Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 177 tema

QUOTE(priklausomybe @ 2013 04 06, 16:50)
O gal kas išbandėt savo kailiu, ar tinka Mylimiausia Tesco rūbams  g.gif ? Išsiėmiau aš tą kortą su mintim, kad naudosiu, bet kiek paklausau iš pažįstamų, kad ji daug kur nepraeina  g.gif , tai nedrįstu užtai Virtuon'o dar atsisakyt biggrin.gif



tesco nesu bandziusi, bet uztai booking.com atmete virtuona, o mylimiausia praejo biggrin.gif
Atsakyti
Gal bandet pirkti is BOOTS.COM ? 4u.gif
Imanoma atsiskaityti lietuviska kreditine kortele?
Atsakyti
Gal kuri isbandziu sita parduotuve g.gif http://www.baby-mark...rchparam=quinny
kazin pas juos koduku kokiu buna blush2.gif ax.gif


Kadangi blondine doh.gif doh.gif nesuspijo nusipirkti vezimo kaip mytoys dave 20 % vezimam doh.gif dabar duodasi kaip isprotejus doh.gif doh.gif mergaites gal uzkrito akis Quinny zapp xtra gerom kainam mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 06 balandžio 2013 - 17:46
QUOTE(*rutuliukas* @ 2013 04 06, 17:19)
Gal bandet pirkti is BOOTS.COM ?  4u.gif
Imanoma atsiskaityti lietuviska kreditine kortele?


Pirmoje zinuteje yra visa informacija kur galima apsipirkti lietuviskomis kortelemis rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, primenu, kad pirmadieni darau uzsakyma is SD. Veiksmas panevezyje. Krepseliu laukiu iki pirmadienio ryto. Siuntimas 10 lt, o gal ir maziau gausis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voryte: 06 balandžio 2013 - 17:47
QUOTE(*rutuliukas* @ 2013 04 06, 18:19)
Gal bandet pirkti is BOOTS.COM ?  4u.gif
Imanoma atsiskaityti lietuviska kreditine kortele?

Galima
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 04 06, 18:02)

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(*rutuliukas* @ 2013 04 06, 17:19)
Imanoma atsiskaityti lietuviska kreditine kortele?

tik nurodykite lietuviska billingo adresa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mole @ 2013 04 04, 10:41)
Šiandien po pietų perku
http://www.parapharmacie-discount.net/ Miestas Panevėžys, siunčiu 4u.gif 
Siuntimas 22,95 e Esam 3 mergaitės ax.gif  Gal dar kas pasijungtų mirksiukas.gif

Mergaites, kokia atsiskaitote kortele iš šios parduotuves, nes kažkuri minėjo, kad virtuono nepriima g.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2013 04 06, 14:42)
as irgi noreciau keleta pavyzdziu plansetiniu  4u.gif
ir/arba pora patarimu i ka atkreipti demesi renkant.

Populiariausi tai Ainol. Netik pas mus, bet ir pas rusus. Daug video patarimu ir apzvalgu ideda i youtube. Tikrai verta paziuret ir bus lengviau apsisprest kokio jus norit.
Mano patarimas butu geriau pirkti is My Webpage as pirkau is My Webpage tai cia brangiau ir siuncia ilgiau. Plius ant dezes uzrasi 31$, tai teko susimoketi muita, o kazkas minejo kad is buyincoins atejo be muito.

Kas mane nustebino siose plansetese , kad yra LT kalba ir LT sriftas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo griegzde: 06 balandžio 2013 - 20:18
QUOTE(priklausomybe @ 2013 04 06, 17:50)
O gal kas išbandėt savo kailiu, ar tinka Mylimiausia Tesco rūbams  g.gif ? Išsiėmiau aš tą kortą su mintim, kad naudosiu, bet kiek paklausau iš pažįstamų, kad ji daug kur nepraeina  g.gif , tai nedrįstu užtai Virtuon'o dar atsisakyt biggrin.gif

Pirkau su Mylimiausia Tesco rūbus 4u.gif Ir šiaip, man kol kas ji visur praeina, dar neradau parduotuvės, kurioje būtų neleidę ja atsiskaityti mirksiukas.gif Tai net įdomu pasidarė, kas čia tas "daug kur" g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglynas9: 06 balandžio 2013 - 20:23
QUOTE(supermamce @ 2013 04 06, 12:31)
Sveikos mergaitės,SOS padėkit  4u.gif
situacija tokia
vakar užsakinėjau SD,tinklapis tai veikė,tai neveikė,prekės dinginėjo frusty.gif
apsidžiaugiau,kai pagaliau pavyko užsakyt,bet beskubėdama,kad vėl neišmestų iš puslapio,nepakeičiau valiutos  doh.gif 
Apsičiupinėjau,kad ne ta suma,kai gavau užsakymo patvirtinimą
Parašiau 3 laiškus į skirtingus jų meilus,kad atšaukiu užsakymą
Pinigai rezervuoti,mokėjau Visa kortele
krūva klausimų:
1. ar jie man nepradės pakuoti ir neišsiųs fear.gif
2. jei neišsiųs,kada maždaug grąžins rezervuotus pinigus blush2.gif
3. ar galiu daryti kitą užsakymą,kol dėl šio nėra žinių
Oi,koks sugadintas savaitgalis,užgrauš sąžinė negyvai  scare.gif
būsiu dėkinga,jei parašysite kas ką žinote ar patyrėte pačios wub.gif

man taip yra buve, kad pamirsau suvesti 10 proc koduka. irgi rasiau email ir dar uzpildziau forma is ju puslapio. man irgi buvo savaitgali, tai jei neklystu, tik pirmadieni atsauke uzsakyma. gavau email ir prie uzsakymo acounte buvo cancel. aisku pinigai kabojo rezerve 14 dienu. tai gauvau isinesti papildomai pinigeliu, kad galeciau is naujo nusipirkti.
Atsakyti