Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

QUOTE(gustika @ 2013 06 07, 13:54)
labai laukiu atvesimo.zada apie +21,nugi pats tas visa diena lauke trintis,nes dabar ant 30 ne kas,ypc vaikams schmoll.gif

nu nu.. prie vandens pats tas ryte, diena pamiega ir popiete vel ok biggrin.gif nes 21 jau man salta bus po tokiu oru biggrin.gif vel nezinosiu ka rengtis???
Atsakyti
Labuka, ilgesni laika nebuvau tai tuos kelis puslapius taip sunku skaityti blush2.gif vistiek man fb geriau tongue.gif
Mus jau pakviete i darzeli, bet dabar sergam, geriam antibijotikus, visalaik tokie sveiki buvom ir se tau doh.gif
Smagu, kad galesiu sugryzti i darba, o beto ir vaikui tikiuos bus smagiau, tures ka veikti, paskutiniu metu vien draudimai namie, visur viskas negalima, pykstames vis, ismoko uzsilipti virtuvej ant spinteliu, i vonia lipa su rubais atsisuka vandeni maudosi, i kriaukle vonioj irgi isiropscia nu zodziu bardakus daro namie doh.gif ,o tu mama vis tvarkykis, nezinau kaip jusu vaikai, bet musiskis nezaidzia nei su vienu zaislu, net neprieina prie zaislu dezes. Va tik lauke buk su juo tai ramiakas, i kambari paskui neivarysi smile.gif


QUOTE(samantila @ 2013 05 29, 19:33)
saulytux ale mergyt išbandyk iškrovos dienas padeda  ax.gif vien kefyriukas ir 200g varškytės per dieną , 2 obuoliai, kt dieną po jos stengtis valgyti žuvį ir ryte kiaušinį virtą,vakare burokėlių salotas su aliejum, aplamai visas salotas tik su aliejum ..pats geriausias būdas įvesti rėžimą pas mane taip:
7-8 val kava puse sumuštinio
13-13,30val salotos 250 g mesytė dar 200g
18-18,30val vel kokios lengvos salotos su aliejum  4u.gif



nu po biskiuka tirpdau savo nereikalingus kg wink.gif

QUOTE(MildukasK @ 2013 05 30, 11:49)
arba as jai dainuoju aaa pupute, aaa mazute, mik uzmiki mazulele, saldziai tu miegoki, tai ji man - aaa pupute, miku miku mazuliele, magoki biggrin.gif


vaje kiek tavo daug jau sneka, tikra ciauskute smile.gif

QUOTE(mindingas @ 2013 05 30, 15:57)
Aš žinokit irgi norėčiau būti nestuke.gif ir norėčiau dvynukų.. smile.gif į darbą gryšti visai nenoriu... sleep.gif 
tai tiek smile.gif


oho kokie norai! thumbup.gif pirmyn!tik jau su dvynuku uzsakymu sunkiau butu smile.gif
O as jau kaip noriu i darba, pavargau namie biggrin.gif


QUOTE(GreenBubble @ 2013 05 30, 20:31)
Nu, jei per vasarą neišmoks už save pakovot, tai daržely tikrai išmoks  mirksiukas.gif O vaikų tai aišku, kad visokių būna, vieni anksčiau išmoksta dalintis kiti vėliau. Manasis irgi kartais taip gražiai duoda kokį žaisliuką savo, ar šiaip ką, nu o kartais tai nors tu jam ką nori daryk, ne tik kad savo prisispaudęs laiko, bet dar ir svetimą kam nors iš rankų traukia  biggrin.gif


va mano Emili vienmetis draugas skriaudzia pastoviai, jis turi vyresni broli tai matyt is jo gudrybiu ismoksta, Emilis jau tiek jo isibaugina, kad net pro sali negali jis praeiti, verkia manasis, galvoja vel ka atims ar pastums smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulytux: 07 birželio 2013 - 15:59
QUOTE(gustika @ 2013 06 07, 01:54)
va tokios http://www.mv.lt/lt/...8/?action=print
prasome receptuka duoti mirksiukas.gif
labai laukiu atvesimo.zada apie +21,nugi pats tas visa diena lauke trintis,nes dabar ant 30 ne kas,ypc vaikams schmoll.gif



ummm reiks paieškot šių, esu pamėgus alyvuoges, bet šių dar neragavau blush2.gif 4u.gif

aš jau nebetikiu tom prognozėm ale jau visa ši savaitė turėjo būt vėsi tongue.gif kepina šiandien, bet vėjukas atvėsina tai mes tupim lauke tik pamiegot pareinam į namus nes nesimiega mano pupai vežime po žiemos unsure.gif

kolkas pliuškenamės tik su šlanga ir vieną kart jau panikės pliuškenosi jūroje ties Karkle thumbup.gif kolkas į karjerą dar nevažiavom, bet matomai greit ir ten lėksim cool.gif

pyragai pyragai uhh kg prie mano šinkos ir pilvo doh.gif tai nevalgau tik mažą gabalėlį paragaunu kaip gaunas ir duodu šeimai tašyt mirksiukas.gif

