Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

gustika š tavo vietoje džiaugčiausi, kad vaikas pats ant puodo EINA daryti, tai yra smegeninė pripranta, kad jei nori - nueit o ne laukti, kai puoduką pasiūlys ar kur nors pakeliui padaryti... ax.gif
O tokių avarijų dar ojojoj kie bus drinks_cheers.gif

Maniškis prikakino į rytinį pampį (net nespėjau jo nuvilkti atsibudus) - aš dar stebėjausi, ko viakas taip staigiai nuo lovos bėgo (dažnai dar ant manęs parodo veido dalis prieš išsiropstant iš lvoos rytais)... o jau už valandos priėjo prie manęs, sėdinčios prie kompo, padėjo smarkiuką ant rankų/stalo i tik spėjo sustenėti... apačioje tokią krūvelę padėjo, kokių aš kartais nepadedu lotuliukas.gif

Dar mano mažiui kažkaip apetitas pradėjo kisti.. valgydavo mišinuko kartą per parą apie 12 nakties (jau miegant) - apie 210 ml išgerdavo ir toliau miegą tęsdavo. O dabar maximum 120 ml išgeria .. ir tai lyg nenorais... gal jau atsisakys šio valgymo?
ir pietų pradėjo tik pusę valgyti ar vos kelis šaukštus

Vaikštome tikrai daug, vakarais lekia, namus siaubia... tikrai nesakyčiau, kad tiek energijos neeikvoja.... g.gif
Atsakyti
Labukos

oi aš ale kasdien čia užsuku bet su savim kalbėtis atsibodo laukiu kol ka snors pasipasakos

tai plepat apie puodo reikalus tai pas mus jie sudėtingi doh.gif jai jau pavyksta atsisėsti tai pasėdi vištukė ir atsistojus kaip bahuriukas į priekį varo ant kilimuko doh.gif lotuliukas.gif kolkas sunkiai na bet per kančias į dausas biggrin.gif na o su triųsais sėdi ant puodo visa patenkinta ax.gif

saulytux 4u.gif fainai visgi Palanginėt

MildukasK ir KLP buvo jamam pro šalį pravažiavom ..pažvengėm iš "auto turgaus" aikštelėsi ir tiek ...aš dar dar galiu iškest prasieit jai jau labia ko nors reiktų bet jau MB neaaaa biggrin.gif

ui dėl orų nusispjaukim blink.gif man gerai kaip dabar yra tiesą pasakius, nekenčių 32laips. kai pavėsyje dūsti ..myliu šilumą, bet ne karštį, o kiek gridėjau kalbų iš kitų tai žada būt laaaabai karšta vasara su audrom, tornadais ir visais siaubais unsure.gif o pas mus visai nesenai lijo ir bildėjo tik spėjau į hamaką atsisėst su kavike teko kulniuot į kambarį doh.gif

GreenBubble 4u.gif mes iš pajūrio irgi žadam prie pajūrio lotuliukas.gif jai išdegs mūsų planai cool.gif

gustika nestuke.gif 4u.gif tikrai linkėjimai, o manoji irgi bele kur teršia jai puodas dzin na bet reikia kantrybės ..

Kuro-Nezumi gal tavo kleckutis atsisako pienelio po biški nes mano uoga irgi jau ne visada išgeria visa , bandau duot keit karvės poienelio bet neaa schmoll.gif netinka jai vis doh.gif o rytais tai dreba bonką pamačius cool.gif

nu atrodo pricitavau blush2.gif

tai ką tepat nuo saulės? cool.gif
Atsakyti
samantila, nuo saulės nieko netepu - maniškis tamsaus gymio, visas įdegęs vaikšto.. bet planuoji irkti, kai vėl prasidės normalūs orai...

tikiuosi, kad nusiims tas naktinis pavalgymas mažiaus... nebereikės kažkam laukti mišinuką paruošti... ir šiaip mano vaikas (3xtfu) lyg pradėjo geriau miegoti..

