Įkraunama...
Įkraunama...

2011 Dvynukų namai

QUOTE(agneeee @ 2013 04 10, 13:27)

del tu veju namuose, tai as galvoju, kad turi eit ir praeit, ir, matyt, cia su pirmu vaiku ar vaikais pareina toks. bobikes tada gi puola i ta vaiku prieziura, pasidaro  100% mamos, tada ima nervas ko tie vyrai taip atrodytu atsipute ziuri i visa sita reikala (bent maniskis).kokioj situacijoje kur as jau ten galiu oioioio, jis ramiai ir nesureiksmintai (nors ir pati nesu labai jau ten trydiene). gerai tik tiek, kad maniskis duoda durniui kelia (man) ir nusileidzia mano visokiem prisigalvojimam.


drinks_cheers.gif ,maniskis irgi duoda durniai kelia biggrin.gif
Na reikia to apsislifavimo,bet tikrai tai pasikeicia paaugus vaikams.
As pati ko neleidau sau jaunysteje,viska darau dabar,isvarau su draugem i naktini kluba,pasitusinu iki paryciu,ir viskas normaliai,nenukencia tie vaikai 4u.gif Aisku tai buna ne daznai,per kokius tris men. karta,bet as SB pasakiau,kad mano to reikia,man nuo to geriau,ir kazkaip jis nepriestarauja,pats nuveza,pats ir pasiima ax.gif
Tai va,leiskim sau buti ne tik mamomis 4u.gif
Atsakyti
Aciu labia uz patarimus! smile.gif
Kazkaip siandien net susapnavau, atsikeliau ir negalejau uzmigti (labia retai tas buna smile.gif). Vis galvojau, kad ten vienas kambarys tik bus, tai kaip su megais bus? g.gif Nes jau priprato jie miegoti atskirai pas mus. Gal dar bandyt keisti kambari? Jo, apie miego ritualus ir dekucius galvojau, kad mano maziui butinai reikes skudureliu pasiimt smile.gif
Bet gaila, jei nekartu sedesim lektuve sad.gif As tai zinau, kad su dukra sedesiu, bet gal ir sunui uzplauks, kad mama reikalinga? (nelabai daznai tas buna smile.gif) irgi galvojau apie multikus kokius.. O ar leidziama I lektuva gerti pasiimti? Ten gi kazkokie apribojimai vandens kiekiui, ar ne?
O sakykit prasau, ar prie juros jie be pampiu buvo? Truputeli baisu to smelio, kad visur prilis.. Ar su trusikais geriau?
Nu reikes prisest ir sarasa daryti, nes galvoj viskas netelpa smile.gif Jau apie savo kostiumus kolkas negalvoju smile.gif
siandien buvom pas dermatologa, nes sunus baisiai isbertas. Galvojau, kad nuo baseino. Mums labai patikdavo vaiksciuoti, bet paskui pastebejau, kad po apsilankymo isriskeja, tai kol kas nustojom. Bet gydytojas pasake, kad nuo kazkokio maisto. Tai israse ir sirupa, ir aliejuka, ir krema.. bandysim gydyti, nes labai negrazi oda, bet lyg tai nedrasko, gal nenesti jam g.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakva @ 2013 04 10, 13:55)

Tai va,leiskim sau buti ne tik mamomis 4u.gif


drinks_cheers.gif va va, as irgi islekiu ir su draugem ir su kursiokais pasimytint, ir ten ir anen, isleidzia, suvezioja ir dar vaikus kita diena padaboja, kai guliu isgverus. stengiuos karts nuo karto kur istrukt, nes tada ir namie geresne bunu ir su surskiukais meilesne smile.gif
Atsakyti
oj, tada as irgi esu labai baisi mama, bet manieji irgi saldumynu gauna smile.gif jei pati darau, tai jau stengiuosi kokiu sveikesniu, nu zodz, ne riebus tortai. bet pvz kartais po geru pietu gauna po gabaleli sokolado - nu gyvi dar, ir su dantais.. nematau as cia nieko blogo, kai su saiku..
bet va tokios tetos, kokia neroli lektuve pasitaike, tai nzn.. zinok, vakar sedejau ir galvojau, ka tokiai atsakyciau g.gif nu bet tai koks zmoniu motyvas kistis i kitu gyvenimus? niekaip nesuprantu, jei atvirai.
su ciulpinukais irgi buvo mums istorija. sitie du ju nepazinojo ir dar neplanavau pazindint, bet tai is ko gi gavo savo pirmuosius ciupa-ciupsus? ogi is musu lietuviskos pediatres, kuri mano akyse yra pediatriu-pediatre is didziosios raides, nu stebuklinga moterisi ir gydytoja. tai va po skiepo ikiso abiems pusantru metu neturintiems po ciupa-ciupsa biggrin.gif buvau lengvai apakus. bet tada kazkaip soko mintis i galva, kad i viska reikia ziuret labiau atsipalaidavus, ir kad su saiku duodami dalykai dar niekam zalos nepadare biggrin.gif

pasvaiste, tu rodos apie skiepus dar klausei. tai man svieciasi, kad pagal LT skiepu kalendoriu musiskiai jau turetu buti gave visus privalomus, sekantys dabar tik 6-7 metu, pries mokykla smile.gif paskutinieji, berods, buvo pentaximas ir MMR. jega, dziaugiuosi, nes nekenciu tu skiepyjimu..

