Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

QUOTE(ewo @ 2013 06 04, 16:40)

wub.gif  as irgi labai tikiuosi, kad cia ne paskutinis mano nestumas buvo, kai iskeliaus mokyklon abudu, rasysim gandrui laiska  ax.gif




QUOTE(MildukasK @ 2013 06 04, 16:41)
joa, tas planas su pagranduku, kai vyresneliai iseis i mokykla ir man patiko biggrin.gif


Nu,mamkos,jus didvyres turiu pasakyt bigsmile.gif

Turiu kl.Greenbubble ir Mildukui, ar vesit savo vaikucius darziukan simet?
Atsakyti
sveikutės ale plepat thumbup.gif

apie tuos žmonijos stebūkliukus kalbant man labai jau ilgu tiek laukt kol mažiausioji išeitų į mokyklą lotuliukas.gif norisi greičiau praradimą dvigubą susigrąžinti, o kai aplink tiek nestuke.gif skauda čiut širdelę blush2.gif

gustika šaunu thumbup.gif rašysim laišką kartu bigsmile.gif

mes bandysim rugsėjį žygiuot į daržiuką , bet jaučiu kad nieko mums neišdegs su juo blink.gif panelė tokia leliukas o grupėje vaikai visi vyresni ... abi mano mažosios bandys ax.gif visos trys panos jau ne namie bus keista, o man diplominio rašymas doh.gif
Atsakyti
Tikrai didvyrės jūs biggrin.gif Man tai tikriausiai dar ilgai reikės palaukti iki kito leliaus. Norisi suaugusio gyvenimą pagyventi smile.gif Tikrai, gal kai mano pupa pradės į mokyklą eiti, tada ir planuosiu biggrin.gif
Atsakyti
..niu kiekvienai savaip su tais leliukais,o šiaip visos mes savaip didvyrės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2013 06 05, 13:59)
Nu,mamkos,jus didvyres turiu pasakyt bigsmile.gif

Turiu kl.Greenbubble ir Mildukui, ar vesit savo vaikucius darziukan simet?

lotuliukas.gif as cia dabar taip sakau, paklausk dar karta, kai gims antras biggrin.gif tada gal pasakysiu, kad daugiau jokiu vaiku schmoll.gif lotuliukas.gif

o del darzelio, jei nusisypsos laime ir priims, tai as gal noreciau leisti po kelias dienas, po koki pusdieni.. Nes gal jau negalesiu tiek laiko su ja lauke zaisti? Cia aisku, jei nepasipils ligos.. o ir ziema butu patogu ja darzelin nuvesti, kol as kokias 2-3 val vezima pastumdyciau.. nes su ja tikrai tiek lauke gi neisbuciau, susaltu.. o leliukui lopsy tai kas - silta gera ir smagu biggrin.gif
nors jau girdziu nemazai komentaru, kad durna as, jei noriu i darza ja leisti.. juk pati namie, ligas tik nes, abu vaikai kai sirgs, tai zinai.. bet gi darzely vaikas lavinamas, greiciau ten mokosi to pacio puodo reikalu, valgyt savarankiskai, drausmes..
bet kaip ten is tikruju bus, tai pasimatys rudeni..


QUOTE(Fungu @ 2013 06 05, 16:57)
Tikrai didvyrės jūs biggrin.gif Man tai tikriausiai dar ilgai reikės palaukti iki kito leliaus. Norisi suaugusio gyvenimą pagyventi smile.gif Tikrai, gal kai mano pupa pradės į mokyklą eiti, tada ir planuosiu biggrin.gif

nu joa, apie ta suaugusiojo gyvenima kol as esu beveik ir pamirsus.. gerai, kad aplink nemazai draugu vaikiuoti, tai dideliu baliu nebuna, ale vistiek retai susitinkam, sunku issiderinti tiek su vaiku, o juo labiau be vaiko.. nu bet matyt toks gyvenimas, kol vaikai mazi..
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2013 06 05, 13:59)
Turiu kl.Greenbubble ir Mildukui, ar vesit savo vaikucius darziukan simet?

Nu pirmiausia reikėtų jį gaut doh.gif Šiaip leist norėčiau dėl jo paties, nes žiemą namie sienom lips, o kaip Mildukas sakė, laiko su jais užsiimt nelabai bus. Galvojau apie privatų, ten tikrai vaikai mažiau serga, nes geriau prižiūrimi, beto mums sutaps, kad gims brolis rugsėjį, o šitą reiktų į daržą vyt, nu trauma vaikui baisulinė būtų, tai norėtųsi pradėt eit nuo kokio rugpjūčio, kad dienotvarkė jam per porą mėn susinormalizuotų, gal tada tokio šoko nebūtų. Bet į valstybinius įtariu taip tikrai nepriimtų... O privatus per kišenę labai jau skaudžiai muš. Žodžiu nžn ką ir daryt doh.gif Jau rimtai mąstau su kokiu vaikų psichologu pasitart...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GreenBubble: 05 birželio 2013 - 22:09
.... smile.gif laba