o aš pradėjau į sport salę eiti, nes sunku būti storai blush2.gif doh.gif

p.s. per jamam atsitiktinai važiavau į akropolį (nežinojau, kad jamama tądien), tai vos spėjau iš ten pabėgti... nusipirkau tik plaukų kirpimo mašinėlę mažiui (šiandien apkirpome)... su NET 12 Lt nuolaida
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2013 05 27, 13:51)
*Nestukes,kaip jusu sveikatytes?
**Alia kaip tycia,penktadieni,besirengiant i kelione,vaikas ant lovos uzsizaide ir prikakino mamai ant pagalves ir dar ismindziukavo ant ciuzinio doh.gif  doh.gif geda ir zmogui papasakot

*Ačiū gerai 4u.gif Vis labiau jaučiu kaip mažius spurda, nes šįkart placenta priekinėj sienoj tai labai judesiukus slopino, ir nors gydytoja buvo perspėjus, bet po pirmo makalo visgi neramu buvo, kai štilis pilvely smile.gif Jau turiu pliuse 9,2 kg doh.gif Siaubelis, baisu ir pagalvot, kiek bus iš viso...
** lotuliukas.gif (Kad tik neprisižvengčiau pati...)

QUOTE(samantila @ 2013 05 27, 21:23)
*GreenBubble  4u.gif  mes iš pajūrio irgi žadam prie pajūrio  lotuliukas.gif jai išdegs mūsų planai  cool.gif
**tai ką tepat nuo saulės?  cool.gif

*Mano krikštatėvis KLp gyvena, tai mes ten dažni svečiai visais metų laikais biggrin.gif
** Aš naudoju tokį
Atsakyti
labas rytas...

uh ta pilnatis mano panos nesukalbamos net per sapnus biggrin.gif

jungiuos su kafee o taip norėčiau atgal į lovą pas šeimą ko gero taip ir padarysiu blush2.gif

GreenBubble pusiaukelė ne už kalnų nestuke.gif wub.gif mano pirmoji dukra buvo taip prsitvirtinus..o ankstesnės pametinės tai ui kaip makalavos wub.gif voje kaip vėl noriu to jausmo po širdim rolleyes.gif
gerą kremuką užrodei ir kaina neskanda pagal pf30 thumbup.gif

tai smagu, kad jūrą aplankot 4u.gif


Kuro-Nezumi oi kiap tau pritariu dėl svorio, pati ieškau stebūklingo būdo 10 kg pamest , na žinau jį tik valios čut pritūksta bet startas taip pat padarytas pries porą dienų ax.gif norėčiau į salę, bet va atstumas man kiša pagalį į ratus ...kai teisės bus kišenėn tikiuos pasikeis viskas tongue.gif

kirpimo mašinėlė gėris kambarį nudžyrinu MB nereik išmest litų kirpykloje drinks_cheers.gif
Atsakyti
MB irgi mašinėle naudojasi.. aš pagrindinė šeimos kirpėja lotuliukas.gif Bet MB išvažiavo į Australiją dirbti, tad išsivežė mašinėlę... o plaukai mano vyrukui auga labai gerai ir gan greitai... tad įsigijau naują Philips firmos... Apkirpau vakar mažių - tikrai geras daiktas ir kainavo padorius pinigus
Šiandien vis keista į mažių apkirptą žiūrėti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2013 05 27, 21:23)

tai ką tepat nuo saulės?  cool.gif


daktare rekomendavo sebamedo arba excipial
bet tas Greenbubble uzrodytas man patiko kazkaip,reiks apziuret ji gyvai

QUOTE(samantila @ 2013 05 28, 08:07)

pati ieškau stebūklingo būdo 10 kg pamest



samantila,as tau galiu savo mergina kuriam laikui duot padabot,pamesi visus kg,ne tik 10kg blush2.gif
as niekaip svorio priaugt negaliu

