Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 4

QUOTE(jurgeliux1 @ 2014 02 13, 19:08)
ačiū už pasiūlymus. o  ką manot apie Elica tender gartraukį? renkuosi tarp Siemens LC98BC540 ir Elica Tender variantų (žinau kad šis gerokai brangesnis, bet ar atsipirktų jo kaina). kuris dirbtų tyliau? ačiū

Jau su Jumis bendravome ir sakiaukad tyliau dirbs SIEMENS thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2014 02 13, 22:06)
Jau su Jumis bendravome ir sakiaukad tyliau dirbs SIEMENS thumbup.gif


Nuoširdus ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ezer kenegdo @ 2014 02 05, 15:03)
laba smile.gif

prie EHL7640 fok reikalingas imontuojamas i baldus gartraukis. virtuve bendra su valgomuoju ir svetaine, bendra erdve apie 50m2 ir atvira erdve y antra auksta-laiptine( be duru).  kiek cm rekomenduotumet, kad  butu efktyvu ir nebutu visur bereikalingu kvapu - gaminama ant kaitlentes gan intensyviai bus. gal konkretu modeliuka galit pasiulyt? mirksiukas.gif



Identiška situacija. Reikalingas gartraukis, montuojamas į spintelę arba po ja, pajungimas į ventiliaciją. Aš apžiūrinėju šiuos:
Elica ELIPLANE LX IX F/80 - Galingumas 650 m3, 80 cm plotis
Elica ELIBLOC HT GR/A/80 - Galingumas 900 m3, 80 cm plotis
Starkke VARIO - Galingumas 900 m3, 60 cm plotis
Starkke Vito - Galingumas 900 m3, 60 cm plotis

Ką galėtumėte pasakyti apie Starkke gartraukius? Ar verta tikėti deklaruojama 900 m3 trauka?
Atsakyti
QUOTE(vinniepooh @ 2014 02 14, 15:36)
Identiška situacija. Reikalingas gartraukis, montuojamas į spintelę arba po ja, pajungimas į ventiliaciją. Aš apžiūrinėju šiuos:
Elica ELIPLANE LX IX F/80 - Galingumas 650 m3, 80 cm plotis
Elica ELIBLOC HT GR/A/80 - Galingumas 900 m3, 80 cm plotis
Starkke VARIO  - Galingumas 900 m3, 60 cm plotis
Starkke Vito - Galingumas 900 m3, 60 cm plotis

Ką galėtumėte pasakyti apie Starkke gartraukius? Ar verta tikėti deklaruojama 900 m3 trauka?