šiandien šis buvo išbandytas, tik pas mus vietoj obuolių 3kotai rabarbarų suėjo neblogas sunkokas biggrin.gif

pyragas




saulytux -kg thumbup.gif ir aš laaabai lėtai tirpstu rolleyes.gif mane fb sękina bet užsuku vistiek o čia sugrįžti traukte traukia tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 07 birželio 2013 - 16:06
QUOTE(samantila @ 2013 06 07, 16:02)
šiandien šis buvo išbandytas, tik pas mus vietoj obuolių 3kotai rabarbarų suėjo  neblogas sunkokas  biggrin.gif

pyragas
saulytux  -kg  thumbup.gif ir aš laaabai lėtai tirpstu  rolleyes.gif mane fb sękina bet užsuku vistiek o čia sugrįžti traukte traukia  tongue.gif



niam niam smile.gif bet as kokia bjauri pati dabar tokiu nevalgau tai ir seima skraudziu, mat bijau, kad neatsilaikysiu ir sukaposu kelis pati nemaza dali ax.gif blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos

mano pana pikta, nervuota nes kalasi iltinukas čiut tempa pakilus unsure.gif

saulytux thumbup.gif šaunuolė ... na aš pakasdavau, bet nuo šiandien griežtai nes jau baisiuosi savim kiek begalima turiu begalės gražių drabužių į kuriuos neįlendu arba tiesiog gėda mautis nes aptempia mano gabaritus doh.gif blush2.gif

na va einu kepti panoms čirvinius ir tikrai nei vieno nekąsiu lotuliukas.gif

pagaliau saulė išlindo nuotaika geresnė bigsmile.gif

šęštadienį mažąjai suėjo 1m 7 mėn ta proga visą dieną su dukrom praleidom HBH wub.gif apturėjom nuostabų laiką , o vakare dar į svečius pas senai savo matytą sesutę, kuri retai mato mano mažyles buvo laimės abipusės wub.gif

sekmadienį vėl iš par ryto ant ratų pas kitą sesutę nestuke.gif vėl fainai pabuvom visa dieną ..sentimentai glostant jos pilvelį kilo ir wub.gif kilo, o ir pilvinukė atsakė į kiekvieną mano pakutenimą kaip reikals wub.gif

wot ir pavariau postą biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas, maniškiui bernužėliui irgi iltiniai lenda doh.gif tokia bemiegė naktelė buvo, ir sloga ir tempa pakilus. Tikiuosi greit išlys. Eisim į lauką, reikia dėmesį nukreipti, tada bent nezirzia smile.gif
Atsakyti
tfu tfu, pas mus sita naktis gera, matyt aprimo dantys, bet ana nakti gal 4-5 k kelesi, verke, tai ramindamasi ismauke virs 1 litro vandens! nu bet sian ryte atsikelus ji irgi puslitri tikrai isgere... Cia is buteliuko.. is gertuves per diena net karsciausia diena labai nedaug isgeria... pfff.. doh.gif
Atsakyti
sveikos ...

mums neprasikalė dar...miegam prastai unsure.gif na bet kaip nors iškęsim jamkit 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Samantila,aciu uz receptuka 4u.gif
Beje,sios savaites zurnalo JI numeryje yra net 4 saldesiu recptai su rabarbarais
ir dar 50 mesos/zuvies/darzoviu marinavimo receptu,lb visai nieko sakyciau

cia ne reklama,jei ka blush2.gif
Atsakyti
gustika... 4u.gif

2ia jau ramuma, na orai geri...miegojom jau gerai šiąnakt smile.gif

turim naujiena mano mažoji moteriškė kąsti pradėjo ir jau išlipa iš lovos su varteliais taip kad aš jau paieškose vaikiškos lovytės blink.gif nes kokį kartą kai kris nesėkmingai bus ne kas...daba jau vienos nemiegančios palikti lovoje negaliu doh.gif

tai tiek... labai laukiam savų braškių, pirkti ranka nekyla unsure.gif vis pasliūkinam šalia daržo kur jos dar žaliuoja ax.gif užtat žemuoges valgom bigsmile.gif
Atsakyti
oj su tom braskem.. MB mama jau bedavoja, kad siemet braskiu nebus... Tipo pernai turejo mus itikineti, kad tik imtume, o siemet visai nebus.. Nu pfff... pernai valgem kiek galejom, bet kai atveza trilitreka... aisku, dalis i kamera suejo.. O ir neprivazinesi ten toli i soda kas 3 dienas tu braskiu.. Nu tai siemet va jau grumoja, kad nebus mums uz tai visai..

as laukiu tresniu sezono, kada cia kazi turgely jau ju kaina bus normali? NEs daznai buna, kad lauki lauki to sezono ir ziurek po sav jau nebera ju!! vel brangios.. pfff...
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2013 06 12, 12:32)
Samantila,aciu uz receptuka 4u.gif
Beje,sios savaites zurnalo  JI numeryje yra net 4 saldesiu recptai su rabarbarais
ir dar 50 mesos/zuvies/darzoviu marinavimo receptu,lb visai nieko sakyciau

cia ne reklama,jei ka blush2.gif


aha - maciau ir as tuos receptus thumbup.gif

QUOTE(MildukasK @ 2013 06 12, 19:18)
oj su tom braskem.. MB mama jau bedavoja, kad siemet braskiu nebus... Tipo pernai turejo mus itikineti, kad tik imtume, o siemet visai nebus.. Nu pfff... pernai valgem kiek galejom, bet kai atveza trilitreka... aisku, dalis i kamera suejo.. O ir neprivazinesi ten toli i soda kas 3 dienas tu braskiu.. Nu tai siemet va jau grumoja, kad nebus mums uz tai visai..

as laukiu tresniu sezono, kada cia kazi turgely jau ju kaina  bus normali? NEs daznai buna, kad lauki lauki to sezono ir ziurek po sav jau nebera ju!! vel brangios.. pfff...


mes kasdien prisirenkam po sauja zemuogiu smile.gif
Atsakyti