Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 4

QUOTE(Kikker @ 2013 09 25, 21:05)
kas belieka jums. ......tik paskaityti kas parasyta bet supratimo jokio

kas belieka jums. ......tik rašinėti kažką, tik:
Gerai būtų žmonių neapgaudinėti: Elica Eite 14 TIKROJI TRAUKA TOKIA. O ne Jūsų deklaruojama 650 m3/h.
Jei rašinėti "rusiškais kubais", tada traukos neįmanoma palyginti su kitų gamintojų (kurie rašo naudodamiesi Europiniais standartais) nurodoma trauka.
Jei teisingi mano duomenys, supratimo parduotuvių konsultantams "įpūs" 2014 ar 2015 metai, kai Europoje bus privaloma trauką rašyti pagal Europinius standartus.
Atsakyti
Kažkaip aš irgi girdėjau, kad Teka vienas iš tyliausių (Draugai turi ir patenkinti). Ir Kikker nereikėtų vadovautis vieno kliento atsiliepimu apie visą produkciją, o dėl pirkimo internetu aš išvis nesuprantu tokio neigiamo požiūrio. Pirkau didžiąją dalį buitinės technikos internetu (salone apžiūrėjus ir paskaičius specifikacijas) ir jokių nusiskundimų neturiu.
Atsakyti
QUOTE(Rokoko Mūza @ 2013 09 26, 11:00)
Kažkaip aš irgi girdėjau, kad Teka vienas iš tyliausių (Draugai turi ir patenkinti). Ir Kikker nereikėtų vadovautis vieno kliento atsiliepimu apie visą produkciją, o dėl pirkimo internetu aš išvis nesuprantu tokio neigiamo požiūrio. Pirkau didžiąją dalį buitinės technikos internetu (salone apžiūrėjus ir paskaičius specifikacijas) ir jokių nusiskundimų neturiu.

O aš nereiškiu priekaištu internetinėms parduotuvėms,kiekvienas renkasi pirkti ten kus jiems patinka ir tinka .
Niekada nesakiau kad KAŽKOKIA teka bloga ,pirkite ,naudokites.
Kiekvienas žmogus turi savo nuomonę apie turimus gartraukius,kažkam patinka Elica,kažkam Fagor,kažkam Gorenje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikker: 26 rugsėjo 2013 - 12:00
QUOTE(Kikker @ 2013 09 26, 09:49)
Kai bus privaloma ,tada su jumis padiskutuosiu ,šiai dienai jūsų kažkoks internetinis puslapis rašo visišką nesamonę.

Iki šio post'o į Jūsų rašliavą, p. Kikker, žiūrėjau rimčiau. Kaltinat speedy argumentų trūkumu, tačiau į argumentus atšaunate "nesamonė". Tai nerimta. Jei norit kalbėt "į temą" - nepatingėkit paskaityti visų temų apie gartraukius, ten dešimtims supermamų jau aiškinta apie gartraukių galingumus pagal Europinius standartus. Gaila, kad parduotuvės konsultantui reikia tai aiškinti.

Pats esu Teka CNL1 3000 naudotojas. Tie kas planuoja imti tokio galingumo gartraukį - siūlau rimtai nesvarstyti naudojimo recirkuliaciniu režimu, nes jau įjungus 2 padėtį iš 3 - sukuria tokį vėją virtuvėj, kad patalpoj sėdėti darosi nebemalonu. Kas dėl gartraukio garsumo - jis yra vienas tyliausių mano bandytų gartraukių. Tyliau dirbo tik kamino tipo Siemens gartraukis, (mažomis) apsukomis. Įjungus turbo - ramybės nebelieka.
Atsakyti
QUOTE(XysTer @ 2013 09 26, 12:28)
Iki šio post'o į Jūsų rašliavą, p. Kikker, žiūrėjau rimčiau. Kaltinat speedy argumentų trūkumu, tačiau į argumentus atšaunate "nesamonė". Tai nerimta. Jei norit kalbėt "į temą" - nepatingėkit paskaityti visų temų apie gartraukius, ten dešimtims supermamų jau aiškinta apie gartraukių galingumus pagal Europinius standartus. Gaila, kad parduotuvės konsultantui reikia tai aiškinti.

