Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 4

QUOTE(speedy @ 2014 04 12, 10:00)
Jei reikia ko rimčiau, tada SIEMENS LI-46630


Sveiki, gal galite patarti, gal kur matete gartrauki montuojama lubose t.y. kad aukstis nuo stalvirsio virs 140, as randu kelis, bet visi labai kandžiojasi su kainomis
Atsakyti
Ne, nu viskas, pasiklydau aš tarp tų pasirinkimų. Rinkaus rinkaus ir jau nebežinau, ką besirinkt, kad būtų geras doh.gif Pasiūlykit kokį gerą galingą, minimum 700m3/val traukos gartraukį, kamino tipo, pasvirusį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 04 14, 10:13)
Pasiūlykit kokį gerą galingą, minimum 700m3/val traukos gartraukį, kamino tipo, pasvirusį 4u.gif

Keleta modeliuku: Starkke Bend 60 arba Brego Black Pearl 60.
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2014 04 14, 11:59)
Keleta modeliuku: Starkke Bend 60 arba Brego Black Pearl 60.

Pamiršau paminėt, kad man labiau tiktų sidabriniai blush2.gif
o šie kieno gamybos?
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 04 14, 13:15)
...
o šie kieno gamybos?

Belekieno - kaip pasakys teks tikėti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2014 04 14, 12:25)
Belekieno - kaip pasakys teks tikėti  biggrin.gif

šiaip man klausimas kyla toks vat. jei gamintojas "belekoks", o garantija 24 mėn, tai gal nereik bijot? ar kaip? nes jau pradeda nervint tie gartraukiai. kur garsesnis vardas, tai ir kaina atitinkama, o trauka visai neypatinga, kur vardai nežinomi, kaina patraukli, galingumas geras. kita vertus, ar nebus tas galingumas iš oro vos ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 04 14, 11:15)
Pamiršau paminėt, kad man labiau tiktų sidabriniai  blush2.gif
o šie kieno gamybos?

Tada Vokietijoje rinktą LC66KA540
http://www.siemens-h...l?source=browse
Manau kad neverta bijoti gartraukiu kad ir rinktų Kinijoje ,senai gerais laikais gamino kad netingėjo iki šiol dirba 4u.gif Garantija 2 metai ir bijoti nėra ko jai taip baisu galima nusipirkti papildomą garantija,bet to nerekomenduoju ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikker: 14 balandžio 2014 - 11:31
QUOTE(Kikker @ 2014 04 14, 12:29)
Tada Vokietijoje rinktą LC66KA540
http://www.siemens-h...l?source=browse
Manau kad neverta bijoti gartraukiu kad ir rinktų Kinijoje ,senai gerais laikais gamino kad netingėjo iki šiol dirba 4u.gif Garantija 2 metai ir bijoti nėra ko jai taip baisu galima nusipirkti papildomą garantija,bet to nerekomenduoju  ax.gif

nu vo ir kaina jau kokia iškart doh.gif pigiau būt gerai kažko panašaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 04 14, 11:34)
nu vo ir kaina jau kokia iškart  doh.gif pigiau būt gerai kažko panašaus biggrin.gif

Na va tokia situacija su gartraukiais ,jai norite pagaminto Vokietijoje ir tylaus tada turite mokėti didesnį pinigėli,bet tikrai nereikia bijoti gamintu Kinijoje,Lenkijoje ar Italijoje.
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2014 04 14, 13:08)
Na va tokia situacija su gartraukiais ,jai norite pagaminto Vokietijoje ir tylaus tada turite mokėti didesnį pinigėli,bet tikrai nereikia bijoti gamintu Kinijoje,Lenkijoje ar Italijoje.

supratau. o kaip su tuo garsumu? koks skaitos jau tikrai garsus, koks dar pakankamai normaliai. mane pvz žiauriai erzina burzgimas gartraukio, bet nežinau, kiek decibelų dabartiniam yra, nes seniena jis toks
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 04 14, 12:15)
supratau. o kaip su tuo garsumu? koks skaitos jau tikrai garsus, koks dar pakankamai normaliai. mane pvz žiauriai erzina burzgimas gartraukio, bet nežinau, kiek decibelų dabartiniam yra, nes seniena jis toks

Va čia ir atsiduriam aklavietėje.Tikrus parametrus nebijo deklaruoti SIEMENS,BOSCH,AEG,ELECTROLUX firmos kiti visi rašo galingumus ir triukšmingumus iš piršto laužtus.
Kad gartraukis veiktų efektyviai reikia,kad įrengtas ortakis būtų ne mažesnio diametro nei gartraukio gamintojo numatytas įprastai tai būna 125-150 mm. Lietuvoje plačiai naudojamos aliuminio gofros nėra geras pasirinkimas dėl rifliuoto jų paviršiaus susidaro oro sūkuriai, apsunkinantys oro tekėjimą bei sukeliantys papildomą triukšmą.Teisingai sumontavus gartrauki tikrai neturėsite problemų su triukšmingumu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2014 04 14, 13:24)
Va čia ir atsiduriam aklavietėje.Tikrus parametrus nebijo deklaruoti SIEMENS,BOSCH,AEG,ELECTROLUX firmos kiti visi rašo galingumus ir triukšmingumus iš piršto laužtus.
Kad gartraukis veiktų efektyviai reikia,kad įrengtas ortakis būtų ne mažesnio diametro nei gartraukio gamintojo numatytas  įprastai tai būna 125-150 mm.  Lietuvoje plačiai naudojamos aliuminio gofros nėra geras pasirinkimas  dėl rifliuoto jų paviršiaus susidaro oro sūkuriai, apsunkinantys oro tekėjimą bei sukeliantys papildomą triukšmą.Teisingai sumontavus gartrauki tikrai neturėsite problemų su triukšmingumu. 4u.gif

o ką vietoj aliuminio gofros reiktų rinktis? pas mus išvis gofra bus gan ilga ir su dviem man rodos alkūnėm, todėl man galingumas labai svarbus, nes ir taip prarasiu nemažai
Atsakyti