Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 4

QUOTE(Teka @ 2014 04 14, 12:29)
o ką vietoj aliuminio gofros reiktų rinktis? pas mus išvis gofra bus gan ilga ir su dviem man rodos alkūnėm, todėl man galingumas labai svarbus, nes ir taip prarasiu nemažai

tai ar ne geriau tada daryti vietinę recerkucialiją g.gif nes kiekviena sistemoje esanti alkūnė gartraukio ištraukimo pajėgumą sumažina 20-30%
Va tokie vamzdžiai
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikker: 14 balandžio 2014 - 13:36
QUOTE(Kikker @ 2014 04 14, 14:32)
tai ar ne geriau tada daryti vietinę recerkucialiją g.gif nes  kiekviena sistemoje esanti alkūnė gartraukio ištraukimo pajėgumą sumažina 20-30%

vietinė, tai su tais anglies filtrais?
Papildyta:
čia kur įmetėt pvz tai kas? mes taip ir galvojam išvedinėt į tą ventiliaciją (ar kaip ten ji vadinas), kur sienoje yra
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 04 14, 13:38)
vietinė, tai su tais anglies filtrais?
Papildyta:
čia kur įmetėt pvz tai kas? mes taip ir galvojam išvedinėt į tą ventiliaciją (ar kaip ten ji vadinas), kur sienoje yra

Na taip 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2014 04 14, 14:42)

tai kad tie anglies filtrai brangūs kaip nežinai kas ir dažnai keist reik
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 04 14, 13:45)
tai kad tie anglies filtrai brangūs kaip nežinai kas ir dažnai keist reik

Aktyvintosios anglies filtrai naudotini, gartraukiui veikiant recirkuliacijos režimu, t.y. kai išvalytas oras grąžinamas atgal į patalpą. Šie filtrai gali būti turėtų būti keičiami maždaug kas metus.Kaina 2 vnt apie 30-50 Lt(priklausomai nuo firmos) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2014 04 14, 15:50)
...Šie filtrai gali būti  turėtų būti keičiami maždaug kas metus....

Drąsiai ... čia jei negaminti namie g.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2014 04 14, 15:15)
Drąsiai ... čia jei negaminti namie  g.gif

Drąsia jai gamini kiekvieną diena:) 4u.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Reik patarimo.. Noriu imontuojamo, "nematomo" gartaukio su garu ismetimu i lauka (ne su anglies filtrais). Siulo mums si varianta.. http://www.buitis.lt...ak-gr-a-56.html

Kokie pastebejimai? Gal yra kokiu alternatyvu? Virtuve su valgomuoju ~30kv. Plius salia svetaine...
Man pasirode jis brangokas,bet gal kokybiskas? Ir tie mygtukai bei slankiojancios rankeneles pasirode keistai,kai dabar tiek elektronikos visur ax.gif

Aciu
Atsakyti
QUOTE(Čiolienė @ 2014 04 14, 19:30)
Reik patarimo.. Noriu imontuojamo, "nematomo" gartaukio su garu ismetimu i lauka (ne su anglies filtrais). Siulo mums si varianta.. http://www.buitis.lt...ak-gr-a-56.html

Kokie pastebejimai? Gal yra kokiu alternatyvu? Virtuve su valgomuoju  ~30kv. Plius salia svetaine...
Man pasirode jis brangokas,bet gal kokybiskas? Ir tie mygtukai bei slankiojancios rankeneles pasirode keistai,kai dabar tiek elektronikos visur ax.gif

Tas ištraukiamas snapelis gana naudingas dalykas, padidinantis gartraukio efektyvumą. Bet už 600 litų "pirkti" 410 m3 traukos (tikrosios) g.gif
Gal tada geriau už 450 lt CATA, ir gauti 820 m3 padorios (europietiškos-tikrosios) traukos.
Atsakyti
QUOTE(Čiolienė @ 2014 04 14, 17:30)
Sveiki 4u.gif

Reik patarimo.. Noriu imontuojamo, "nematomo" gartaukio su garu ismetimu i lauka (ne su anglies filtrais). Siulo mums si varianta.. [url=
Kokie pastebejimai? Gal yra kokiu alternatyvu? Virtuve su valgomuoju  ~30kv. Plius salia svetaine...
Man pasirode jis brangokas,bet gal kokybiskas? Ir tie mygtukai bei slankiojancios rankeneles pasirode keistai,kai dabar tiek elektronikos visur ax.gif

Aciu

Labai geras,galingas gartraukis valdymas kaip tik labai patogus slankikliu thumbup.gif .Del galingumo galiu pasakyti taip kad tikras ar ne tikras tai net speedy negali pasakyti
Tai perkamiausias gartraukis todel drasiai pirkite ,nenusivilsite thumbup.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti