Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 177 tema

QUOTE(Murčikas @ 2013 04 09, 12:55)
o ko nesuprast, manau jau daugeliui nusibodo pageidavimu koncetas, kas nupirks, uzsakykit man, rasykit i az. na sorry, nieks cia nerasineja ir neatsimena is kur kas ko prase. paraso uzsakanti mergina, prasom, junkites.

o kartais zinokite ir tokiu panelu buna, prisijungsiu, jei prekes atvesite ten ir ten, arba sumokesiu, kai ateisiu atsiimti, lyg merginos butu bankas koks ir uz visas turetu pastoviai uzdeti.

kai jau nusibodo viskas, tai belieka tik juokauti, kad ir i namus atveztu, ir uznestu ir visa kita smile.gif

taip, taip, as va kadangi spejau i e5p uzsakyma pas tave, tai man prasom atvezti dabar i namus ir dar pasimatuosiu, ir pagalvosiu ar imti ar ne prekytes, o jei ir imsiu paziuresiu ar gera buvai ir ar sumoketi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2013 04 09, 13:50)
as turiu http://www.everythin...rs-p-14567.html S dydi, jei domina galiu ismatuoti, bet iskart pasakau, kad jos trumpos, iki kauliuku bus merginai ne aukstesnei nei 1.60 cm nes man su 1.65 vos ne kaip bridzai


tai man bus super bridzai biggrin.gif nieko,namie sunesiosiu jei ka,beje butent sitas ir ziurinejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2013 04 09, 13:16)
tai man bus super bridzai biggrin.gif nieko,namie sunesiosiu jei ka,beje butent sitas ir ziurinejau biggrin.gif

sitas ir as paemiau vel, man nestuke.gif labai tinka jos ir siaip patogios, tai si karta emiau M dydi, ziuresiu koks skirtumas bus.tik kai pagalvoju, kad uz savo LT 70 lt mokejau o cia uz 5 svarus, tai patenkinta labai, kad pasiseke kaip aklai vistai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 04 08, 21:24)


Man irgi aktualu, - išleistuvės, gal kas ką naujo aptikote? Pranaršiau ir pirmam psl. beveik visas parduotuves... schmoll.gif
boohoo iš 5 atsisiųstų tai tik 1 kokybiškesnė pasirodė...(Medžiagos prasme).
Idomu kaip axparis su boohoo lyginant? gal kokybiškiau?
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2013 04 09, 12:50)
Aš ir gi nelabai supratau kas juokinga, tik suprantu kad šioje temoje geriau neklausti doh.gif


Merginos, jūs gal kiek klaidingai suprantat kam skirta šita tema. Čia panos tariasi apie savarankiškus pirkimus ir skelbia renkamus užsakimus.
Reiktų sekti temą ir ieškoti prie ko jungtis.
Nes taip gaunasi, kad nusprendus rinkti užsakymą reikia vartyti temą, ieškoti kas ką pageidauja nusipirkti, parašyti visoms į AŽ, iš anksto pasakyti kiek kainuos prekės ir .t.t
Šitą darbelį turi daryti norinčios jungtis prie užsakymų. Ir dar parašyti tvarkingus laiškus su užsakymais, kaip tai aprašyta pirmoje temos žinutėje.
Atsakyti
o aš nematau nieko blogo, jei žmogus paklausia, ar kas nerenka kokio užsakymo. Žinoma, jei tik visokių kitokių pageidavimų neišsako smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2013 04 09, 12:29)
sitas ir as paemiau vel, man  nestuke.gif  labai tinka jos ir siaip patogios, tai si karta emiau M dydi, ziuresiu koks skirtumas bus.tik kai pagalvoju, kad uz savo LT 70 lt mokejau o cia uz 5 svarus, tai patenkinta labai, kad pasiseke kaip aklai vistai  lotuliukas.gif



as sau su 175 pajamiau doh.gif na bus ir man bridzai, jei ilysiu i didziausia dydi. nes siandien gautos dzinsines timpos ohoho kokios aptemptos.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 04 09, 12:55)
o ko nesuprast, manau jau daugeliui nusibodo pageidavimu koncetas, kas nupirks, uzsakykit man, rasykit i az. na sorry, nieks cia nerasineja ir neatsimena is kur kas ko prase. paraso uzsakanti mergina, prasom, junkites.

