Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

QUOTE(MildukasK @ 2013 05 28, 17:15)
joa, daug kas bijo tu akciju, as tai kazkaip einu konkreciai zinodama, ko man reikia, stengiuosi nereaguoti i minia.. tik si karta vienai su vaiku buvo biski issukis, bet viskas sekmingai biggrin.gif uz tai dziaugiusi sutaupius  thumbup.gif

o pas latvius tai kur? i Pape ar iki kokio Ventspilio trauksit?



Ka gero nukovei per jamam,Milduk?

Mes Venspilin vaziuojam,ziuresiu,taip isgirtas,kad vaikam ten daug visko,paziuresim taip sakant,ar tiesa.

Merginos paie kavute kalbejot,man kava irgi-sventas reikalas,o jei dar surelis koks,tai jau idealiausi pusryciai gaunas,ek bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustika: 29 gegužės 2013 - 14:02
QUOTE(gustika @ 2013 05 29, 15:01)
Ka gero nukovei per jamam,Milduk?

Mes Venspilin vaziuojam,ziuresiu,taip isgirtas,kad vaikam ten daug visko,paziuresim taip sakant,ar tiesa.

Merginos paie kavute kalbejot,man kava irgi-sventas reikalas,o jei dar surelis koks,tai jau idealiausi pusryciai gaunas,ek bigsmile.gif

ale kaip visoms ta kava su sureliu butent? biggrin.gif man surelis atskirai labai skanus, o prie arbatos - bandele thumbup.gif

Mes buvom Venspily, kai Do laukiausi smile.gif oras tik ne koks pakliuvo ir zm daug buvo, nes varem per geliu svente.. Siaip grazu ten, tvarkinga smile.gif Sakem, kai antras paaugs - vel varysim smile.gif tik kelione jauciu bus ilga, su daug sustojimu biggrin.gif

o per Jamam kelias knygutes Dovilei, pripuciama rata jai ir foteli sau biggrin.gif maniskis prakiuro kazkada, o as taip megstu padreifuoti ant vandens biggrin.gif dar lego, rubeliu, piesimo primoniu smile.gif zodziu - dauguma - vaikui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2013 05 29, 15:11)


o per Jamam kelias knygutes Dovilei, pripuciama rata jai ir foteli sau biggrin.gif maniskis prakiuro kazkada, o as taip megstu padreifuoti ant vandens biggrin.gif dar lego, rubeliu, piesimo primoniu smile.gif zodziu - dauguma - vaikui  ax.gif


Pasdalink info,kokias knygutes Dovilei nupirkai 4u.gif
Manoji lb megsta knygutes.
Atsakyti
labukas,
kalbant apie svori, ***** jau man tuoj depresija bus, nu nevalgau as daug bet kaip nekrenta taip nekrenta svoris, kiba isvis badauti reikia, turiu kazkokiu budu nusimesti 7kg, po gimdymo visi buvo nukrite dabar +3kg, nu ir prie to pacio dar kokius 4kg but gerai is seniau likusius, ale kaip??? verysad.gif

QUOTE(samantila @ 2013 05 28, 19:24)
ir kaip tu čia mane matai taip  lotuliukas.gif kavutė šventas reikalas kada gali pailsėti ir ką nors burnon įdėti ..


nu nezinau va taip kazkaip visad su kavute jungiesi prie musu smile.gif thumbup.gif

Atsakyti
svaikos ..

na ir vėl aš su kava lotuliukas.gif nebuvo kada dieną išgert tai taip baisiai galva spaudžia nuo 17 val spaudimas nukrito doh.gif

saulytux ale mergyt išbandyk iškrovos dienas padeda ax.gif vien kefyriukas ir 200g varškytės per dieną , 2 obuoliai, kt dieną po jos stengtis valgyti žuvį ir ryte kiaušinį virtą,vakare burokėlių salotas su aliejum, aplamai visas salotas tik su aliejum ..pats geriausias būdas įvesti rėžimą pas mane taip:
7-8 val kava puse sumuštinio
13-13,30val salotos 250 g mesytė dar 200g
18-18,30val vel kokios lengvos salotos su aliejum 4u.gif

ir taip va gaunas kasdien kramtai salotas mesyte žuvyte vieną kart savaiteje iškrova netgi galima visa dieną gerti kefyra taip geriau krenta...

