimo jau nuo senų laikųinau, kad tikrina ... g.gif
rudenį suvartojam profilaktiškai pirantelio vaikučiai, aš vermox plius dar turime šuniuką tai būtinai reikia profil. nesvarbu, kad ir šuo gauna rolleyes.gif

lyja ... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(saulytux @ 2013 06 30, 12:31)
, uogiene tik su serbentais ir bananais verdu, na dar ir obuolienes  smile.gif

serbentai ir banana bigsmile.gif - nušviesk kaip skonis ir tt 4u.gif
Atsakyti