Įkraunama...
Įkraunama...

2011 Dvynukų namai

Trakva,saulele,...sunku,tikrai sunku,bet zinok,kad liga gydoma ir pagydoma.Tik nelaikyk visko savyje ir nebuk viena.Manau,kad artimam zmogui reiketu pasakyti-taip lengviau,nes juk bus gydymas,negi vis slepsi...(na,cia tik mano nuomone)
Ir atleisk man uz klausyma,o liga pastebeta tiesiog profilaktikos metu? Pati kiekvienais metais darausi onkocitologini tepineli profilaktiskai,o pries kokius 7 metus net biopsija dare.
Atsakyti
trakva console.gif gerai, kad parasei, rasyk, bet kada kai noresis pasneket, issisneket ar issiliet, stiprybes tau 4u.gif stenkis isileisti tik optimistiskas mintis, kuo geriau teigiamu emociju
Atsakyti
Labas mamukai 4u.gif
Trakva juk tai ne baisiausia stadija mirksiukas.gif Manau kad gal padarius kaklelio apipjaustyma viskas butu gerai??? Ar jau nebedaro tokiu atveju apipjaustymo? Manau kad tikrai dar imanoma tau padeti, taip ir bus, kalbek kiek reikia, kad ir cia 4u.gif 4u.gif 4u.gif O artimiausiems gal pasakyciau as blush2.gif Laikykis, stiprybes, mes su tavimi mirksiukas.gif Beje, kokia specialybe studijuosi???
As jau 18 d. ginsiuos katdroje diplomini, 30 diena tikrasis gynimasis rolleyes.gif Tai sedziu uzsikasusi savo rasymais, tyrimais ir t.t.
Tiesa, gimtadini sventusius zirzinukus vaiviniukus ir dar kitus jei pamirsau blush2.gif Geriau veliau negu niekad, tris kartus valioooooo
happybday.gif happybday.gif happybday.gif
Del soskiu tai ir as noriu to Blekio, nes musu suniui nerupi ju soskes, o kaip reikes atprasti tai irgi baisu darosi pagalvojus doh.gif
Atsakyti
Na,kai feja,nebaisiausia bet ir ne geriausia blink.gif .
Studijuosiu viesaji valdyma 4u.gif
Kas del operacijos,dar nezinau ko kiek nupjaus,viska bus zinoma tik eigoje.
O pastebejo,profilaktikos metu,ne tai ,kad profilaktikos,bet jau pries kelis men sutriko ciklas,nuejau,paziurejo,prirase vaistu,ageriau,nieko gero,vel ejau,tada padare tyrima,ir va.O siaip koks menuo labai nugara skaudejo ,o kitu pozymiu jokiu.
Citologini tyrima buvau dariusi gal metai pries nestuma,o dabar tik vis ruosiausi verysad.gif
Del pasakymo,tai vyrui,kas be ko pasakysiu,mamai nesakysiu,nes ji toli,kas is to,kad jaudinsis ten viena,na aisku,jei situacija labai pablogetu,tada gal.
As zinau,kad viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakva @ 2013 05 02, 15:43)

As zinau,kad viskas bus gerai 4u.gif



Taip ir bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakva @ 2013 05 02, 16:43)
Kas del operacijos,dar nezinau ko kiek nupjaus,viska bus zinoma tik eigoje.
O pastebejo,profilaktikos metu,ne tai ,kad profilaktikos,bet jau pries kelis men sutriko ciklas,nuejau,paziurejo,prirase vaistu,ageriau,nieko gero,vel ejau,tada padare tyrima,ir va.O siaip koks menuo labai nugara skaudejo ,o kitu pozymiu jokiu.
Citologini tyrima buvau dariusi gal metai pries nestuma,o dabar tik vis ruosiausi verysad.gif


