Įkraunama...
Įkraunama...

Akyčių tikrinimas

Mes esame neisnesiotukai, tai iki 1 men. kassavaite tikrino, paskui reikia kas tris menesius pasitikrinti. Aciu dievui nieko blogo neranda smile.gif
Atsakyti
MUMS DABAR BUS 3 METUKAI MAZIAU NEI UZ MENESIO, IR SIAIP PIRMA KART APSILANKEME smile.gif PRIES DARZELI, IKI TO LAIKO NELIEPE, NESIUNTE.
BET KAI NUEJOM ITARIA ASTIGMATIZMA, IGIMTA TAI IR KAIP PASAKE GYD KAS 4 VAIKAS TURI TA ASTIGMATIZMA, LIEPE ATEITI PO 4 MENESIU, PAKARTOTINAI IR AKINUKAI GARANTUOTI..
NA, NUSIMINIAU LABAI..BET RANKU SUDEJUS NELAUKSIU VESIU I PRIVACIA..GAL KAS ZINO KAUNE GERA PRIVACIA AKIU ISTAIGA???
Atsakyti
Sveikos,
Mano mazule nusiunte 1 men. ir rado didele toleregyste, astigmatizma. Noredama buti tikra perejome kelis gydytojus ir diagnoze pasitvirtino, dabar mums jau greit 2 metukai, turim nesioti akinukus lygtais jau taisosi regejimas, todel siulyciau vaikuciu akytes tikrinti kuo anksciau, nes jeigu kas geriau pradeti gydyma anksciau nei veliau, kai jau buna pablogejes regejimas. 4u.gif
Atsakyti
hmmm, mums pusantrų metukų, bet gydytoja dar nesiuntė pas okulisto, keistą, matau, kad daugumai iki metų rekomenduoja nueit g.gif , tai man teks pačiai prašytis siuntimo kaip suprantu, arba gal aš galiu savo iniacityva pas privatų okulistą nuvest? g.gif
Atsakyti
QUOTE(digi @ 2008 02 25, 17:10)
hmmm, mums pusantrų metukų, bet gydytoja dar nesiuntė pas okulisto, keistą, matau, kad daugumai iki metų rekomenduoja nueit  g.gif , tai man teks pačiai prašytis  siuntimo kaip suprantu, arba gal aš galiu savo iniacityva pas privatų okulistą nuvest? g.gif

Sveika,
Gali reikalauti siuntimo, pasakyti, kad nori parodyti okulistui kodel gydytoja turetu priestarauti? Gali aisku ir eiti privaciai, jei turi pinigeliu siulyciau taip ir padaryti, nes polklinikose, bent mano karoliniskiu, tai man okuliste nepatiko, pamate, kad vienas akies nerviukas buvo balksvas tai tik oj oj oj, o kas kaip kodel nieko nepaaiskino, doh.gif tai vos is proto neisejau, kol po poros dienu apsilankem pas kita gdytoja privaciai, tai labai kantriai kudikeliui buvo tik 1 men. apziurejo, viska isaiskino iskart palengvejo wub.gif , nors veliau akies nerviukas susitvarke, bet kaip jau rasiau pastebejo astigmatizma ir toleregyste, kaip supratau pastebejo jau seniau, bet pasake tik kai buvo 6 men., nes kudikeliai visi truputi toleriagiai, tikejosi kad praeis. Taigi siulyciau tikrai pasitikrinti, nes nezinai kaip bus, as pati netikejau, kad mazajai gali buti kas ne taip, nes nei pas mane, nei vyro gimineje nei akiniuociu, nei siaip besiskundzianciu akimis nera ir nebuvo o cia "se tau boba devintines" kaip sakoma. Linkiu, kad jusu akytes butu kaip ereliuku! bigsmile.gif
Atsakyti
na va, mums tikrai verta pas privatu okulista nuzygiuoti, kovo menesi butinai apsilankysime.
o jus akinukus nesiojote? bet tas astigmatizmas jug neisgydomas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zana4 @ 2008 02 25, 22:55)
na va, mums tikrai verta pas privatu okulista nuzygiuoti, kovo menesi butinai apsilankysime.
o jus akinukus nesiojote? bet tas astigmatizmas jug neisgydomas  blush2.gif


