Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 4

Labas, noreciau suzinoti ir Jusu nuomone speedy mano atveju smile.gif Kabes gartraukis, o uz jo iskart bus langas, ar gerai ziuresis imontuojamas I spintele? Spintele vistiek kazkiek sviesos uzdengs. Gal ir kamino tipo kazkoks paprastesnio dizaino tiktu? Gal galit kazka pasiulyti? Kaip supratau elica elite26 silpnokas...
Atsakyti
Gal aš ko nesuprantu, bet ar langas bus po gartraukiu ar šalia gartraukio?
Elica Elite26 padori trauka (500 m³/h pagal europinius standartus normaliu režimu), bet jei kyla klausimų dėl šviesos, gal tiktų tokio tipo
user posted image
modeliai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 24 vasario 2014 - 13:09
QUOTE(Kurausra @ 2014 02 24, 11:16)
Labas, noreciau suzinoti ir Jusu nuomone speedy mano atveju  smile.gif  Kabes gartraukis, o uz jo iskart bus langas, ar gerai ziuresis imontuojamas I spintele? Spintele vistiek kazkiek sviesos uzdengs. Gal ir kamino tipo kazkoks paprastesnio dizaino tiktu? Gal galit kazka pasiulyti? Kaip supratau elica elite26 silpnokas...

Elica ELITE26 IX/A/60 pakankamai galingas gartraukis.Traukimo galia: 800 m³/h thumbup.gif Šis gartraukis montuojamas į 30 cm spintele reikėtų pasižiūrėti Jūsų atveju ar tikrai stipriai užstos šviesą.
Jūsų atveju pažiūrėčiau dar į šiuos modeliukus
Elica STONE IX/A/33
Elica STENAR IX/A/36 thumbup.gif
Tikrai bus negriozdiškas bet elektyvus gartraukis drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikker: 24 vasario 2014 - 12:41
Aciu uz pagalba renkantis gartrauki, musu kaimuke absoliuciai nieko nera brangesnio nei 400lt ir pasak konsultanto jokio efekto nebus jei mes pasijungsim galingesni nei 400m3, nes daugiabuciame gyvename, I bendra ortaki jei vesim, jokios traukos nebus. Ar yra tame tiesos? Gyvename 4-ame aukste, suprantu, kad I lauka isvesti ortaki butu idealiausia. Virtuves pakabinami baldai uzsibaigs gartraukiu, o uz jo langas. Apatines spinteles eis ir po langu. Na nelabai zinau, kaip aiskiau paaiskinti. Virtuve siaura ir ilga, o spinteles darysim palei abi trumpas sienas, ir viena ilgaja, u raide. Langas yra ilgosios sienos i gala. Kita ilgosios sienos dalis bus sujungta su svetaine. As noriu virykles prie lango, kad galeciau, bet kada gerai isvedinti. Mano biudzetas buvo planuotas 500lt, bet ziuriu, kad netelpam, tai kiek kilstelsim, bet ne dvigubai, tad kicker aciu uz jusu kitus pasiulytus variantus, prie geriausiu noru jie ne musu kisenei verysad.gif Pirksim internet, nes kito pasirinkimo nera, tad pasitikiu jumis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurausra @ 2014 02 24, 17:36)

Na situacija tokia kad net nežinau ką ir pasiūlyti bet kokiu atveju aš asmeniškai pirkčiau STARKKE LARA 60 (+/-550 Lt) ir manau turėsite tikrai neblogą variantą .tikrai negarsiai dirbantis.
Atsakyti
QUOTE(Kurausra @ 2014 02 24, 19:36)
Aciu uz pagalba renkantis gartrauki, musu kaimuke absoliuciai nieko nera brangesnio nei 400lt ir pasak konsultanto jokio efekto nebus jei mes pasijungsim galingesni nei 400m3, nes daugiabuciame gyvename, I bendra ortaki jei vesim, jokios traukos nebus. Ar yra tame tiesos? Gyvename 4-ame aukste, suprantu, kad I lauka isvesti ortaki butu idealiausia. Virtuves pakabinami baldai uzsibaigs gartraukiu, o uz jo langas. Apatines spinteles eis ir po langu. Na nelabai zinau, kaip aiskiau paaiskinti. Virtuve siaura ir ilga, o spinteles darysim palei abi trumpas sienas, ir viena ilgaja, u raide. Langas yra ilgosios sienos i gala. Kita ilgosios sienos dalis bus sujungta su svetaine. As noriu virykles prie lango, kad galeciau, bet kada gerai isvedinti. Mano biudzetas buvo planuotas 500lt, bet ziuriu, kad netelpam, tai kiek kilstelsim, bet ne dvigubai, tad kicker aciu uz jusu kitus pasiulytus variantus, prie geriausiu noru jie ne musu kisenei  verysad.gif Pirksim internet, nes kito pasirinkimo nera, tad pasitikiu jumis  ax.gif

Jei virtuvės plotas neviršija 10-12 m2, pilnai užteks 350 m3/h traukos gartraukio. Čia, aišku pagal europinį standartą - ne pagal kai kurių prekeivių pamėgtą rusišką-belekokį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2014 02 24, 20:23)
Jei virtuvės plotas neviršija 10-12 m2, pilnai užteks 350 m3/h traukos gartraukio. Čia, aišku pagal europinį standartą - ne pagal kai kurių prekeivių pamėgtą rusišką-belekokį  biggrin.gif


Virtuve tai 8kv. bet jungiam kartu svetaine ir bus viso 25kv., norim, kad riebalai nenusestu ant svetaines sienu, baldu. As kazkaip linkus i montuojamus i spintele, man ju prieziura paprastesne atrodo, nei ta kamina ir visa irengini nuo riebalu, dulkiu valyti. Pas mus dujos, tai istiek tas sluoksnis uzsideda, nori nenori. Tai sakau isitaisius geresni gartrauki, gal maziau susidarys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurausra @ 2014 02 24, 19:31)
Virtuve tai 8kv. bet jungiam kartu svetaine ir bus viso 25kv., norim, kad riebalai nenusestu ant svetaines sienu, baldu. As kazkaip linkus i montuojamus i spintele, man ju prieziura paprastesne atrodo, nei ta kamina ir visa irengini nuo riebalu, dulkiu valyti. Pas mus dujos, tai istiek tas sluoksnis uzsideda, nori nenori. Tai sakau isitaisius geresni gartrauki, gal maziau susidarys smile.gif

Imontuojamas gatraukis bet kokiu atveju prieziura bus lengvesne 4u.gif
Ziurekite siulyta gartrauki Elica ELITE14 LUX GRIX/A/60 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurausra @ 2014 02 24, 21:31)
......Pas mus dujos, tai istiek tas sluoksnis uzsideda, nori nenori. Tai sakau isitaisius geresni gartrauki, gal maziau susidarys smile.gif

Ar čia reiškia, kas pas jus virtuvėje vietinio dujinio šildymo pečius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 25 vasario 2014 - 09:45
QUOTE(speedy @ 2014 02 25, 10:45)
Ar čia reiškia, kas pas jus virtuvėje vietinio dujinio šildymo pečius?


Ne centralizuotos dujos smile.gif Na gyvenau kur elektrine, tai tikrai maziau apsinesa baldai ir visa kita
Atsakyti
Ka galvojate apie modeli Teka CNL1 3000?
Atsakyti
QUOTE(Kurausra @ 2014 02 25, 15:51)
Ka galvojate apie modeli Teka CNL1 3000?

Geras gartraukis. Iš tyliausių.
Atsakyti