geriausiai išvis keisti požiūrį ir gyvenimo būdą, vienoms gerai kūdoms kitoms pilnesnėms rolleyes.gif man tai tragedija ta baranka ant pilvo doh.gif karšta, prakaituoji, ir slėpti reik po rūbais nes man kompleksas verysad.gif

ah tema tai apie lelius

tai va mano lelia jau pradėjo valgyt arbūzą o visa savaitę tik žiūrėjo kaip sesės tašo o šiandien pavakarį kažkas apsivertė manes valgant paprašė ir pusę arbūzo nebė rolleyes.gif

knygutes skaitom medžiagines ir kartonines kur rašliavos mažai smile.gif


Papildyta:
QUOTE(MildukasK @ 2013 05 29, 03:11)
Mes buvom Venspily, kai Do laukiausi smile.gif


o per Jamam zodziu - dauguma - vaikui  ax.gif

4u.gif thumbup.gif

va čia mes pernai organizavom, planavom bet mb mažai gavo atostogų taip ir liko tik planai

nu va daba mane informuok juk vaikučiams reikia laikinus pasus išimti g.gif
ar su nakvynėm buvot reik iš anksto rezervuot ar nuvykus galima rast 5 asmenų šeimai bigsmile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 29 gegužės 2013 - 19:35
QUOTE(gustika @ 2013 05 29, 15:17)
Pasdalink info,kokias knygutes Dovilei nupirkai 4u.gif
Manoji lb megsta knygutes.

perku pazintines smile.gif turim 100 apie gyvunelius, tai viena karta uzmaciau "ka vaikuciai daro", tipo valgo, prausiasi, zaidzia.. nu tai sita jau mintinai moka smile.gif tada emiau su vaisiais ir darzovem - jau irgi dauguma pasako ir visus parodo, kai klausi. Turim tos pacios serijos daiktus ir rubus, irgi mokosi biggrin.gif o dabar pirkau skaiciai ir raides, bet cia padejau iki kokio rudens.. Turim dar spalvas, bet kol kas tik parodo, kur kas nupiesta, spalvu neskiria schmoll.gif
Siaip norejau kokiu pasaku gal? Bet kad tos pasakos tai 5 lapai, nei ka paskaityt, nei ka parodyt.. Is serijos du gadeliai, katinelis ir gaidelis.. Kitos isvis be rysio. Reiks dar paieskot, nes jau pradeda po biski klausyti, kai skaito smile.gif

Dovile irgi knygas vis tampo ir praso ja egzaminuoti, klausti kas kur, kad surastu, parodytu ir pan..

QUOTE(samantila @ 2013 05 29, 20:33)
nu va daba mane informuok juk vaikučiams reikia laikinus pasus išimti  g.gif
ar su nakvynėm buvot reik iš anksto rezervuot ar nuvykus galima rast 5 asmenų šeimai  bigsmile.gif

as pernai kadangi skridau i Olandija su Dovile, tai dariau jai asmens tapatybes kortele, galioja dabar iki 2 m atrodo. Siaip i Latvija sakytum nereikia, gi netikrina, bet vaiko dokumenta su foto vistiek reik tureti, nes gali ir ten viduj patikrinti - o gal vaikai ne tavo??

o su nakvynem tai ten sudetinga.. Reik is anksto rezervuoti ir labai is anksto. Nes nuvaziavus gali sunkiai rasti, ypac didesnei seimynai. Nes ten ne Palanga, bobutes ant langu skelbimu neraso, kad nuomoja kambarius.. Tai eisi gatve ir nezinosi, nuomoja cia ar ne? O kiekvienu gi neklausinesi.. Internete tai n tu nuomos skelbimu. Ir butu, ir kambariu, ir ale hosteliu, viesbutuku ir kempingu.. MEs vaziavom su palapinem - praktikuojam toki buda, nes ir pigiau, ir nuo nieko nepriklausai, nes vietos palapinei visada rasi, o jei nepatinka oras ar dar kas - susikrauni ir isvaziuoji smile.gif
Atsakyti
laba ryta...

MildukasK ačiū už išsamumą 4u.gif palapinių privalumas ir man patinka biggrin.gif

bet tavo mergytė kokia protinga manoji taip dar neskaito , neatpažįsta ar bent jau mūsų kalba nesako taip tik savo kalba rodydama pliurp biggrin.gif
net šunio au nevadina g.gif ..kiekvienam savo laikas ko gero ax.gif

kaip tavo apetitas šį nestuke.gif galingas ar atvirkščiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 30 gegužės 2013 - 08:11
Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
As apetitu niekada nesiskundziau biggrin.gif tai ir dabar vis pro virtuve suku, tai vakare sunku bunu ir klausiu saves, kam as tiek valgiau??? biggrin.gif vis tai kokia bandele, tai dar ka... uch...

o del manosios kalbu, tai tikrai daug ji kalba smile.gif labai kartoja ka mes sakom, aisku savaip, minksciau, bet gali suprasti apie ka kalba smile.gif o su tais suniais, tai jei tik isgirsta kur lauke ar pamato, tai buna AU AUUUU.. ciuciukas.. ciucis sako au au smile.gif jau kokiu 2-3 zodziu sakinukais buna sukalba smile.gif
fainiausia, kai sako - mamyte wub.gif

arba as jai dainuoju aaa pupute, aaa mazute, mik uzmiki mazulele, saldziai tu miegoki, tai ji man - aaa pupute, miku miku mazuliele, magoki biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2013 05 29, 21:35)
tai viena karta uzmaciau "ka vaikuciai daro", tipo valgo, prausiasi, zaidzia.. nu tai sita jau mintinai moka smile.gif 


aciu uz info.
sitos pabandysiu paieskot
o tas kur su gyvunais,rubais,tai manoji jau 'suskaite'-padare korteles taip sakant blush2.gif

QUOTE(MildukasK @ 2013 05 30, 12:49)
arba as jai dainuoju aaa pupute, aaa mazute, mik uzmiki mazulele, saldziai tu miegoki, tai ji man - aaa pupute, miku miku mazuliele, magoki biggrin.gif


uj kaip faina smile.gif smagu,tikrai daug tavoji ciauskia
mano delioja sakinukus po 2 zodzius,is serijos "au au ner"
na ir igarsina visus zverelius knygose,tik spek vartyt kartu su ja.