uij kokios zinios negeros console.gif Prisiminiau kaip man pries 4 metus buvo diagnoze gimdos kaklelio CIN3, tai paskutine stadija, ir po to eina vezio 1 stadija. Buvau negimdziusi, net neleido vaikelio susilaukti sako, po gimdymo gali gauti dovanu ne tik vaikeli bet jau ir 1 stadijos vezi, labai man buvo sunku, daug verkiau, o dar gyd. prigazdino kad sunku bus pastoti, o jei ir pavyks tai sunku bus isnesioti verysad.gif ir guliausi operuotis, gimdos kaklelio koonizacija atliko (apipjauste ir sutrumpino kakleli) kas 3 men. vaiksciojau citologini prisiduoti, kad neduok D kur kokia lastele uzsilikusi butu (o nuo to toliau viskas atsinaujina) 3 men. po OP gavau leidima planuoti vaikeli wub.gif tai va gavosi is 1 karto Dovydas mano, ir po to mylimiausi dvynukai wub.gif Bet citoligini va begioju saziningai darytis, kadangi dabar jokiu pakitimu neranda tai uztenka 1 kartelio per metus . Tai noriu pamineti mergaites, kad citologiniai dar kitaip vadinami PAP tyrimai labai svarbu... 4u.gif O Jums Travkute noriu palinketi labai daug stiprybes, kuo maziau visokiausiu pasaliniu minciu. Tiesiog jusu dabartine situacija ir diagnoze man labai artima ir isgyventa 4u.gif Zinau tik, kad tai labai suartina seima wub.gif ir palaikymo pacio didziausio galite tiketis tik is JOS wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristute*: 02 gegužės 2013 - 17:39
Labutis visoms smile.gif

Trakva - palaikymo zodziai ir nuo manes. Man kai buna labai sunku, tai as stengiuosi kalbetis su visais, tada paverkiu ir tada pagereja blush2.gif
Svarbiausia dabar stiprybes ir optimizmo - manau ziuredama i savo vaikus jo ir gauni labiausiai.

As tai jauciuosi kaip ukininke kokia, veidas ir kaklas bei rankos idege, o kojos baltos kaip suris. Su chebra lauke kai bunam, tai saule, oj kaip jama lotuliukas.gif

Pas ka gyvena tas "garsusis" papkiu grauzikas suo- mes i svecius atvarytume. Nu Gryte visai nenori atiduoti. Jei dabar dar dantai kruminiai dygsta, tai gal del to...
Atsakyti
Sveikod dvigubos mamytes 4u.gif
Pati auginu dvynukus- porele, 7 men smile.gif
Nepykit, bet noriu paklausti, gal kuri turit likusiu maudyniu ziedus du? ax.gif Gal kuri nepardavet dar ir nebereikalingi? ax.gif
Jei ka-rasykit i a.z. 4u.gif
Esam is Mazeikiu ax.gif
Atsakyti
unsure.gif a jomajo, trakva, nu ir naujienos.. spaudziu peti, siunciu palaikymo daug. sunku kazka ir pasakyti. is mano artimuju yra pora per sita liga eje, bet ten jau buvo sunkus ir stipriai pazenge atvejai - tavasis, tikiuosi, bus nesunkiai iveikiamas. paskaiciau net www, kas ir kaip - tai sansai pasveikti su tokia stadija dar tikrai labai ir labai dideli, taip kad daugiau ryzto ir kovingo nusiteikimo. ka cia ir bepasakysi daugiau.. o del kalbejimo - tikrai netyleciau, saulele. bet visu pirma turbut bandyciau susirasti likimo draugiu, nes net ir artimiausi gimines taip gerai taves nesupras, kaip tos moterys, kurios pacios per sita bala brido ar brenda. manau, kad tikrai turetu but koks samburis viesas, galu gale net tose paciose SMkose gal tema bendraujanciu yra. isties nelaikyk savy tos emociju nastos. as pati turbut pirmoj vietoj pas kokia psichologe begciau, nes isivaizduoju, kad zinios labai didele jausmu audra viduj sukeltu.
zodz, tu cia tik liekis, visos tave isklausysim ir labai labai palaikysim.

o mes ka... pailsejom prie juros savaitgali. kelione buvo joprst - atrodo, kad VISI geguzes 1jai is miesto vaziavo ir panasu, kad didzioji dauguma prie juros, tai kamsciai isvaziavime i autostrada, kamsciai pasienyje. uztrukom 9 valandas, vietoj planuotu kokiu 5 doh.gif bet visumoj - oras puikus, ko daugiau ir reikia smile.gif pasipliazinom truputi, vanduo dar saltokas kiek (tokia lietuviska jura), as dar nelindau, bet va vyras su julija tai kaip dvi varles smile.gif mazius labiau i mama - sedejo tik ant ranksluoscio, su kepure, maikonu ir kojnem, kad neduok D koks akmenukas uzkris ar laselis vandens uztiks biggrin.gif toks visiskas niezhanka doh.gif siaip su vaikais jau visai gyvenimas - galima ir kabakuose pasedeti (aisku tokiuose, kur daugmaz aplinka saugi - be jokios gatves greta): ir patys kazka pavalgo, paskui mums duoda pavalgyt (ale palakstydavo aplinkui, katinelius visus kol isgaudydavo, tai ziurek, ir alucio speji isgerti smile.gif ). poryt atvaziuoja viena drauge su savo vaiku, tai sestadieni ir vel visi savaitelei prie juros islekiam. zodz, vasaros nuotaikos jau. ir braskiu sezonas jau prasidejes rolleyes.gif

