Įkraunama...
Įkraunama...

2011 Dvynukų namai

Sveikos 4u.gif

prie tos depresines natos ir ash pasisakysiu. man atvirksciai, va jau kita pirmadieni reik zygiuot i darba o man rekt norisi kaip nenoriu vaiku palikt. baisiausia kad darbas slenkanciu grafiku, pamainos buna iki 22h ir savaitgaliai ispuola, zodziu depresija baisiausia.. o kito darbo nepavyko rast, kviecia i pokalbius bet kazi kam esu reikalinga su 2 mazais vaikais.. verysad.gif o dar prie to kukuliai eme ir susirgo savaitgali .. (nesirgom visa ziema), bet pradejom gert antibiotikus tikiuosi pasveiks iki kt.pirmadienio. vaikai bus su seneliais iki rugsejo.. tiek jausmu negeru viduj ir baime ir liudesys vaje vajee

o mazutes auga gerai, dvi problemas turim (turbut populiariausios): soskes ir puodai. soskes reikalingos miegui, o su puodais niekaip nesusidraugaujam, nors be pamipiu vaikstom jau keli menesiai su trumpom pertraukom.. buvo momentas kad jau pasisakydavo tuo paciu momentu kai siusiuoja bet ir vel nustojo doh.gif o beje buvau turbut viena is pirmu kuri pasodino vaikus ant puodo, ir ka ir shpyga man biggrin.gif

del zaidimu, maniskes jau ismoko kartu labai graziai zaist, visi bajeriai dazniausiai prasideda vakare. vaiksto laikydamosios uz ranku, nu kaip miela truksta zodziu. zaidzia gaudyniu, maitina viena kita. seniai cia pasisakydavau tai net nzn ka dar parasyt. kalbam gana skurdziai, pavieniai zodziai nesunkus, o del sakiniu tai maximum sakinys toks: Adi aaa ne, ka reiskia adriana jau nemiega biggrin.gif ir pan.

einu paziuret nuotrauku ir pati imesiu jei spesiu
Atsakyti
Tai va del tu Depresiju - baikit man - rankas kojas turit, sveikos, Pavasaris jau ateina (pagaliau) 4u.gif thumbup.gif
Kai man taip buna, tai as visada paglvoju, kad barniai reikalingi, jog nebutu nuobodu lotuliukas.gif ir dar, jog Bedu turgaus laidoje daug blogiau....
Zirza - Taip jau buna kai nesi "namu seimininkes egzempliorius" o bendraujantis zmogus, tai auginant vaikus daznai liudna buna- vis gruzini save, kad as va, sedziu namie, vaikus auginu, niekr negaliu iseiti, o va jis(MB) i darba eina, su zmonem bendrauja ir t.t.
Bet kaip ir sakiau, esu sveika, vaikai sveiki ir nuveji blogas mintis i sona, o kai dar pamyluoja visi, tai ir susileidi smile.gif
Siaures pasvaiste - dar yra toks psl www.neidukas.lt, bet tu ten labai sustra nuziurejus, net nezinau ar bus mirksiukas.gif
Beje, mes ir ieskom kokios zaidimo aikteles, bet itariu uzteks tik masinyciu. MB buvo uzssvaiges padayti medine zaidimu aikstele, bet kai pamate, kad vien plastmasine ciuozykla is senuku 440Lt kainuoja, tai nusprendem atideti ateiciai smile.gif
Mergaiciukas - bus tu darbu, nepergyvenk
Agneeee - del tos palanges as pastebejau, jog dazniau plaukus reikia dazyti, vis zilu plauku atrandu doh.gif lotuliukas.gif
Zirza - o pas mus Gryte, va visai nevalgo, vis bandau: uz suniuka, uz teciuka, uz mociute, tai dar paima tuos kelis saukstelius. Bet kai sese soskolado istraukia, o tada raginti nereikia smile.gif
Zadi, gal del tavo savijautos ir maziukams persidave, jie juk jaucia mamyte. g.gif
Soske tai tik Gryte naudoja, o Joske vis bando atimti ir erzina sese tada.

