Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 4

QUOTE(Kikker @ 2014 03 01, 12:33)
Tai kam tada pirkti 900 galingumu ir niekada nejungti nes visų pirma net nėra kur tų kūbų išmesti doh.gif Bet kokiu atveju jos situacijoje šį vartotoja  naudos  tik 1 greitį jai jungs antrą ar net trečią greitį viską pūs atgal į patalpą doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif




asai naudoju fufelini gartrauki ant kurio parasyta 550 kazkokiu metru,kvadratu,kubu....ir is 3 greiciu dazniausiai jungiu tik pirma greiti,antra kartais naudojam kepant pvz stintas ar pan....3 nepamenu,kad buciau junges,neprisireike.....virtuve normali,12 kvadratu,kaitlente su 4 degikliais...gan sunku ir man suprasti kam tie 900 galingumas....tai vabse gal nusipirkim reaktyvini lektuvo varikli su turbina ir isidekim thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kasco E-robot: 02 kovo 2014 - 15:30
Tai kad 12 kvadratinių metrų virtuvei užtenka 360 m³ gartraukio g.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2014 03 03, 09:46)
Tai kad 12 kvadratinių metrų virtuvei užtenka 360 m³ gartraukio  g.gif



tai ir sakau,kad trecias greitis nereikalingas...plius tie 550 skaiciai neaisku kiek ten teisybes,plius nelabai suprantu kam tas galingumas-ar pvz jei virtuve yra 40kv. tai reikia jau 2000 gartraukio?,o jei sporto sale?....tai ar gartraukis reikalingas,kad efektyviai nutraukti ora nuo kaitlentes ar daryt visos patalpos vedinima?....paprotinkit,o tai diskutuoju kaip koks neismanelis g.gif
Atsakyti
Sveiki, reikia pagalbos susivokian kas yra kas. situacija tokiia,kad man reikalingas garintuvas surinktų garu perfiltruotų ir gražintų į patalpą. Prisikaičiau, kad jei gamintojas nurodo, kad garintuvas su Rrecirkuliacijos režimu, tai savaime aišku, kad yra naudojamas anglies filtras, t.y. gartraukis pradžioje su riebalų filtrais nuriebalina orą, o tada anglies filtrai panaikina kvapus ir oras grąžinamas atgal į virtuvę. Klausimas, ar prie šio garintuvo nurodytas "Ventiliacija, recirkuliacija" savybė http://schlosser.lt/...h-1550-1150-50/ reiškia, kad veiks anglies filtro pagalba? be to, gal žinote koks jo trukšmo lygis, nes gamintojas nenurodo?
Atsakyti
QUOTE(Sniegena29 @ 2014 03 03, 23:10)
Sveiki, reikia pagalbos susivokian kas yra kas. situacija tokiia,kad man reikalingas garintuvas surinktų garu perfiltruotų ir gražintų į patalpą. Prisikaičiau, kad jei gamintojas nurodo, kad garintuvas su Rrecirkuliacijos režimu, tai savaime aišku, kad yra naudojamas anglies filtras, t.y. gartraukis pradžioje su riebalų filtrais nuriebalina orą, o tada anglies filtrai panaikina kvapus ir oras grąžinamas atgal į virtuvę. Klausimas, ar prie šio garintuvo nurodytas "Ventiliacija, recirkuliacija" savybė http://schlosser.lt/...h-1550-1150-50/  reiškia, kad veiks anglies filtro pagalba? be to, gal žinote koks jo trukšmo lygis, nes gamintojas nenurodo?




atsargiai su tuo irasu recirkuliacija,nes as randu puslapiu,kur to nera parasyta...vizualiai ziurint ir skaitant skelbima sita no name desovke (250lt.) atrodo,kad neturi jokio savaime suprantamo recirkuliacijos rezimo,nes nera parasyta apie joki anglies filtra,o tik standartinius 2 metalinius filtrus,taip pat matosi anga ortakiui...trecia tai nera gamintojas normaliaja zodzio prasme,nes apie si vadinamaji gamintoja nera jokios info,nei tai garazinis,nei tai kinietiskas,nei tai babaju ar ciucmeku gamintojas thumbup.gif ...palaukit biski ir koks nors forumietis a la speedy jums atsakys tiksliau,bet as po didele abejone,del to savaime suprantamo recirkuliacijos rezimo butent siame modeliuke g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kasco E-robot: 03 kovo 2014 - 22:33
QUOTE(Sniegena29 @ 2014 03 04, 00:10)
Sveiki, reikia pagalbos susivokian kas yra kas. situacija tokiia,kad man reikalingas garintuvas surinktų garu perfiltruotų ir gražintų į patalpą. Prisikaičiau, kad jei gamintojas nurodo, kad garintuvas su Rrecirkuliacijos režimu, tai savaime aišku, kad yra naudojamas anglies filtras, t.y. gartraukis pradžioje su riebalų filtrais nuriebalina orą, o tada anglies filtrai panaikina kvapus ir oras grąžinamas atgal į virtuvę....

