Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

QUOTE(VyresniojiSesyte @ 2013 04 03, 10:37)
as jas kai atradau iskart uzsimeciau, nes nostalgija uzpludo, prisiminiau kai eidavom i mokykla pro tokius krumynus, kad galetumeme pries tai uzsukti i kioska kramtoskiu love is...  lotuliukas.gif



oi tu cia apie mane ?? lotuliukas.gif lotuliukas.gif taip manau visis darem o ir kainuodavo kapeikas..

pas mus kaimukyje kartais dar atsiveza sios kramtoskes biggrin.gif

Sveikutes
kaip siandien diena praejo, o pas mus tai mazoji jau taisosi bubiai sutirstejo , jokios tempos ale visi sia nesamones persirgsim doh.gif jau vyras krito vakar ir trimetinuke uzkimus siandien bei bubiai varva doh.gif bet jau kaip nervina blink.gif tiek planu i prieki vaziuot siom dienom ir ten ir ten kaip dabar bus nezinau doh.gif
Atsakyti
Labas rytas sniegas sniegas doh.gif pas mus gili ziema nugi reiks kast sniega eit laaabai daug prisnigo doh.gif

kokia ramuma cia blink.gif

kaip sveikateles? mes dar su snargliais draugaujam bet jau tais ''geraisiais'' ax.gif

si vakara vaaaroom su MB i kina ta sou su mocais biggrin.gif 3D nu bus naujiena neidavau 3D niekada blush2.gif

musu menesiadienis wub.gif 4u.gif


geros dienikes mamems su maziukais ir visoms nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 08 balandžio 2013 - 09:18
Laba,

mes nesergame, varinėjmės po lauką ir t.t. Naujas vežimas- tikra svajonė. Vaikui patinka, mielai ten miega, ir vos ne pats važiuoja wub.gif Pasiteisinęs pirkinys smile.gif

Gavau užsakytą diiiidelį pakį skalbimo miltelių, tai visą dieną skalbsiuosi. Nes jau tiek prisirinko skalbinių doh.gif

Pas mus oras visai nieko, pavasario dar nematyti, apsiniaukę šiandien, bet bent jau 6 laipsniai. Ale vis tiek su žieminėm striukėm varinėjamės. Nepamenu dar tokio balandžio blink.gif

Ech 3D man patinka wub.gif Paskutinį, ką žiūrėjau, tai buvo Hobbitas. Sėdėjau užsimiršusi kaip pasakoje per visą filmą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2013 04 08, 10:07)
musu menesiadienis  wub.gif  4u.gif



sveikinimai biggrin.gif

QUOTE(Fungu @ 2013 04 08, 14:01)
Pas mus oras visai nieko, pavasario dar nematyti, apsiniaukę šiandien, bet bent jau 6 laipsniai. Ale vis tiek su žieminėm striukėm varinėjamės. Nepamenu dar tokio balandžio blink.gif

Ech 3D man patinka wub.gif Paskutinį, ką žiūrėjau, tai buvo Hobbitas. Sėdėjau užsimiršusi kaip pasakoje per visą filmą wub.gif


Pas mum siluma panasi,tik dar ir sniego yra.
Sinoptikai sake,kad birzeli snigs maziau lotuliukas.gif

As tai 3D apie gamta megstu paziuret,Avataro net nepabaigiau,neidomu pasidare.

O pas mus tai totalus nevalgiadieniai,nekakadieniai ir oziadieniai.
Vakarais tai oziai jau bute nebetelpa.
Sakiau eisiu is namu lauk doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustika: 08 balandžio 2013 - 13:30
Gustika, kas cia tavo mergickai pasidare? Dantukai gal? Ar siaip charakteri ugdosi?

o mes sian lauke radom ezera aikstelej, tai kiek vaikams pramogos!! biggrin.gif is kastuvais kase vandeni, maise kose ten is leduku.. ir pagaliuku makalavo, ir kibiriuku seme, ir rankas kiso biggrin.gif akmenukus graibe biggrin.gif maniskes dar gerai pirstines atlaike ir pirstai liko silti thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif Labutes

ka gi ir as neatsilaikiau pries seimos snargliavimasi pati jau vargstu doh.gif na o kinas liuks 3D jau ir man labai patinka dabar uzsimojau nupirkti bilietukus sau su mb i UZMIRSTIEJI doh.gif

gustika vejames is paskos doh.gif mandrumas per krastus liejasi biggrin.gif panelyte stoja i vyresneliu gretas lotuliukas.gif

nagi kiek pauksciuku jau gryzta gerves gagena nepaliuadamos buriais wub.gif o ir saulute jau daznai sviecia nusimato faina diena o as vos galva panesu nuo skausmo vis per ta sloga verysad.gif jau su tokiu vos girdimu basleliu, uzgultom ausimis negaliu nei eit i darzeli su vaikais padirbet doh.gif

buvom pirti savaitgali , manem su mb kad pasitaisys musu sveikateles ogi ne velnio..

