Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

QUOTE(ewo @ 2013 06 02, 16:56)
Sveikos  4u.gif ,ciaa vaida100, tik pasikeiciau varda balandziuku temoj, nes nenorejau, kad snipai atsektu anksciau laiko  smile.gif
As irgi uz tai, kad vaikai issiaiskintu patys, bet mano Ievute irgi labai geriete,  neima svetimo zaislo manes neatsiklausus, bet is jos atima visi kas nori, viska atiduoda, bet kai jau is jos atimineja paskutini zaisla, tai as isikisu ax.gif , nes kaip ir Mildukad rase, ji ateina pas mane ir sako, kad nebeturi zaislu , tipo paimk  ax.gif


Patys didziausi sveikinimai 4u.gif wub.gif Kaip grazu...
Kaip sekas tvarkytis,kaip sese mazeli prieme?


O jei vis apie zaislu dalinimasi kalbant.Tai as nesu pries dalinimasi,esu pries agresyvu vaiku elgesi kitu vaiku atzvilgiu,ypac tada,kai agresyvaus vaiko mama visai nereaguoja,na nieko nedaro.O jei kas is aplinkiniu kokia pastabele jos vaikui,oj ojojoj kokie pasizeria 'komplimentai'
Kodel del vieno superdemokratiskai auginamo vaiko uzgaidu turi kenteti viso kiemo vaikai?va kur kl. ir kur tolerancijos ribos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustika: 03 birželio 2013 - 13:21
QUOTE(Kuro-Nezumi @ 2013 06 02, 21:23)
Sveikinimai su šeimos pagausėjimu  4u.gif
Dabar visa porelė smile.gif
Kaip sūnelį pavadinote, jei ne paslaptis?



[quote=gustika,2013 06 03, 13:20]
Patys didziausi sveikinimai 4u.gif wub.gif Kaip grazu...
Kaip sekas tvarkytis,kaip sese mazeli prieme?

Aciu uz sveikinimus smile.gif
Ne paslaptis - po 1,5men gincu pavadinom Luku smile.gif
SIaip lb geras tas mano kavalierius, naktim valgyt nesikelia, ismiega nuo 12val iki 7val ryto, taip,kad nakties dar ne vienos nemiegotos neterejau (tfu tfu tfu ), o ir dienom daug demesio nereikalauja, taip, kad as su jais nepavargstu ax.gif smile.gif
Pradzioj tai lb Ievute pavydejo, o dabar jau ir bucki broliui duoda ir paglosto ir pampersus padeda keist biggrin.gif
Atsakyti
oj, kalbant apie tuos leliukus, tai pas mus kieme viena pazistama mama ateina su 4 men mergyte, tai Dovilei reik ir vezima pastumdyt ir vis lipt ant rato lelios paziuret smile.gif ipratus jau ji taip, tai buna jei kokia kita lelia atvaziuoja, tai irgi bega ziuret, verziasi ant to rato pasilipti biggrin.gif labai jai maziukai patinka smile.gif tikiuosi ta meile nepraeis, kai savas namie bus biggrin.gif
Atsakyti
Milduk, kažkaip praleidau - sesę ar brolį pranašauja?

ewo, tai išvis super 4u.gif Linkiu, kad ir toliau taip viskas gražiai klostytųsi...

Jūsų merginos tokios rūpestingos auga thumbup.gif

O mes lyg pagaliau nuimame paskutinį maitinimą ir prieiname prie 4k. per dieną... Anksčiau valgydavo apie 19-19.30, tada dar apie vidurnaktį 210 ml mišinuko. Kėlimasis apie 8, valgyti apie 9. O dabar pavalgo apie 19.30, o ryte keliasi ir valgo - kaip įprastai. Nebereikia mums mišinuko. Labai tuo džiaugiuosi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kuro-Nezumi: 03 birželio 2013 - 16:00
QUOTE(ewo @ 2013 06 03, 13:34)
Ne paslaptis - po 1,5men gincu pavadinom Luku  smile.gif
SIaip lb geras tas mano kavalierius, naktim valgyt nesikelia, ismiega nuo 12val iki 7val ryto, taip,kad nakties dar ne vienos nemiegotos neterejau (tfu tfu tfu ), o ir dienom daug demesio nereikalauja, taip, kad as su jais nepavargstu  ax.gif  smile.gif
Pradzioj tai lb Ievute pavydejo, o dabar jau ir bucki broliui duoda ir paglosto ir  pampersus padeda keist  biggrin.gif


sveikinimai wub.gif turėsim bendravardį wub.gif čia, matyt, toks Lukų bruožas - ramiakai, manasisi iki šiol auksinis vaikas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuro-Nezumi @ 2013 06 03, 17:00)
Milduk, kažkaip praleidau - sesę ar brolį pranašauja?

