Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

Nuotaikų nelabai yra...mokslai kankina, kadangi ne savo noru mokinuosi ir man tas dalykas nepatinka, tai dėl to... šiandien buvo sesės paskutinis skambutis, bet negalėjau nuvykti pasveikinti... doh.gif
beje mažoji su temp.atsikėlė, spėju nuo dantuko, bet taip gaila... g.gif
kalbėjot apie svorį, tai visus 10 kg.norėčiau kur nors pakabint.. doh.gif galiu ką noriu daryt, niekaip.. jau atrodo apkrenta pilvas, ir vėl nuo kažko padidėja....
Apie vaikų kalbėjima, tai mažoji daug kalba, bet pavieniai žodžiais, išvardina kelias kūno dalis, pasako, koks gyvūniukas ką sako, paprašo ko nori, pasako karšta(kalbant apie maistą) ir t.t
Aš žinokit irgi norėčiau būti nestuke.gif ir norėčiau dvynukų.. smile.gif į darbą gryšti visai nenoriu... sleep.gif
tai tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2013 05 30, 13:45)
Kaip elgtis/reaguot i agresyvius vaikus?
Manoji gavo galvon is savo pacios kastuvelio nuo bendraamzio berniuko.Vargse,net nesuprato uz ka ir kaip.
Kiek asaru buvo,taip man jos pagailo.
O to vaiko mama salia buvo,tai tik zodeli 'negalima' sugebejo isspaust.
Tik apsisuko jos bernas-sast is akmenu paleido vel.Nu taip norejos tokiai motusei kokiu kastuveliu uzvanot atgal blush2.gif  g.gif

Aš šiaip irgi palaikyčiau nuomonę, kad vaikai turi patys aiškintis, bet negaliu ramiai žiūrėt, jei maniškis taikosi kam "įkalt" biggrin.gif Nors retai taip būna, gal labiau netyčia būna, kad pataiko. Šiaip tai jie nesupranta dar. Ir tikrai nesuvokia, kad kitam skauda. O dėl aiškinimo, tai aiškink neaiškinęs. Jei sakau smelio nemesk, tai būtinai tada į visas puses metytis pradeda doh.gif Pas mus mamos kieme irgi supratingos, o ir skorpioniukas ne vienas yra, tai mes kaip ir įpratusios, bet kai iš kitų kiemų ateina, tai nžn kaip iš šalie atrodo, nes mūsiškiai tai karingi tokie biggrin.gif Bet aišku musštis nelenda.

QUOTE(MildukasK @ 2013 05 30, 15:19)
o as dar klausima i panasia tema - kaip reaguot, jei is vaiko atimineja zaislus tarkim? ar jis atimineja? drausmint? ar leist patiems kovot uz save?

Tai va maniškis toks doh.gif Visko jam reikia kas pas kitus rankose. Eina ir lupa iš rankų, nežiūri, ar didesnis vaikas, ar mažesnis. ir lupa tol kol išlupa. Kai pradedu sakyt, kad negalima, tai visos mamos puola aiškint, mažiukas gi dar, nesupranta, tegu ima, sakau nu tai kaip jis išmoks, kad svetimo imt negalima, ar bent atsiklaust reikia, jei nori paimt pažaist, jei visi nusileidžia ir atiduoda. Va tas tai nervina. Bet ateina tokia mergytė, jai jau du beveik, bet tokia coliukė, dar už Emilį gal smilkesnė ir mažėsnė. Tai va čia būna vertas jo priešininkas. Šiandien irgi Emilis bandė kastuvėlį iš jos atimt, o ta įsikibus neduoda ir rėkia, kad neduosiu. Ot vaizdelis buvo lotuliukas.gif Bet ir neišlupo, ta atsilaikė, tai sakiau, jūs dažniau čia pas mus ateikit, reik paauklėt maniškį biškį smile.gif
Atsakyti
Dovile tai tokia geriete.. Namie ji labai aktyvi ir arsi, o aikstelej atrodo visai kitas vaikas.. Is jos ir zaisla paimt gali, ir ji tokia letesne.. kol sureaguoja biggrin.gif Stovi, buna, ziuri.. kazkada cia didesni berniukai su kamuoliu zaide ir ji labai norejo to kamuolio, begiojo begiojo is paskos, o vienas ju sako - cia mano! neduosiu tau! Tai ji tokia nusiminus stovejo, ziurejo, atejo pas mane, kad as ta kamuoli paimciau jai.. Tai va buna gaila, kai ji taip nekovoja uz save.. Nu, bet gal per vasara kaip nors ismoksim gint savo pozicija smile.gif
Yra tikrai didesniu vaiku, kurie savo daiktu neduoda, tuoj pribega ir atima, jei Dovile paima. Kiti buna dalinasi, pastumdo ten kokia masinele ir palieka..

