Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 4

Sveiki. O aš bandau išsirinkti gartraukį, taip sakant, nuo antro galo biggrin.gif
Kiek girdėjau, skirtingi gartraukių gamintojai gali kelti skirtingus reikalavimus gartraukių montavimo atstumui nuo kaitlentės. Tai gal kas žinosit, kokios firmos, kokius modeliukus galima montuoti apie 60 cm atstumu nuo dujinės kaitlentės? Norėčiau įmontuojamo gartraukio... Virtuvės plotas 10 kv.m. Ačiū iškart už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wixi @ 2013 09 02, 13:17)
Sveiki. O aš bandau išsirinkti gartraukį, taip sakant, nuo antro galo  biggrin.gif
Kiek girdėjau, skirtingi gartraukių gamintojai gali kelti skirtingus reikalavimus gartraukių montavimo atstumui nuo kaitlentės. Tai gal kas žinosit, kokios firmos, kokius modeliukus galima montuoti apie 60 cm atstumu nuo dujinės kaitlentės? Norėčiau įmontuojamo gartraukio... Virtuvės plotas 10 kv.m. Ačiū iškart už pagalbą  4u.gif

Elektrinės viryklės aukštis dažniausiai būna 65 centimetrai, o dujinės - 70 centimetrų.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(andida @ 2013 09 02, 14:36)

Manau kad geriau išvesti į lauką.
Nuostoliai bus panašūs, tik nereikės pirkinėti anglinių filtrų.

QUOTE(wixi @ 2013 09 02, 15:17)

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 02 rugsėjo 2013 - 14:35
Ačiū už pagalbą 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2013 09 02, 15:32)
Elektrinės viryklės aukštis dažniausiai būna 65 centimetrai, o dujinės - 70 centimetrų.
4u.gif


tai vat ir ieškau, kad su dujine būtų galima žemiau montuoti ax.gif

QUOTE(speedy @ 2013 09 02, 15:34)


pasirodo ne "svajuko dramblionė" ir kažką panašaus įmanoma rasti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wixi: 02 rugsėjo 2013 - 14:50
Sveiki,

reikia patarimo dėl gartraukio..daug negaminsiu, vyryklė bus netoli lango, tad apskritai svarstau ar reikia gartraukio. bet įtariu nepakenks, nes žiemą langų nepradarinėsiu.

- noriu, kad labai neužtų
- kadangi virtuvė nedidelė, tai norėčiau įmontuojamos
- virtuvės plotas 5,76
- norėčiau su angliniais filtrais, tik klausimas kiek paskui filtrai kainuoja? kiek skaičiau, keisti rekomenduojama kas ~6 mėn.?
- labai daug pinigų investuoti nenoriu

ką galėtumėte parekomenduoti?kurie gamintojai yra patikimesni?

ačiū, 4u.gif
Atsakyti
Čia reikėtų pradėti nuo filtrų kainos.
1. Einate į "Senukus" ar pan.
2. Renkatės pigiausius filtrus.
3 Žiūrite, kokiems garų surinkėjams jie tinka.
Atsakyti
O sitas gartraukis matau yra nurodytas, kad bepakopis AEG DF6260. Tai reiskia, kad jis neturi lygio valdymo visai ar kad reguliuojasi su istraukimu?
Atsakyti
QUOTE(Wiktoo @ 2013 09 03, 20:25)
Sveiki,

reikia patarimo dėl gartraukio..daug negaminsiu, vyryklė bus netoli lango, tad apskritai svarstau ar reikia gartraukio. bet įtariu nepakenks, nes žiemą langų nepradarinėsiu.

- noriu, kad labai neužtų
- kadangi virtuvė nedidelė, tai norėčiau įmontuojamos
- virtuvės plotas 5,76
- norėčiau su angliniais filtrais, tik klausimas kiek paskui filtrai kainuoja? kiek skaičiau, keisti rekomenduojama kas ~6 mėn.?
- labai daug pinigų investuoti nenoriu

ką galėtumėte parekomenduoti?kurie gamintojai yra patikimesni?

ačiū, 4u.gif

O pas jūs ar toli išvedimas į ventialiaciją.Gal visgi geriau išvesti ir neinvestuoti į anglinius filtrus? Keisti rekomenduoja kas 6 mėn bet manau pakaktų ir vieną kartą per 12 mėn (na nebent labai daug gaminsite)
Jai neturėsite galimybės išvesti tai siūlau pažiūrėti štai šį ALLENZI N3 60IX 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rokoko Mūza @ 2013 09 04, 10:45)
O sitas gartraukis matau yra nurodytas, kad bepakopis AEG DF6260. Tai reiskia, kad jis neturi lygio valdymo visai ar kad reguliuojasi su istraukimu?

Traukos valdymas šliaužikliu.
Atsakyti
gal galėtumėte pakomentuoti tokįgartraukį ax.gif man reikalingas galingas, virtuvė pati nėra labai didelė apie 9kv, tačiau sujungta su koridoriumi, tad erdvė padidėja iki 18kv, gaminu pakankamai ant kaitlentės, tad norisi galingo, nelabai išsikišusio, nes esu ne iš mažųjų, ir kartais nukenčia kakta nuo gartraukio lotuliukas.gif dar gal būtų toks vertas dėmesio g.gif tačiau norisi kad ir triukšmo lygis būtų kuo mažesnis, ir trauka gera ax.gif
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2013 09 04, 14:54)
gal galėtumėte pakomentuoti tokįgartraukį ax.gif man reikalingas galingas, virtuvė pati nėra labai didelė apie 9kv, tačiau sujungta su koridoriumi, tad erdvė padidėja iki 18kv, gaminu pakankamai ant kaitlentės, tad norisi galingo, nelabai išsikišusio, nes esu ne iš mažųjų, ir kartais nukenčia kakta nuo gartraukio lotuliukas.gif dar gal būtų toks vertas dėmesio g.gif tačiau norisi kad ir triukšmo lygis būtų kuo mažesnis, ir trauka gera ax.gif

Na esu Schlosser h-65e-60w realiai mačiusi ir net įjungusi, tai pakankamai tylus thumbup.gif ir tikrai nereikia tokio galingo Elica Glide schmoll.gif jums tikrai pakaktų kokių 600 m3/h
Atsakyti