Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 177 tema

Mergaites kas turit plansetes Ainol Hero kiek laiko jus kraunat baterija? Ir kas turit kokiu pararimu kaip naudotis plansete. Ar galim naudotis plansete, kai jinai kraunasi, ar galima pilnai ja iskraut?
Ir dar , man labai nepatikimai atrodo ju pakrovejes. Ar galima.kazka kito pritaikyt.

Gal klausimai ne i tema , bet zinu kad cia daug kurios jau sias plansetukes turi. Jei nenorit terst eterio, prasau atsakykit i az.
Atsakyti
Merginos,o gal kuri nors esate uzsisakiusi masinos video registratoriu?Mane domintu,bet nezinau kur ieskot.
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2013 04 03, 22:56)
Gal kam reikia spec.sampuno ir kremuko, kurie nuima pleiskanu luobele nuo galvos kudikui,vaikui. Pirkau pazistamai, nebereikia jai Cradle Cap Cream ir Cradle Cap Treatment Shampoo


Nebeturiu, nerasykite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maltakava @ 2013 04 04, 16:47)
Merginos,o gal kuri nors esate uzsisakiusi masinos video registratoriu?Mane domintu,bet nezinau kur ieskot.

Vyras domejosi, bet dar nepirkom. I Favoritus sita isidejo, rinkosi pagal atsiliepimus. Sitam puslapi yra ir pigesniu.
My Webpage
Atsakyti
Sakykite vis ruošiuosi pirkti everything5pounds.com parduotuvėje o jie atsiunčia per paštą ir ar paštas nepaima dar papildomo mokesčio? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lolanta @ 2013 04 04, 16:27)
Sakykite vis ruošiuosi pirkti everything5pounds.com parduotuvėje o jie atsiunčia per paštą ir ar paštas nepaima dar papildomo mokesčio? blush2.gif

DHL siuncia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Itane @ 2013 04 04, 16:18)
Matai, as registravau Uk adresa savo drauges giminaites, ji gavusi prekes, issius man i LT, del to ir galvoju, ar tik nenusius prekes ir nepaprasys jos sumoketi?  g.gif  Beto, orderyje raso, kad vienos prekes bus issiustos 8-12balandzio, kitos 15-19dienomis =tad kiek suprantu, kad jos siunciamos bus ne tame paciame siuntinyje?
Dar nerima kelia tai, kad jie raso, kad apmoketi galima mastercard ir bet kuria Visa kortele, as suvedziau Visa korteles duomenis, kuri yra surista su paypal  -pinigu nei rezervavo, nei kaskoki patvirtinima gavau - tik pati orderi su prekiu sarasu i email'a  -pirmakart perku is HM ir jauciu busiu pridirbusi blush2.gif


Jauciu gausit laiska, kad paskambintumet jiems ir patvirtumet uzsakyma, kitaip jie neissius, bent jau man taip buvo
Atsakyti

Sveikos, gal galėtumėt kas patarti kur galima būtų pigiau gauti bambukinių ritininių užuolaidų, pvz tokių:
http://www.linvigma..../ritinines.html
bėda ta, kad reikia 12 vnt doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Itane @ 2013 04 04, 16:18)
Beto, orderyje raso, kad vienos prekes bus issiustos 8-12balandzio, kitos 15-19dienomis =tad kiek suprantu, kad jos siunciamos bus ne tame paciame siuntinyje?

Dar nerima kelia tai, kad jie raso, kad apmoketi galima mastercard ir bet kuria Visa kortele, as suvedziau Visa korteles duomenis, kuri yra surista su paypal  -pinigu nei rezervavo, nei kaskoki patvirtinima gavau - tik pati orderi su prekiu sarasu i email'a  -pirmakart perku is HM ir jauciu busiu pridirbusi blush2.gif
nepatebėjote ir pasirinkote prekes pristatyti ne in one package o separate packages. Nepamenu dabar ar galima keisti g.gif Jeigu bus du pristatymai, du kartus ir nuskaičiuos pristatymo mokestį.

Luktelkit iki išsiuntimo (turėtumėt į el.p. gaut pranešimą kad išsiūstas. Būna kad nuskaito ir vėliau 4u.gif
Atsakyti
Gal kas nors perkat tas stebuklingas kempinėles, lyg pilkos sako geresnės, arba parduoti pabandymui gali kuri ax.gif
Atsakyti
merginos kaip suvesti tel. nr. registruojantis aliexprees.com, ir pay pal ten atsiskaityti negalima ?
Atsakyti

penktadieni darysiu uzsakyma is SD, tik Vilnius, priimciau 2-3, su nedideliais krepsiukais, pirksiu eurais
mazhulele@gmail.com

Atsakyti