o kartais zinokite ir tokiu panelu buna, prisijungsiu, jei prekes atvesite ten ir ten, arba sumokesiu, kai ateisiu atsiimti, lyg merginos butu bankas koks ir uz visas turetu pastoviai uzdeti.

kai jau nusibodo viskas, tai belieka tik juokauti, kad ir i namus atveztu, ir uznestu ir visa kita smile.gif



QUOTE(Gute444 @ 2013 04 09, 13:00)
drinks_cheers.gif
Va butent, kad del to pageidavimo koncerto tema prarado savo esme, kai  skelbdavosi renkančios merginos viska aisku, seki tema, jeigu kazkas renka is ten kur reikia prisijungi, jeigu nieks nerenka pati perki ir ieskai kompanijos. O dabar...
ir dar sioje temoje NEPREKIAUJAMA, tam yra spec temos.



Tai tada kažkaip reiktų parašyti didelėm raidėm kad Nepageidvimų koncertas ar po tema na kad žinotų žmonės o tai aš ir gi kai pradėjau pageidauti (nieko bloga neįtardama ), tai vos kompo pomidorais neapmėtė lotuliukas.gif
pomidorai2.gif
Atsakyti
labutis, paneles ! smile.gif

ar esate pirke is zappos.com ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2013 04 09, 11:50)
as turiu http://www.everythin...rs-p-14567.html S dydi, jei domina galiu ismatuoti, bet iskart pasakau, kad jos trumpos, iki kauliuku bus merginai ne aukstesnei nei 1.60 cm nes man su 1.65 vos ne kaip bridzai

bigsmile.gif As irgi tokiu noriuuuuu... O gal koks M su ilgesnem kojom bus???? Bet siap simpatiskai atrodo ... O S ir atitinka S (liemens ir subiniuko vietoj)????? Kas KAUNE E5P darooo???


LiLady
ar visgi renkat????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nomadica: 09 balandžio 2013 - 13:38
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 04 09, 14:02)
o aš nematau nieko blogo, jei žmogus paklausia, ar kas nerenka kokio užsakymo. Žinoma, jei tik visokių kitokių pageidavimų neišsako smile.gif

Gal ir nieko blogo , bet, man smalsu, kiek gavo i AZ realiu pasiulymu jugtis po "pageidavimo" g.gif Kiek pamenu ,aferistai labai tokius postus megsta, slaptos tarpininkes uoliai darbuojasi per AZ . Paskui merginos ir narplioja detektyvus , kad kazkas negerai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 04 09, 14:19)
as sau su 175 pajamiau  doh.gif  na bus ir man bridzai, jei ilysiu i didziausia dydi. nes siandien gautos dzinsines timpos ohoho kokios aptemptos.



QUOTE(Nomadica @ 2013 04 09, 14:36)
bigsmile.gif  As irgi tokiu noriuuuuu...  O gal koks M su ilgesnem kojom bus????  Bet siap simpatiskai atrodo ... O S ir atitinka S (liemens ir subiniuko vietoj)????? Kas KAUNE E5P darooo???


LiLady
ar visgi renkat????

na savo s dydi ismatavau del jusu
visas ilgis 90cm ( po skalbimo pasitraukusios biskuti)
vidine siule 51 cm
klubai 52 cm
liemuo 36 cm (nauju bus siauresnis, nes as jas jau istampiau su savo nestuke.gif pilvuku )
visi ismatavimai ramybes busenoje, bet nuvilkus nuo mano uzpakalio dabar lotuliukas.gif tai prasitampiusios jau truputi, po skalbimo jos biskuti apsitraukia kol vel neissiformuoja pagal sikniukus biggrin.gif ant mano kelnyciu sudeties neraso, bet jos tokios kaip medvilnines treningines kelnytes ir atrodo identiskai kaip e5p

Atsakyti