maja - i lektuva leidzia viska pasiimti, kuomet strendi su vaikais 4u.gif dar niekad niekas neskaiciavo jokiu kiekiu mums, tiesiog mato, kad vaikai salia ir jokiu klausimu nebekyla. del pasidalinimo vaikais - va cia mano vienintele lengva baime skrendant, kad gali uzeiti abiems bzikas, jog abu pas mama nori, tai per musu skraidymo istorija dar niekad tai nepasitaike smile.gif 3xtfu. siaip pas mus namie lengvas favoritizmas yra, kai abu tevai namie. dukra nuo tevo nenulipa, o sunus nuo manes akiu nenuleidzia.
prie juros musiskiai budavo dazniausiai be nieko, bet tai cia pajurys - akmenys.. smeletam pliaze tikrai kazka deciau, ar tai pampi, ar kelnaites. truputi man tas plikinejimas nelabai, nes tai prisysina, tai prikakina - paskui rankiok.. kazkaip kitu zmoniu atzvilgiu man truputi neteisinga atrodo. bet jei pliazas tuscias - galvos nesuku smile.gif
na, vienam kambary mums pvz nelabai realu butu gyventi.. be rysio tai, kad vaikai eina miegot 8, o tai ka mums po to veikti, jei kito kambario nera? gerai, jei grazus oras ,gali sau teraselej sedeti ar lauke, o jei oras sh? nezinau, kaip tavo vaikai i triuksma reaguoja, musu atveju visai nerealu buti su jais tam paciam kambary, kai jie miega, o mes ne - priprate prie vienumos ir tylos nakties metu. na, as visada ieskau min 2 kambariu "apartamento", tiesiog patogumo tikslais. nors tikiu, kad ir vienam gal butu kazkaip imanoma.. individualu cia 4u.gif
Atsakyti
ateinu pasidalinti dar vienu pavykusiu receptu vaiku pietums. kazkaip pastarosiomis dienomis landziojau po amerikoniskus receptu vaikams blogus, tai labai daznai sutinkamas buvo mac&cheese, ale vaikai ji labai valgo, kaip supratau - populiarus patiekalas. nusprendziau pabandyti. as gal ne visai jau tikra mac&cheese'a dariau, bet is akies, kaip isejo. dar papildziau ji mesa. valge puikiai. abu. ir lekstes dar papildyti reikejo. tai gal pravers kam smile.gif

zodz, issiverdat vaiku megstamu makaronu (tik nepervirkit). kiekis? g.gif na, kiek jusu vaikai suvalgo plius dar sau pietums kad liktu tongue.gif kol vire mano makarai, as pasiruosiau mesos-darzoviu maisalyne: pora vistienos kumpeliu (be kaulu ir odos), susmulkinau ir imeciau i kombaina kartu su viena gabaliukais pjaustyta morka ir mazu gabaliuku paprikos. viska sublendinau iki "farso" konsistencijos, idejau druskos, pipiru + prieskoniu (pagal pomegius). viska pakepiau ant aliejaus daznai vartydama, na, kad nesuliptu i viena dideli gabala o pasiskirstytu i mazulycius. mesa suverciau i isvirtus ir nukostus makaronus. dabar padazelis: jamiau gabaliuka sviesto (na, per pirsto storuma), istirpinau, iberiau sauksta miltu, juos kiek pakepiau ir intensyviai maisydama supyliau apie 1 su trupuciu puodelio pieno. pakaitinau iki norimos konsistencijos (tokios kremines, bet ne super tirstos). iberiau kiek druskos, muskato riesuto. dabar - i si besamelio padaza suverciau apie 2-3 puodelius tarkuoto surio (kuo daugiau, tuo geriau! tiks bet koks lengvai besilydantis. sikart naudojau trapista, nes tik ji turejau saldytuve, bet manau, kad puikiai tiks ir gouda, cederis, rokiskio biggrin.gif , whatever - ryskesnio skonio, ne per daug riebus, bet lengvai issilydantis geltonas suris arba ju kombinacijos). maisydama pakaitinau, kol suris issilyde padaze - jami-niami smile.gif visa si padaza sumaisom su makarais+mesa, verciam i kiek sviestu patepta kepimo forma, virsu apibarstom tarkuotu parmezanu, maisytu su dziuveseliais ir kisam i 180 orkaite kokiai 30 minuciu. vualia..

