Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

QUOTE(samantila @ 2013 06 17, 09:02)
aš lb pergyvenu kad mes neišmoksim ant puodo iki rudens tap norisi mesti pampius  biggrin.gif ir dėl mūsų pačių ir dėl kitų  doh.gif ( mažiau kaimo varnos karksėtų nes čia tokia baisuma, visos viena kitai pavyzdi ir tt iš oro priburia istorijų ir po kaimą skleidžia kaip nekenčiu tokių dalykų ko gero dėl to ir neturiu po penkių metų dar draugių tik vieną  lotuliukas.gif


manajam puodas irgi tik kaip atrakcija doh.gif atsisėda-atsistoja-atsisėda-atsistoja ir nieko nedaro, ir tik žiūrėk, nuėjo nuo jo ir bala jau doh.gif vakar irgi vis kartojau jam "pipi potje" (sysių į puoduką), vis purtė galvą, kad nenori, ir tik nuvarė ant kėdės atsisėst filmukų žiūrėt ir apvarė doh.gif na, bet mes laiko turim iki 2,5 m., gal kaip nors... dičkė tokio amžiaus irgi dažnai šalia puodo pavarydavo, tai ir jo dar labai nespaudžiu,l kažkaip nuo 2 m. ana susiprotėjo biggrin.gif tai gal ir mažius dar laukia rimtesnio amžiaus biggrin.gif
Atsakyti
Dėl puodo reikalų kalbate... Maniškis nesiprašo ant puodo sysiaus, bet parodo kūno kalba, kad norėtų... "nusuka" peliuką.. jei sėdi - toks neramus patampa. Tada pasiūlau jam atsisėsti ant puodo - ir jis noriai eina. Pats dar nesugeba gražiai atsisėsti, tai pasisuka prieš mane - kad aš jį pasodinčiau ant puodo.
O didelį reikalą tik į pampį daro - pasislėpęs už krėslo. Anksčiau darydavoį puoduką, o vienu momentu kažkas užėjo - ir viskas...
Atsakyti
Uj kiek jus mamos cia temu paliete biggrin.gif

Mano nevalgo ne zemuogiu,ne braskiu,ne arbuzo.Net paragaut nebando doh.gif Purtos visa,ir rekia neeee

Laime,agurkus megsta,dar morkas,alyvuoges.
Bet va beda,kad kol pavalgo pusrycius ar pietus,praeina valanda!!!!!!!!!!
Virta kiausini 45min valgo doh.gif Laiko maista burnoj,kaip as sakau-sildo ir sildo,nu nervus istampo su tokiu leeetu valgymu iki negaliu verysad.gif

Bet va,puodu reikalai pas mus liuks- eme pati pasiprasyt,viska ivardija vienu zodziu-kaku.Lauke,jei buna su sauskelne irgi saukia kaku,griztam namo-atsiseda ir padaro.Buna ir pati pasiima puoda,atsiseda ir padaro.Bent jau sitam reikale mamai dziaugsmas. blush2.gif

Tiesa,ismoko zodzius-dede ir teta.Tai dbr jei einam laukan,tai visi gatvej buna ivardinti atitinkamai:lelia,teta,dede,parodyti pristuku ir garsiai pavadinti lotuliukas.gif

Samantila,nekreipk demesio,lai karksi sau kaimynu varnos,jei josm ner kitu reikalu mirksiukas.gif
Fungu,geru tau kelioniu ir smagiu atstogu

Vilnietes mamos,ar gavot kokios info del vaiku patekimo/ne darziukan?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustika: 17 birželio 2013 - 12:37
QUOTE(gustika @ 2013 06 17, 13:36)
Vilnietes mamos,ar gavot kokios info del vaiku patekimo/ne darziukan?


Spaliukų temoj viena mamytė parašė šitaip:
As siandien gavau atsakyma i viena is begales issiustu laisku, cituoju: "Laba diena,
tėvai, kurių vaikai bus priimti į darželį gaus pranešimą SMS žinute arba el.paštu net iki liepos 5 dienos.
Geros dienos!"

Aš ne vilnietė, tad nežinau.
Džiaugiuosi, kad mes gavome vieą darželyje (jau buvo strioko, kad negausime) bigsmile.gif
Atsakyti
ateinu su paklode, nes tikrai daug temu!
QUOTE(Kuro-Nezumi @ 2013 06 17, 11:43)
O didelį reikalą tik į pampį daro - pasislėpęs už krėslo.

as sian is savosios juokiausi.. padavinejo ji man bulves, kad nuskusciau ir staiga dingo po stalu.. g.gif pasilenkiu, ziuriu viena ranka stalo laikosi, kita kedes ir atsitupus bais rimta kazka veikia.. sakau "darai kaku"? ji - tip.. Apie kalba, kad daryt ant puoduko ir girdet nenori.. schmoll.gif sakau, duok kelnes nuimsiu, bus lengviau, tai sauke - neeee.. tipo - netrukdyk tu man! biggrin.gif

QUOTE(gustika @ 2013 06 17, 13:36)
Bet va beda,kad kol pavalgo pusrycius ar pietus,praeina valanda!!!!!!!!!!