Tikėti ar netikėti deklaruojamu galingumu negalime tiek Elica firmos tiek Starkke.
Gartraukis Starkke Vito labai tvarkingas ,galingas ir tikrai labai tylus,bet Jūsų esamoje situacijoje siūlycčau visgi pirkti Elica ELIBLOC HT GR/A/80
Atsakyti
Sveikos labai, labai reikia jusu pagalbos rolleyes.gif Nieko nesuprantu, bandziau gilintis, bet laiko neuztenka. Kodel 90cm geriau uz 60cm? neradau sio atsakymo. Tikrai visu 4 temu neperskaiciau blush2.gif Virykle prie pat lango, ventiliacijos anga uz 1,5m tiesiai. Virtuve sujungta su svetaine, isviso 25kv. Virtuve maza, 8kv. ant sienos vietos neperdaugiausiai. Vyras isikandes toki modeli, bet man jis atgyvena, nors parametrai atrodo neblogi, ar jis nebus triuksmingas?
https://www.varle.lt...mann-h736s.html
As net nezinau koks geriau su kaminu, ar imontuojamas, noretusi galingesnio, ir netriuksmingo, bei patikimo iki 600lt imanoma misija? Is anksto dekoju, kas man patars ir gal keleta modeliuku pasiulys ax.gif Gyvenu kaime, tad cia pasirinkimas skurdus reiktu pirkti daikta internet neapziurejus.
Atsakyti
Sveiki,
tikiuosi galėsit patarti ir padėti išsirinkti ne tik gartraukio modelį, bet ir suteikti šiek tiek informacijos apie reikalingus ortakius.
Mūsų butuke virtuvė sujungta su svetaine, tad ieškome galingesnio gartraukio. Kaitlentė (dviejų kaitviečių) bus ne prie sienos, tad reikės erdvinio gartraukio, nuo kurio eis ortakis iki vėdinimo angų sienoje. Kadangi, norim slėpti vamzdžius po gipsu, labai svarbus pasidaro skersmuo, tad įdomu, ar užteks mums 125 mm skersmens gofruoto ortakio? Gal geriau lygiasienis? O gal iš vis rinktis stačiakampį ortakį? Jei taip, tada kur ir kokių matmenų ieškoti?
Daug klausimų, bet gal galėsite padėti.. Iš anksto labai dėkoju ax.gif
P.S. akys krypsta į kažką panašaus (http://www.b-a.lt/p273159/gartraukis-brego-kr-p-glass)
Atsakyti
QUOTE(Kurausra @ 2014 02 22, 16:12)
Sveikos labai, labai reikia jusu pagalbos  rolleyes.gif  Nieko nesuprantu, bandziau gilintis, bet laiko neuztenka. Kodel 90cm geriau uz 60cm? neradau sio atsakymo. Tikrai visu 4 temu neperskaiciau  blush2.gif Virykle prie pat lango, ventiliacijos anga uz 1,5m tiesiai. Virtuve sujungta su svetaine, isviso 25kv. Virtuve maza, 8kv. ant sienos vietos neperdaugiausiai. Vyras isikandes toki modeli, bet man jis atgyvena, nors parametrai atrodo neblogi, ar jis nebus triuksmingas?
https://www.varle.lt...mann-h736s.html
As net nezinau koks geriau su kaminu, ar imontuojamas, noretusi galingesnio, ir netriuksmingo, bei patikimo iki 600lt imanoma misija? Is anksto dekoju, kas man patars ir gal keleta modeliuku pasiulys  ax.gif  Gyvenu kaime, tad cia pasirinkimas skurdus reiktu pirkti daikta internet neapziurejus.

Kai virtuve buna didele ir salia nekabes spinteliu tada visada rekomenduojame 90 cm gartrauki nes bus didenis siurbimo plotas.
Bet jai salai kabes spinteles tada tikrai pakanka ir 60 cm plocio,jusu atveju net imontuojamas butu daug naudingiau nes turite maza virtuve
Jusu vyro ziuretas gartraukis tikrai neatgyvenes modelis tiesiog siai dienai yra siuloma daug kitokio dizaino gartraukiai.Todel jie ir vadinami DEKORATYVINIAI
Pvz imontuojamas STARKKE VITO 60 cm

Papildyta:
QUOTE(astalike @ 2014 02 22, 20:06)
Sveiki,
tikiuosi galėsit patarti ir padėti išsirinkti ne tik gartraukio modelį, bet ir suteikti šiek tiek informacijos apie reikalingus ortakius.
Mūsų butuke virtuvė sujungta su svetaine, tad ieškome galingesnio gartraukio. Kaitlentė (dviejų kaitviečių) bus ne prie sienos, tad reikės erdvinio gartraukio, nuo kurio eis ortakis iki vėdinimo angų sienoje. Kadangi, norim slėpti vamzdžius po gipsu, labai svarbus pasidaro skersmuo, tad įdomu, ar užteks mums 125 mm skersmens gofruoto ortakio? Gal geriau lygiasienis? O gal iš vis rinktis stačiakampį ortakį? Jei taip, tada kur ir kokių matmenų ieškoti?
Daug klausimų, bet gal galėsite padėti.. Iš anksto labai dėkoju  ax.gif
P.S. akys krypsta į kažką panašaus (http://www.b-a.lt/p273159/gartraukis-brego-kr-p-glass)

