Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

.....Sveikutės 4u.gif

mindingas console.gif doh.gif ir aš laukiu bent šio semestro galo dar vienas egzas o dėstytojos su žiburiu nerasi aš pagal invidualia programą ..tai "žvejoju" kiekvieną dėstytoją dėl atsikaitymų .... o dar kai tokie orai už lango sunkoka susikaupti rolleyes.gif

na mano vyresnėlė nesužavėta skoniu putpelių kiaušinių doh.gif ana išvis jau serga ankstyva paauglyste lotuliukas.gif

oras puikus jai netas žvarbus vėjas gal vėliau bus smagesnis cool.gif

o aš norėčiau tos kur priekyje segasi vaiko kėdutę ir klasikinio dviračio, o sportinuką perleisti mb rolleyes.gif vyksta derybos biggrin.gif

Atsakyti
Mindingas mes jau turim kedutę ant dviračio. tai mažajam labai patinka važinėtis ir dairytis. Vakar taip patiko, kad net užmigo vaikas. Kai pamačiau tai lūžau iš juoko biggrin.gif toks fainuliukas miega šalmu tėtukui į nugarą atsirėmęs biggrin.gif Visai patogu pasirodė thumbup.gif
Mausim šian į sodybą, džiaugtis oru smile.gif
Atsakyti
Labukas, o kur pirkot šalmą?
Atsakyti
Aš tik šiaip, trumpam, baliončiką atnešiau. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
mindingas, Spurgienė 4u.gif
sveikos, parpuolelės
Atsakyti
Mes pirkom dvirko kėdutę ir šalmą kartu, per internetą buvo akcija smile.gif
Oi koks šaunus vasariškas savaitgalis buvo. Dar vakar gimtadienį dalyvavom, tai mažasis atsitūsino už visus thumbup.gif Buvo nesugaunamas biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas

rytas nuostabus bigsmile.gif saulėtas, paukštukai čiulba, alyvos ore dvelkia wub.gif

vakar lb fainai turškėmės vakare atokiam pleže, mažosioms tai teko apsiprasti su JŪRA lotuliukas.gif lapkritinukė net akmenukų bijojo biggrin.gif

dieną net neagliu pagalvot apie pležą, ir jokių deginimusį tik va nepasilėpsi 100 proc nuo saulės ..

tai ką naudojat mergaitės nuo saulės savo kukuliams ? iš tų geresnių kosmetikos linijų g.gif

gal kuri išbandėt šį? Weledos nerandu nieko ?

Lavera nuo saulės
Atsakyti
labukas, kaip laikotes? mes buvom beveik savaitele Palangoje, oj kaip pavargau, mat dar drauge pasikvieciau, o ji su dviem vaikais, tai nusprendziau, kad ne mano nervams toks burys vaiku kasdien biggrin.gif , ojojoj, sitoks triuksmas, viskuo nepasidalina doh.gif

QUOTE(gustika @ 2013 05 15, 12:35)
uzsuk dazniau mirksiukas.gif



na stengsiuos, bet nepazadu 4u.gif ax.gif

QUOTE(samantila @ 2013 05 16, 10:29)
.....Sveikutės  4u.gif
o aš norėčiau tos kur priekyje segasi vaiko kėdutę ir klasikinio dviračio, o sportinuką perleisti mb  rolleyes.gif vyksta derybos  biggrin.gif



as irgi noreciau to klasikinio dviracio, grazu ziureti panos vaziuoaj tiesios kaip gazeles :)mano sportinis tai sulinkus lekiu doh.gif o kedute mes turim prieky tvirtinama, tik ji mazyte pas mus iki 2metu sikniukas turbut tik tilps
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulytux: 26 gegužės 2013 - 20:13
Žiūriu tuštuma, ramuma čia visai 4u.gif
Atsakyti
kad atrodo ner ka pasakoti...

Vilnietes, ar sturmavot Akropoli per Jamam? biggrin.gif MB dirbo, tai as susipakavau su Dovile, pasipusciau pilva ir varem akciju zvejot biggrin.gif Kai kuriu jau ilgokai laukiau.. Tai vyras biski susirauke, kai suzinojau, kiek isleidau blush2.gif
oras aisku ne koks, bet mes is pacio ryto, zmoniu dar buvo pusetinai, masina radom kur patogiai ikist smile.gif Aisku, didziausias susistumdymas prie zaislu ir rubu..

bet tai kaip atveso orai, lietus, vejas - feee... Jau taip atrodo, kad siluma pasidziaugem ir psio.. likusia vasara tokie nenormalus orai ir bus doh.gif nu bet tikiuosi, kad vasara siluma dar palepins smile.gif
kas kur atostogas planuojat?
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2013 05 26, 21:50)
*Vilnietes, ar sturmavot Akropoli per Jamam?
**bet tai kaip atveso orai, lietus, vejas - feee...
***kas kur atostogas planuojat?

*Nu aš tai pagalvojau, kad savižudybė ten važiuot, ypač su vaiku biggrin.gif
**Nu šian ir ryte ir po pietų miegelio labai fainiai centre pasivaikščiojom, vėjo ten nebuvo, net per šiltai apsirengėm doh.gif Mugė ryte Gedo prospekte buvo, tai irgi biškį pinigų palikom...
***Mes iki jūros tai planuojam palėkt, o toliau kažkur tai jau šiemet nesigaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2013 05 26, 21:50)


Vilnietes, ar sturmavot Akropoli per Jamam?
kas kur atostogas planuojat?


Man tos visos akcijos su jamam reikalauja per daug protiniu ir fiziniu jegu,tai mes net nevaziuojam,kai jos vyksta blush2.gif
o atostogu tai pajurin dumsim,pas brolius latvius

Nestukes,kaip jusu sveikatytes?
Mano mergina pratinas gyvent visai be pampiu,laksto po anmus su triusikaiciais,puodas stove wc,durys atdaros,nulekia pati,kai nori ir padaro.Alia kaip tycia,penktadieni,besirengiant i kelione,vaikas ant lovos uzsizaide ir prikakino mamai ant pagalves ir dar ismindziukavo ant ciuzinio doh.gif doh.gif geda ir zmogui papasakot
Atsakyti