Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

...labukos

na , kad išrankios panikės pas mane nepasakyčiau tik va vidurinioji mėsos nenor būna pakramto ant vieno danties bet retai doh.gif o iš daržovių irgi ne viskas sueina iš tikro jos pas mane pagal nuotaiką valgo..

mažoji mišinio vėl gauna 270ml 2Xparoje porą sav pasidžiaugėm normaliu pieno ir vel ji man nuo jo viduriuoja tik išgėrus jau dvi dienas taip, kadangi ant puodo niekaip nedaro tai puse pako pampių nebėr doh.gif vėl šiandien daviau mišinio ir vaikulis laimingas neapsidirbo blink.gif ko gero ta netolerancija arba bus išaugta kažkada pienui arba ne g.gif

šiaip varškytės valgom kasdien, tai virtinukai pukučiai, tai varškėtukai, tai keksiukai su ja, tai vafliai su ja bent tiek kalcio trupinius renkam doh.gif geria panos pieno karvytės kur laksto netoli po langais lotuliukas.gif

tiesa kiap dantukai pas jumis? rodos kalėsi mažyliai ir tempa, ir pyktis kilo ir viduriai minkšti buvo ir sustojo matosi, kad turi išlysti ..tai ką šiai dienai panelė 1,7mėn 8 dantukai 4viršuje ir 4 apačioje rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 16 birželio 2013 - 10:27
Pas manąją 16 dantų suskaičiuoju, kai leidžia mamai į burną žvilgtelti. Visas priekis viršuj ir apačioj užpildytas. Tik galinių trūksta. Eisime mes kitą savaitę pirmą kartą pas vaikų dantistą profilaktiškai pasižiūrėti, ar viskas normoje. Jaudinuosi, kad iš manęs tik nebūtų visų žandikaulio ir dantų problemų paveldėjusi.

Beje, liepos 6 mes atvažiuojame į LT. Jei kuri būsite Klaipėdos krašte, būtų faina susitikti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2013 06 16, 10:24)
tiesa kiap dantukai pas jumis?


pas mus 16 smile.gif

QUOTE(Fungu @ 2013 06 16, 12:00)
Beje, liepos 6 mes atvažiuojame į LT. Jei kuri būsite Klaipėdos krašte, būtų faina susitikti thumbup.gif


mes liepos 11 d. skrendam į LT thumbup.gif tik durnai, kad į Kauną nebėra skrydžių, teks iš Vilniaus baladotis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 06 16, 13:18)
mes liepos 11 d. skrendam į LT  thumbup.gif tik durnai, kad į Kauną nebėra skrydžių, teks iš Vilniaus baladotis  doh.gif

Mano tėvai mus su mašina atveža, iš pradžių pas mūsų pasisvečiuos, o po kelių dienų visi į LT varome atostogauti, po to į Norvegiją thumbup.gif Ech kaip laukiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulytux @ 2013 06 16, 09:16)
va rimtai priminei apie pieno produktus... maniskis valge iki 1metuku mp, dar radzoj ir juogurtuku  valgydavo ir sureli, na o dabar neikisi jam jokiu jogurtu, ar varske, sakes, ka daryti??? stengiuosi koses virti su pienu, varskecius labai megstu stengiuosi dazniau jam taip ibrukti ax.gif

as saviskei misinuko jau senokai kasdien neduodu, nebent kokie extra atvejai mieste ar namie pries miega.. bet cia jau retai labai. Pieno pora kartu daviau pagerti, bet kol kas irgi nepraktikuoju daznai, nzn.. gal nuo 2 m reiks duot dazniau? Varskyte su jogurtuku profilaktiskai koki karta per sav duodu, kartais varsketuku isverdu ar blyneliu su varske pakepu smile.gif tai tiek to kalcio ir prisirenka smile.gif

QUOTE(Fungu @ 2013 06 16, 13:00)
Pas manąją 16 dantų suskaičiuoju, kai leidžia mamai į burną žvilgtelti. Visas priekis viršuj ir apačioj užpildytas. Tik galinių trūksta. Eisime mes kitą savaitę pirmą kartą pas vaikų dantistą profilaktiškai pasižiūrėti, ar viskas normoje. Jaudinuosi, kad iš manęs tik nebūtų visų žandikaulio ir dantų problemų paveldėjusi.

