Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

pasirodo ir pas mus panašiai pasirodo su daigais apgavo nė vienas nežydi doh.gif gerai kad turiu sesikė pašonėje kuri tikiuosi parduos rolleyes.gif

kt metais daug žemuogių sodinsiu ax.gif
Atsakyti
labuka, o jusu mazyliai valgo braskes? mano kipsas sjauna lauk ir su cukrum sutryniau nenori visai ju, tarkim kepu varskecius, jam jokiu uogu negali deti, nei uogienes, nei grietines, tada isvis nebevalgo. Prasides visokiausios uogytes, gi tiek vitaminu kaip ji prisnekinti, kad valgytu???? doh.gif
Atsakyti
mano valgo smile.gif sian kaip tik gavom zemuogiu, braskyciu, tai buvo - dar dar!! Zemuoges patinka pirstukais rankiot smile.gif i kose jei dedu, tai irgi patinka jas zvejoti ten smile.gif Siaip i kose visada kokios uogiens idedu, o blyniukai ar kas, tai su grietine ir kartais uogiene smile.gif valgytu ir be nieko, ale atrodo sausa gi...
Atsakyti
..kadangi dabar einamiausios braškės ir žemuogės tai mažylė valgo cielas tik duok biggrin.gif mes taip pat savom uogom ir uogienėm košes gardinam kitaip jos nelabai valgomos ax.gif bet jau baigesi visas naminis turtas pernykštis ir jau po biški atsiranda švežienos


paskutinėm savaitėm tai ridikėlius valgo, agurkiukus ir salotas čiut pagnaibo..mano pupa jau pati valgo ir su šaukštu ir su šakute aišku ir pirščiukai padeda bet pats faktas pati wub.gif

dar iki pilnos laimės man trūksta , kad ji darytu ant puodelio nes kolkas viskas tik šalia jo ir tada paleidžia dideles dūdas, nepatinka, o į puodą irgi nedaro ..nu nieko nesuprantu doh.gif tūtė po biškutį mus palieka tik užmigti mums padeda tikiuosi taip ir liks nebeims bele kada ax.gif

kokiose lovytėse miega jūsų mažyliai ? gal ka snors jau pakeitėt leliukinę g.gif blush2.gif
Atsakyti
labuka, oj koks siandoen vejas pa mus, va ir ant vakaro lietu atnese
lelkai mano gyja rankyte aciu D... eisim apsidairyti i darzeli po biskiuka wink.gif kazin kaip jam ten seksis, atrodo, kad nujaustu jis man, toks maminukas palikes, zmones snekina, slepiasi uz manes, nosi rauko, maivosi smile.gif
Morkytes, agurkus valgo. As pastebejau, kas jam tarp pirstu minksciau skysciau jis ta meta i sona, koks keistas lotuliukas.gif na tikiuos praeis tie mandrumai jo smile.gif gi tiek uogyciu bus
Miegam mes dar leliukiskoj lovytej wink.gif
Atsakyti
QUOTE(saulytux @ 2013 06 13, 15:08)
labuka, o jusu mazyliai valgo braskes? mano kipsas sjauna lauk ir su cukrum sutryniau nenori visai ju, tarkim kepu varskecius, jam jokiu uogu negali deti, nei uogienes, nei grietines, tada isvis nebevalgo. Prasides visokiausios uogytes, gi tiek vitaminu kaip ji prisnekinti, kad valgytu???? doh.gif


maniske jokiu svieziu vaisiu / darzoviu nevalgo sad.gif o va mano dideliam dziaugsmui - zemuogyciu neisbrokijo smile.gif
arbuzo ir to nevalgo schmoll.gif
Atsakyti
Dovile su maistu irgi idomi... Zalio agurko ne, o va marinuota, rauginta kerta tik duok! Pomidoru irgi nevalgo.. Uz tai sian tevas valge lasiniu, tai ir jai mesytes reik, kramte, dar prase ir net svogyno laisku uzsikando! biggrin.gif arbuzo va siulem - ne.. sako - šualta šualta, tipo saltas smile.gif nelabai jai salti slapi produktai praeina, tame tarpe ir obuolys.. tipo fu kaka biggrin.gif

o vejas sian tikrai feeee.. nepatinka man, kai taip kosia schmoll.gif Pernai pamenu visa vasara vejai siaute, nes tik iseinu Doviles migdyt i lauka, tai ir ieskau kur cia uzuoveja kokia radus, kad prisest, kad jai ten nepustu labai.. nu gal ir ne visa vasara, bet va tokie prisiminimai.. siemet ziuriu vejas irgi daznas svecias g.gif

