Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 177 tema

QUOTE(rieduliukas @ 2013 04 03, 09:27)
labas dienas

labai noriu pasiteirauti gal kam taip buvo nes kažkaip smectos jau norisi smile.gif
uzžsisakiau iš SD (nemažas siuntinys) ir rašo kad užlaikyta Getwick ir jau visa para  doh.gif jau ir DHL parašiau sėdžiu ir nervus gadinuosi kas ten pastrigt galėjo?


Manau, kad dar tikrai nereikia pergyventi smile.gif Buna kelios paros vienos vietoj uzsilaiko siuntinys...

15 val. tvirtinu užsakymą E5pounds
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 03 balandžio 2013 - 08:36
QUOTE(mole @ 2013 04 02, 20:56)
Bandysiu rinkti
http://www.parapharmacie-discount.net/ Miestas Panevėžys, siunčiu 4u.gif  Didelės chebros nerinkčiau, turbūt neapsimokėtų biggrin.gif
Prisimenu, kad mergaitės turėjote problemų su šia parduotuve, kaip ten su siuntimo išlaidomis, jos kinta nuo svorio? O gal į UK apsimoka siųstis tuomet g.gif
Kol kas siuntimą rodo 22,95 e g.gif  Bet 3 mergaitės jei susirinktų, būtų labai gerai blush2.gif


parinkit kas nors iš Vilniaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Voxi @ 2013 04 03, 00:35)
Man atšaukė užsakymą. Kaip suprantu, iš visų kurios bandė, pavyko tik vienai narei. Man toookių vėjų prirašė ponai varliai  doh.gif Todėl nusprendžiau taip nepalikti.  Laukiu atsakymo dėl skundo Europos vartotojų teisėms.

aš kaip tik vakar gavau suntinį į namus iš ponių varlių biggrin.gif viskas ok su jais man praėjo thumbup.gif , dbr apskųsit visom instancijom ir irgi uždės , kad nesiunčia į LT unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rieduliukas @ 2013 04 03, 08:27)
labas dienas

labai noriu pasiteirauti gal kam taip buvo nes kažkaip smectos jau norisi smile.gif
uzžsisakiau iš SD (nemažas siuntinys) ir rašo kad užlaikyta Getwick ir jau visa para  doh.gif jau ir DHL parašiau sėdžiu ir nervus gadinuosi kas ten pastrigt galėjo?



Tuomet tikrai gerkit lotuliukas.gif

Buna kad irasas tik Getwick matyti, o siuntinys jau pristatytas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2013 04 03, 09:37)
parinkit kas nors iš Vilniaus ax.gif

O jus nenorit parinkti?
Atsakyti
QUOTE(mole @ 2013 04 02, 20:56)
Bandysiu rinkti
http://www.parapharmacie-discount.net/ Miestas Panevėžys, siunčiu 4u.gif  Didelės chebros nerinkčiau, turbūt neapsimokėtų biggrin.gif
Prisimenu, kad mergaitės turėjote problemų su šia parduotuve, kaip ten su siuntimo išlaidomis, jos kinta nuo svorio? O gal į UK apsimoka siųstis tuomet g.gif
Kol kas siuntimą rodo 22,95 e g.gif  Bet 3 mergaitės jei susirinktų, būtų labai gerai blush2.gif

Balandžio 17 d. būsiu Vilniuje, galėčiau atvežti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguonytė @ 2013 04 03, 10:02)
aš kaip tik vakar gavau suntinį į namus iš ponių varlių  biggrin.gif  viskas ok su jais man praėjo  thumbup.gif  , dbr apskųsit visom instancijom ir irgi uždės , kad nesiunčia į LT  unsure.gif

Ar pas jus buvo užsakyme 1 litro butelių su pompa?
Atsakyti
Gal kuri zinote, ar HM galima atsiskaityti paypal'u?
noriu siusti Uk adresu ir nerandu, kad leistu juo apmoketi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Itane @ 2013 04 03, 10:23)
Gal kuri zinote, ar HM galima atsiskaityti paypal'u?
noriu siusti Uk adresu ir nerandu, kad leistu juo apmoketi g.gif



negalima, daug kur juo negalima atsiskaityt
Atsakyti
QUOTE(Aguonytė @ 2013 04 03, 10:02)
aš kaip tik vakar gavau suntinį į namus iš ponių varlių  biggrin.gif  viskas ok su jais man praėjo  thumbup.gif  , dbr apskųsit visom instancijom ir irgi uždės , kad nesiunčia į LT  unsure.gif

O sakykite kaip greit atėjo, kiek svėrė ir kiek kainavo siuntimas, ačiū, ačiū 4u.gif
Atsakyti
ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saldu: 03 balandžio 2013 - 11:00
gryna nesamone unsure.gif suvedziau duomenis nuo korteles, ale atsiunte viso orderio patvirtinima ir email'a ir nerandu kaip apmoketi, nors orderyje rodomi mano korteles duomenys g.gif
kaszin ar neapmokejus, atsaukia jie orderi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Itane: 03 balandžio 2013 - 10:42