Klausykit merginos, o kaip kambaryje miega jusiskiai, kuriu poreles? Viename, ar atskirus turi? Mes galvojame ar jungti , ar daryti atskirus doh.gif


Atsakyti
Siaures Pasvaiste,maniskes piena vis geria 2 katus-po pietu miegelio ir pries nakti.Kaip tik su MV pasnekejom,kiek cia jos jo nores,bet kol kas laaabai joms tas buteliukas su pienuku mielas,tai dar vis ir duodam.Tik man vis kirba,kaip cia to buteliuko atsisakyti,bet taip mums patogu-paduodi ir tvarkingai isgeria,o su kokiu puoduku tai oi kiek dar valymu butu-nemoka dar graziai gerti.

Zirza,turbut nieko naujo nepasakysiu,bet visoms seimoms uzeina tie atsalimai.Kai jau man buvo cia vienu metu sunku,tai viska graziai,ramiu tonu (na,taip as norejau,be vis tiek apsiasarojau) ir issakiau,kas "ant dusios".Tai MV jautriai ir rimtai buvo suregaves.
Sia nakti Smilte isiprase i musu lova ir taip smarkiai apsikabino teveli,tada uzmigo.MB sake,kad vos nesutirpo is laimes ir taaaip pradejo dziaugtis tuom,ka turi wub.gif Si vakara,grizes is darbo,tik manes vis pasiteirauja,kaip as,kaip jauciuosi... smile.gif

O musu seimos meniu ir pasikoregavo pagal mazasias.Ir koses grudu ryte valgau,ir daugiau troskinta maista,tik va blynu tai galeciau atsisakyti biggrin.gif
Papildyta:
Zadi,smagu,kad pasirodei 4u.gif Ir puikiai tave suprantu del darbo,nes maniskis ir tokiu grafiku,kad kas antra savaitgali reikes dirbti.Na tik ne iki 22 val....
Papildyta:
Ai,dar del tu valgymu,tai kuo man Rusne maziau valgo,tuo as labiau stengiuosi su maisto ruosimu ir jei ji vis tiek mazai valgo arba visai nevalgo,tai man buna lyg su slapiu skuduru per veida...vos tvardausi.Bet buna,kad ji pati atsinesa lekstele ir parodo i saldytuva,tada jau lapnoja kokia varske ar jogurta.O su Smiltes valgymais problemu beveik neturiu.
Atsakyti
Sveikos!
Truputi uzbegu I preki, bet geguzes pabaigoj mes planuojam nuvykti I Bulgarija. Tiesa sakant, toliau miesto ribu dar nebuvim keliave, todel man neramu. Gal jus galesit patart, ko reiketu nepamirsti kelionej? Net neisivaizduoju, kiek tu drabuziu imti, kaip jie su jura bendraus, kaip valgys, miegos ir t.t. Kartais pagalvoju, gal geriau nereiketu niekur vaziuot taip toli, bet kita vertus pagalvoju, kiti gi zmones nebijo ir su mazais vaikais skraido visur.. blush2.gif
Patarkite, kas skrido, gal ka buvot pamirse ir gailejotes paskui kelionei? 4u.gif