Beje, liepos 6 mes atvažiuojame į LT. Jei kuri būsite Klaipėdos krašte, būtų faina susitikti thumbup.gif

oo.. papasakosi, kaip praejo vizitas? man tai mistika, kaip tokius mazulius praziodyt, apciuret ten kazka? pas mus dantuku 12, vis dar laukiam tu iltiniu.. kazkada pasirodys, bet matyt dar irgi negreit..

o apie kelione tau reiktu FB paskelbt, nes tikrai manau klaipedieciu atsirastu nemazai arba ten tuo metu atostogaujanciu smile.gif

QUOTE(Fungu @ 2013 06 16, 17:51)
Mano tėvai mus su mašina atveža, iš pradžių pas mūsų pasisvečiuos, o po kelių dienų visi į LT varome atostogauti, po to į Norvegiją thumbup.gif Ech kaip laukiu smile.gif

bet tai keliones kokios laukia, oho!! kada namo parsirasit? Jus masina i LT, po to masina i Norge, o namo lektuvu?
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2013 06 16, 18:07)
oo.. papasakosi, kaip praejo vizitas? man tai mistika, kaip tokius mazulius praziodyt, apciuret ten kazka? pas mus dantuku 12, vis dar laukiam tu iltiniu.. kazkada pasirodys, bet matyt dar irgi negreit..

o apie kelione tau reiktu FB paskelbt, nes tikrai manau klaipedieciu atsirastu nemazai arba ten tuo metu atostogaujanciu smile.gif
bet tai keliones kokios laukia, oho!! kada namo parsirasit? Jus masina i LT, po to masina i Norge, o namo lektuvu?

Man ir pačiai įdomu, kaip manoji elgsis. Dėl to ir einu pas specializuotą vaikų dantistę, jau iš nuotraukų mačiau, pas jų kambariai labiau į žaidimų kambarius panašūs nei į dantisto kabinetą biggrin.gif


Taip, mašina į LT, tada keltu su nakvyne į Norvegiją ir su lėktuvu namo į DE biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fungu @ 2013 06 16, 07:44)
Man ir pačiai įdomu, kaip manoji elgsis. Dėl to ir einu pas specializuotą vaikų dantistę, jau iš nuotraukų mačiau, pas jų kambariai labiau į žaidimų kambarius panašūs nei į dantisto kabinetą biggrin.gif
Taip, mašina į LT, tada keltu su nakvyne į Norvegiją ir su lėktuvu namo į DE biggrin.gif



aš savo pupa parodžiau savo odontologei tai viskas bvo liuks pažiūrėjo gražiai aš palaikiau ant rankų (mes ėjom kai lb ilgai nedygo pirmieji dantukai )


wau kelionė visgi nudimato smagi ..tikros atostogos thumbup.gif mes pajūrį gyvenam na šalia jo biggrin.gif jai pavyks susibėgti būtų faina nė viename dar nedalyvavau rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Fungu @ 2013 06 16, 01:00)
Pas manąją 16 dantų suskaičiuoju, kai leidžia mamai į burną žvilgtelti. Visas priekis viršuj ir apačioj užpildytas. Tik galinių trūksta.




o vargelį kaip mes atsiliekam su dantukais g.gif
Atsakyti
Dantuku pas mumi irgi 12 . iltiniai jau koki menesi bando list ir neislenda ... zirzimu kazkaip nepasireiskia, ale va slogyte 2 kartus jau buvo pasirodzius.