QUOTE(Kuro-Nezumi @ 2013 05 28, 11:13)
Bet MB išvažiavo į Australiją dirbti,


atsiprasau uz cekavuma,bet gal planuojat kada teti aplankyt?
Tolima salis,egzotika... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2013 05 28, 13:45)
bet tas Greenbubble uzrodytas man patiko kazkaip,reiks apziuret ji gyvai

Tik iškart galiu pasakyt, kad nelabai gerai jis tepasi, bet čia visų ekologiškų tokių kremų problema, nes nepridėta ten į juos jokio brudo, kad geriau teptųsi, greičiau susigertų ir t.t.
Atsakyti
labuka 4u.gif

Samantila as eucerino vaikisku kremu tepiau kai buvom palangoj, o siaip kai i lauka einam netepu jokiu


QUOTE(gustika @ 2013 05 27, 12:51)
Mano mergina pratinas gyvent visai be pampiu,laksto po anmus su triusikaiciais,puodas stove wc,durys atdaros,nulekia pati,kai nori ir padaro.Alia kaip tycia,penktadieni,besirengiant i kelione,vaikas ant lovos uzsizaide ir prikakino mamai ant pagalves ir dar ismindziukavo ant ciuzinio doh.gif  doh.gif geda ir zmogui papasakot


Saunuole! maniskis ne pro kur nesedi ant puodo, plika dupce smirineja, balutes daro ir rodo valyti, o anksciau pats staigiai su rankom balute issklaidydavo doh.gif, dabar gerai, kad laukia kol pavalayciau

QUOTE(samantila @ 2013 05 27, 20:23)

tik spėjau į hamaką atsisėst su kavike teko kulniuot į kambarį  doh.gif


Samantila as visada tave ''matau'' su kavos puodeliu, jungciaus ir as prie taves smile.gif mano pats smagiausias dienos ritualas uzsimigdau vaika, uzsikaiciu kavyte sureli i rankas ir isitaisau kur smagiai atsigerti kavyte smile.gif


QUOTE(Kuro-Nezumi @ 2013 05 27, 20:49)
o aš pradėjau į sport salę eiti, nes sunku būti storai  blush2.gif  doh.gif



ir kaip sekasi? as eidavau tik i aerobika, bet vasara sunku sportuoti blush2.gif rudeni galvoju eiti vel i sporto sale, jau ant treniruokliu meginsiu, o ne aerobika.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulytux: 28 gegužės 2013 - 15:53
QUOTE(gustika @ 2013 05 27, 13:51)
Man tos visos akcijos su jamam reikalauja per daug protiniu ir fiziniu jegu,tai mes net nevaziuojam,kai jos vyksta blush2.gif

o atostogu tai pajurin dumsim,pas brolius latvius

Nestukes,kaip jusu sveikatytes?

Mano mergina pratinas gyvent visai be pampiu,laksto po anmus su triusikaiciais,puodas stove wc,durys atdaros,nulekia pati,kai nori ir padaro.Alia kaip tycia,penktadieni,besirengiant i kelione,vaikas ant lovos uzsizaide ir prikakino mamai ant pagalves ir dar ismindziukavo ant ciuzinio doh.gif  doh.gif geda ir zmogui papasakot

joa, daug kas bijo tu akciju, as tai kazkaip einu konkreciai zinodama, ko man reikia, stengiuosi nereaguoti i minia.. tik si karta vienai su vaiku buvo biski issukis, bet viskas sekmingai biggrin.gif uz tai dziaugiusi sutaupius thumbup.gif

o pas latvius tai kur? i Pape ar iki kokio Ventspilio trauksit?

mano sveikata lyg nieko jau, tik darosi sunku susilenkti, sedeti susirietus, vis reik issitiesti biggrin.gif tai palinkus prie pc nepasedesi biggrin.gif

o apie ta nuotyki su pagalve, tai brrr.. uzuojauta 4u.gif smagu aisku, kai pati nueina i wc padaryti, bet ta avarija.. maniske karta sysiu padare ant pagalves, tai kazkaip labai pikta buvo.. ant ciuzinio avarijos maziau pikta, ant kilimo dar biski maziau biggrin.gif bet as kol kas atgal pampi uzdejau, manau per anksti dar, bandysiu vel po kokiu 2 sav..