Bet va,puodu reikalai pas mus liuks

Tiesa,ismoko zodzius-dede ir teta.Tai dbr jei einam laukan,tai visi gatvej buna ivardinti atitinkamai:lelia,teta,dede,parodyti pristuku ir garsiai pavadinti lotuliukas.gif

Vilnietes mamos,ar gavot kokios info del vaiku patekimo/ne darziukan?

oj, man tai greit nervai neatlaikytu, jei ji taip zaistu! buna ir maniske pradeda issidirbinet, tai vadinasi valgymai baigti.. nes jau per 10 min gi maistas atsala, tai po to gal nelabai ir skanu.. o jei letai valgo, vadinasi ir nenori.. nors jei as ten visaip vaidinu, tai dar sumaitinciau jai, kartais ji net laukia to, bet nereik prasidet, nes po to ir valgys tik vaipantis.. Nenori, ir nereikia.. kai nores, suvalgys greit ir tyliai biggrin.gif

fainiai, kad pas jus su puoduko taip viskas sekasi smile.gif as jauciu, kad mums dar irgi per anksti, matyt lauksim vasaros galo.. gal tada jau protingesne bus, labiau supras reikalo esme...

xixi biggrin.gif maniske tai senai jau visus vaikus - didelius ir mazus - gatveje apsaukia "lelia!", dar jei vezime, tai "lelia guli, lelia miega" smile.gif ir visus dedes ji saukia panasiai kaip tiati biggrin.gif anksciau galvojau maiso, bet jai matyt asocijuojasi dedes ir tetis, bet ir siaip ji diadi, tiati sako kazkaip panasiai, tai dedes matyt nejaukiai pasijaucia biggrin.gif

o del darzelio jokiu ziniu, internete vis dar uzrasas "Sudaromos grupės į darželius".. Skambinau i savivald pries sav gal, kodel vaikas vis eilej krenta, jei prasymai nepriimami, tai man ten bande aiskinti, bet nesupratau.. tipo dabar sudarinejamos eiles, aisku bus liepos vidury kas pakliuvo.. o va viena mamka kieme sake, kad buvo darzely ir tipo sarasai bus liepos 15 d, o iki liepos galo reik pasirasyti sutartis! nu tai nzn, eisiu i darzeli klausti, kas cia kaip?

QUOTE(Kuro-Nezumi @ 2013 06 17, 17:58)
Spaliukų temoj viena mamytė parašė šitaip:
As siandien gavau atsakyma i viena is begales issiustu laisku, cituoju: "Laba diena,
tėvai, kurių vaikai bus priimti į darželį gaus pranešimą SMS žinute arba el.paštu net iki liepos 5 dienos.
Geros dienos!"

o kiek bus jauciu tokiu, kurie negaus tos sms del sistemos klaidos, arba el pastas atsidurs Spame ir liks nepastebetas...
Atsakyti
Vln darželių teman... Kažkokia tragedija tas priėmimas Vilniuje... Vos ne per 3 dienas turi ateiti popierius susitvarkyti... o terminą dėl skelbimo vis atideda... tai ir žinok, kaip laiką planuoti... Juk žmonės ir atostogų gali užsinorėti išvažiuoti kelioms dienoms...
Atsakyti
tai va, sedesi kur Turkijoj ir nieko nezinosi, kad praradai vieda darzelyje... Arba kaime kur.. Zodziu, betvarke sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuro-Nezumi @ 2013 06 17, 17:58)
Džiaugiuosi, kad mes gavome vieą darželyje (jau buvo strioko, kad negausime)  bigsmile.gif


Nuo kada keliaus vaikinas darziukan?

QUOTE(MildukasK @ 2013 06 17, 22:33)

oj, man tai greit nervai neatlaikytu, jei ji taip zaistu! buna ir maniske pradeda issidirbinet, tai vadinasi valgymai baigti.. nes jau per 10 min gi maistas atsala, tai po to gal nelabai ir skanu.. o jei letai valgo, vadinasi ir nenori..


Zinai,tokiu atveju,tada mano mergina niekad alkana nebuna g.gif
Nes jau letumas neispasakytas kas link valgymo.
Tikiuos,isaugs si reikala ir valgys normaliai.