Maniske akinukus nesiojo tik 1 men. po to kazkodel taip ant ju supyko bash.gif, kad ka bedarem niekaip nebepabalnojom ant nosies ju. ax.gif Taciau gydytoja bent nuramino, kad ji kaip ne keista gerai fiksuoja zvilgsni, kas nebudinga astigmatikams tai leido, bent kolkas kol igaus protelio ir pavyks ikalbeti, nenesioti mums akinuku, nebent imtu zvairuoti tada jau begte pas ja. cool.gif . Beje astigmatizmas yra jau isgydomas vyresniems zmonems lazerine chirurgija, o vaikai dar turi sansu isaugti. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mumukas @ 2008 02 25, 16:55)
Sveika,
. Linkiu, kad jusu akytes butu kaip ereliuku!  bigsmile.gif

dėkui už palinkėjimą 4u.gif , jums to paties
vesiu privačiai manau saviškę, ne kalnus kainuoja, man patikimiau atrodo nei poliklinikos gydyt., nors gal ir klystu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(digi @ 2008 02 27, 17:22)
dėkui už palinkėjimą  4u.gif , jums to paties
vesiu privačiai manau saviškę, ne kalnus kainuoja, man patikimiau atrodo nei poliklinikos gydyt., nors gal ir klystu  ax.gif



Pagal savo praktika galiu pasakyti, kad tikrai patikimiau, be to privaciose klinikose ir aparatura geresne ir pacios aparaturos daugiau, o ir viska paaiskina pasako kas ir prie ko. 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamos,
noreciau pagalbos, mano vaikutis 1metu ir 1men, zvairuoja kaire akyte, akiu gydytoja skyre akinukus, sake, kad geriausia tokiam mazam akinukai su remeliais mini baby arba maxi baby, deja, niekur nerandu, viena optika uzsake, bet neaisku kada atves, tipo, jie uzsienyje, as tiek ilgai laukt nenoriu, gal kas galit pagelbeti? gal kas turit tokius remelius ir galetumet pakonsultuot kur ieskot?
aciu
Atsakyti
QUOTE(Mumukas @ 2008 02 26, 12:41)
Maniske akinukus nesiojo tik 1 men. po to kazkodel taip ant ju supyko  bash.gif, kad ka bedarem niekaip nebepabalnojom ant nosies ju. ax.gif  Taciau gydytoja bent nuramino, kad ji kaip ne keista gerai fiksuoja zvilgsni, kas nebudinga astigmatikams tai leido, bent kolkas kol igaus protelio ir pavyks ikalbeti, nenesioti mums akinuku, nebent imtu zvairuoti tada jau begte pas ja. cool.gif . Beje astigmatizmas yra jau isgydomas vyresniems zmonems lazerine chirurgija, o vaikai dar turi sansu isaugti. bigsmile.gif

pas mus ir nedidelis astigmatizmas, bet kiek skaiciau tai neisaugama, tik kaip jus minejotlazerio pagalba galima isgyditi, sulaukus 19 metu doh.gif
mums kol kas nieko neisrase, pakarotinai teks eiti po keliu menesiu dabar jau.
bet cia buvom akropoli viena diena, pamaciau optika ten, nuejom pasitikrinom, tai gyd net pinigu nepaeme...nes sako as pirma kart vaika tikrinu, as apakus likau blink.gif nunesiau rezultatus musu gyd sako, na jo...siaip jis tikrino kaip suaugusiems ne kaip vaikui..tai teks dar pas koki nueiti, i regos centra biggrin.gif
Atsakyti
o kaip kūdikiams nustato regos problemas? g.gif
Atsakyti