Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 177 tema

QUOTE(Aguonytė @ 2013 04 03, 13:58)
buvo butelių po 500ml su pompom ir vandenukų po 500ml  ax.gif

pas mane buvo krepšyje porą 1 L butelių, jie pirmiau man parašė, kad bendras svoris per didelis, vėliau aiškino, kad 1L buteliai nesaugiai keliauja, todėl neva tai atšaukė. Kitai narei taip pat - pirma parašė, kad svoris per didelis, po to - neva tai nėr pusės prekių biggrin.gif Gudručiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voxi: 03 balandžio 2013 - 21:59
gal kas prisijungs prie mytoys.de
Atsakyti
QUOTE(rucelacka @ 2013 04 03, 23:12)
gal kas prisijungs prie mytoys.de

Kada uzsakinesite?
Atsakyti
QUOTE(Voxi @ 2013 04 03, 22:58)
pas mane buvo krepšyje porą 1 L butelių, jie pirmiau man parašė, kad bendras svoris per didelis, vėliau aiškino, kad 1L buteliai nesaugiai keliauja, todėl neva tai atšaukė. Kitai narei taip pat - pirma parašė, kad svoris per didelis, po to - neva tai nėr pusės prekių  biggrin.gif Gudručiai


kas per vejai doh.gif as pirkau litrine bonke vandenuko vaikisko ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika~ @ 2013 04 03, 22:16)
Kada uzsakinesite?

AS bet kada galiu nes noriu naktipuodzio maziukiai ax.gif
Atsakyti
planuoju ketvirtadieni ar penktadieni daryti uzsakyma is SD, tik Vilnius, priimciau 2-3, su nedideliais krepsiukais, pirksiu eurais
mazhulele@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 04 03, 21:00)
taigi ragana pabaisa esu, kaip galiu nepikta buti



šitas patiko lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Gal kuri turit tą SD katalogą, ir netingit žvilgtelti sekančių mėnesių nuolaidas blush2.gif svarstau ar sakyti dabar ar luktelti blush2.gif būčiau dėkinga ax.gif nes kiek pirkau nei katalogo nei puodelio nedavė jie man lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2013 04 04, 09:40)
šitas patiko  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Gal kuri turit tą SD katalogą, ir netingit žvilgtelti sekančių mėnesių nuolaidas  blush2.gif  svarstau ar sakyti dabar ar luktelti  blush2.gif  būčiau dėkinga  ax.gif  nes kiek pirkau nei katalogo nei puodelio nedavė jie man  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

neprisikarksek, kai tik pirksi per UK - gausi (ir jei mazai issirinksi) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2013 04 04, 08:40)
šitas patiko  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Gal kuri turit tą SD katalogą, ir netingit žvilgtelti sekančių mėnesių nuolaidas  blush2.gif  svarstau ar sakyti dabar ar luktelti  blush2.gif  būčiau dėkinga  ax.gif  nes kiek pirkau nei katalogo nei puodelio nedavė jie man  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



bet ar buvo kokie kodai toliau? kiek pamenu ir anais metais jie baigesi ties balandziu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 04 04, 09:43)
neprisikarksek, kai tik pirksi per UK - gausi (ir jei mazai issirinksi) lotuliukas.gif

Labas rytas, neseniai pirkau per UK, užsakymas buvo nemažas, bet nei katalogo nei puodelio neįdėjo, o visai būtų buvę gerai smile.gif
Atsakyti
Labukas, mergaites gal galite patarti kur gerom kainom galima paziureti vaikisku auto keduciu, kazkada buvo kalba bet neatkreipiau demesio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emabark @ 2013 04 04, 09:55)
Labukas, mergaites gal galite patarti kur gerom kainom galima paziureti vaikisku auto keduciu, kazkada buvo kalba bet neatkreipiau demesio  4u.gif

Paziurekyte www.mytoys.de ir www.mothercare.com
Atsakyti