Pas mus sunus ir dukra, tai kol kas miega vienam kambary. Atskirus kambarius manau dar negreitai darysim, gal kai I mokykla eis? g.gif
Uz lango saulute, viskas gerai, tik kartais nervai visai nelaiko. Jau keleta kartu MB pasakes, kad as visa laika saukiu ant vaiku, todel jie ir nereaguoja smile.gif bet kaip istverti, kai pvz. siandien lauke I purva pliukst, ir sedi smile.gif I didziausia bala abu ilindo ir stovi... nu as tada galiu tik apsisukti ir pasakyti - einam namo smile.gif o dar visokios babulencijos - "paziurekit, kur jusu vaikai!!!!" O ka, as nematau? Tik nesuprantu, ka galiu padaryti? Bandau nukreipti demesi, bet cia gi BALOS!!! smile.gif Viska imeciau I skalbykle, vaikai miega, tada ir nervai nusiramina. Kartais pagalvoju, gal butu gerai iki 3 metu vaikus paaugint, bet is kitos puses, tos kantrybes vis mazeja ir mazeja...
Su valgiais irgi visaip buna. As tik stengiuosi vis prisimint taisykle, kad dabar mano darbas skaniai pagaminti ir graziai paduot, o ju darbas suvalgyti (arba ne). Sunku, zinau.
Is lovyciu mes dar nelipam (ir tikiuosi, kad dar negreitai islipsim). Dar nei karta kartu nemiegojom...
Ir man jau maziau negu tris menesiai liko iki darbo... Keistas jausmas. Nelabai isivaizduoju, kaip juos paliksiu? blush2.gif Vasara su mociute bus, o nuo rugsejo - I darzeli.
Su puodukais taisykliu kal kas pas mus nera. Kaip ir pas visus, kartais padaro, kartais ne. Dar be pampiu retai vaiksto, bet kartais ir rimta reikala gali padaryti smile.gif
O mes kazkaip labai megstam skaityti knygeles - turim visa kruva. Tai sakom issirinkit kokia sinadien norit, ir skaitom. Cia buna pries miega - ir diena, ir vakare thumbup.gif
Po to laiko persukimo tai mes veliau einam gultis. Kazkur 9 vakare. Suprantu, kad kai kuriems cia anksti atrodo, bet kai anksciau beveik 8 vakare jau miegojo, tai laiko sau vis maziau ir maziau.. Bet suprantu, kad cia naturalu smile.gif
Taip mes ir gyvenam. Lauksiu jusu patarymu del kelioniu. Visoms geros nuotaikos!!! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja_M: 09 balandžio 2013 - 13:43
labos,
aciu, merginos, uz paraminimus 4u.gif tikiuosi, kad viskas susitvarkys be dideliu audru. musu visos priesistores kiek komplikuotesnes, pykciu visuomet budavo, bet pries vaikams atsirandant jie kazkaip gan greit uzsiglaistydavo ir pasimirsdavo, o dabar tai doh.gif

neroli, zinok, pastebejau, kad nevalgiadieniai pareina, tai geriau kuo paprastesni ir jiems iprasta maista gaminti. nes as kaip ir tu - vos tik pradeda maivytis prie stalo, gi tuoj puolu sedevrus gaminti, o jiems tie sedevrai tai patikek schmoll.gif o va koki kotleta su bulviu kose po nosim pakisi, tai valgo ir aciu pasako biggrin.gif taip kad ir tau siulau - neisijausk, kuo paprasciau, tuo geriau 4u.gif

maja - zinok, su mazais daug lengviau keliaut, nei su dickiais biggrin.gif bo maliukai tik miega ir miega. dabar tai jau prakaito mums kainuoja, bet isgyvenama tikrai. jei taviskiai jau viska valgo normaliai, tai net maistais i kelione per daug nesirupinciau. jei su persedimu vaziuojat - galima tarpiniam oro uoste kokioj kavinej juos pamaitinti. jei ne - as i kelione visada isimetu kokio ju megstamo "sausiako": vaisiniu batoneliu, tyreliu, sausainiu, vaisiu. zodziu, ko nors lengvai suvalgomo, labai labai ju megstamo ir nereikalingo gaminimui. vis tiek keliones diena su maistais bus bardakai. pakilimas ir nusileidimas tokiems dar yra beda, nes ausys uzkrenta, o tai gan skausminga. tai lektuvui kylant ir leidziantis butu gerai duoti jiems arba gerti, arba ciulptuka (jei naudojat), zodziu kazka, kad rytu nuolat. na, i pati lektuva pasiimam pora megstamu zaisliuku, pora knyguciu (nors pilnai pakanka ir katalogu "is sedynes kisenes" biggrin.gif ), as dar isimetu ipada su keliais ju megstamais filmukais - cia kokiam kriziniam atvejui. ir tiek.. kazkaip jie man gan daznai luzta lektuve, tai tada visai vargu isvengiam smile.gif ai, va, tiesa, viena dalyka rekomenduociau pasiimti su savim - papildomu drabuziu pamaina visiems. maniskiai turi tokia beda, kad visalaik lektuvui leidziantis arba prie didesnes turbulencijos apsivemia (i tevus abu, i tevus..). tai jau pasimokem... anksciau tik vaikams imdavau pamaina, bet po poros kvepianciu kartu, kai gavau ju fontano ir ant saves, daugiau neberizikuoju, isimetu ir sau bei tevui po papildoma maikute.. ir dar - labai daug geria manieji keliaudami, tai visada turiu prisistabeliavus gerimu kuprinej, bet tai sito gerio visur ir siaip gali isigyti, tiek oro uoste, tiek lektuve vandens duotu.
taip kad drasiai 4u.gif nieko ten baisau. gal kaip tik - taviesiems labai patiks skraidyti smile.gif galu gale, kelione tik keletas valandu 4u.gif

