Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 4

QUOTE(speedy @ 2013 07 04, 08:11)
Dar: Siemens LC956GA40



ačiū, tik šitas 90 cm, o man reikia 60 cm.
ir dar dėl kištuko gal žinote - ar nieko, jeigu jis liktų po gartraukiu?
Atsakyti
QUOTE(jurgina1975 @ 2013 07 04, 12:11)
ir dar dėl kištuko gal žinote - ar nieko, jeigu jis liktų po gartraukiu?

o kas jam gali nutikti g.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2013 07 04, 09:39)
o kas jam gali nutikti  g.gif


na gal ir nieko, tiesiog susirūpinau smile.gif
Atsakyti
Na aš ir vėl neduodu ramybės speedy ax.gif
Kaip ir išsirinkau gartraukį Siemens LI 48632, bet baldų gamintojai patarė Elica gartraukius, gal jus žinote panašių parametrų ir kokybės Elica gartraukį į mano išsirinktą Siemens modelį?
Na jei Elica butų toks pats geras ir patikimas, bet pigesnis, tai rinkčiausi jį, aš nesu prisirišusi prie firmos, o sutaupyti visada malonu.
Ačiū iš anksto už pagalbą.
Atsakyti
QUOTE(jovjo @ 2013 07 06, 11:37)
Na aš ir vėl neduodu ramybės speedy ax.gif
Kaip ir išsirinkau gartraukį  Siemens LI 48632, bet baldų gamintojai patarė Elica gartraukius, gal jus žinote panašių parametrų ir kokybės Elica gartraukį į mano išsirinktą Siemens modelį?
Na jei Elica butų toks pats geras ir patikimas, bet pigesnis, tai rinkčiausi jį, aš nesu prisirišusi prie firmos, o sutaupyti visada malonu.
Ačiū iš anksto už pagalbą.

Speedy, kuris is ju geriausiai atitinka kainos ir kokybes santyki?
Reikia 9 m2 virtuvei + 13 m2 svetainei jungsis i ventiliacine angą, teleskopinis, įmontuojamas į spintelę (lyg visus tokius issirinkau g.gif )
1. Siemens LI 48632 (brangiausias)
2. Elica Elite 26 - 60 cm
3. Teka CNL1 3000 (teigiama, kad tyliausias)
4. Gartraukis Teka CNX 6000 (tik ar uzteks, nes gamintojo psl. rekomenduoja iki 16 m2 virtuvems, mano su svetaine 22 m2?)
Kurį rinktis? O gal dar koks variantas ax.gif
Ačiū.
Atsakyti
Sveiki,
gal kas yra bandęs užsisakyti tik gartraukio išorinę dalį? t.y. tik kiautą?
pas mus garų surinkimo sistema centralizuota name ir visa technika stovi garaže. Reikia tik "grožio" virtuvėje.
dėkui už mintis
Atsakyti
QUOTE(jovjo @ 2013 07 08, 15:47)
Speedy, kuris is ju geriausiai atitinka kainos ir kokybes santyki?
Reikia 9 m2 virtuvei + 13 m2 svetainei jungsis i ventiliacine angą, teleskopinis, įmontuojamas į spintelę (lyg visus tokius issirinkau  g.gif )
1. Siemens LI 48632 (brangiausias)
2. Elica Elite 26 - 60 cm
3. Teka CNL1 3000 (teigiama, kad tyliausias)
4. Gartraukis Teka CNX 6000 (tik ar uzteks, nes gamintojo psl. rekomenduoja iki 16 m2 virtuvems, mano su svetaine 22 m2?)
Kurį rinktis? O gal dar koks variantas  ax.gif
Ačiū.


Kainos kokybes santykis labai jau individualus reikalas, o pagal kokybe tai deja siam sarase viskas teisingai sudeliota, brangesnis-geresnis na gal tik Elica stumciau zemyn, ji pervertinta.
Teka, ok, na zinoma maziau "puti" maziau triuksmauji, bet iki Siemenso jiems visiems toli..
I sarasa antru numeriu deciau Siemens LI46630, analogas pagal trauka-triuksma brangesniajam tik be elektroninio valdymo, taimeriuko, softLight'o , galimybes perkelti valdyma i priekine briauna ir t.t.
bet koki 150-200 lt. pigesnis.
Atsakyti
Reikalinga a imontuojamas gartraukis su filtru ax.gif Ar Miele egzistuoja tokie? blush2.gif
Atsakyti
Miele egzistuoja.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2013 07 12, 06:23)
Miele egzistuoja.

biggrin.gif Gal pasiulysi koki modeli? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2013 07 12, 11:50)
biggrin.gif  Gal pasiulysi koki modeli? blush2.gif


Miele DA 3590
Atsakyti
QUOTE(Nerty @ 2013 07 11, 21:06)
Kainos kokybes santykis labai jau individualus reikalas, o pagal kokybe tai deja siam sarase viskas teisingai sudeliota, brangesnis-geresnis  na gal tik Elica stumciau zemyn, ji pervertinta.
Teka, ok, na zinoma maziau "puti" maziau triuksmauji, bet iki Siemenso jiems visiems toli..
I sarasa antru numeriu deciau Siemens LI46630, analogas pagal trauka-triuksma brangesniajam tik be elektroninio valdymo, taimeriuko, softLight'o , galimybes perkelti valdyma i priekine briauna ir t.t.
bet koki 150-200 lt. pigesnis.

Labai ačiū Nerty už komentarą, dar iki jūsų komentaro nusprendžiau įsigyti Siemens LI46630, nes uz labai nebloga kaina pasiūlė.
Tai matau, kad pasirinkimas mano buvo geras.
Nors baldinikai primigtynai rekomendavo Elica, bet aš jiems kategoriškai pasakiau, kad Elicos nepirksiu, bus Siemensas ir viskas. Na mato, kad su moteriške sunku ginčytis, tai jau daugiau buitinės technikos nerekomendavo. smile.gif
Atsakyti