As cia tokia tema atnesiu,na is dabartinio musu vaiku gyvenimo.
Kaip elgtis/reaguot i agresyvius vaikus?
Manoji gavo galvon is savo pacios kastuvelio nuo bendraamzio berniuko.Vargse,net nesuprato uz ka ir kaip.
Kiek asaru buvo,taip man jos pagailo.
O to vaiko mama salia buvo,tai tik zodeli 'negalima' sugebejo isspaust.
Tik apsisuko jos bernas-sast is akmenu paleido vel.Nu taip norejos tokiai motusei kokiu kastuveliu uzvanot atgal blush2.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustika: 30 gegužės 2013 - 12:46
mindingas 4u.gif ko teap kūdai tongue.gif

MildukasK agidž kiek tavo vaikui metų lotuliukas.gif lotuliukas.gif man ana atrodo tokia dičkė jau ..manoji tokia leliukas dar jau teletabius įvardina aaauu biggrin.gif na dabar yra labiau klausytoja o kai jau papbirs iš jos burnytės mums ir ausys raitysis lotuliukas.gif

pamėgo žiūrėt su sese POKOJŲ per tv8 biggrin.gif

na apetitas gerai , o nestuke.gif sunku jį prilaikyt blush2.gif

gustika na žinok aš jau būčiau sureplikavus mamytei jai ji nieko pati nesugeba pasakyt ypač tokiam amžiuje tik ir reikia kalbėt kalbėt aiškint nes paskui jau bus vsio doh.gif

uhh tie berniukai pabendrauju su mamkom kaimukį tai visi jie vienodi, padūkę, mušiaikos na bet ne visi lotuliukas.gif bet kad ir koks noooooriu wub.gif ir vėl nestuke.gif nooooriu ,o kad būtų galima pasirinkti kaip kokioje maximoje per akcija imčiau du iškart lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet rudenį jai panos gerai žigiuos daržan mausiu padirbt , o jai ne tada bus matyt wub.gif

ainu į lauką kavintis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2013 05 30, 13:45)
sitos pabandysiu paieskot
o tas kur su gyvunais,rubais,tai manoji jau 'suskaite'-padare korteles taip sakant blush2.gif

Kaip elgtis/reaguot i agresyvius vaikus?

ta apie vaikus irgi tokia islankstoma, tai visas tokias ir kitas as jau n kartu klijavus lipnia juosta biggrin.gif nes irgi vis korteles gaunasi doh.gif

joa, cia aktuali tema, vis iskyla diskusijos apie tai.. ar kistis, ar leist vaikams patiems aiskintis? Ar kazka sakyt, ar nutylet? manau priklauso nuo situacijos. Pas mus kieme dauguma mamu ir vaiku pazistami, tai reikalui esant ir pacios matyt galim pareplikuot vaiko elgesi, sudrausmint.. bet tarkim nepazistamam vaikui ir jo mamai matyt nieko pasakyt negaleciau. Tik paguost savaja ir laikyt nuo to vaiko atokiau, stebet jei jau kada vel kesintusi suduoti..
kol kas tokiu ivykiu pas mus aikstelej nepasitaike.
O siaip straipsny skaiciau, kad jei jusu vaikas museika, tai stenkites vaikui parinkti tokius draugus, kurie ramiai reaguotu i agresija ir supratingus ju tevus biggrin.gif

o as dar klausima i panasia tema - kaip reaguot, jei is vaiko atimineja zaislus tarkim? ar jis atimineja? drausmint? ar leist patiems kovot uz save?

QUOTE(samantila @ 2013 05 30, 14:56)
MildukasK agidž kiek tavo vaikui metų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif man ana atrodo tokia dičkė jau ..manoji tokia leliukas dar jau teletabius įvardina aaauu  biggrin.gif na dabar yra labiau klausytoja o kai jau papbirs iš jos burnytės mums ir ausys raitysis  lotuliukas.gif

pamėgo žiūrėt su sese POKOJŲ per tv8  biggrin.gif

buvau cia foto i FB ikelus, tai irgi sulaukiau komentaro, kad atrodo kaip 2-3 m vaikas lotuliukas.gif bet siaip ji matyt is tu kalbiuju, nes kiti musu draugai irgi daugumoj mykcioja tik, bet sakau kai prades kalbet, tai iskart sakiniais, kol kas mintyse viska deliojasi smile.gif

o Pokojus ir Dovilei patinka thumbup.gif
Atsakyti