su balom ir purvais as galvos nesuku, zinok. i lauka einam su guminiais kai slapia (zieminiai irgi buvo crocsai (aleliuja jiems, geresniu alternatyvu vaikams dar nebuvau radus!), tai jokio vandens ne karto ju kojos negavo). per balas braido ir sokineja kai kumeliai ir visiskai nieko jiems del to nesakau, tegu sokineja... bobulems-patarejoms uzdetas visiskas ignoras. kartais jie sugalvoja rankas pamirkyt baloj, pasedet kur purve, nu tai ka.. tegu smaginasi, jei jau taip smagu. jei labai slapi ar murzini, masinoj nurengiu. o drabuzius siaip ar taip beveik po kiekvieno pasivaiksciojimo tenka skalbti.. taip kad duok tu jiems laisves, tegul murzinasi, kada daugiau, jei ne dabar.. aprenk neperslampamais kombiais ir problemos neber smile.gif

vienam kambary savus laikysiu iki kokiu 5 metu kaip min. gal iki mokyklos. manau, kad ateis laikas, kai patys pareiks nora kraustytis i skirtingus. dabar tai nematau prasmes - jie vienas be kito negali, taigi nuvystu is liudesio atskirai. daug smagiau miegoti kartu smile.gif va dabar "pietu-miego-metas" pas mus. jau pusantros valandos miegamajam toks cirkas vyksta, tokios diskusijos doh.gif tureciau slapta kamera, irasineciau, rimtai... biggrin.gif
Atsakyti
Aciu uz komentarus, na ir uzmynet temele...
Galvojau, kad man cia kuku - pas mus namie su MB ledynmetis stojes... Net nesitiki kaip sitaip galejom nusivaziuoti. Kazkuriuo metu, man atrode, kad jis nuolat burba del ko nors namie, tai to nepadarau, kol emiau visai ignorinti, kai sumigdom vaikus, pasiimu kompa, einu dirbt savo darbu ar kazko. Ir pastebejau, kad nieko man daugiau ir nereikia, pagaunu save, kad ilgiuosi darbo, buvimo su kitais zmonem, kurie ir vertina mane, ir neburba - oi neprideda tokia patirtis jam kreditu mano akyse. Suo metu neisivaizduoju, kaip issikapsysim is tokios salcio duobes, nelabai randu savy motyvacijos, likom tik besidalinantys bendru namu ir labai mylintys bendrus vaikus. Cia kas taip -buitis, vaiku auginimas poras nuzudo? Sakyciau, anksciau kazkaip gal buciau linkus manyti, kad interesai issiskiria, kai moteris namuose, o vyras dirba, bet va - pas mus tai atrodo, kad su mano isejimu i darba viskas kaip tik paastrejo. Tai galiu tik paguost pati nesiguosdama, kad reikia daryti isvada, jog gyvenam tam tikra seimyninio gyvenimo etapa su visom privalomom krizem...


Neroli, as buvau nusprendus buteli atimt simboliskai nuo balandzio 1 d., bet drauge atkalbejo, sake kad dukryte pati gal apie tris metus to butelio atsisake. Tai pagalvoju, kad nepushinsiu permainu labai. Jau su puodais pasimokiau. Kiek anksciau buvo bandymu, visiski fiasko, o dabar visada graziai padaro, kai pasodini, tik pataikyt reikia,p ir saukia dziaugsmingai - yra yra! Taibeliko tik susitart, kad pranestu ne po reikalo, o pries. Laukiu, kol atsils, eis jie man laukan be pampiu, tikiuosi bus didelis motyvacinis stumis prasinest, nes ketinu leisti pajusti visa slapumo malonuma.