niu ką galime degintis šiandien mirksiukas.gif nu bet aš šiemet nesi... saugau odą ax.gif

parėjau iš šiltnamio galima mane gręžti doh.gif ale pirtis rolleyes.gif o ir mazgė tupinėjo aplink bijo pievoj būt nes ten vabalai ui kokiais kiekiais skraido doh.gif

daba nulaužiau mažulę savo, galėsiu kafee pasidaryt doh.gif pasėdėt pavėsukį ir išdžiūt reiks oi kaip norėčiau arbūūūūzooo nugi mūsų tėtukas sake vakar negavo niekur normalaus blink.gif arba mažyliai kur mūsų chėbrai ant pusės danties lotuliukas.gif arba nėr ....melioną partempė nu bet jo irgi vieno cielo mums neužtenk biggrin.gif lapkritinukė dievina melionus ..negerai..ne Lietuvos vaisius ..na, bet vasara.. rolleyes.gif

kokius vaisius valgo mažyliai mes:kivius, bananus, melionus, arbūzus granatus, persimonus ir tuos mažiukus spigliuotus rauduonus lotuliukas.gif visus tuos anot kt negerus ėdam , bet tik vasarą blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2013 06 06, 13:45)

kokius vaisius valgo mažyliai mes:kivius, bananus, melionus, arbūzus granatus, persimonus  ir tuos mažiukus spigliuotus rauduonus lotuliukas.gif visus tuos anot kt negerus ėdam , bet tik vasarą  blush2.gif


daug taviske valgo bigsmile.gif

Manoji-obuolius ir bananus(ir tai MB bamba,kad nuodiju vaika chemizuotu maistu)

Uztat manoji kerta morku salotas su aliejum ir kalendra,ridikeliu,svogunu laiskus,salotu lapus is mociutes darzo.
ir dar..lb megsta graikiskas alyvuoges,alia situ vos viena,dvi duodu

pas mus pakrapijo lietus,kada pagaliau dorai palis g.gif
Atsakyti
ui nepaminėjau kad daržą iš po lango biggrin.gif ir mes valgom daug ir daba va taisomės bliūdą salotų su ridikėliais ir kt skanumynais thumbup.gif pas mus bambeklė aš dėl visokių chemijų lotuliukas.gif

graikiškos alyvuogės ?kaop atrodo blush2.gif

pas mus kolkas tik baisiai bilda, bet nelyja irgi , o vakar lijo ir normaliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 06 birželio 2013 - 14:06
..labos..

mes iš pat ryto kepinam orkaitę nors ir tap namie dūšna, nugis rabarbarų belekiek antrą reisą pyrago prasikepėm bigsmile.gif kemša mažoji ir visos panos su kaimo pienuku thumbup.gif

vakar su vienu mirktelėjimu neliko biggrin.gif šiandien kitą receptą pabandėm na bet su mano orkaite tai stebūklų nebūna doh.gif išsirinkom kokios naujos norim daba reik litus taupyt "iš kažkur" doh.gif

karšta pas mus, bet vistiek einam laukan ant supynių
Atsakyti
Samantila!!! pasiusk ir mums to pyrago, kaip noreciau dabar kokio... blush2.gif bigsmile.gif

Mes tai antra diena varom cia prie fontano musu rajone smile.gif visi vaikai is aiksteliu prie vandens sulinde jau biggrin.gif oj pramoga vaikams, slapi kaip visciukai, bet uz tai kaip gera smile.gif
griztant prigriebiau bandele, bananu, sureli - tai ko ne gyvenimas ka? thumbup.gif

Kazi tiesa, kad orai atves? et... taip nesinori.. mes jau cia su mamom planavom, kaip kt sav prie kokio ezeriuko dumsim, o dabar matyt teks vel i aikstele eiti..

ot uzsiemima maniske rado - krausto tevo stalciu su visokiu geriu. nu, svarbu man po to sudeti atgal viska, kol tevas negrizo, nes gaus barti biggrin.gif o man bile tylu ramu kelias min biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2013 06 06, 15:04)


graikiškos alyvuogės ?kaop atrodo  blush2.gif



va tokios http://www.mv.lt/lt/...8/?action=print


QUOTE(samantila @ 2013 06 07, 11:35)
nugis rabarbarų belekiek antrą reisą pyrago prasikepėm 


prasome receptuka duoti mirksiukas.gif

QUOTE(MildukasK @ 2013 06 07, 12:06)


Kazi tiesa, kad orai atves? et... taip nesinori.. mes jau cia su mamom planavom, kaip kt sav prie kokio ezeriuko dumsim, o dabar matyt teks vel i aikstele eiti..



labai laukiu atvesimo.zada apie +21,nugi pats tas visa diena lauke trintis,nes dabar ant 30 ne kas,ypc vaikams schmoll.gif
Atsakyti