Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 4

QUOTE(Amelita @ 2014 03 10, 17:08)
Tai mano plotui uztektu 900 kubiniu metru traukos? Ar uztektu ir maziau? Plotas virtuveje su svetaine apie 40 kv m.

Interneto platybese radau toki teigini "Jei nuspręsite skaičiuoti pagal šį metodą, jums teks savarankiškai įvertinti, kiek gartraukio galingumą sumažina jo sumontavimo niuansai. Nepamirškite, kad kiekvienas vamzdžio metras ar 90 laipsnių posūkis sumažina garų ištraukimą maždaug 20-50 m³/h.".

Jei mes detume gartrauki virs salos, o iki jos vestume ventiliacija virs lubu, tai gaunas, kad vienas kampas, dar 2 metrai atstumo man nemazai minusuos garu  istraukimo m3/h. g.gif

Tai istraukiami gartraukiai yra geriau nei tiesiog pakisti po spintele, nes jie yra zymiai platesni.  smile.gif Bet va dar ka radau: "Šio tipo gartraukiai įprastai dirba recirkuliacijos režimu, tai reiškia, kad orą jie sutraukia, jį išvalo anglies filtrų pagalba ir vėl sugrąžina atgal į patalpą. Dėl šios priežasties tokio tipo gartraukiams nereikia papildomų vamzdžių išvedžiojimų, taigi jie yra gana kompaktiški ir užima nedaug vietos."

Jei imontuojamas gartraukis yra i spintele, tai jam nereikia to ventiliacijos vamdzio? g.gif

Čia yra maksimalus galingumas būna,todėl tikrai manau kad nereikės Jus tokios traukos.
Pirkdami gartrauki žinokite kad kvapų jis nesurenka. ax.gif
Bet kokiu atveju rekomenduojame gartraukį išvesti į ventialacijos angą ar jis būtų montuojamas ar kabinamas ant sienos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2014 03 10, 17:42)
Čia yra maksimalus galingumas būna,todėl tikrai manau kad nereikės Jus tokios traukos.
Pirkdami gartrauki žinokite kad kvapų jis nesurenka. ax.gif
Bet kokiu atveju rekomenduojame gartraukį išvesti į ventialacijos angą ar jis būtų montuojamas ar kabinamas ant sienos. 4u.gif



Mes tikrai isvesime gartrauki i ventiliacijos anga. Bet kam tada tokie galingumai reikalingi? Tai kokio realiai man uztektu?

Neseniai man siulet toki va toki O jis yra 900 m3 traukos..Tai dabar nesuprantu kokios man reikia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 10 kovo 2014 - 17:53
QUOTE(Amelita @ 2014 03 10, 17:50)
Mes tikrai isvesime gartrauki i ventiliacijos anga. Bet kam tada tokie galingumai reikalingi? Tai kokio realiai man uztektu?

Neseniai man siulet toki va toki O jis yra 900 m3 traukos..Tai dabar nesuprantu kokios man reikia...


Jūsų atveju pilnai pakaks iki 900 m³/h.Ši trauka būna naudajantis 3 greičiu.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 03 10, 19:50)
Neseniai man siulet toki va toki O jis yra 900 m3 traukos..Tai dabar nesuprantu kokios man reikia...

Tikroji šio gartraukio trauka max. 750 (tai intensyviu režimu ribotą laiką).
Papildyta:
QUOTE(Kikker @ 2014 03 10, 20:07)
Jūsų atveju pilnai pakaks iki 900 m³/h.Ši trauka būna naudajantis 3 greičiu.

Naudojantis 3 greičiu bus 550.
Taip teigia oficialus gamintojo puslapis Europos šalims (OE).

QUOTE(mama147 @ 2014 03 10, 19:23)
Ačiūkas už patarimą, bet: Gartraukio noriu mažiausia ištraukimo galia
nuo 900 m3 ....

Nerasite tokio Lietuvoje. Nebent norite, kad Jus mulkintu.
Tokiu atveju yra ir 1200 m3.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2014 03 11, 10:51)
Tikroji šio gartraukio trauka max. 750 (tai intensyviu režimu ribotą laiką).
Papildyta:

Naudojantis 3 greičiu bus 550.
Taip teigia oficialus gamintojo puslapis Europos šalims (OE).