Atsakyti
Nu, jei per vasarą neišmoks už save pakovot, tai daržely tikrai išmoks mirksiukas.gif O vaikų tai aišku, kad visokių būna, vieni anksčiau išmoksta dalintis kiti vėliau. Manasis irgi kartais taip gražiai duoda kokį žaisliuką savo, ar šiaip ką, nu o kartais tai nors tu jam ką nori daryk, ne tik kad savo prisispaudęs laiko, bet dar ir svetimą kam nors iš rankų traukia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mindingas @ 2013 05 30, 16:57)

Aš žinokit irgi norėčiau būti nestuke.gif ir norėčiau dvynukų.. smile.gif į darbą gryšti visai nenoriu... sleep.gif 
tai tiek smile.gif


O kas trukdo ta plana igyvendint? mirksiukas.gif

QUOTE(MildukasK @ 2013 05 30, 20:41)
Dovile tai tokia geriete..


Tavo Do tai gryna manoji kas link zaidimu ir dalybu zaislais lauke.Savus zaisliukus duoda vaikam,o jei is jos bando atimt-nesipriesina,nerauna is ranku.Kartais tokiu rimtu veiduku pasiziuri i vaika,ir nueina zaist viena.
Is viso,ji buna prieina lelia apkabint noredama,o tam leliui mylavimai ne motais.
Tai vat ir gaila man savo merginos,kad tokia meili,jautri,bijau,kad jei nemokes uz save pakovot,oj gali but sunku. ax.gif
As pati pakankamai arsi blush2.gif o va vaikas visai kitokia
Atsakyti
Dėl mušimosi. Turėjome incidentą, kai mano mažius kitam berniukui per ranką sudavė. O viskas per tai, kad kitas vaikas kaip pašėlęs kartojo "mano, mano" ir bandė mano mažiaus rankas atplėšti nuo dviratuko (tas stumdomas dviratukas pačiam berniukui net įdomus nebuvo, bet parūpo tik tada, kai maniškis jį pradėjo susidomėjęs nagrinėti). Nesuprantu mamų, kurios puola prie savo ar kito vaiko vos tik paėmus svetimą daiktą. Aš už tai, kad padėti vaikui panagrinėti tą daiktą (visi gi jie smalsuoliai), tada paaiškinti, kad tas daiktas ir kito vaiko ir kad mes galime tą patį pažaisti kitaip. Tiek vaizduotę palavinsite, tiek bendravimą su vaiku, tiek išvengsite konflikto. Be to, vaikas nebijos į rankas kokio daikto paimti iš smalsumo.
Buvo pas mus atvejis, kai gerokai vysrenės mergaitės mama puolė prie mano mažiaus, kai tas paėmė mergaitės smėlio figūrėlę - tipo čia ne jo. Mes buvome kartu su mano mama. Aš dar nespėjau sureaguoti - o mano mama mandagiai paklausė "šiaip tos figūrėlės suvalgyti ar apkandžioti neplanavome".

