Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 177 tema

Sveikos,
renku uzsakyma is VIOLEY, pageidavimus siuskite: gfuksas@gmail.com
Vilnius

Musu kompanijoje yra kelios pirkejos is Kauno, todel galesiu perduot i Kauna.
Atsakyti
gal kuri uzmatete kur pigiau parafino vonele? 4u.gif
Atsakyti
gal Vilniete kuri uzsakines e5p , prisijungciau su keliom prekytem ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2013 04 09, 12:31)
gal Vilniete kuri uzsakines e5p , prisijungciau su keliom prekytem  ax.gif


Murcikas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2013 04 09, 12:04)

4u.gif aciukas, kazkaip ziurejau ir neuzmaciau doh.gif
Atsakyti
e5p tema labai neaktyvi,gal patarsit,laisvo tipo kelnes,turint 90cm klubus,kokio dydzio imti? g.gif galvoju 6 ar 8 g.gif
Atsakyti
E5 uzsakyta 4u.gif

eina sau kaip sian greit viskas dinginejo biggrin.gif tik krauni jau ner doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murčikas: 09 balandžio 2013 - 11:40
Raginu jungtis prie Klaipėdos E5P d.kvasnia@gmail.com
Galiu persiūsti
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2013 04 09, 12:18)
e5p tema labai neaktyvi,gal patarsit,laisvo tipo kelnes,turint 90cm klubus,kokio dydzio imti?  g.gif galvoju 6 ar 8 g.gif

as turiu http://www.everythin...rs-p-14567.html S dydi, jei domina galiu ismatuoti, bet iskart pasakau, kad jos trumpos, iki kauliuku bus merginai ne aukstesnei nei 1.60 cm nes man su 1.65 vos ne kaip bridzai
Atsakyti
QUOTE(REGIS @ 2013 04 08, 21:26)
Sveiki i namus atvezt nereikia tik persiust viska apmokesiu kas cia juokingo nesuprantu doh.gif


Aš ir gi nelabai supratau kas juokinga, tik suprantu kad šioje temoje geriau neklausti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audradv: 09 balandžio 2013 - 11:50
QUOTE(audradv @ 2013 04 09, 11:50)
Aš ir gi nelabai supratau kas juokinga, tik suprantu kad šioje temoje geriau neklausti doh.gif



o ko nesuprast, manau jau daugeliui nusibodo pageidavimu koncetas, kas nupirks, uzsakykit man, rasykit i az. na sorry, nieks cia nerasineja ir neatsimena is kur kas ko prase. paraso uzsakanti mergina, prasom, junkites.

o kartais zinokite ir tokiu panelu buna, prisijungsiu, jei prekes atvesite ten ir ten, arba sumokesiu, kai ateisiu atsiimti, lyg merginos butu bankas koks ir uz visas turetu pastoviai uzdeti.

kai jau nusibodo viskas, tai belieka tik juokauti, kad ir i namus atveztu, ir uznestu ir visa kita smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 04 09, 12:55)
o ko nesuprast, manau jau daugeliui nusibodo pageidavimu koncetas, kas nupirks, uzsakykit man, rasykit i az. na sorry, nieks cia nerasineja ir neatsimena is kur kas ko prase. paraso uzsakanti mergina, prasom, junkites.

o kartais zinokite ir tokiu panelu buna, prisijungsiu, jei prekes atvesite ten ir ten, arba sumokesiu, kai ateisiu atsiimti, lyg merginos butu bankas koks ir uz visas turetu pastoviai uzdeti.

kai jau nusibodo viskas, tai belieka tik juokauti, kad ir i namus atveztu, ir uznestu ir visa kita smile.gif

drinks_cheers.gif
Va butent, kad del to pageidavimo koncerto tema prarado savo esme, kai skelbdavosi renkančios merginos viska aisku, seki tema, jeigu kazkas renka is ten kur reikia prisijungi, jeigu nieks nerenka pati perki ir ieskai kompanijos. O dabar...
ir dar sioje temoje NEPREKIAUJAMA, tam yra spec temos.
Atsakyti