kol kas neaisku g.gif As noriu ranksluosti is max pirkti Dovilei ir mazajam, ale nzn kokios spalvos imti biggrin.gif doh.gif po poros sav echo, gal kazkas paaiskes?

Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 06 03, 18:19)
čia, matyt, toks Lukų bruožas - ramiakai, manasisi iki šiol auksinis vaikas  wub.gif

Rimtai? biggrin.gif Tai gal man saviškį reikės taip pavadint lotuliukas.gif nes jei dar vienas toks kaip šitas - tai tikrai su MB iš proto išsikraustysim doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Merginos,

atsiprašau, kad paskutiniu metu taip retai parašau.Žiūriu, sugrįžta senbuvės thumbup.gif Pasilikit čia smile.gif

Manoji auga ir protingėja kas diena, gavo prieš kelias dienas triratį dovanų, tai nebenulipa nuo jo, uždeda kojytes ant pedalų, šiek tiek vairą sukinėja ir viskas, o mama stumia biggrin.gif Bet kokia pupa patenkinta, lyg pati važiuotų thumbup.gif Juokiasi, krykštauja biggrin.gif Šiandien taip šiukšlių maišus vežėme, įdėjau į už vaiko sėdynės esantį kibirą ir važiuojam visi iki konteinerių biggrin.gif

Sveikinu visas besilaukiančias mamytes, kaip nuostabu, net pasiilgstu savotiškai nėštumo.. Peržiūrėjau šiandien senas nuotraukas ir video iš to laiko, nuo nėštumo pradžios iki dabar, tokia nostalgiška palikau, mano vaikas jau koks didelis, o aš net nepastebėjau, kaip ji taip išaugo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ewo @ 2013 06 02, 04:56)
Sveikos  4u.gif ,ciaa vaida100, tik pasikeiciau varda balandziuku temoj, nes nenorejau, kad snipai atsektu anksciau laiko  smile.gif
As irgi uz tai, kad vaikai issiaiskintu patys, bet mano Ievute irgi labai geriete,  neima svetimo zaislo manes neatsiklausus, bet is jos atima visi kas nori, viska atiduoda, bet kai jau is jos atimineja paskutini zaisla, tai as isikisu  , nes kaip ir Mildukad rase, ji ateina pas mane ir sako, kad nebeturi zaislu , tipo paimk 



Labuka sveika sugrįžus 4u.gif ir su tokiom nuostabiom naujienom 4u.gif 4u.gif su pagausėjimu 4u.gif

nagi mamytės krutam spurdam į daugiavaikių statusą nestuke.gif smile.gif aš jau irgi labai pasiilgau nestuke.gif jausmo su visais skausmais ir džiaugsmais wub.gif
Papildyta:
QUOTE(MildukasK @ 2013 06 03, 09:00)
kol kas neaisku  g.gif As noriu ranksluosti is max pirkti Dovilei ir mazajam, ale nzn kokios spalvos imti biggrin.gif  doh.gif po poros sav echo, gal kazkas paaiskes?



biggrin.gif man melsvi patinka ir bordo neblogi turiu ne vieną baltą tai jau atsikandau lotuliukas.gif

lauksim pilvinuko reportažo 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 06 03, 06:19)
sveikinimai  wub.gif turėsim bendravardį  wub.gif čia, matyt, toks Lukų bruožas - ramiakai, manasisi iki šiol auksinis vaikas  wub.gif



pažįstu mergytę bendravardę tai irgi pasitvirtina ramiakė fainulka wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Kuro-Nezumi @ 2013 06 03, 05:00)

