Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 177 tema

QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 04 02, 22:49)
Cia kepuryciu yra, tik nezinau, geros kainos ar ne  rolleyes.gif

Ačiū - stebiu šitą puslapį 4u.gif
Bet nuolaidos neypatingos schmoll.gif
Buvau radus -50proc bet va tarpininkė nenupirko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ladybird4 @ 2013 04 02, 16:00)
Laba,
galbut kas nors siuntetes arba prie savo Wish list'o (is komentaru) issisaugojote ir galite pasiulyti paprasta, bet padoru fotoaparata is kinieciu (tinydeal arba buyincoins) ? Buciau labai dekinga uz rekomendacijas wink.gif
Aciu is anksto 4u.gif


Cia kazkoki aptarineja rolleyes.gif
Atsakyti
uzmaciau tesco rubams, 10 svaru nuolaida perkant uz 40 svaru: FFTREAT. netikrinau, ar veikia smile.gif 4u.gif

QUOTE(Himeko @ 2013 04 02, 19:33)
Kovo 17d. pirkau is feelunique, bet dar nesulaukiu siuntinuko. Ar man jiems jau rasyti g.gif galvoju gal Velykos, todel vėluoja  g.gif  g.gif  smile.gif

reikia rasyti, jei negaunate per 3 savaites smile.gif dabar buvo velykos, dar palaukite smile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(veriru @ 2013 04 02, 15:02)
kokybe gera, o kauseliai kiek i didesne puse sakyciau , kiek esu issimatavus, man kazkaip nelabai limpa ju liemenukai ax.gif

man ju liemeneles pacios geriausios smile.gif bet, aisku, reiketu parduotuveje dydi ir modeli atitaikyti smile.gif labiausiai patinka t-shirt tipo liemeneles, kauseliai is tokio minksto kazko tai biggrin.gif

cia ne is sale: http://www.marksands...related-items-3 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mole @ 2013 04 02, 20:56)
Bandysiu rinkti
http://www.parapharmacie-discount.net/ Miestas Panevėžys, siunčiu 4u.gif  Didelės chebros nerinkčiau, turbūt neapsimokėtų biggrin.gif
Prisimenu, kad mergaitės turėjote problemų su šia parduotuve, kaip ten su siuntimo išlaidomis, jos kinta nuo svorio? O gal į UK apsimoka siųstis tuomet g.gif
Kol kas siuntimą rodo 22,95 e g.gif  Bet 3 mergaitės jei susirinktų, būtų labai gerai blush2.gif

Man atšaukė užsakymą. Kaip suprantu, iš visų kurios bandė, pavyko tik vienai narei. Man toookių vėjų prirašė ponai varliai doh.gif Todėl nusprendžiau taip nepalikti. Laukiu atsakymo dėl skundo Europos vartotojų teisėms.
Atsakyti
QUOTE(Himeko @ 2013 04 02, 19:33)
Sveikos,

Kovo 17d. pirkau is feelunique, bet dar nesulaukiu siuntinuko. Gal kas pirkot panasiu metu ir dar laukiate ar jau gavote tu dienu siuntinius? Ar man jiems jau rasyti g.gif galvoju gal Velykos, todel vėluoja  g.gif  g.gif  smile.gif


kovo 16 d.gavau praeitos savaites pabaigoj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Voxi @ 2013 04 03, 01:35)
Man atšaukė užsakymą. Kaip suprantu, iš visų kurios bandė, pavyko tik vienai narei. Man toookių vėjų prirašė ponai varliai  doh.gif Todėl nusprendžiau taip nepalikti.  Laukiu atsakymo dėl skundo Europos vartotojų teisėms.

Bandysiu aš užsakinėti, didelio užsakymo neformuosiu. Net su kosminėmis siuntimo išlaidomis, Biodermos labai geros kainos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raimundux @ 2013 04 02, 16:37)

Ačiū 4u.gif

QUOTE(saulute32 @ 2013 04 02, 16:39)

Nr. 8. Vakar skaitinėjau apie jas, visai įdomu, kažin ar veikia g.gif Tik pas vokiečius žiūriu jų 27 yra, o lietuviškai randu 12 aprašytų.
Atsakyti
Gal kas pirkot iš kiniečių? kokie atsiliepimai?

user posted image

domina kokybė ir kaip su rankovėm, labai trumpos?
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2013 04 02, 21:52)
http://www.unserekleineapotheke.de/en/
ar jie turi kokiu "staigmenu" (nuolaidu) pirmam apsipirkimui?

schmoll.gif dėja... yra kazkokios rekomendacijos, bet jomis pasinaudoti kolkas nepavyksta doh.gif


kur perkate L'oreal Professionnel ?
Atsakyti
QUOTE(Skaiciuoju @ 2013 04 02, 16:46)
Rytoj užsakynėsiu http://www.everything5pounds.com laukiu krepšiukų iki rytojaus ryto Pasvalys, Panevėžys, Šiauliai, jau turime virš 20 prekių siuntimą dalinsiu ant prekių skaičiaus.
Nukopijuotus krepšiukus siųsti
kitasmailas2@gmail.com

JAU UŽSAKYTA thumbup.gif
Atsakyti
gal kas is Croks uzsakineja?
Atsakyti
labas dienas

labai noriu pasiteirauti gal kam taip buvo nes kažkaip smectos jau norisi smile.gif
uzžsisakiau iš SD (nemažas siuntinys) ir rašo kad užlaikyta Getwick ir jau visa para doh.gif jau ir DHL parašiau sėdžiu ir nervus gadinuosi kas ten pastrigt galėjo?
Atsakyti