Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 4

QUOTE(Nendrė... @ 2013 10 24, 15:11)
Labutis,

norėčiau jūsų nuomonių apie gartraukius bigsmile.gif  Mūsų virtuvė bus kartu su svetaine, bendra zona 35 m2, Kokio galingumo reikia gartraukio įdomu g.gif  Pas mus bus kampinis, tai pasirinkimas nėra didelis ju, galingiausia radau 1000 m3/h Užtektų tokio? rolleyes.gif
O gal žinot kur galiu rasiti kampiniu gartraukių daugiau, ar čia ne LT geriau reiktu  dairytis? smile.gif  4u.gif

Na kampinių asortimentas labai mažas ir šiai dienai jums 1000 m3/va pilnai pakaks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nendrė... @ 2013 10 24, 17:11)
norėčiau jūsų nuomonių apie gartraukius bigsmile.gif  Mūsų virtuvė bus kartu su svetaine, bendra zona 35 m2, Kokio galingumo reikia gartraukio įdomu g.gif  Pas mus bus kampinis, tai pasirinkimas nėra didelis ju, galingiausia radau 1000 m3/h Užtektų tokio? rolleyes.gif
O gal žinot kur galiu rasiti kampiniu gartraukių daugiau, ar čia ne LT geriau reiktu  dairytis? smile.gif  4u.gif

Jei tai tikrai 1000 m3/h, tada tai labai didelė trauka.
Jei tai Elica parašyta rusiškais matavimais (ne pagal UNE-EN 61591), tada jos galingumą pasitikrinkite www.elica.com
Atsakyti
Ačiū už atsakymus 4u.gif

Aš tokį kampini galingiausią radau:

My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Nendrė... @ 2013 10 24, 18:05)
Ačiū už atsakymus 4u.gif

Aš tokį kampini galingiausią radau:

My Webpage


Falmec dar galit pažiūrėti,
"800m3/h" versija turi 675 m3/h "realių". pas Elicą tuo tarpu 600 m3/h "realių".
Atsakyti
QUOTE(Nendrė... @ 2013 10 24, 20:05)
Ačiū už atsakymus 4u.gif

Aš tokį kampini galingiausią radau:

My Webpage

O aš radau jo tikrą galingumą. Taigi g.gif
Bet 600 gana gerai už biudžetiniam garų surinkėjui.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2013 10 25, 07:12)
O aš radau jo tikrą galingumą. Taigi  g.gif
Bet 600 gana gerai už biudžetiniam garų surinkėjui.


na va, čia įrodymas, kad nereikia tikėti viskuo kas rašoma doh.gif Ačiū 4u.gif
Na gartrauki bus sunku išsirinkti, o gal ir ne, nes beveik nėra iš ko rinktis biggrin.gif Tokiai didelei reikia tikrai gero, aš manau čia labai svarbus pirkinys.
Dar del garsumo norėjau paklausti, kokie ten skaiciai turi buti, kad nebūtų labai garsus veikimas, na pvz. tylūs iki kiek rašoma?
Atsakyti
QUOTE(Nendrė... @ 2013 10 25, 10:03)
na va, čia įrodymas, kad nereikia tikėti viskuo kas rašoma doh.gif  Ačiū 4u.gif
Na gartrauki bus sunku išsirinkti, o gal ir ne, nes beveik nėra iš ko rinktis biggrin.gif Tokiai didelei reikia tikrai gero, aš manau čia labai svarbus pirkinys.
Dar del garsumo norėjau paklausti, kokie ten skaiciai turi buti, kad nebūtų labai garsus veikimas, na pvz. tylūs iki kiek rašoma?

Viskas ten gerai parašyta
Maksimali trauka (laisva eiga) – 1000 m3/h.
Maksimali trauka (pagal DIN IEC 61591) – 600 m3/h.
Minimali trauka (pagal DIN IEC 61591) – 200 m3/h.
Maksimalus triukšmingumas (DIN EN 60704-3) – 65 dB(A).
Minimalus triukšmingumas (DIN EN 60704-3) – 53 dB(A).
Atsakyti
QUOTE(Nendrė... @ 2013 10 25, 12:03)
na va, čia įrodymas, kad nereikia tikėti viskuo kas rašoma doh.gif  Ačiū 4u.gif
Na gartrauki bus sunku išsirinkti, o gal ir ne, nes beveik nėra iš ko rinktis biggrin.gif Tokiai didelei reikia tikrai gero, aš manau čia labai svarbus pirkinys.
Dar del garsumo norėjau paklausti, kokie ten skaiciai turi buti, kad nebūtų labai garsus veikimas, na pvz. tylūs iki kiek rašoma?

Dėl triukšmingumo gana sudėtinga situacija. Kuo didesnis oro srautas, tuo didesnis triukšmas. Paprastai gartraukis skaitosi netriukšmingas, jei jo triukšmingumas 63-65 dB prie maksimalios traukos (na ji turėtų būti 600 +). Tik esant gana ribotam kampinių garų surinkėjų pasirinkimui, gali būti keblu.

Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2013 10 21, 07:12)
Gali. Reikės nusipirkti papildomai anglinių filtrų.

o kaip dėl jo kokybės , ar geras, ar vertas savo kainos smile.gif
ačiū
Atsakyti
Pirma mąsčiau apie kitokio tipo, bet dabar kai reikia pirkti žiūriu kad man gražiausi tie išlenkti su stikliuku aplinkui, kaip pvz.

user posted image

Į kokį modelį atkreipti dėmesį, reiktų sidabrinio, galia nuo 700, triukšmingo proto ribose ir ne super brangaus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Klaudijaaa @ 2013 10 29, 16:07)
Į kokį modelį atkreipti dėmesį, reiktų sidabrinio, galia nuo 700, triukšmingo proto ribose ir ne super brangaus.  g.gif

Šitas labai neblogas yra Schlosser H 63E 60x/900 kabo ant sienos ,dirba tikrai tyliai .Rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2013 10 29, 17:56)
Šitas labai neblogas yra Schlosser H 63E 60x/900 kabo ant sienos ,dirba tikrai tyliai .Rekomenduoju  thumbup.gif

Dėkui, atkreipsiu dėmesį į šitą. 4u.gif
Atsakyti