QUOTE(Kuro-Nezumi @ 2013 05 27, 13:59)
Dar mano mažiui kažkaip apetitas pradėjo kisti.. valgydavo mišinuko kartą per parą apie 12 nakties (jau miegant) - apie 210 ml išgerdavo ir toliau miegą tęsdavo. O dabar maximum 120 ml išgeria .. ir tai lyg nenorais... gal jau atsisakys šio valgymo?
ir pietų pradėjo tik pusę valgyti ar vos kelis šaukštus

Vaikštome tikrai daug, vakarais lekia, namus siaubia... tikrai nesakyčiau, kad tiek energijos neeikvoja....  g.gif

o dar valgydavo nakti? Maniske jau senokai atsisake misinio nakti.. kuri laika dar vandens tuo metu jei pabusdavo duodavau, bet dabar iki ryto ismiega smile.gif buna retai pabunda atsigerti, jei karsta.. Apetitas buvo vienu metu pakrites, bet manau del dantu, tada dygo kaip tik.. O siaip vasara, gal silta, daug nesinori valgyt..

ale kiemai kaip istustejo, matyt daug kas i kaimus ar atostogu isvaziave.. net liudna buna isejus, tai buna vis pagalvoju pramogu isvaziuot kur pas ka i svecius.. nors jau biski sunku su tuo vezimu stumdytis.. padetis nebe ta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2013 05 28, 13:45)
atsiprasau uz cekavuma,bet gal planuojat kada teti aplankyt?
Tolima salis,egzotika... ax.gif


Tikrai neplanuojame... Jis pagal trumpalaikius projektus važiuoja.. ir kainos kelionių kandžiojasi.. O ir pati dirbu - ir atostogos dar ilgaaaaaaaaai nenusimato


QUOTE(saulytux @ 2013 05 28, 16:51)
ir kaip sekasi? as eidavau tik i aerobika, bet vasara sunku sportuoti  blush2.gif rudeni galvoju eiti vel i sporto sale, jau ant treniruokliu meginsiu, o ne aerobika.


dar tik savaitė kaip pradėjau eiti... šiaip pagal apimtis dar tikrai nebus efekto.. bet savijauta geresnė šiaip
Atsakyti
uhhh darbinga diena ant ratų smile.gif pas gydytojus ir ne tik ...

saulytux abipusis panašumas biggrin.gif ir kaip tu čia mane matai taip lotuliukas.gif kavutė šventas reikalas kada gali pailsėti ir ką nors burnon įdėti ..

jai jau apie burną tongue.gif gustika biggrin.gif ačiū duosi man ketvirtą uogą thumbup.gif biggrin.gif na rodos lakstau tikrai per dieną nemažai paskui savo dukrikes na tiesiog nei krentu nei augu sėdžių ant tų pačių kurie like po žindymo , kaip nustojau žindyti taip ir laikausi..nieko tuoj aš juos pamesiu biggrin.gif truputį ant arbūzų pasėdėsiu lotuliukas.gif

kai jau esi linkęs tai jau esi doh.gif negali sau leisti kaip sakant pasilepinti nes tuoj sėda ant rietų ir pilvo pas mane baisiausia bėda pilvas kadangi du nieštumai iš eilės beveik tai taip ir gavosi jam visas krūvis , darau ale atsilenkimus tuos 8 min pratimus bet jam kažkas ne taip doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 28 gegužės 2013 - 19:29