Mes pas mociute viesim.Vaikas lauke isbuna po 6val.,ir tai ciut namo issivedu,rekia NE ir baigta.Ir suo,ir katinas,ir kiemas vietoj,zolyte lakstyt thumbup.gif
Tiek pavargsta,kad krenta kaip lapas nakciai.
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2013 06 19, 13:25)
Nuo kada keliaus vaikinas darziukan?


Jie nuo rugsėjo grupes formuoja... tai greičiausiai rugsėjį.. dar būtinai turės būti tėvų susirinkimas - tai tada viską geriau ir žinosiu. Kol kas diaugiuosi, kad vietą gavome.

QUOTE(gustika @ 2013 06 19, 13:25)
Mes pas mociute viesim.Vaikas lauke isbuna po 6val.,ir tai ciut namo issivedu,rekia NE ir baigta.Ir suo,ir katinas,ir kiemas vietoj,zolyte lakstyt thumbup.gif
Tiek pavargsta,kad krenta kaip lapas nakciai.


thumbup.gif šaunuoliai
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2013 06 16, 10:24)
tiesa kiap dantukai pas jumis? 1,7mėn 8 dantukai 4viršuje ir 4 apačioje  rolleyes.gif


pas mus 16 dantuku smile.gif


QUOTE(Fungu @ 2013 06 16, 16:51)
Mano tėvai mus su mašina atveža, iš pradžių pas mūsų pasisvečiuos, o po kelių dienų visi į LT varome atostogauti, po to į Norvegiją thumbup.gif Ech kaip laukiu smile.gif


nu smagiausiai klausyk smile.gif

QUOTE(MildukasK @ 2013 06 16, 18:07)
  tai tiek to kalcio ir prisirenka smile.gif


tai panasiai ir mes to kalcio gaunam, as baisiai susirupinau, kad per mazai

QUOTE(samantila @ 2013 06 17, 09:02)

aš lb pergyvenu kad mes neišmoksim ant puodo iki rudens tap norisi mesti pampius  biggrin.gif ir dėl mūsų pačių ir dėl kitų  doh.gif



Samantila, na tu nepergyvenk delt o puodo, mes gi maziukai dar ziurek per vasara gal ir ismoks. Mes irgi dar nedarom, o ir darziuku jau keliaujam dvi dienos, kol kas esam jauniausi jame, kiti jau 2metuku, is ju 2vaikai dar su pampiu o kiti daro ant puoduko. eina aukletojos vis sodina ir sodina juos ismoks ir musu pipirai
Atsakyti
Sveikos, lapkritinuku mamytes smile.gif

Gal pasidalintumet kokio ugio/svorio jusu groziai? Maniske 81 cm ir 10,5 kg, gavau barti, kad mazas svoris g.gif
Atsakyti
Labu 4u.gif

QUOTE(samantila @ 2013 06 14, 15:46)
kokiose lovytėse miega jūsų mažyliai ? gal ka snors jau pakeitėt leliukinę  g.gif  blush2.gif

Leliukiškoj ir dar tikrai neplanuojam keist smile.gif

QUOTE(MildukasK @ 2013 06 16, 19:07)
Pieno pora kartu daviau pagerti, bet kol kas irgi nepraktikuoju daznai, nzn.. gal nuo 2 m reiks duot dazniau? Varskyte su jogurtuku profilaktiskai koki karta per sav duodu, kartais varsketuku isverdu ar blyneliu su varske pakepu smile.gif tai tiek to kalcio ir prisirenka smile.gif

Na, maniškis kai nebegauna MP nuo 18 mėnesio, tai daugiau nieko aš jam ir neduodu, t.y. apie mišinį net negalvojau, o pieno tiesą sakant net nebandžiau dar duot gert blush2.gif Geria arbatas, vandenuką. Iš pieno produktų kasdien suvalgom jogurtuką, košes grūdines su pienu verdam. Varškę vienu metu valgė, paskui jau nei į burną neėmė, reiks gal vėl pabandyt duot smile.gif

Dantų mes jau seniai 16 turim, lyg irgi buvo paskutiniai pradėję augt, bet matyt vėl sustojo.

QUOTE(Suprem @ 2013 06 20, 22:08)
Sveikos, lapkritinuku mamytes smile.gif

Gal pasidalintumet kokio ugio/svorio jusu groziai? Maniske 81 cm ir 10,5 kg, gavau barti, kad mazas svoris g.gif


Mes esam 85 ir 11,2 kg. Jau net nžn kiek laiko tas svoris nesikeičia, kaži ar iki 2 metų priaugsim iki 12 kg doh.gif
Atsakyti