Aš suprantu, kad gyvename individualistiniame ir egoistiniame pasaulyje, bet kam pirmiausia sakyti "kada gi mano vaikas už save kovoti pradės" - gal geriau akcentuokime, kada mūsų vaikas dalintis sugeba ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuro-Nezumi @ 2013 05 30, 11:41)

Aš suprantu, kad gyvename individualistiniame ir egoistiniame pasaulyje, bet kam pirmiausia sakyti "kada gi mano vaikas už save kovoti pradės" - gal geriau akcentuokime, kada mūsų vaikas dalintis sugeba  ax.gif



thumbup.gif pritariu reikia stengtis , kad vaikas sugebėtų smile.gif
Papildyta:
..labas rytas

na diena prasidėjo niūrokai blink.gif lyja pajūrį

aš kartais stebiu negriebiu savo panelės kai eina prie kito vaikiuko tačiau iš aponentės mamos ne kartą mačiau baisų žvilgsnį toks jausmas kad mano lelka tuoj suvalgys jos vaiką doh.gif

mano panelytė visas iš seniau likusias sesių knygas suplėšius, daug sulopytų , kaip mes sakom pagydytų knygučių turim ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 31 gegužės 2013 - 07:42
Maniškis daug kalba savo kalba, pliurpia burbuliuoja, bet normalų žodį tik mama pasako biggrin.gif
Kieme tai Dominykui įdomiausi visi svetimi žaislai, jis paima pažaidžia, aš nedraudžiu smile.gif Bet pasidalinti visai nemoka, jeigu ir kitam vaikui prireikia to daikto, tai jis neduoda, o jeigu tam pavyksta atimti, tai prasideda isterija doh.gif Na aš gražiai bandau sudominti kuo kitkuo tuo metu.
Atsakyti
Tai ir aš nieko prieš, kad kitų žaislus ima, gi jie įdomesni biggrin.gif Tik, kad maniškis naglas labai smile.gif Tai vis stengiuos kažkaip paaiškint, kad negalima iš rankų lupt kitam, kai žaislas guli ir niekam jo nereik, tai prašom, tegu nagrinėja.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ,ciaa vaida100, tik pasikeiciau varda balandziuku temoj, nes nenorejau, kad snipai atsektu anksciau laiko smile.gif
As irgi uz tai, kad vaikai issiaiskintu patys, bet mano Ievute irgi labai geriete, neima svetimo zaislo manes neatsiklausus, bet is jos atima visi kas nori, viska atiduoda, bet kai jau is jos atimineja paskutini zaisla, tai as isikisu ax.gif , nes kaip ir Mildukad rase, ji ateina pas mane ir sako, kad nebeturi zaislu , tipo paimk ax.gif
Atsakyti
as irgi nereaguoju, jei kazkas musu zaislais zaidzia, svarbu einant namo susirinkti smile.gif buna kartais nunesa kur aiksteles kampa, tai reik ieskoti... Ir jei Dovile koki zaisla ima nedraudziu, nebent mama visai nauja nematyta, tai nzn kaip gali sureaguoti.. Smelio zaislai ten visi bendri dazniausiai, o va masineles, triratukai, kamuoliukai.. "savu" vaiku ir mamu tegul ima, zinau kad galima, o del "nauju", ziuriu kaip reaguos.. buna va pasako, kad "sita mergaite (suprask jos dukra) labai pikta ir savo zaislais nesidalina, tai geriau neimti" biggrin.gif bet ji ir pati supranta dukros charakteri, perspeja is anksto, jei Dovile artinasi prie jos zaislu...
Atsakyti
QUOTE(ewo @ 2013 06 02, 16:56)
Sveikos  4u.gif ,ciaa vaida100, tik pasikeiciau varda balandziuku temoj, nes nenorejau, kad snipai atsektu anksciau laiko  smile.gif
As irgi uz tai, kad vaikai issiaiskintu patys, bet mano Ievute irgi labai geriete,  neima svetimo zaislo manes neatsiklausus, bet is jos atima visi kas nori, viska atiduoda, bet kai jau is jos atimineja paskutini zaisla, tai as isikisu ax.gif , nes kaip ir Mildukad rase, ji ateina pas mane ir sako, kad nebeturi zaislu , tipo paimk  ax.gif


Sveikinimai su šeimos pagausėjimu 4u.gif
Dabar visa porelė smile.gif
Kaip sūnelį pavadinote, jei ne paslaptis?
Atsakyti