va iskilo klausimas nuo kada mazuosius vedat ar zadat vestis i pirti pradziai mazais intervalais ??

manau musu kleckiuku amzius jau tinkamas siuo metu savo vidurinioke pamenu pirma kart vedemes dar mazyte metuku nebuvo bet tik viena kart blush2.gif pora kart po pora minuciu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(MildukasK @ 2013 04 08, 02:36)
Gustika, kas cia tavo mergickai pasidare? Dantukai gal? Ar siaip charakteri ugdosi?

o mes sian lauke radom ezera aikstelej, tai kiek vaikams pramogos!! biggrin.gif


kaip tavo savijauta nestuke.gif
ale laiko seip sau neleidziat smile.gif , o ir sveikatele tau leidzia nestuke.gif thumbup.gif

pamenu Aurytes ir Elijos kai laukiausi viska dariau kaime ka reikia daryt vasara blink.gif puskuodavau vagose su ravejimu ir vandeni tempiau kibirais i siltnami (ko tikrai nebedarysiu per sekanti nestuke.gif ) , o uosviuke atsisedus grozedavosi kaip tampausi 6 nestuke.gif men doh.gif
Mb vis primenu kad visa ko ir bus pasekmes kad nedatempiau iki termino su savo paskutiniu puzeliu ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 09 balandžio 2013 - 09:20
QUOTE(samantila @ 2013 04 09, 09:15)
va iskilo klausimas nuo kada mazuosius vedat ar zadat vestis i pirti pradziai mazais intervalais ??


o tai čia būtinybė, kad taip klausimą formuluoji? biggrin.gif aš nevedžiau nė vieno ir nesiruošiu vest smile.gif pati karščio nepernešu, iš kojų virstu ir nematau aš tose pirtyse nieko gero blush2.gif
Atsakyti
tiesiog idomu ar kas nors veda .. zinoma yra kaip ir visur gyvenime ir pliusu ir minusu 4u.gif

pirtis ir vaikas

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2013 04 08, 14:36)
Gustika, kas cia tavo mergickai pasidare? Dantukai gal? Ar siaip charakteri ugdosi?



Ne,cia ne dantys,jie bedu nekele.Cia bando musu kantrybe ir ribas brezia,kiek leisimes doh.gif
Koses nevalgo,bet tik pamato ka valgomo rekia amamamam.
Biski jei tik kas ne pgl ja,balsu rekt ima.

Kiek gera buvo iki 1.3 men.,tiek dabar vaje vaje vaje doh.gif doh.gif

QUOTE(samantila @ 2013 04 09, 10:15)
gustika vejames is paskos  doh.gif mandrumas per krastus liejasi  biggrin.gif panelyte stoja i vyresneliu gretas  lotuliukas.gif

va iskilo klausimas nuo kada mazuosius vedat ar zadat vestis i pirti pradziai mazais intervalais ??




Junkites,junkites prie oziu kompanijos drinks_cheers.gif

Mes zadam vestis pirtin,laukiam tik siltesniu vakaru,kad per lauka pereit neperpustu vejas/nepersaltu
Pirtis mum thumbup.gif
atsipalaidavimas totalus

samantila,neisisirk,sveik greiciau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustika: 09 balandžio 2013 - 13:08
..ir as uz pirti nes ir imunitetui gerai ir tt ..su saiku viskas sveika thumbup.gif

na jau sloga juodai besi..... vos prakvepuoju, plaunu ir plaunu toks tat sirgimas doh.gif bent tempos nera dziugu, mazosios tai turejo unsure.gif

tikrai kad dabar vaje vaje...ir pas mane ne viena lotuliukas.gif
Atsakyti
blink.gif auuuuuu
Atsakyti
Auuuu, aš čia biggrin.gif

Buvau čia prieš kelias dienas ilgą postą parašiusi, ir jau besiunčiant supermama pakibo. Tai noro nebeliko ką ir berašyti doh.gif

Mano vaikas nebemiega savo lovoje, tik pas mane ir su manimi. Su tečiu irgi nepriprašysi miegoti, įsikniaubia į mane ir užmiega. Kas čia per fazė? blink.gif Vaikas iki vos ne 1,5 metų ramiausiai savo lovoje miegodavo ir užmigdavo, ir staiga nei iš šio, nei iš to tokia permaina. Sakau gal ko išsigando ar ką? g.gif
Atsakyti