Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 177 tema

Bandysiu rinkti
http://www.parapharmacie-discount.net/ Miestas Panevėžys, siunčiu 4u.gif Didelės chebros nerinkčiau, turbūt neapsimokėtų biggrin.gif
Prisimenu, kad mergaitės turėjote problemų su šia parduotuve, kaip ten su siuntimo išlaidomis, jos kinta nuo svorio? O gal į UK apsimoka siųstis tuomet g.gif
Kol kas siuntimą rodo 22,95 e g.gif Bet 3 mergaitės jei susirinktų, būtų labai gerai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mole: 02 balandžio 2013 - 20:20
QUOTE(Himeko @ 2013 04 02, 19:33)
Sveikos,

Kovo 17d. pirkau is feelunique, bet dar nesulaukiu siuntinuko. Gal kas pirkot panasiu metu ir dar laukiate ar jau gavote tu dienu siuntinius? Ar man jiems jau rasyti g.gif galvoju gal Velykos, todel vėluoja  g.gif  g.gif  smile.gif


Pirkau kovo 16, gavau praeita savaite.
Atsakyti
Sveiki,
uzsakinesiu www.amazon.co.uk prekes su AmazonGlobal Eligible siuntimu (prie prekes raso prime) tai butu apie 6 svarai, kurie dalintusi ant pirkeju, Siauliai, jei reikia persiusiu pastu prekes, uzsakinesiu ryt apie pietus, jei kas norite rasykite AZ 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muksis: 02 balandžio 2013 - 20:21
Pirksiu SD eurais tiesiai i LT. Priimsiu 3-4 merginas su nedideliais krepseliais, lauruciuk@yahoo.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 04 02, 15:34)
merginos, ar kas pirko is cia liemenukus? kaip kokybe? kaip dydziai?

www.marksandspencer.com



Kokybe kaip kokiu. Kauseliai gal kiek padidinti arba priklauso nuo modelio gal. Turejau maitinanciu liemeneles is ten - geros, patiko. O va su pakietinimu vienos liemeneles nerizikavau is ju pirkti, nes pamaciau, kad vidineje puseje sintetika, neisiutas trikotaziukas.

Uztat kelnaites ju trikotazines thumbup.gif
Atsakyti
http://www.unserekleineapotheke.de/en/
ar jie turi kokiu "staigmenu" (nuolaidu) pirmam apsipirkimui?
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2013 04 02, 20:52)
http://www.unserekleineapotheke.de/en/
ar jie turi kokiu "staigmenu" (nuolaidu) pirmam apsipirkimui?


Kai aš pirkau prieš 100 metų pirmą kartą, tai tikrai nebuvo arba bent jau nežinojom. Gal dabar kokių naujovių yra ir pasakys tos, kurios ne prieš 100 m. pirko pirmą kartą biggrin.gif
Tiesa, kažkas lyg ir temoj rašė, kad kažkokios rekomendacijos ir čia atsiradę, bet gal maišau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo priklausomybe: 02 balandžio 2013 - 21:02
QUOTE(Himeko @ 2013 04 02, 20:33)
Sveikos,

Kovo 17d. pirkau is feelunique, bet dar nesulaukiu siuntinuko. Gal kas pirkot panasiu metu ir dar laukiate ar jau gavote tu dienu siuntinius? Ar man jiems jau rasyti g.gif galvoju gal Velykos, todel vėluoja  g.gif  g.gif  smile.gif


Pirkau kovo 10, vis dar laukiu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Himeko @ 2013 04 02, 20:33)
Sveikos,

Kovo 17d. pirkau is feelunique, bet dar nesulaukiu siuntinuko. Gal kas pirkot panasiu metu ir dar laukiate ar jau gavote tu dienu siuntinius? Ar man jiems jau rasyti g.gif galvoju gal Velykos, todel vėluoja  g.gif  g.gif  smile.gif


dar palaukit. man keliavo 3 savaites g.gif o vienas is vis atejo po dvieju menesiu doh.gif buvo kazkur uzmestais tai deze kokio baisumo lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Merginos kurios pirkot druskas is vokieciu, ar pasiteisines reikalas g.gif
Mano mazoji vel koseja, sloga, antibu jau nebenoriu, nes labai daug isgere pires tai sirgdama, gal sakau tos druskos padetu g.gif Ar bandet kas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2013 04 02, 15:34)
Laba diena, merginos jei rasite Sterntaler firmos vasarinių kepuryčiu su akcijom/gera kaina ir kas nors užsakinėsite - šaukite garsiai, galite ir AZ  4u.gif

Cia kepuryciu yra, tik nezinau, geros kainos ar ne rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 04 02, 22:43)
Merginos kurios pirkot druskas is vokieciu, ar pasiteisines reikalas g.gif
Mano mazoji vel koseja, sloga, antibu jau nebenoriu, nes labai daug isgere pires tai sirgdama, gal sakau tos druskos padetu  g.gif  Ar bandet kas? 4u.gif


Mano ir sirgaliukes, kai gavau pastoviai duodu 3 ir 2 ir nesusirga tfu tfu tfu, nors ir tetis ir mociute sirgo, bet neuzsikrete , net sloga neprasidejo thumbup.gif aisku dar laiko, kad pasakyciau, kad tikrai padeda, bet mane ir tokie rezultatai tenkina smile.gif
Atsakyti