lovytej miega dar leliukinej. pas mus kambary. rugseji dicke kelsim i kita kambari (kai i mokykla prades zygiuot), o mazoji eis pas ja i kambari i normalia lovyte. jau ir dabar galetume iskelti pas sese kambarin, bet pirkt lovyte keliems menesiams manau neverta. o ir po to ipras su sese miegot, nebenores skirtis smile.gif

misinuko isgeria paprastom dienom 400 ml. po 200 ml ryte ir vakare. ryte tai duodu masinoj, kai i darziuka vaziuojam, nes anksti keliames, ir iki pusryciu vargu ar datrauktu, tai ikala misinuko ir ramu buna. o savaitgaliais tik vakare gauna. pieno irgi gauna. valgo su dribsniais, ledu kokteilius geria. bet vistiek galvoju kad misiny yra daugiau visko ko reikia mazam organizmui. tad kol pati neatsisakys - duosiu. didzioji pusantru jau atsisake, o mazoji panasu kad dar ilgai gers smile.gif



Atsakyti
Dantukų pas mus senokai 16... Pastarosiomis dienomis atrodo, kad ir paskutiniai galiniai tuoj vėl pradės lįsti.. neaišku, ar išlįs

Maniškis galutinai mišinuko atsisakė - anksčiau gėrė tik 1 kartą dienoje, tai jau savaitė kaip visai atsisakė to maitinimo... Košę valgo su jogurtu, košės virtos ant pieno... O varškės maniškis nelabai toleruoja - dažnai jį išberia

Sveikiname mūsų temos vyriausiąjį Lukutį su gražiu skaičiuku 20 mėn. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kuro-Nezumi: 17 birželio 2013 - 07:24
QUOTE(Kuro-Nezumi @ 2013 06 17, 07:23)
Sveikiname mūsų temos vyriausiąjį Lukutį su gražiu skaičiuku 20 mėn.  4u.gif


nesendink mūsų tongue.gif mums tik rytoj bus biggrin.gif bet ačiū ačiū wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 06 17, 08:27)
nesendink mūsų  tongue.gif mums tik rytoj bus  biggrin.gif bet ačiū ačiū  wub.gif


Ot velnias... o man šiandien 18 d. vaidenasi - nors tu ką umn.gif doh.gif
Atsakyti
~lullaby~ mano antroji uoga nuo papuko prie pieno perėjo 1m 4mėn o šita uoga nuo papuko prie mišinio nuo 8 mėn ir atrodo dar igai irgi gers smile.gif ryte ir vakare būtinas reikalas po miego ir prieš ...

kaip jums sekasi daržiukyje ?

aš lb pergyvenu kad mes neišmoksim ant puodo iki rudens tap norisi mesti pampius biggrin.gif ir dėl mūsų pačių ir dėl kitų doh.gif ( mažiau kaimo varnos karksėtų nes čia tokia baisuma, visos viena kitai pavyzdi ir tt iš oro priburia istorijų ir po kaimą skleidžia kaip nekenčiu tokių dalykų ko gero dėl to ir neturiu po penkių metų dar draugių tik vieną lotuliukas.gif )

mažė žino kam puodas ir pati sako aaa ,nu bet nedaro ant jo sedi dėl vaizdo, o atsistojus šalia sysina apie rimtą reikalą nei nekalbu verysad.gif tualetas netraukia nors ir tą dangtį turim mažam užpakaliukui ...

pats sunkiausias variantas su šita dukrike dėl puodo doh.gif o va su tūte bus lenviau nei su antrąja biggrin.gif kiekvienas lelius su savo "prikolais" lotuliukas.gif

mano maze dar toks leliukas , bet knygą po namus tampo už save didesnę biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Kuro-Nezumi @ 2013 06 16, 21:52)
Ot velnias... o man šiandien 18 d. vaidenasi - nors tu ką  umn.gif  doh.gif



biggrin.gif būna
Atsakyti