Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 4

QUOTE(Kikker @ 2014 03 04, 18:47)

Taip! gal turite sprendimo būdų, nes net perfiltruotą per anglies filtrą garą negalima įleisti į rekuperacinę sistemą
Atsakyti
QUOTE(Sniegena29 @ 2014 03 04, 20:57)
Taip! gal turite sprendimo būdų, nes net perfiltruotą per anglies filtrą garą negalima įleisti  į rekuperacinę sistemą

Darote skylę sienoje ir išvedate į lauką.
notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Sniegena29 @ 2014 03 04, 18:57)
Taip! gal turite sprendimo būdų, nes net perfiltruotą per anglies filtrą garą negalima įleisti  į rekuperacinę sistemą

Kiek žinau tiesiog deda ant gartraukio tą pati ventialcijos vamzdį kuris pasibaigia spintelės viršuje tokiu būdų išmeta apvalyta orą atgal į patalpą
Atsakyti
Labas domintu du gartraukiu variantai: imontuojamas i spintele ir erdvinis gartraukis. Kambario plotas, kur bus montuojamas gartraukis yra 40 kv m. Kokio reikia galingumo gartraukio? Pasiulykite prasau rimtesniu variantu, kurie butu patikimu firmu, kuo imanoma tyliau dirbtu.

Kuo skirias imontuojamas gartraukis i spintele ir gartraukis esantis po spintele? Kuris geriau? Kokie pliusai, minusai? Ar cia tas pats? Nes girdejau, kad jie skiriasi, o kuo nezinau... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 10 kovo 2014 - 16:18
QUOTE(Amelita @ 2014 03 10, 16:15)
Labas domintu du gartraukiu variantai: imontuojamas i spintele ir erdvinis gartraukis. Kambario plotas, kur bus montuojamas gartraukis yra 40 kv m. Kokio reikia galingumo gartraukio? Pasiulykite prasau rimtesniu variantu, kurie butu patikimu firmu, kuo imanoma tyliau dirbtu.

Kuo skirias imontuojamas gartraukis i spintele ir gartraukis esantis po spintele? Kuris geriau? Kokie pliusai, minusai? Ar cia tas pats? Nes girdejau, kad jie skiriasi, o kuo nezinau... ax.gif

Įmontuojamas gartraukis išsitraukia priekinė briauna todėl siurbimo plotas bus didesnis,esantis po spintele trauks mažėsnį plotą.
Siūlau pasižiūrėti erdvinį
Elica CHROME EDS IX/A/58
Kokį plotį dėsite įmontuojama 60 ar 90 cm?
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2014 03 10, 16:27)
Įmontuojamas gartraukis išsitraukia priekinė briauna todėl siurbimo plotas bus didesnis,esantis po spintele trauks mažėsnį plotą.
Siūlau pasižiūrėti erdvinį
Elica CHROME EDS IX/A/58
Kokį plotį dėsite įmontuojama 60 ar 90 cm?


Tai imontuojami visada yra istraukiami, o tie po spintele, tiesiog visada ir buna po spintele?

O Elica, cia zinoma firma? Man ji visai negirdeta..Patikima? O jei ka nors pigiau?

Del cm dar nezinau. smile.gif Tik dairaus..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 10 kovo 2014 - 17:06
QUOTE(Amelita @ 2014 03 10, 16:39)
Tai imontuojami visada yra istraukiami, o tie po spintele, tiesiog visada ir buna po spintele?

O Elica, cia zinoma firma? Man ji visai negirdeta..Patikima? O jei ka nors pigiau?

Del cm dar nezinau. smile.gif Tik dairaus..

Tai mano plotui uztektu 900 kubiniu metru traukos? Ar uztektu ir maziau? Plotas virtuveje su svetaine apie 40 kv m.

Elica žinoma firma,gana populiari ir perkama Lietuvoje.
Pigiau galima žiūrėti firmos Brego Quatro Black W 90 gana šaunus ir pakankamai tylus gartraukis.
Tai tie ir tie montuojami po spintele tik yra įmontuojami su ištraukiama briauna ir įra įmontuojami po spintele kurios briauna neišsitraukia todėl jos siurbimo plotas gana mažas
Atsakyti
Tai mano plotui uztektu 900 kubiniu metru traukos? Ar uztektu ir maziau? Plotas virtuveje su svetaine apie 40 kv m.