Taip ir yra.
Užrašas "recirkuliacija" tame aprašyme reiškia kad galima nusipirkti ir naudoti papildomą anglies filtrą. tokiu atveju oras neišvedamas į išorę. Kaip tas bus atlikta - spintelės gamintojo fantazija.
Atsakyti
QUOTE(Sniegena29 @ 2014 03 03, 22:10)
Sveiki, reikia pagalbos susivokian kas yra kas. situacija tokiia,kad man reikalingas garintuvas surinktų garu perfiltruotų ir gražintų į patalpą. Prisikaičiau, kad jei gamintojas nurodo, kad garintuvas su Rrecirkuliacijos režimu, tai savaime aišku, kad yra naudojamas anglies filtras, t.y. gartraukis pradžioje su riebalų filtrais nuriebalina orą, o tada anglies filtrai panaikina kvapus ir oras grąžinamas atgal į virtuvę. Klausimas, ar prie šio garintuvo nurodytas "Ventiliacija, recirkuliacija" savybė http://schlosser.lt/...h-1550-1150-50/  reiškia, kad veiks anglies filtro pagalba? be to, gal žinote koks jo trukšmo lygis, nes gamintojas nenurodo?

Garų rinktuvuose galima nustatyti ištraukimo arba recirkuliacijos režimą. Ištraukimas ir efektyviausia parinktis tačiau kai kuriose virtuvėse jai nėra galimybių dėl erdvės stokos. Jei taip yr, garų rinktuvuose paprastai galima nustatyti recirkuliacijos režimą.
Norint naudotis recerkuciacinį rėžimą reikės pirkti papildomai anglies filtrus jie rengiami gartraukio viduje. Jie sugeria kvapus gartraukiui veikiant recirkuliacijos režimu. Tokie filtrai gali būti naudojami pusantrų metų.
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2014 03 04, 10:18)
Garų rinktuvuose galima nustatyti ištraukimo arba recirkuliacijos režimą. Ištraukimas ir efektyviausia parinktis tačiau kai kuriose virtuvėse jai nėra galimybių dėl erdvės stokos. Jei taip yr, garų rinktuvuose paprastai galima nustatyti recirkuliacijos režimą.
Norint naudotis recerkuciacinį rėžimą reikės pirkti  papildomai anglies filtrus jie rengiami gartraukio viduje. Jie sugeria kvapus gartraukiui veikiant recirkuliacijos režimu. Tokie filtrai gali būti naudojami pusantrų metų.





viskas tvarkoi,paaiskinimas kaip du kart du....bet,gal galit pakomentuoti to vadinamo "gamintojo" konkretu gartrauki uz 250lt,bo as jame matau paprasta gartrauki be pavadinimo,be kilmes salies,be nieko..kaip suprantu babaju gaminukas....ir tas magiskas zodis recirkuliacija buten tame modeliuke yra brainvasingas (mano nuomone),nes anglies filtrais,spinteles projektavimu,pajungimu ir ta tikraja recirkuliacija reikes pasirupinti patiems doh.gif .......cia panasiai kaip pirkti masina ir prie jos parasyta,kad turi funkcija tempti priekaba....o isideti kabli,pasijungti laidus,nusipirkti priekaba,praeiti jai technikine jau reiks patiems....kazka ant smugio cia palyginau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasco E-robot @ 2014 03 04, 14:57)
viskas tvarkoi,paaiskinimas kaip du kart du....bet,gal galit pakomentuoti to vadinamo "gamintojo"  konkretu gartrauki uz 250lt,bo as jame matau paprasta gartrauki be pavadinimo,be kilmes salies,be nieko..kaip suprantu babaju gaminukas....ir tas magiskas zodis recirkuliacija buten tame modeliuke yra brainvasingas (mano nuomone),nes anglies filtrais,spinteles projektavimu,pajungimu ir ta tikraja recirkuliacija reikes pasirupinti patiems doh.gif .......cia panasiai kaip pirkti masina ir prie jos parasyta,kad turi funkcija tempti priekaba....o isideti kabli,pasijungti laidus,nusipirkti priekaba,praeiti jai technikine jau reiks patiems....kazka ant smugio cia palyginau doh.gif

