Įkraunama...
Įkraunama...

Akyčių tikrinimas

Tikrino mums akutes metuku,paskui pries darzeli 3metuku.
Atsakyti
Sveiki, pasidalinsiu ir as savo patirtim. Mum akytes ziurejo 5,5 menesiu, nustate =5,5 vienos akytes kitos +5. daktare sake akiniai ir jokiu kalbu. As maciau kad maziukas gerai mato, akytes nezvairuoja tai laukiau metuku kada pediatre siuncia maziukus apziurai. Mes buvome siandien ir pasirodo viskas tvarkoj, viskas susitvarke.
Atsakyti
Musu pediatre sake,kad profilaktiskai akytes tikrinti sius 3 metu.
Atsakyti
Visus leliukus reikia tikrinti per pirmus tris men,
Atsakyti
QUOTE((Lelija) @ 2009 07 27, 14:24)
Visus leliukus reikia tikrinti per pirmus tris men,

Kazka panasaus buvau pasakius savo gydytojai..Manes ji nesuprato.Sake,kad reikia tik po dvieju metu... g.gif Bet mes visgi patikrinome,kad butume tikri jog viskas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuziu @ 2006 05 26, 12:37)
Mamytes, kada jusu maziukams tikrino akytes?  mirksiukas.gif
Mums 4,5 men.ir kai paklausiu gydytojos ar nereikia tikrinti sako, kad iki 1 metuku nereikia, nors kiek zinau tikrai daugumai bendraamziu jas tikrino. Neitariu kol kas nieko bloga del akyciu, tiesiog noriu buti rami ar viskas gerai unsure.gif

mums gyd. pasake,kad pirma kart pas akiu gyd. reikia eiti kai sueis 3metukai.
Atsakyti
Taip taip ir mano sunui 3 metai ir reiktu eit pasitikrint akis.Bet jis kategoriskai pries baltus chalatus,net gydytoja sake,kad kol kas man nepavyks jo nuvest pas okulista...Neisivaizduoju kaip itikint doh.gif
Atsakyti
QUOTE(luli @ 2009 09 19, 14:34)
mums gyd. pasake,kad pirma kart pas akiu gyd. reikia eiti kai sueis 3metukai.

Aš tai iš savo patirties patarčiau pasitikrinti anksčiau, bent metukų tai būtinai. Kiek skaičiau užsienyje, net 6 mėn. rekomenduoja tikrintis. Nes mums iš tikrųjų su viena akyte didelė problema, bet pastebėjo tik trijų metų, nors buvome ir metukų tikrintis poliklinikoje. O kuo anksčiau būtų nustatę, tuo anksčiau būtų buvę gydymą galima pradėti ir padėti pasveikti akytei. Taip kad kitą vaikutį vesiu metukų ir privačiai smile.gif
Atsakyti
Mes gyvenam Lenkijoj, tai tikrino tik gimdymo namuose, daugiau kol kas ne. Tokias sveikatos knygeles turim, tai ten irasyti tikrinimai, kokiuus reiks atlikt, kai vaikas bus 2 metuku- tai tada reiks ir akeles patikrint.
Atsakyti
as manau, kad butinai reikia paziureti akytes anksciau. Gal maziukui ir neimanoma issamiai apziureti, bet bent didesnes problemas, kaip zvairumas ar pan. daktare tikrai pamatys, o mes teveliai galim ir nepastebeti. as savaja vedziau 4 men.
Atsakyti
QUOTE(luli @ 2009 09 19, 14:34)
mums gyd. pasake,kad pirma kart pas akiu gyd. reikia eiti kai sueis 3metukai.


doh.gif
Atsakyti
QUOTE(olega @ 2009 10 23, 08:33)
as manau, kad butinai reikia paziureti akytes anksciau. Gal maziukui ir neimanoma issamiai apziureti, bet bent didesnes problemas, kaip zvairumas ar pan. daktare tikrai pamatys, o mes teveliai galim ir nepastebeti. as savaja vedziau 4 men.


Visiskai sutinku. Maniskei jau 7 men, o pediatre nieko neuzsimine apie vizita pas okulista. Reikes turbut paciai paprasyt siuntimo.
Atsakyti