su vaiku elgesiu pastaruoju metu labai nekas. atrodo, kad visai nuo pavadzio nutruko mano mielieji. mustynes, tasymaisi, isterijos - pavargau jau nerealiai.. ir labiausiai man to tenka, nes panasu, kad su vyru jie puikiausiai laika leidzia, o vat man tai spec efektu pazeria. nurasau kovai del demesio, ar tai 2ju metu krizei.. o gal savo nebesugebejimui tinkamai su jais bendrauti. nebezinau. sunkokai einasi susitarti. nesu linkusi su vaikais bendraujant balsa kelti, bet jau nebenulaikau saves kartais - tai kas cia toliau bus?..
ar jusu vaikai supyke nemeto daiktu? kaip elgiates? nebezinau, kaip cia su jais besneketi. kai kokie lego skraido, tai dar dar, bet va lauke tai jau akmenys eina i trasa... ta prasme, niekada netoleravom tokio elgesio, visada nutraukiam tokius reikalus, nuvedu kur nusiraminti, aiskinam-aiskinam-aiskinam, bet kazkaip nelabai tai veiksminga. ir graziuoju kalbu, ir nebelabai graziuoju - kaip lekia daiktai, taip lekia.. su amzium stipresni darosi, tai ir artilerija sunkesne. uzknistitas kazkoks.. pries pora dienu masinoj su gertuve per galva gavau. nu tai jau nebejuokinga.. isjungs mane viena diena bevairuojancia.. doh.gif
Atsakyti
Labuka,

Zirza,musu Rusne,kai supyksta,tai meto daiktus-taip idomiai-butinai sau per galva permeta ir,aisku,po to tai krenta nezinoma kryptim.Labiausiai buvo isgastinus per Velykas,kai mete medini kiausini tiesiai i langa...Ir niekas kol kas nepadeda...tai ir neturiu ka ir patarti.Dar ka abi daro,tai kai kazko supyksta,tai su ranka trenkia sesei,nors ir ta sese visai "ne prie ko",tai tada paimu uz rankos nuvedu i kambari,paaiskinu,pabuna viena,grizta ir paglosto sese.

Na mano paneliu apetitas prie juros padidejes buna.Obuoliu ir bananu kazkaip man namie jau senokai nevalgo,o siandien prie juros ir tie kaip i trasa ejo,vos spejau paduoti biggrin.gif Reiks kokia dar kose nestis,ar ka lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neroli.s: 09 gegužės 2013 - 23:54
sveikos mamulencijos... senokai buvau cia uzsukusi ZIRZINUKUS paveluotai, bet sirdingai sveikinam su gimtadieniu, spaudziam desines, buciuojam, viskas pagal programa skias mirksiukas.gif 4u.gif

Trakva
, saule, nu nekokios naujienos.. bet kaip pati rasei - viskas bus gerai console.gif 4u.gif svarbu rasta, pastebeta.. dbr jau vykit lauk ta zaraza 4u.gif

---
mes va augam, dukstam, pesames, neklausom vieni kitu.. nu viskas kaip priklauso, tuoj sulauksim ir savo antrojo baliaus mirksiukas.gif ..mamai va darbas ant nosies, o mama dirbti nenori biggrin.gif nieko naujo zodziu
Atsakyti
4u.gif
Sveikos gyvos.Na va,as jau po apipjaustimu mirksiukas.gif .Jauciuosi kaip ir po operacijos,nieko gero.Paskius vyrui,tai reakcija buvo blink.gif ,galvojau,kad jau laidoja jis mane,bet supratau kokia as brangi jam ax.gif .Is sesiu irgi nesitikejau tokio palaikymo,tik va vaikams nesakem,nes sunus ziauriai jautriai visa tai sureguotu,kazka itarineja,et vyras nuramino.Tad tiek ziniu ,iki,geros visoms vasros.
Neroli mestelk man savo nr.,siemet tai tikrai susimatysim mirksiukas.gif
Atsakyti