Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 4

Sveiki, speedy, vel reikia ax.gif patarimo, nelabai pasitikiu as konsultantais parduotuvese, tai klausiu cia.
Man isgyre gartrauki SIEMENS LI46630SD, ar tikrai geras?
Mums reikia montuojamo i spintele, isvesta i ventiliacija bus gofra, pakankamai galingo, nes virtuve su svetaine jungtos, ir kiek imanoma tylesnio.
Gal kokia alternatyva geresne yra?
Na kaina iki 1500 lt.
Aciu
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2013 06 05, 07:10)
Tame puslapyje, kur radote Jūs  http://www.elica.com/oe/en/Elite_26, trauka "optimizuota šalims į rytus nuo Europos"  biggrin.gif

Tiesa.. Truksta tik prieraso "vienas seimininkas, 1938 metu gimimo, vazinejo tik savaitgaliais i baznycia".. good.gif

QUOTE(speedy @ 2013 06 05, 07:10)
2. Alternatyva, geriau, geriausia: Siemens.

Dekui, tinka rolleyes.gif
Ar reikalingas montavimo rinkinys turbut geriausiai baldinikai zino?
Atsakyti
QUOTE(jovjo @ 2013 06 05, 20:31)
Sveiki, speedy, vel reikia  ax.gif patarimo, nelabai pasitikiu as konsultantais parduotuvese, tai klausiu cia. 
Man isgyre gartrauki SIEMENS LI46630SD, ar tikrai geras?
Mums reikia montuojamo i spintele, isvesta i ventiliacija bus gofra, pakankamai galingo, nes virtuve su svetaine jungtos, ir kiek imanoma tylesnio.
Gal kokia alternatyva geresne yra?
Na kaina iki 1500 lt.
Aciu

Geras.
Atsakyti
Sveiki Speedy, gal ir man galetumete pagelbeti? Reikia gartraukio 20kv.m. virtuvei. Neimontuojamo, kabinamo ant sienos, oras iseis i ventiliacine anga (gaunasi du kampai). Butu gerai netriuksmingo ir kaina apie 1000lt.

Ka galetumete rekomenduoti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fuzzyy @ 2013 06 22, 19:20)
Sveiki Speedy, gal ir man galetumete pagelbeti? Reikia gartraukio 20kv.m. virtuvei. Neimontuojamo, kabinamo ant sienos, oras iseis i ventiliacine anga (gaunasi du kampai). Butu gerai netriuksmingo ir kaina apie 1000lt.

Ka galetumete rekomenduoti?  4u.gif

Netriukšmingas ir galingas už ribotą kainą gali būti tik sąlyginai. Paprastai triukšmingumas yra susijęs su galingumu.
Jums gana optimalus būtų Gorenje DT6545GES ar DT9545GES.
Atsakyti
Patarkit koki minimalu tarpa galiu palikt tarp stalvirsio ir imontuojamo gartraukio,labai noriu lygiai daryt virsutinias spinteles,nekeliant auksciau gartraukio ,bet isivaizduoju kad jau tikrai bus per zemai,nes isklijuotos plyteles ir paliktas tik 50cm.atstumas g.gif Pas mus elektrine virykle 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramaskaaa: 27 birželio 2013 - 12:48
Ar verta imti Elica GEA LUX GR.IX/A/60, ar geriau AEG DF 6260 ? elica raso trauka 650, bet pagal UNI tik 350 doh.gif pardavejas siulo kaip lygiaverti daikta g.gif
elica gea
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airise: 27 birželio 2013 - 19:42
QUOTE(airise @ 2013 06 27, 21:32)
Ar verta imti Elica GEA LUX GR.IX/A/60, ar geriau  AEG DF 6260 ? elica raso trauka 650, bet pagal UNI tik 350 doh.gif pardavejas siulo kaip lygiaverti daikta g.gif
elica gea

GEA verta imti dėl to, kad už 300-320 lt geriau nieko nerasite.
DF6260ML analogas Elica Elislim.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2013 06 28, 07:50)
GEA verta imti dėl to, kad už 300-320 lt geriau nieko nerasite.
DF6260ML analogas Elica Elislim.

ačiū. man reikėtų didesnės traukos, nes virtuvė bendra su svetaine, apie 45 m2. tai tas pardavėjų pasakymas kad traukia abu vienodai gali būti netiesa. jei sakot pakanka ir tiek , tai valio. AEG gartraukio didelis variklio skyrius, užims visą spintelę, dėl to irgi nelabai patinka.
Atsakyti
Viskas, nusipirkau AEG DF6260 uz500lt. Pagamintas Italijoje.
Atsakyti
sveiki, gal galetumėte patarti dėl gartraukio.
Norėčiau kabinamo ant sienos, 60 cm - ventiliacijos anga tiesiai virs virykles.
Virtuvė sujungta su svetaine (bendras plotas apie 30 kv.), todėl reikėtų, kad būtų kiek tylesnis, bet žinoma geras smile.gif
Kaina gal apie 1000 lt

pagal stilių norėčiau arba su stiklu:
http://www.tortuga.l...lat-glass-ixa60
arba
http://www.tortuga.l...nje-dt-6545-ges
na ir pasviras galėtų būti...

Dar vienas klausimėlis - pas mane virš elektrinės viryklės apie 70 cm aukštyje padarytas kištukinis lizdas. Ar labai blogai, jeigu jis liktų po gartraukiu?

ačiū 4u.gif

Atsakyti
Dar: Siemens LC956GA40
Atsakyti