Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 4

QUOTE(speedy @ 2014 03 12, 20:02)
TEKA,CATA savo gamyklas turi...jei koks neišmanėlis "a la konsultantas" negirdėjo, tai nereiškia kad pamiršau  lotuliukas.gif
Gal ir Best dar pridėti ... prie Jūsų neišmanymo sąrašo?

tai juk mes cia bajerius skaldom thumbup.gif ....beviltiska kalbet apie gartraukiu brandus...as jokiu ten starkke ir pan. nezinau ir nezadu gilintis....pas mane pvz parasyta silverline,nu i kas...bet kas gali nusipirkt tuos 2 varikliukus,o jau skarda aptraukt tuos matarus tai kiekvienam buvusiam kolukyje galima drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasco E-robot @ 2014 03 12, 19:11)
tai juk mes cia bajerius skaldom thumbup.gif ....beviltiska kalbet apie gartraukiu brandus...

drinks_cheers.gif ne gamyklas cia aptarinejam o gartraukiu kokybe 4u.gif todel gali savo tureti nors ir trys gamyklas jai nera kokybes tai jos ir nebus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasco E-robot @ 2014 03 12, 21:11)
....pas mane pvz parasyta silverline,nu i kas...

Beje su silverline dar viskas gana gerai. Tai vienas didžiausių Turkijos GAMINTOJŲ.
...o ne koks bile ko bile kur užsakinėtojas ...

Papildyta:
QUOTE(Kikker @ 2014 03 12, 21:22)
drinks_cheers.gif ne gamyklas cia aptarinejam o gartraukiu kokybe 4u.gif todel gali savo tureti nors ir trys gamyklas jai nera kokybes tai jos ir nebus 4u.gif

Anot jūsų, geriausia kokybė tų "brandų" , kurie patys nieko negamina ir žinomi tik Lietuvoje ir Latvijoje...
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2014 03 13, 08:03)
Beje su silverline dar viskas gana gerai. Tai vienas didžiausių Turkijos GAMINTOJŲ.



man kazkas aiskino,kad silverline zenklas tai kazkoks satelitas ar kazkaip susijes su fagor,o gal but tai vienas ir tas pats...zodziu man tie turkai ataip ataip visi vienodi,o paciame gartraukyje yra tie patys du noname varikliukai,3 greiciai,2 groteles kaip ir visur tokio lygio gartraukiuose....man svarbiausia buvo,kad as radau ji su balta panele ir man nebereikejo uzsakineti ar kitaip gamintis tos paneles pas baldininkus ir pan...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kasco E-robot @ 2014 03 14, 00:43)
...man kazkas aiskino,kad silverline zenklas tai kazkoks satelitas ar kazkaip susijes su fagor...

Gal kiek ne taip...
Čia Jūsų gartraukis gamintojo puslapyje
Atsakyti
Speedy, prašau pasisakyti apie šiuos gartraukius, ypatingai domina gorenje dėl savo matmenų - norime kuo mažiau atsikišusių spintelių. Ar labai pastebimas skirtumas tarp galingumo 600 ir 690? ačiū.
Gorenje DF620E-2
AEG DF-6260ML/1
Electrolux EFP636X
Atsakyti
QUOTE(Grietinėlė @ 2014 03 14, 10:29)
Speedy, prašau pasisakyti apie šiuos gartraukius, ypatingai domina gorenje dėl savo matmenų - norime kuo mažiau atsikišusių spintelių. Ar labai pastebimas skirtumas tarp galingumo 600 ir 690? ačiū.
Gorenje DF620E-2
AEG DF-6260ML/1
Electrolux EFP636X

Pirkdami gartraukį tikrai labai retai naudosite didžiausią ištraukimo galią 600-690m3/h todėl labai didelio skirtumo nebus.
Pirkdami DF6260-ML/1 turėsite įsigyti palildomai priekinę briauną
Atsakyti
QUOTE(Grietinėlė @ 2014 03 14, 12:29)
Speedy, prašau pasisakyti apie šiuos gartraukius, ypatingai domina gorenje dėl savo matmenų - norime kuo mažiau atsikišusių spintelių. Ar labai pastebimas skirtumas tarp galingumo 600 ir 690? ačiū.
Gorenje DF620E-2
AEG DF-6260ML/1
Electrolux EFP636X

Traukos:
Electrolux
AEG
Gorenje
690 m3 nelabai yra...
Tas Gorenje tikrai geras.
Atsakyti
Ačiū abiems, padėjote išsirinkti smile.gif Sėkmės!
Atsakyti
Gal galit parekomenduot kokią laabai gerą priemonę gartraukio grotelėms valyti?Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, gal galit pakomentuot kokia reiksme turi yra anglinis filtras ar nera?
Atsakyti
QUOTE(Lina's art @ 2014 03 15, 13:07)
Sveiki, gal galit pakomentuot kokia reiksme turi yra anglinis filtras ar nera?

Aktyvintosios anglies filtrai valo orą ir grąžiną atgal į patalpą.Jai Jūsų gartraukis išvestą į vedinimo šachtą šių filtrų naudoti nereikia.
O jau riebalų filtrai saugo variklį nuo užsiteršimo ir sulaiko degimo produktus suodžius riebalus ir pan. 4u.gif
Atsakyti