Įkraunama...
Įkraunama...

2011 Dvynukų namai

Prisidedam prie sveikinimų 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Tik dabar prie kompo prisedau ir skubu sveikinti mazuosius zirzaliukus su antru gimtadieniu happybday.gif happybday.gif Valiooo,valiooo,valiooo clap.gif clap.gif Bukite sveikuciai ir valguciai smile.gif

Na va,paskaitau cia as apie tas soskes-kaip paprasta jas "mesti".Maniskes ju nevartojo,bet ka man reikes daryti su Rusnes pirsto ciulpimu...kazkaip man neatrodo,kad savaime ims ir mes ... g.gif Nes paskutiniu laiku tai taip intensyviai pirstu pasiramina-tik kazko nepatenkinta ir pirstas burnoje...mes jau su MB tai vadinam Rusnes meditacija-pamedituoja ir vel viskas ok,bet kol medituoja,buna taip,kad bandom ir zaidinti,ir juokinti,tai ji juokiasi,bet pirsto nepaleidzia...
Atsakyti
sveikinam ir mes zirzinukus 4u.gif 4u.gif ir vaivinukus ir visus kitus dvimetinukus, kuriu per savo tingejima nepasveikinom laiku blush2.gif ax.gif

o as sian beveik issirinkau labradoriuka, uhuhu bigsmile.gif metaus tarp dvieju suniuku, nu faina tai ne tas zodis (ypac, kad mb pasirase smile.gif )
Atsakyti
aciu uz sveikinimus visoms smile.gif
grazi diena buvo...

agne, nu bet tu tai drasuole, dar suni sau ant galvos! thumbup.gif as ir laaaabai noreciau, bet galvoju dar palaukti pora meteliu su siuo reikalu...
Atsakyti
kad as daugiau tame pliusu izvelgiu, nei minusu (rupestiniu) smile.gif
vaikam jau tikrai bus smagu, augs kartu, i lauka einant suo nepamaisys, jei kazkur toliau nuo namu, tai viena vis tiek nevaziuoju, tai reiskias dar papildomos rankos, vel gi susitvarkysim ir su lelkom ir su suniu, jei blogas oras, na tai tada ant greicio i kiema bus isleistas reikalu atsilikt.
maistus galvoju, tik suniskus ir tam skirtom valandom - reiskia padavei - paede, bliudus pakelei ir baigta.
as kazkaip negaliu pati be suns, man ne pilna troba tada biggrin.gif
o is vieno veislyno moteriska pasakojo, kad nusipirko pora suni, tada susilauke trynuku, visi laimingi auga ir dar i parodas speja suvazinet (tai kazkaip pagalvojau, nu as su dviem ir suniu tada jau tikrai galiu susitvarkyt biggrin.gif)
Atsakyti
agneee, tik jau is to veislyno nepirk - bo kaip uzderes tau dar trynuku biggrin.gif
gerai, kad i reikala ziuri drasiai smile.gif man cia kaip ir dar vienas vaikas seimoj - o su tuo dar palauksiu.. bet siaip pliusu irgi laaaabai daug tame matau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zirza @ 2013 04 27, 14:27)
agneee, tik jau is to veislyno nepirk - bo kaip uzderes tau dar trynuku  biggrin.gif
gerai, kad i reikala ziuri drasiai  smile.gif man cia kaip ir dar vienas vaikas seimoj - o su tuo dar palauksiu.. bet siaip pliusu irgi laaaabai daug tame matau 4u.gif

mirksiukas.gif ,vienas is ju,pades soskiu atsikratyti biggrin.gif
Na,bute tai sunkoka man butu su sunimi,o dabar kai voljere sedi,tai rupesciu nekelia.Pas mus va geriausias draugas Abudis(katinas),o vardas keistokas todel.kad cia Smilte sugalvojo biggrin.gif
Atsakyti
Na Zirzinukai, sveiki sulauke 2 metuku 4u.gif 4u.gif

Agneeee - mes ir pradzioje galvojome apie labradora, bet paskui atidave vieni cvergsnauceri, tai jau laiminga - ne tas zodis smile.gif
1. Nera didedlis, kakoja mazai smile.gif blush2.gif , ypac kai reikia surinkti vaikstant
2. Kieme nekakoja smile.gif Isbega tik palakstyti su chebra.
3. Nepirk berniuko, nes jie judresni ir lips ant koju vaikams( cia mano patirtis) nes auginome vaikysteje dvarneska. Mergaite tik 2 k per metus"serga" bet issilaizo ir jos buna ramesnes nei sunys.
4. Didelis suo, didesne maisto iseiga

As nieko nepersu, bet is asmenines patirties rasau:)

