Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 4

Tokiu atveju rinkitės pagal grožį ir kainą.
Į patalpos dydį kreipti dėmesio neverta.
Atsakyti
QUOTE(zilze @ 2013 09 18, 23:25)

Siūlau jums pasižiūrėti Elica ELITE14 LUX GRIX/A/60 4u.gif
Atsakyti
o sakykite, ar aš galiu nusipirkus tokį gartraukį įdėti tuos filtrus, o vėliau jei nepasiteisins prijungti prie ventelecinės sistemos?
O kiek filtrai kainuoja ir kokiam laikui jo užtenka g.gif
Atsakyti
QUOTE(zilze @ 2013 09 19, 08:22)
o sakykite, ar aš galiu nusipirkus tokį gartraukį įdėti tuos filtrus, o vėliau jei nepasiteisins prijungti prie ventelecinės sistemos?
O kiek filtrai kainuoja ir kokiam laikui jo užtenka  g.gif

Sveiki,
Beabėjo kad galite įsidėti anglinius filtus ir naudotis nuo 06 mėn iki 12 mėn priklausomai kiek gaminate ,jų kaina apie -/+ 40 Lt 4u.gif
Atsakyti
Man toks klausimas iškilo: o kai yra gartraukis su stiklu, ar yra ištraukimo efektyvumui koks skirtumas, kai jis lenktas arba ne:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Čia labiau dizaino dalykai.
Atsakyti
QUOTE(zytos @ 2013 09 19, 09:39)

Sveiki
Va žiūrėkite jai jūsų gartraukis su stiklu, jis turi vieną filtrą ir traukos plotas gaunasi apie 33-35 cm o jai nėra stiklo tai būna du metaliniai filtrai ir traukos plotas būna nuo 50 cm,jai statote kaitlentę 60 cm ir gartraukį 60 cm tai elektyvumas nežymiai bet siek tiek skirsis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2013 09 19, 09:28)
Sveiki,
Beabėjo kad galite įsidėti anglinius filtus ir naudotis nuo 06 mėn iki 12 mėn priklausomai kiek gaminate ,jų kaina apie -/+ 40 Lt 4u.gif



o sakykite, kaip sužinoti, kad jau anglies filtrai blogi? kaip žinoti kada juos keisti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zilze @ 2013 09 19, 10:31)
o sakykite, kaip sužinoti, kad jau anglies filtrai blogi? kaip žinoti kada juos keisti? g.gif

Na manau tikrai pastebėsite 4u.gif
Atsakyti
Žodžiu ginčijames su vyru dėl to gartraukio

o jeigu aš parašyčiau, kad reikia gartraukio iki 2000lt, virtuvė 15kv su salonu 40kv. virtuvėj du langai, kaitlentė prie vieno lango, orkaitė to paties lango kitoj pusėj, tai ar pasiulytumėt tą patį, nes du langai virtuvėj, ar ką nors kitą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zilze @ 2013 09 19, 11:14)
Žodžiu ginčijames su vyru dėl to gartraukio

o jeigu aš parašyčiau, kad reikia gartraukio iki 2000lt, virtuvė 15kv su salonu 40kv. virtuvėj du langai, kaitlentė prie vieno lango, orkaitė to paties lango kitoj pusėj, tai ar pasiulytumėt tą patį, nes du langai virtuvėj, ar ką nors kitą? g.gif

ax.gif gal šis vyrui patiktų? kaina apie -/+1180 Lt 4u.gif
Elica GLIDE IX A/60
Įmontuojamas gartraukis
Nerūdijantis plienas+ stiklas
60 cm plotis
Soft Light valdymas
Halogeninis apšvietimas 2x20W
Galingumas 1200 m3
Triukšmingumas 43-61 dB
Atsakyti
QUOTE(zilze @ 2013 09 19, 13:14)
Žodžiu ginčijames su vyru dėl to gartraukio

o jeigu aš parašyčiau, kad reikia gartraukio iki 2000lt, virtuvė 15kv su salonu 40kv. virtuvėj du langai, kaitlentė prie vieno lango, orkaitė to paties lango kitoj pusėj, tai ar pasiulytumėt tą patį, nes du langai virtuvėj, ar ką nors kitą? g.gif

O kaip žiemą g.gif
Jei tinka dizainas ir norite geros traukos su mažu triukšmingumu: Elica Tender thumbup.gif
Turėtumėte tilpti į biudžetą.
Atsakyti