Perkant galingesni gartrauki labai aktualu kad ventiliavimo angos skersmuo butu 150 mm .125 mm Jums uzteks
Atsakyti
Aciu labia, o kokie atsiliepimai apie Sarkke firma, man visai negirdeta. Bandysiu kazka is metalo rinktis, pas mane bus sviesus virtuves baldai tai juodas nekaip itariu ziuresis, nes ir kaitlente metaline, gal ateityje ir I stiklo keramika keisim...
Atsakyti
QUOTE(Kurausra @ 2014 02 23, 18:55)
Aciu labia, o kokie atsiliepimai apie Sarkke firma, man visai negirdeta. Bandysiu kazka is metalo rinktis, pas mane bus sviesus virtuves baldai tai juodas nekaip itariu ziuresis, nes ir kaitlente metaline, gal ateityje ir I stiklo keramika keisim...

"Noneimas" ir tiek ... kur užsako pagaminti toks ir gerumas.

Papildyta:
QUOTE(astalike @ 2014 02 22, 22:06)
Sveiki,
tikiuosi galėsit patarti ir padėti išsirinkti ne tik gartraukio modelį, bet ir suteikti šiek tiek informacijos apie reikalingus ortakius.
Mūsų butuke virtuvė sujungta su svetaine, tad ieškome galingesnio gartraukio. Kaitlentė (dviejų kaitviečių) bus ne prie sienos, tad reikės erdvinio gartraukio, nuo kurio eis ortakis iki vėdinimo angų sienoje. Kadangi, norim slėpti vamzdžius po gipsu, labai svarbus pasidaro skersmuo, tad įdomu, ar užteks mums 125 mm skersmens gofruoto ortakio? Gal geriau lygiasienis? O gal iš vis rinktis stačiakampį ortakį? Jei taip, tada kur ir kokių matmenų ieškoti?
Daug klausimų, bet gal galėsite padėti.. Iš anksto labai dėkoju  ax.gif
P.S. akys krypsta į kažką panašaus (http://www.b-a.lt/p273159/gartraukis-brego-kr-p-glass)

Erdviniams būna 15 cm ortakis. Geriau apvalus, nes kitu atveju kris gartraukio galingumas ir didės triukšmingumas.
Atsakyti
Aciu. O kokia nuomone apie ta Brego gartrauki? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurausra @ 2014 02 23, 16:55)
Aciu labia, o kokie atsiliepimai apie Sarkke firma, man visai negirdeta. Bandysiu kazka is metalo rinktis, pas mane bus sviesus virtuves baldai tai juodas nekaip itariu ziuresis, nes ir kaitlente metaline, gal ateityje ir I stiklo keramika keisim...

Strakke VITO 60 ypac galingas ir tikrai labai tyliai veikiantis gartraukis bet jai netinka juodos spalvos tada siulau ziureti
Elica ELITE26 IX/A/60
Papildyta:
QUOTE(astalike @ 2014 02 23, 19:04)
Aciu. O kokia nuomone apie ta Brego gartrauki? smile.gif

Sunku kazka komentuoti kai realiai neesi nei mates nei girdejas,esame pardave labai nemazai siu modeliuku Brego OR W tai blogu nusiskundimu neesame girdeja.
Atsakyti
QUOTE(jurgeliux1 @ 2014 02 13, 21:08)
ačiū už pasiūlymus. o  ką manot apie Elica tender gartraukį? renkuosi tarp Siemens LC98BC540 ir Elica Tender variantų (žinau kad šis gerokai brangesnis, bet ar atsipirktų jo kaina). kuris dirbtų tyliau? ačiū

Elica Tender tylesnis:
Siemens LC98BC540 - normalus režimas max. 550 m³/h - 59 dB(A) re 1 pW
Elica Tender - normalus režimas max. 550 m³/h - 50 dB(A) re 1 pW
Papildyta:
QUOTE(astalike @ 2014 02 23, 21:04)
Aciu. O kokia nuomone apie ta Brego gartrauki? smile.gif

Man labiau patinka ne tik Lietuvoje ir pas "braliukus" žinomi gamintojai.
Atsakyti