Tai ziuriu gerai as cia su marmalais saviskius esu prigavus, valgo ir nesmaivo, nes nezino ko geriau biggrin.gif bet neturaliai taip gaunasi, kai nebunam visa savaite namie, tai gaminama specialiai jiems, tai ir gaunas marmalai, o kai savaitgali sau gaminames, tai retai jiems tinka.
Beje, jau du savaitgalius buvo issigrude i restorana visi papietau ir mano nuostabai labiausiai, nieko tokio tragisko neivyko ir nuspresta, kad bus tokia tradicija. Kazkaip jau galima maloniai laika praleist, o ne vargt su jais, pavalgo pusiau patys, duoda ten jiems kokiu piiestuku ir lapus, tai paiso kuri laika, kazkaip nusedi ir kompanija smagi tokia gaunasi, matau, kad jiems be galo smagu suaugusiu pasaulio dalimi kartais patapti.


Atsakyti
Maja,saunu,kad supalanvot pakeliauti 4u.gif
Mes buvome Tenerifeje kai panom buvo 1,4 m.Kadangi pats skrydis truko net 6 val.,tai i lektuva kiekvienai panelei buvau suruosusi po paketa:vienkartine paklode,sauskelnes,dregnos serveteles,seilinukas,saukstukas,keliu rusiu tyreles,visokie sausainukai-duoniukai,dziovintu obuoliu (juos mielai valge pakelimo ir nusileidimo metu,tai ausyciu neskaudejo),sulciu(maisydavau su vandeniu) ir po pakaitiniu drabuzeliu.Aisku buvo ir zaisliuku,knyguciu,net kompas su filmukais ekstriniams atvejui.Tiesa,buvai paemusi net ciulpynuka ant pagaliuko,na toki naturalu is vaisiu sulciu ir t.t.,tai vienu labai jau ekstriniu atveju daviau Smiltei,tai tokia mamyte su tokio pacio amziaus labai ramia mergyte,net akis ispute:"Jus ka,duodate saldainius?! O ar dantis vaikui valote"Normaliai,ka... doh.gif Man net sunku patiketi buvo,kad pati budama mama.nesupranta,kad buna toookiu situaciju,kad tiesiog pagaili saves,vaiko ir aplinkiniu bei duodi.O be to,tai buvo pirmas ir kol kas vienintelis kartas,kai ji man ragavo saldainio,o man teko toookia ataka atlaikyti...Kaip as nepernesu,kai kisasi ir aiskina,tai tiesiog negaliu...
Zinoma,pats skrydis buvo nelengas,nors ir mazyles neblogai numigo.Na,skrydis buvo ilgas.O pacios atostogos super-viskas buvo gerai,viesbutyje panos ir pusrycius valgydavo,ka noredavo,o pietus ir vakariene as joms paruosdavau.Miegodavo net du kartus,nes tiek ispudziu,tiek veiklos ir nuvargdavo. juros bijojo-bet maudem,nes labai jau smeliuotos budavo smile.gif
Nesijaudink labai,viskas bus saunu.Nors pamenu,as ir jaudinausi,tai mane Zirza su Miciuke nuramino 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
pasvaiste, gal idiotiskai nuskambes, bet zinok, kaip man smagu skaityt tavo posta. as jau galvojau, kad cia mano vienos gyvenimas i pakalne ritasi, o as nebezinau, kaip viska sustabdyt.. vaizdai tikrai panasus - vakarais kiekvienas i savo kompus arba i telikus, nes baisu isiziot - tuoj pasipila grazumai vienas kito adresu, "tu toks, o tu tokia.." doh.gif siaip pati su vaiku atsiradimu gerokai pasikeiciau - jauciu ta akivaizdziai. isties visas demesys jiems, visas rupestis tik del ju. gal vyrelis nuoskauda del to jaucia.. jis vis man kartoja, kad "niekas juk nepasikeite, ane?". nu bliam, nu kaip nepasikeite?! nezinau ,jokio pakantumo jo adresu nebeturiu - gal cia nuovargis susikaupe uz visus tuos du metus. nebeturiu kantrybes aiskinti, aiskintis. prie viso to buitis kabo ant mano vienos gleznu peciu, vyras net lemputes namie nepakeicia, ka jau ten, jis net nezino, kur tos lemputes musu namuose guli.. o grizes is darbo velais vakarais dar moko mane, kaip vaikus tureciau auginti ir aukleti.. ai, zodziu. jam isties lengviau - iseina i darba, nuo namu aplinkos atitruksta, daznos komandiruotes - tobish daznai apturi naktu, kuomet gali gultis kada nori, keltis kada nori ir nakti prie vaiku nesokineti, su kruva zmoniu susitinka, kalbos ne tik apie vaiku auginima ir pampersu dydzius. o man tai ka.. ir tos kelios gyvos pazistamos aplinkoj - tokios pacios mamos, tai be to, kad savo rupesciais gyveni, tai dar kitu tokius pacius rupescius isklausyti tenka. bet taigi neuzsidarysi.. zodziu, panasu, kad visgi "kalciausia" sitoj visoj kosej esu pati - uzstrigau totaliai mamos fazej, i moteri atgalios nebeatvirstu. rimtai, butu galimybe kokios psichol.pagalbos ieskotis - ta ir daryciau. tik kad cia galimybiu tam jokiu.. reik kazkaip paciai kapstytis. tik zudo santykius ziauriai toks klimatas seimoje. jei niekas neiskeis - galvoju, kas is ju beliks po metu kitu?..
taip kad dziaukites tos, kurios iseinat i darbus smile.gif as kazkaip esu beveik tikra, kad viso to priezastis musu atveju yra ta, kad as ziauriai pavargau nuo tos rutinos, 24/7, be jokiu pertrauku jau 2 metus. dviprasmiska gan, nes ta rutina kaip ir maloni vienaip - juk savi vaikai, be proto mylimi, savo noru darai ta, ka darai. bet as, kaip motera ir kaipo toks va atskiras zmogus - pavargau ziauriai nuo to paties per ta pati. ir dar su vyru kazkokia abiems malonia ir dziuginancia veikla kartu uzsiimti nebeturiu jegu. man ta laisva nuo vaiku minute norisi praleisti vienai, tyliai, ramiai ir kad niekas netrukdytu..
Atsakyti
tiesa, maja, dar viena dalyka prisiminiau, ka del keliones norejau tau parasyti. kadangi oro liniju taisykles dazniausiai neleidzia vienoj eilej sedeti daugiau nei vienam vaikui iki 2 metu, tai labai didele tikimybe, kad su vyru sedesit ne kartu. dazniausiai sodina vienas uz kito, bet buna, kad del vietu stokos ir visai isskiria. tai as visada i salona pakuoju 2 kuprines: viena su visais butinais daiktais vienam vaikui, kita - kitam. tokiu atveju nereikia lekti per puse lektuvo su klykianciu vaiku pas vyra, nes jis turi dukros megstama lele ar koki kita "staigiai-duok" daikta. zodziu, kai jau tampa aisku, kuris su kuriuo vaiku to skrydzio metu sedes, pasidalinam kupriakais ir ramu, kad viskas po ranka.