O mes lyg pagaliau nuimame paskutinį maitinimą ir prieiname prie 4k. per dieną... Anksčiau valgydavo apie 19-19.30, tada dar apie vidurnaktį 210 ml mišinuko. Kėlimasis apie 8, valgyti apie 9. O dabar pavalgo apie 19.30, o ryte keliasi ir valgo - kaip įprastai. Nebereikia mums mišinuko. Labai tuo džiaugiuosi blush2.gif



už pasiekimus 4u.gif 4u.gif

ir mano uoga geria karvės pieną 2-3 kartus per parą po 300ml , bet bijau džiaugtis nes buna dienų kai stumia šalin daryk ką nori tada plempia mišinį doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Fungu @ 2013 06 03, 11:03)
Merginos,

atsiprašau, kad paskutiniu metu taip retai parašau.Žiūriu, sugrįžta senbuvės thumbup.gif Pasilikit čia smile.gif

Manoji auga ir protingėja kas diena, gavo prieš kelias dienas triratį dovanų, tai nebenulipa nuo jo, uždeda kojytes ant pedalų, šiek tiek vairą sukinėja ir viskas, o mama stumia biggrin.gif Bet kokia pupa patenkinta, lyg pati važiuotų thumbup.gif Juokiasi, krykštauja biggrin.gif Šiandien taip šiukšlių maišus vežėme, įdėjau į už vaiko sėdynės esantį kibirą ir važiuojam visi iki konteinerių biggrin.gif

Sveikinu visas besilaukiančias mamytes, kaip nuostabu, net pasiilgstu savotiškai nėštumo.. Peržiūrėjau šiandien senas nuotraukas ir video iš to laiko, nuo nėštumo pradžios iki dabar, tokia nostalgiška palikau, mano vaikas jau koks didelis, o aš net nepastebėjau, kaip ji taip išaugo bigsmile.gif



atsiprašymas priimtas lotuliukas.gif 4u.gif

ui kaip greitai auga tie mažiukai , kad nespėjai atsidžiaugti ir jau pradedi svajoti apie dar vieną atžalą , vos mažiausiam tapus savarankiškesniu smile.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 04 birželio 2013 - 08:44
ewo, tai išvis super 4u.gif Linkiu, kad ir toliau taip viskas gražiai klostytųsi...

Aciu aciu 4u.gif


QUOTE(Alatėja_ @ 2013 06 03, 17:19)
sveikinimai  wub.gif turėsim bendravardį  wub.gif čia, matyt, toks Lukų bruožas - ramiakai, manasisi iki šiol auksinis vaikas  wub.gif


Tikekimes, kad taip ir bus ax.gif

QUOTE(GreenBubble @ 2013 06 03, 21:50)
Rimtai?  biggrin.gif Tai gal man saviškį reikės taip pavadint  lotuliukas.gif  nes jei dar vienas toks kaip šitas - tai tikrai su MB iš proto išsikraustysim  doh.gif  biggrin.gif


Matai, Luka man atmetei, balsavai uz Karoli, ziurek , kad paciai Lukutis negimtu lotuliukas.gif biggrin.gif


[quote=samantila,2013 06 04, 08:49]
Labuka sveika sugrįžus 4u.gif ir su tokiom nuostabiom naujienom 4u.gif 4u.gif su pagausėjimu 4u.gif




Papildyta:
QUOTE(samantila @ 2013 06 04, 08:49)
Labuka sveika sugrįžus  4u.gif ir su tokiom nuostabiom naujienom  4u.gif  4u.gif su pagausėjimu  4u.gif

Aciu, Samantila  4u.gif

pažįstu mergytę bendravardę tai irgi pasitvirtina ramiakė fainulka  wub.gif

Nu va kokie saunus Lukuciai  biggrin.gif


ui kaip greitai auga tie mažiukai , kad nespėjai atsidžiaugti ir jau pradedi svajoti apie dar vieną atžalą , vos mažiausiam tapus savarankiškesniu  smile.gif  wub.gif


wub.gif as irgi labai tikiuosi, kad cia ne paskutinis mano nestumas buvo, kai iskeliaus mokyklon abudu, rasysim gandrui laiska ax.gif

Papildyta:
Kazkaip nesigauna cia man su citatom g.gif
Atsakyti
joa, tas planas su pagranduku, kai vyresneliai iseis i mokykla ir man patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ewo @ 2013 06 04, 16:40)
Matai, Luka man atmetei, balsavai uz Karoli, ziurek , kad paciai Lukutis negimtu  lotuliukas.gif  biggrin.gif 

lotuliukas.gif Ko tik nepadaryčiau dėl šventos ramybės lotuliukas.gif
Atsakyti