nesu as didele megeja tokiu maistu, nes jie labai darko figura biggrin.gif , bet mano abu kudikiai yra labai makaroniniai, tai pagalvojau, kad su taip paruostais makaronais as jiems galiu sumaitinti bele kokias darzoves/mesa/zuvi/ar ka bedetumet kaip prieda. valgo - grazu ziuret.
pagaminti labai lengva ir laiko daug neuztrunka. tiesa, viska galima pasiruosti is vakaro, deti i saldytuva, o kita diena pries pietus tik ikist i orkaite ir iskepti.

gal kas duonkepes praktikuojat? gal zinot koki gera tamsios duonos recepteli? vakar gavau savaja, sokineju laiminga. kol kas viena duona teissikepiau - balta, labai gardi, bet ji man labiau pyraga nei duona primena. noriu ko tamsaus ir su aliuzijomis i duonos skoni. internetas pilnas receptu ir visi is ju "geriausi", nebezinau, kaip cia ir atsirinkti..

miargai, nenoriu erzintis, bet sian pas mus +18... rolleyes.gif vsio, atejo pagaliau pavasaris!!! jau kelias dienas buvau pastebejusi, kad vysnios visur zydi, bet kol nebuvo silumos, kazkaip to pojucio artejancios vasaros nebuvo. o siandien wub.gif linkiu, kad ir i lietuva greiciau tie vejai jums siluma atpustu smile.gif nuotaika visai kita.. smile.gif
Atsakyti
Kai mes skridom,tai musu net neperspejo,kad vaikai iki 2 m negali sedeti vienoje eileje.Tai kai isedom i lektuva,net lengvai apakusi buvau,kad sedesim atskirai,bet buvo gerai tai,kad tokie zmones sutiko mainytis ir mane nuo MB ir Rusnes skyre tik takelis,tai su rankom susisiegdavom biggrin.gif Ir ka tik buvau paemusi vaikams i lektuva,viska leido,nieko neskaiciavo,bet as taip ir neprisidejau daug-is gerimu,tai buvo gertuves pilnos po 180 ml ir dar po sulciu buteliuka.O juk jei kas,vandens galima ir nusipirkti.
Del pliazo-tai as laikiau su pampiais,nes jau ten smelis toks juodas ir smulkus,tai butu visur prilinde ir grauze...Feee...
O del kambariu,tai as pritarsiu Zirzai-reikia dvieju,nes musiskes uzmigdavo,o mes su MB prsidarydavom vyniuko,ka nors skanaus ir plepedavom arba filma per kompa paziuredavom thumbup.gif Jega!!!
Taip,Zirza,as ir nesuprantu,kaip zmones kiti kisasi i kiutu vaiku auklejima.Man tai "giliai vienodai",ar salia vaikas valgo saldainius ar ne.
O maniskes tai ir valgo mano kepta ir pyraga,ir keksiukus.As tik kalbejau,kad dar neduodu ten visokiu pirktiniu ale karameliu mirksiukas.gif Tik va dabar stengiuosi susireguliuoti svori,tai kol kas nieko nekepu,tai paneles palepinu razinomis,dziovintomis spanguolemis-jas tai labai megsta,nes jos tokios saldziarugstes(pagardintos obuoliu sultimis).Tik jau dziovintus vaisius perku ekologiskus,nes tie pardese paprasti tai privaryti pesticidu ir t.t.Paciai teko isitikinti,kai seniai pirktos prekybos centre dziovintos slyvos pragulejo nezinia kiek ir ka,grazuteles-lyg ka tik nupirktos,o ekologiskos-jei neuvagei menesio begyje,tai ir kazkaip jau nekaip atrodo...

Del santykiu seimoje,tai ir as save pagavau,kad kai vaikai uzmiega,noriu knyga paskaityti ar prie kompo pabuti,tai tada pagalvoju apie MB ir begu pas ji-tada su arbatos puodeliai pakalbam apie prabegusia dien ar koki "Dr.Hausa" paziurim.Taip ir stengiames puoseleti,nes kitsaip tai greitai gali ateiti "isalo zeme".Ir dar palepinam ten visaip vienas kita wub.gif

Zizra,o nera tau kur nueiti del saves-na koks baseinas ar SPA? Va,as vakar pasilepinau SPA procedura,tai grizau tokia silkine visomis prasmemis biggrin.gif Na,vis prasibalskymas mirksiukas.gif
Atsakyti
oj cia zinok, neroli, su tais vietu apsikeitimasi lektuve tai dar labai nuo avialiniju priklauso. mes dazniausiai su austrais skraidom, tai jie labai grieztai i si reikala ziuri ir su vaikais skrendant jokiu keitimusi vietomis nepripazista. na, nebent kokia atlaidesne stiuardese pasitaiko arba lektuvas pustustis.. o siaip zmones beveik visuomet patys pasisiulo keistis vietomis, kad salia butume (arba patys toliau nuo vaiku pabegtu biggrin.gif ) tik kad va tos taisykles neleidzia..