dar Samantila klausei del lovytes, tai mes miegam leliukiskoj, tik sonas nuimtas i musu lova, tai ji daznai buna paryciais parsliauzia pas mus.. Sian va 4 ryto isiropste ir taip i mane isireme, kad as pora val ir pramiegojau nesijudindama... kojas i teva, galva i mane ir gerai jai biggrin.gif
Atsakyti
.uih tie pipirai brokija maistą, vaisius, bet va manoji irgi stebejo mus nevalge porą sava arbūzo o va dabar kerta pati mažiausia daugiausiai biggrin.gif

būna tokie nevalgymo periodai- tai vieno ko nevalgo, tai pamaino jau valgo apsisukt spėk jau tas nebepatinka , kažkaip nelabai kreipiu į tai dėmesio na nenori ir nereikia tongue.gif

tik va mano trimetinė nei burokėlių, nei mėsos ir dabar kraujas silpneja jau pusę metų ir ghb krenta ir kt rodikliai rodo jog geležies trūkumas doh.gif

dabar žemoges valgom kasdien mažu pakels rodiklius biškyti papildų kolkas nevartosim jokių, dar žalius burokėlius, obuolių sultis bandysim gert su medum ir citrine unsure.gif va mažoji ger unsure.gif ia o ana neaaa doh.gif

kolkas lovytės nekeičiu , bet jau žvalgus man fainos troll arba senų laikų darželinės lovos rolleyes.gif

saulytux 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2013 06 14, 22:23)

tik va  mano trimetinė nei burokėlių, nei mėsos ir dabar kraujas silpneja jau pusę metų ir ghb krenta ir kt rodikliai rodo jog geležies trūkumas  doh.gif

dabar žemoges valgom kasdien mažu pakels rodiklius biškyti papildų kolkas nevartosim jokių, dar žalius burokėlius, obuolių sultis  bandysim gert su medum ir citrine  unsure.gif va mažoji ger unsure.gif ia o ana neaaa  doh.gif



ale va kokia isranki, kiba vegetare bus, kad mesytes nevalgo? smile.gif na bet gal per vasara pasikelsit rodiklius 4u.gif
Atsakyti
sveikutės

QUOTE(MildukasK @ 2013 06 14, 20:19)
Pomidoru irgi nevalgo..


pas mus pomidoras - daržovė nr. 1 biggrin.gif tiek dičkė, tiek mažius gali nesustodami juos kirst biggrin.gif bet va, jokių žalių salotų, morkų nė vienas nevalgo, o kai darau baltą mišrainę, tai abu supuolę konservuotas morkytes ir žirniukus, marinuotus agurkėlius kaip kemša, turiu slpėt, nes neužtektų mišrainei lotuliukas.gif vaisių mažius irgi mažai tevalgo, mažai kas jam patinka unsure.gif va, obuolių pagriaužia, vynuogių dar, daugiau nieko schmoll.gif

lovytėj vis dar savo leliukinėj miegam ir dar nė nesiruošiam keist, po kokių metų gal, dičkę irgi panašiai 2,5 m. į didelę lovą perkėlėm. o tiesą pasakius, ir vietos dabar nebūtų, kur pastatyt didelę lovą... unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,

manąja aš tikrai nebegaliu skųstis, kas valgį liečia. Tik duonos ar bulvių nėra mėgėja, o visos kitos daržovės dingsta burnytėje, tik spėk žiūrėti biggrin.gif Pomidorus irgi labai mėgsta smile.gif Ir iš vaisių ir uogų viską kemša smile.gif Jokių košių nebeduodu, viską valgo dabar kaip ir mama smile.gif Ir viską tik pati, jau seniai nebemaitinu jos.

Mišinuką 1+ kiekį mažinu, anksčiau po 400ml per dieną išgerdavo, dabar tik pusę tiek, duodu jogurtų ir normalaus pieno gerti po truputį.
Atsakyti
QUOTE(Fungu @ 2013 06 15, 19:07)
Mišinuką 1+ kiekį mažinu, anksčiau po 400ml per dieną išgerdavo, dabar tik pusę tiek, duodu jogurtų ir normalaus pieno gerti po truputį.



va rimtai priminei apie pieno produktus... maniskis valge iki 1metuku mp, dar radzoj ir juogurtuku valgydavo ir sureli, na o dabar neikisi jam jokiu jogurtu, ar varske, sakes, ka daryti??? stengiuosi koses virti su pienu, varskecius labai megstu stengiuosi dazniau jam taip ibrukti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulytux: 16 birželio 2013 - 08:16