Pats esu Teka CNL1 3000 naudotojas. Tie kas planuoja imti tokio galingumo gartraukį - siūlau rimtai nesvarstyti naudojimo recirkuliaciniu režimu, nes jau įjungus 2 padėtį iš 3 - sukuria tokį vėją virtuvėj, kad patalpoj sėdėti darosi nebemalonu. Kas dėl gartraukio garsumo - jis yra vienas tyliausių mano bandytų gartraukių. Tyliau dirbo tik kamino tipo Siemens gartraukis, (mažomis) apsukomis. Įjungus turbo - ramybės nebelieka.

Jokio europinio standarto gartraukiams kolkas nėra .
Yra daug šaunių gartraukių kurie be Tekos dirba labai tyliai .......ir ne tik vieni rekomenduojami Gorenje
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2013 09 26, 13:54)
Jokio europinio standarto gartraukiams kolkas nėra .
Yra daug šaunių gartraukių kurie be Tekos dirba labai tyliai .......ir ne tik vieni rekomenduojami Gorenje

Jeigu jokių standartų gartraukiams nėra, tuomet nepūskit arabų skaitytojams ir dėl skaičių, kurių realiam gyvenime niekada nebus.
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2013 09 26, 14:54)
Jokio europinio standarto gartraukiams kolkas nėra .
...

Taigi kad yra ir jau senokai: UNE-EN 61591 blink.gif
Prašome švieskitės: http://webstore.iec....591{ed1.1}b.pdf
mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, kaip suprantu Jetair firmos gartraukiams iki technikos stebuklo titulo dar toli, bet į 9 kvadratų virtuvę kažko kito dairytis atrodo net nepadoru, pvz., JETAIR TINA P 60 INX:

http://www.neriba.lt...a-p-60-inx.html

Visiškas Š? Garantija 2 metai, galingumas pagal virtuvės kvadratūrą net per didelis, triukšmingumas irgi normalus, kuo gali pasireikšti gartraukio "blogumas"? Išlįs koks kinietis? biggrin.gif

Ir dar klausimas, gartraukis ir garų surinktuvas - juk tai tas pats daiktas?

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2013 10 01, 15:46)
Ir dar klausimas, gartraukis ir garų surinktuvas - juk tai tas pats daiktas?

Dar liaudyje vadinami garų ''ištraukėjai''''surinkėjai'' kaip pavadinsi taip nesugadinsi smile.gif
Dar siūlyčiau Jūms pasižiūrėti gal šiek tiek įdomesnio dizaino gartraukį Starrke Land;
kaina -/+ 380 Lt
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2013 10 01, 17:46)
Sveiki, kaip suprantu Jetair firmos gartraukiams iki technikos stebuklo titulo dar toli, bet į 9 kvadratų virtuvę kažko kito dairytis atrodo net nepadoru, pvz., JETAIR TINA P 60 INX:...

Tie Jetair jau senokai Lietuvoje prekiaujami. Ir ne tik Lietuvoje ...
Sakyčiau rimčiau už visokius schlosser, starkke, weisman, alenzi ir panašius, kurių apart Lietuvos ir "braliukų" nelabai kur girdėję...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 02 spalio 2013 - 07:29
Kaip bebūtų stebuklų iš gartraukio tikėtis ir nereikia.Ir kokiu pavadinimu jis pavadintas ir kokioje šalyje jis bebūtų pagamintas jis turįtŲ atlikinėti savo darbą tai yra ištraukti garus iš patalpos. 4u.gif
Atsakyti
Tikiuosi nepasikartosiu, bet gal kas turit ka pasakyti apie si modeli?
 Elica ELITE 14 LUX GRIX/A/50
Pas mus virtuve sujungta su svetaine, tai baldininkai siulo 650 m³/. Pardavejas rekomendavo sita. 

Atsakyti