Kazkaip viskas cia idomiai skamba.Ponas speedy kodel jus savo interniatiniuse puslapiuose nerasote tokiu galingumu pas jus jo galingumas irgi 900 tai kaip suprantu jus parduodate ta ko pats netikite issigalvojate kazkokius oficialius galingumus o pas save rasote savo isgalvotus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2014 03 11, 14:09)
Kazkaip viskas cia idomiai skamba.Ponas speedy kodel jus savo interniatiniuse puslapiuose nerasote tokiu galingumu pas jus jo galingumas irgi 900 tai kaip suprantu jus parduodate ta ko pats netikite issigalvojate kazkokius oficialius galingumus o pas save rasote savo isgalvotus rolleyes.gif





ei,chebra...ateinat visi pasiaiskint...ant kilimelio blush2.gif ....kokius cia dabar puslapius atstovaujat?....nes man pasirode,kad ne siaip sau cia "pabazarint" susirenkat biggrin.gif

QUOTE(Kikker @ 2014 03 11, 14:14)
Pasikartosiu ir cia
Ponas speedy noriu jusu paklausti kodel jus mulkinate vartotojus?
Jusu interniatiniame puslapyje minetas gartraukis irgi parasyta 1200 galingumo cia rasote kad tokio galingumo nera darau prielaida kad pats nezinote kokie juose galingumai taip priverciate vartotoja isigyti kitos firmos gartrauki o ar kitos firmos gartraukiuose ne ta pati istorija dar didelis klaustukas blink.gif




ei ei,ar ne per drasiai pasakyta-priverciate vartotoja...a?....kai kurie vartotojai vis tik nepriklauso avinu bandai g.gif....aisku,neslepsiu kai kurie speedy ir kitu komentarai,patarimai dare man itaka,isigyjant elektrolux siurbli,bos-zimens indaplove,samsung tv ir tt. ir tt.......vis tik,manau didziaja dalim sprendima priemiau vadovaudamasis savo mastymu,geriausiu zinojimu savo poreikiu,gebejimu atskirt pelus nuo grudu,skaitymu tarp eiluciu ir pan.... thumbup.gif
Atsakyti
...nelabai tos striekės veža ... kai čiuvakas toks nepontovas ...
lotuliukas.gif
O jei rimtai, tai p. Kikker būdinga rašinėti beleką (pažiūrėkite "indaplovių" skyrelyje, kaip ji "praplovimo" knopkės jieškojo). mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 11 kovo 2014 - 14:35
QUOTE(speedy @ 2014 03 11, 14:01)
...nelabai tos striekės veža ... kai čiuvakas toks nepontovas ...
lotuliukas.gif
O jei rimtai, tai p. Kikker būdinga rašinėti beleką (pažiūrėkite "indaplovių" skyrelyje, kaip ji "praplovimo" knopkės jieškojo). mirksiukas.gif

Beleka Jus rasinejate ypac su kazkokias matematinias paskaiciavimais gartraukiu galinguma raso is kazkokio neaiskaus puslapio savo puslapi pasitvarkyti tada reiketu kad itikineti kad tokio galingumo nera
Juokas tik ima kai is Jusu jau Jums siuliau nusiimti ""karuna""nuo galvos ir dazniau i prekes apziureti prekybos vietose
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2014 03 11, 17:27)
... gartraukiu galinguma raso is kazkokio neaiskaus puslapio ...

KLIEDASIAI ŠVENTINIAI.
Tas puslapis oficialus www.elica.com Europai.
tease.gif
Atsakyti
[quote=speedy,2014 03 11, 17:01]
KLIEDASIAI ŠVENTINIAI.
Tas puslapis oficialus www.elica.com Europai.
tease.gif
[/quo
Ponas speedy siulau visu durniais nelaikyti susitvarkyti gartraukius savo internetiniame puslapyje pagal siuos galingumus kuriuos cia rasote kai tik pakeisite patikesime tuom kad ten yra toks galingumas kuri cia oficialiai pristatote unsure.gif
Atsakyti
Nedarykite sau gėdos ponia...
O tai graudus vaizdas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 11 kovo 2014 - 17:52
QUOTE(speedy @ 2014 03 11, 17:51)
Nedarykite sau gėdos ponia...
O tai graudus vaizdas.

Jusu nesamones skaityti graudu kai viena rasote o kita sakote kai vartotojas yra mulkinams jusu isgalvotais galingumais
Atsakyti