Interneto platybese radau toki teigini "Jei nuspręsite skaičiuoti pagal šį metodą, jums teks savarankiškai įvertinti, kiek gartraukio galingumą sumažina jo sumontavimo niuansai. Nepamirškite, kad kiekvienas vamzdžio metras ar 90 laipsnių posūkis sumažina garų ištraukimą maždaug 20-50 m³/h.".

Jei mes detume gartrauki virs salos, o iki jos vestume ventiliacija virs lubu, tai gaunas, kad vienas kampas, dar 2 metrai atstumo man nemazai minusuos garu istraukimo m3/h. g.gif

Tai istraukiami gartraukiai yra geriau nei tiesiog pakisti po spintele, nes jie yra zymiai platesni. smile.gif Bet va dar ka radau: "Šio tipo gartraukiai įprastai dirba recirkuliacijos režimu, tai reiškia, kad orą jie sutraukia, jį išvalo anglies filtrų pagalba ir vėl sugrąžina atgal į patalpą. Dėl šios priežasties tokio tipo gartraukiams nereikia papildomų vamzdžių išvedžiojimų, taigi jie yra gana kompaktiški ir užima nedaug vietos."

Jei imontuojamas gartraukis yra i spintele, tai jam nereikia to ventiliacijos vamdzio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2014 03 10, 16:05)
Tikrai pasiūlyta indaplovė nėra bloga ,turi pakankamai daug plovimo programų net 6 : intensyvi 70°C, Auto 45-65°C, Eco 50°C, Smart intensyvi 45 ° C, greita 45°C, Praplovimas
Bet šiai dienai siūlau pasinaudoti akcija ir nusipirkti indaplovę pagaminta Vokietijoje BOSCH SMV68M90EU turėsite jau su Zeolite džiovinimu.
Ceolite mineralas kuris visiškai naujovišku būdu paverčia drėgmę šilumą. Jūsų indai dar labiau blizga ir būna sausi, o mineralo pakanka visam indaplovės naudojimo laikui.
Dvigubas nelabai skirsisi nuo WOK degiklio,tiesiog kas turi originalu WOK degikli pas juos išdėstymas grotelių patogesnis kad galėtumete laisvai pastatyti WOK keptuves pvz štai tokie
http://www.siemens-h...l?source=browse
http://www.siemens-h...l?source=browse
Įmontuojamą gartraukį pasižiūrėkite Elica ELITE26 IX/A/90



Ačiūkas už patarimą, bet: Gartraukio noriu mažiausia ištraukimo galia
nuo 900 m3,

Patarkite dėl indaplovės smile.gif kokį modeliuką, mano drugė turėjo kaškokią Bosh indaplovę, tai ji gedo ir gedo, gal koks nepavykes modeliukas, tai piko Siemens tai liko patenkinta, taip nesinori rizikuoti smile.gif





Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 03 10, 19:08)
Tai mano plotui uztektu 900 kubiniu metru traukos? .....

O kur Jūs radote tokią trauką g.gif
Tai labai daug.
Atsakyti
QUOTE(mama147 @ 2014 03 10, 17:23)
Ačiūkas už patarimą, bet: Gartraukio noriu mažiausia ištraukimo galia
nuo 900 m3,

Patarkite dėl indaplovės smile.gif kokį modeliuką, mano drugė turėjo kaškokią Bosh indaplovę, tai ji gedo ir gedo, gal koks nepavykes modeliukas, tai piko Siemens tai liko patenkinta, taip nesinori rizikuoti smile.gif

Tada reikia Jums Elica GLIDE IX A/90
Indaplovę tikrai siūlau BOSCH SMV68M90EU
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2014 03 10, 17:24)
O kur Jūs radote tokią trauką  g.gif
Tai labai daug.



Kituose gartraukiuose. smile.gif I kokia man trauka reikia orientuotis? Patarkite. Esu zalia. smile.gif
Atsakyti