ir dar - nezinau, kokie reikalai pas jus su soskem, bet mums ligi siol skrydziai buvo tas vienintelis isskirtinis atvejis, kai soskes buvo dalinamos ir ne miego metu, zodziu, kad tik greiciau numalsinti koki kylanti skandala. tai vat soskiu visada isimesdavau gerokai daugiau, nes jos turi stebuklingu galiu labai greitai pasimesti kai labiausiai ju reikia doh.gif zodziu, gausesnes atsargos dar niekada nepakenke.. smile.gif

dar - jei turit koki "ramintuka", tai irgi patarciau pasiimti. mes niekur nevaziuojam be savo miego dekuciu, kazkaip su jais jie jauciasi daug geriau - matyt, stiprios asociacijos su miegu. tai pastebejau, kad dekuti kiekvienam idavus jie isties labai nusiramina (tas dukrai labai aktualu budavo, nes ji iki paskutines musu keliones labai stresuodavo ir panikuodavo i lektuva ilipus - su amzium ta baime silpneja, matau). be to, tie dekuciai nuo visokiu avariju irgi gerai apsaugo biggrin.gif
Atsakyti
o maja, kaip gerai cia uzklausei 4u.gif mes ir varysim birzeli i turkija, tai labai labai i tema man sita info visa wink.gif dekui visom patarejom
neroli, o del saldainiu tai nesuk sau galvos, as kaip tik ju planuoju ir imti kilimo leidimosi atvejamsjams, ar siaip panikai. nes maniskiai jau ragave ir ne karta blush2.gif jiem cia labai buna toks pamaloninimas biggrin.gif nelabai ka ir sugalvoju mandresnio, nes soskiu jau nenaudojam.