O su soskem tai mes pralaimejome jau kokia 3 kova. Praeita savaite vaikstant sutikome kaimyna, tai jam tipi "atidaveme" soske, o penktadieni eme ir susirgo - virusas stiprus ir dar dantukas dygsta prie to pacio doh.gif Kol buvo auksta temperatura - nuluzdavo be jo, o vakar psio - visa diena zyzia, lazerine tokia vaiksto ir neuzmiega. Baigesi tuo, kad 22val. vyras padave "dziaugsma", tai nekrutedama uzparpe per 2min doh.gif lotuliukas.gif
Tai tiek reikalu pas mumei - pavasariniai virusai doh.gif
Atsakyti
rudaake, pozna, as kaip tik patiniuka jau issirinkau biggrin.gif (vilioja mintis, kad vis dar liksiu vienintele mergaite seimoj biggrin.gif ) geriau as su jais sutariu kazkaip, labiau man prie dusios pasiute patinai, o ne ramios kalytes biggrin.gif ir rinkaus is judriausiu mazyliu. tikiuos labai nenumindys koju mazgiam, seimininkai sake kaip tik ismokins, kad nesokinetu ant vaiku zaisdami, nes pasiimsim jau 3 menesiu, ta musu kelione taip jau sukoreagavo.
o del maisto tai joooo, atsieis gan nemazai, norint sert geru edalu. bet cia irgi...nu ne man mazi ciuciai, sedi va viena madamuska pas mama likus (o liko tik del to, kad tragiskai negali pernest vaiku) aisku mylima baisiai buvo ir yra, bet visa laika taip ir kirbejo, kaip noriu kazko didelio (man tobulas suo tai is vis yra dogas ax.gif ).

zirza, is to veislyno neimiau, tikiuosi neuzderes trynukai biggrin.gif as zinok irgi ziuriu kaip i trecia vaika, apskritai man sunys yra seimos nariai. del demesio tai jokiu bedu neizvelgiu, nes sunis tures visad bent du zaidimu draugus biggrin.gif o dresurai jau kaip nors atrasiu laiko g.gif maziau seriolu spoksosiu niekam nereikalingu. o ir mintis iseit prasieit su ciuckiu vienai (nu cia jau labiau, kai mb namie bus) tai is vis le puota biggrin.gif tiesiog terapija nemokama biggrin.gif

trakva, nebus jam soskiu grauzt, jau ismeciau visas lauk, tik pacias pirmutines pasilikau i prisiminimu dezutes. lengvai, oi lengvai mum su tom soskem gavos, kad va su puodais taip.... visai tylu ramu, jie man net plikom siknom nesiseda ant ju, is kart rekt cypt, jei noriu pasodint. apredyti dar nueina kartais atsiseda. kai sakau: numaunam kelnes, tai tik ne ne ne. nu ir ka tu jiem doh.gif

oi nu sorris uz savotiska temos aptersima, ale jau apsisvaigus dabar del to suns esu tai ne tas zodis wub.gif blush2.gif biggrin.gif visas laisvesnes min tik ir ieskau ka cia naujo isgooglinus biggrin.gif
Papildyta:
trakva, ale ka, fainas labai katino vardas thumbup.gif as su mielu noru dar ir katina uzsiveisciau, bet cia jau manau man is vis be sansu, mb kazkaip jiem visiskai neprijaucia...reiks laukt pensijos gal kokios ar ka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agneeee @ 2013 04 29, 00:28)
trakva, ale ka, fainas labai katino vardas thumbup.gif  as su mielu noru dar ir katina uzsiveisciau, bet cia jau manau man is vis be sansu, mb kazkaip jiem visiskai neprijaucia...reiks laukt pensijos gal kokios ar ka biggrin.gif

Oi Agne,zinok mano diedas seniau i katinus ziurejo,kaip i niekam nereikalingas butybes,bet va kai jo dukros myli,tai ir tevui sirdis minksteja
Atsakyti
Sveikos mamytes,net nezinau kodel jums rasau,net nezianu kada berasysiu...
Buna vat gyvenime situaciju,kada draugams bijai pasakyti,artimiems tuo labiau...,artimiems gal ir niekada nesakysiu...
Sendiena,mano ligos diagnoze-gimdos kaklelio vezys-2 stadija verysad.gif .
Net nezinojau kam ka sakyt tiesa ir dabar nezinau,supyskinau,kaip i dienorasti...
O ,dar vakar suzinojau,kad istojau i magistra rolleyes.gif ,eh....
Atsakyti
Trakva, sunku ka tokiokoje situacijoje pasakyti ir patarti verysad.gif
bet juk tai ne paskutine stadija, viskas dar yra pataisoma... zinau kad sunku apie tai kalbeti, bet i gyvenima kabintis reikia ir kuo daugiau optimistinio nusiteikimo, juk turi tokia nuostabia seima wub.gif tikiu kad tau viskas bus gerai 4u.gif ir pasikalbek su kuo nors, kad ir cia, nes vienai apie tai mastyti yra labai sunku, pati zinau verysad.gif
Didelis palaikymas nuo manes 4u.gif 4u.gif (kad ir niekuo negaliu padeti)
Atsakyti