neroli, o kas tau vaikus padaboja, kai iseini procedurinti? vakarais eini, kai vyras grizes, ar mociute kuri padeda?
Atsakyti
Zirza,zinau sita makaru recepta.Superinis!!! Bet tikrai-i kuna einantis biggrin.gif As ji ir suzinojau per amerikieciu laida "everyday food" smile.gif Jie net siulo i saldikli isideti ir tik paukst i orkaite,kai norisi.
Papildyta:
3-dieniais ir 5-dieniais MB grizta palyginus anksti ir mane isleidzia,o ir SPA dirba iki 21 val. thumbup.gif ,tai kartais pasilepinu.
Atsakyti
ei, bet taigi rudaakes jokuba ir gryte - su antruoju! bigsmile.gif
Atsakyti
Ir mes jungiames prie sveikinimu - Su antruoju gimtadieniu Rudaakeingri vaikucius happybday.gif happybday.gif

Mykolina.o tu nika pasikeitei ar cia kaip? Kazkaip uzkliuvo akis uz nematyto? mirksiukas.gif
Atsakyti
neroli.s aha mirksiukas.gif Nezinau tik ar pades g.gif
Sveikinam ir mes rudaakesingri porele su gimtadieniu happybday.gif happybday.gif
zirza taviskiu kelinta diena???
Ka pietums blush2.gif
Atsakyti
feja, o nuo ko gi slapstaisi?.. unsure.gif
uj, kaip man sunku priprasti prie paiskeitusiu niku, pradzioj liezuvis niekaip nesivercia biggrin.gif
maniskiai balandzio 26 gime mirksiukas.gif irgi arteja jau svente..

pietums - vistiena papriku padaze. su makaronais.. jokubas valge kaip isbadejes... mano sirdis verke is dziaugsmo. nes vaikas turbut ir buvo isbadejes - vakar taip ir gyvas tik 3 kasniais omleto ryte ir 2 vaikiskais jogurtais vakare, pietu - ne gramo. kai sian is ryto pusryciams savo mylimos koses tesuvalge 4 saukstelius ir ciau-ate, tai jau blioviau balsu jam nematant.. nu jochaidi, kas jam cia darosi?! o va pietus vel normaliausiai pavalge, vos ne dvigubai. lyg ir sveikas, gyvas, energingas vaikas. na, kiek mamine faze dabar, vis ant manes lipa, bet lyg ir stresu kazkokiu ypatingu namie nera.. nurasau augimui. nenoriu tiket, kad kazkas su sveikata jam negerai, nes turbut jei butu negerai, tai nevalgytu isvis nieko, o ne siaip, pasirinktinai, pietu-pusryciu-ar vakarienes.. g.gif
vakarienei turbut neroli blynai is koses likuciu ax.gif nes koses tai juk liko nuo ryto..

pasvaiste, sian tave puse nakties sapnavau biggrin.gif kad sveciuose buvom - jus namuose, kurie isties ne jusu biggrin.gif kazkokias skyletas kelnes norejai man prastumti - baisiai jos man patiko, labai dziaugiausi, o paskui likau nesupratusi, ko cia man tokias brokuotas kisi.. biggrin.gif

rudaake, na, kaip vaiku gimtadieni svenciat? smile.gif
as, panasu, kad liksiu su vaikais viena per ju svente. dar buvau suplanavus sekancia diena pasikviesti keleta draugu su ju vaikais griliui ta proga, bet paaiskejo, kad diedas vos ne dviem savaitem ir vel i briuseli, tai teks baliu daryt vos ne su geros savaites uzvelavimu.. suprantu, kad vaikams visiskai dzin, bet man apmaudu kazko paliko... unsure.gif
o per pacia TA diena - ech, darysim viska, kas tik jiems patinka biggrin.gif iskepsiu koki sokoladini pyraga, vaziuosim vazinetis karuselemis, kiek tik panores, gal iki zirgyno paleksim damai arkliuku parodyti (arkliuku faze visiska.. doh.gif ), eisim maitint anciu ir gulbiu i tvenkini, na, zodziu, megstama veikla vykdysim viiiiisa kiaura diena smile.gif
Papildyta:
tiesa, vakar dar buvau ilindus i fotkes - feja, nu bet tavo ievushka, nu atamaniu atamane smile.gif banditelis toks gyvas, akys tik ziba biggrin.gif
Atsakyti