Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 4

QUOTE(speedy @ 2013 12 04, 09:58)
Siūlo dėl to, kad gerai "pinigų paimti" galima ...
Paklauskite savęs:
1. koks Jums skirtumas kokie ten varikliai ir technologijos, jei to gartraukio trauka ir triukšmingumas toks kaip ir kitų.
2. "24 val. oro šviežinimo f-ja" čia recirkuliacijos režime. Ar Jūs išvedinėsite orą į lauką (ventiliaciją), ar naudosite anglies firtrus ir "suksite" orą vietoje (recirkuliacija)? 3. Užteršto filtro indikatorius nėra tas stebuklas už kurį būtų galima mokėti 500 ar 1000 lt.
Taip, kas domisi "apverstos T" formos gartraukiais dažniausiai siūlau tą Gorenje. Jis pigus (iš tiesų per pigus pagal charakteristikas) ir turi viską, ką ir 2 kartus brangesni. Ir gamintojas ne belekoks nežinomas.
Bet jei Jūsų biudžetas link 2000 lt., tada yra ir Elica Tender.


iš tikrųjų nėra prasmės permokėti už f-cjas, kurios man neaktualios (24 val. oro šviežinimo f-ja, filtro indikacija) nes oras bus išvedamas į ventiliaciją, o filtrų užterštumą jau pati gal kaip nors pamatysiu smile.gif. Vienintelis dalykas, kuris man kliūva Gorenje dizaine - tos metalinės detalės juodo stiklo šonuose (parduotuvėje kai apžiūrinėjau gana grubiai padarytos pasirodė), bet čia jau mano skonio reikalas. Ačiū Speedy už gerus patarimus 4u.gif
Atsakyti
Be tų metalinių detalių modelis DT9545GES.
Retesnis. Gal rasite kur ...
Atsakyti
Sveiki, ar gali būti kažkokie minusai per žemai pakabinto garų surinktuvo? Logiškai mąstant tai kaip tik turėtų būti pliusas, ar ne? Gartraukis tikrai labai žemai kabo, kai palyginu su pažįstamų virtuvėm. Esmė tame, kad vis vien lieka kvapai virtuvėj gaminto maisto, aišku, ne tokie stiprūs kaip be gartraukio. Svarstau, kame gali būti problema, gal dėl netinkamo pakabinimo aukščio, ar dėl to, kad mano gartraukis iš pigienų serijos, JETAIR TINA P 60 INX? Nors pagal savo galingumą ir virtuvės dydį jis yra tikrai tinkamas. Ačiū už mintis 4u.gif
Atsakyti
Labai žemai atsiranda tikimybė, kad išsilydys plastmasinės detalės gartraukio apačioje, pes daug įkais gartraukio metalinė dalis (atsiranda galimybė nusideginti). Virš dujinių paviršių gartraukis turi kabėti aukščiau nei virš elektrinių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 16 gruodžio 2013 - 14:13
QUOTE(aisvyde @ 2013 12 16, 13:25)
Sveiki, ar gali būti kažkokie minusai per žemai pakabinto garų surinktuvo? Logiškai mąstant tai kaip tik turėtų būti pliusas, ar ne? Gartraukis tikrai labai žemai kabo, kai palyginu su pažįstamų virtuvėm. Esmė tame, kad vis vien lieka kvapai virtuvėj gaminto maisto, aišku, ne tokie stiprūs kaip be gartraukio. Svarstau, kame gali būti problema, gal dėl netinkamo pakabinimo aukščio, ar dėl to, kad mano gartraukis iš pigienų serijos,  JETAIR TINA P 60 INX? Nors pagal savo galingumą ir virtuvės dydį jis yra tikrai tinkamas. Ačiū už mintis 4u.gif

Bet kokiu atveju gartraukis kvapų nesugers ax.gif jus tai garų rinktuvai bet tikrai ne kvapų rinkėjas ,kam ji kabinti taip žemai g.gif
Jūsų JETAIR TINA P 60 INX pilnai galingas gartraukis
Atsakyti
Gal kas gali paaiskinti ka reiskia gartraukio aprasyme sie zodziai:
"Skirta ištraukti orą arba norint naudoti anglies filtro režimą "
ka duoda anglies filtro rezimas?
Atsakyti
QUOTE(Andze1a @ 2013 12 16, 17:16)
Gal kas gali paaiskinti ka reiskia gartraukio aprasyme sie zodziai:
"Skirta ištraukti orą arba norint naudoti anglies filtro režimą "
ka duoda anglies filtro rezimas?

Sveiki
Tai reiškia kad jai neturėsite galimybės išvesti į ventialiacija tai uždėje anglies filtrą išvalytaą orą grąžins atgal į Jūsų virtuvę. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2013 12 16, 15:11)
Labai žemai atsiranda tikimybė, kad išsilydys plastmasinės detalės gartraukio apačioje, pes daug įkais gartraukio metalinė dalis (atsiranda galimybė nusideginti). Virš dujinių paviršių gartraukis turi kabėti aukščiau nei virš elektrinių.


O tos detalės, kurios gali išsilydyti, turit minty, gartraukio išorėj, ar reikia kažko ieškoti nuėmus metalinius filtrus?

QUOTE(Kikker @ 2013 12 16, 16:40)
Bet kokiu atveju gartraukis kvapų nesugers ax.gif jus tai garų rinktuvai bet tikrai ne kvapų rinkėjas ,kam ji kabinti taip žemai g.gif
Jūsų  JETAIR TINA P 60 INX pilnai galingas gartraukis


Net pats brangiausias ir geriausias? O kabinau ne aš, sakiau, kabinkit kur norit, tai ten ir pakabino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
kabinau ne aš, sakiau, kabinkit kur norit, tai ten ir pakabino biggrin.gif

lotuliukas.gif Na moteris pasakė vyrai pakabino biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,

gal kas galit paaiskinti imontuojamo po spintele ir istraukiamo gartraukio skirtumus? Ar tik dizainas? Ar dar kazkokie parametrai?
Man grazu kai visiskai nesimato gartraukio, bet kazkaip isvaziuojamas atrodo praktiskiau, nes per visa kaitlente....

Galvoju apie toki:
Bosch DHI635LSD
Gal atsiliepimu kas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tizide @ 2013 12 30, 00:32)
Sveiki,

gal kas galit paaiskinti imontuojamo po spintele ir istraukiamo gartraukio skirtumus? Ar tik dizainas? Ar dar kazkokie parametrai?
Man grazu kai visiskai nesimato gartraukio, bet kazkaip isvaziuojamas atrodo praktiskiau, nes per visa kaitlente....

Galvoju apie toki:
Bosch
Gal atsiliepimu kas? 4u.gif

Skirtumo tarp gartraukių tikrai nėra,kažkam patinka dekoratyviniai gartraukiai kitiems kaip pvz Jus montuojami.Todėl Jūsų pasirinktas varijantas tikrai yra labai šaunus jai pakanta traukimo galios-420 m³/h drinks_cheers.gif
Atsakyti
Drasiu svajoniu,
Nemirtingu ideju,
Neissenkancios energijos žaliojo medinio arklio metais! newyear.gif
Atsakyti