Dėkui visiem už atsakymus. Pastebėjimas toks, kad buvau keliuose buitinės technikos prekybos centruose, net žinomų gamintojų ir brangiai kainuojantys garų surinkėjai nurodomi, kad skirti naudoti su anglies filtru, bet jo komlektacijoje nėra, reikia pirkti atskirai.
Dar cituoju: "Užrašas "recirkuliacija" tame aprašyme reiškia kad galima nusipirkti ir naudoti papildomą anglies filtrą. tokiu atveju oras neišvedamas į išorę. Kaip tas bus atlikta - spintelės gamintojo fantazija". Kažkur forumuose skaičiau, kad naudojant garintuvą su anglies filtru ir norint išmersti perfiltruotą orą į namų aplinką naudoja žarną virš spintelės. ar techniškai tai galimas procesas? nes kaip aš suprantu, tai juk reikia pakankamai traukos "pakėlimo" išmetimo per žarną.
Atsakyti
QUOTE(Sniegena29 @ 2014 03 04, 18:08)
Dėkui visiem už atsakymus. Pastebėjimas toks, kad buvau keliuose buitinės technikos prekybos centruose, net žinomų gamintojų ir brangiai kainuojantys garų surinkėjai nurodomi, kad skirti naudoti su anglies filtru, bet jo komlektacijoje nėra, reikia pirkti atskirai.
Dar cituoju: "Užrašas "recirkuliacija" tame aprašyme reiškia kad galima nusipirkti ir naudoti papildomą anglies filtrą. tokiu atveju oras neišvedamas į išorę. Kaip tas bus atlikta - spintelės gamintojo fantazija". Kažkur forumuose skaičiau, kad naudojant garintuvą su anglies filtru ir norint išmersti perfiltruotą orą  į namų aplinką naudoja  žarną virš spintelės. ar techniškai tai galimas procesas? nes kaip aš suprantu, tai juk reikia pakankamai traukos "pakėlimo" išmetimo per žarną.

Kaip čia viskas pas Jus sudėtinga bigsmile.gif
Noriu paklausti ar nėra virtuveje ventialiacijos angos??? kad norite naudoti gartraukį recerkuliacinių būdu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikker: 04 kovo 2014 - 18:25
QUOTE(Kikker @ 2014 03 04, 18:25)
Kaip čia viskas pas Jus sudėtinga bigsmile.gif
Noriu paklausti ar nėra virtuveje ventialiacijos angos??? kad norite naudoti gartraukį recerkuliacinių būdu?

pasak namo statytojo, kad name bus rekuperacinis vėdinimas, todėl jokios ventialacijos angos nebus. todėl reikia garintuvo su anglies filtru smile.gif smile.gif ieškau, bet tai sudėtinga nes kiekvienas gamintojas kažkaip skirtingai vieną ir tą pati vadina. aš pati neįsivaizduoju kaip garinuvą įmontuoti į spintelę bet padaryti kad oras išeitų smile.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sniegena29: 04 kovo 2014 - 18:38
QUOTE(Sniegena29 @ 2014 03 04, 18:37)
pasak namo statytojo, kad name bus rekuperacinis vėdinimas, todėl jokios ventialacijos angos nebus. todėl reikia garintuvo su anglies filtru  smile.gif  smile.gif ieškau, bet tai sudėtinga nes kiekvienas gamintojas kažkaip skirtingai vieną ir tą pati vadina. aš pati neįsivaizduoju kaip garinuvą įmontuoti į spintelę bet padaryti kad oras išeitų smile.gif  smile.gif

Štai toks
http://www.komfovent...edinimo-sistema
ar gerai suprantu
Atsakyti