del tu veju namuose, tai as galvoju, kad turi eit ir praeit, ir, matyt, cia su pirmu vaiku ar vaikais pareina toks. bobikes tada gi puola i ta vaiku prieziura, pasidaro 100% mamos, tada ima nervas ko tie vyrai taip atrodytu atsipute ziuri i visa sita reikala (bent maniskis).kokioj situacijoje kur as jau ten galiu oioioio, jis ramiai ir nesureiksmintai (nors ir pati nesu labai jau ten trydiene). gerai tik tiek, kad maniskis duoda durniui kelia (man) ir nusileidzia mano visokiem prisigalvojimam.
po to jau kai viskas nusistovi ir prisijaukinami vaikai prasideda kaltinimo etapas. vyra kaltinu, kad mazai su vaikais padeda ir namais, jis baksnoja, kad namie koks bardakas, arba, kad as guliu ir koki filma ziuriu, vietoj to, kad kuo uzsiimciau. man stogas ciuozia nuo nebendravimo su zmonem, jam nuo manes piktos. mane nervina, kad jis iseina ir bendrauja ir atitruksta nuo visu namu, ji, kad as nesuprantu, kad jis ne atostogauja, o dirba ir labai pavargsta, ir toks uzsisukes ratas. bet paskutiniu metu, jau visai normaliai. mes siaip visad nebuvom auksine porele, jau barniai budavo oi ir oi biggrin.gif ir dabar dar kartais taip kakarines buna atidaromos ir viens kito atzvilgiu tokie epitetai parskrenda, kad prisiminus po pykcio priepuoliu tik geda belieka smile.gif tiesiog paskutiniu metu stengiuos suprast ir ji ir pati ramiau isaiskint, kad pvz man reikia pagulet ir paziuret koki filma, kad atsipalaiduotu smegenine ir atitrukciau nuo namu. (tik negalvokit, kad as cia vargse, kuri nieko negali ziuret biggrin.gif siaip pvz)
zodziu mano reziume (manoj situacijoj) kad moterys-mamos savaime rimciau ir labiau reaguoja i vaikus. vyram siaip is esmes ne labai kas ir pasikeicia (na zinoma pasikeicia daug kas, bet ta prasme jiem taip stogas nenuciuozia ir vaikai nepasidaro pasaulio centru, jie ir toliau gyvena kaip gyvene su tam tikru pasikeitimu, kuri visai lengvai prisijaukina). tada ivyksta didelis nesusisnekejimas. zodziu, reik nepamirst but asmenybem, ne tik mamom, o galu gale ir tiem vyram norisi demesio. todel, gal kartais geriau (kad ir kaip noretusi dar kokia serija praziuret, ar paskaityt skyriu, ar pasedet ramiai ir atsipust, kad nieks nekvarsintu galvos) eit pagert arbatos ir paklausyt kaip praejo vyro diena.
Atsakyti
O mes duodam saldumynus blush2.gif

Tarkim jei po pusryčių savaitgalį visi valgom desertą, tai jie irgi valgo. Ar tai būtų koks pyragas, tinginys ar saldainis, šokoladas ax.gif Net pasakyt išmoko "torta" ir "tintin" (tinginys) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2013 04 10, 13:39)
O mes duodam saldumynus  blush2.gif

Tarkim jei po pusryčių savaitgalį visi valgom desertą, tai jie irgi valgo. Ar tai būtų koks pyragas, tinginys ar saldainis, šokoladas  ax.gif  Net pasakyt išmoko "torta" ir "tintin" (tinginys) biggrin.gif


mergaiciuk, tokiu jau ir mes duodam, kai patys valgom, nepiknaudziaujam nesveikais kiekiais - bet duodam. negi pats rysi, o vaikai seile varvins. bet visokias karameles pvz (turiu cia pora kibiru uzsitarinus biggrin.gif stengiuos valgyt kai jie miega biggrin.gif)
Atsakyti