Įkraunama...
Įkraunama...

2011 Dvynukų namai

Su SV Velykom 4u.gif 4u.gif (O gal Kaledom g.gif ) Juokelis toks net nejuokingas sklando biggrin.gif Tikiuosi greit istirps rolleyes.gif

Tortas sitas Papuosimais dar reiks pasipraktikuot, bet skonis nenukentejo.
Atsakyti
Labuka,

na,as gal cia su nelabai i tema tokiu juokingu klausimeliu smile.gif -pamaciau reklama ir susigundziau paziureti seriala "Tukstantis ir viena naktis" blush2.gif .Bet viena serija eina net dvi valandas,o jau kai paziurejau pirma,norisi paziureti ir sekancia,tai gal,pagalvojau,Zirza zinos,ar tas serialas ilgai trunka (nes jau ten tarp kalnu parode smile.gif )-nes jei ilgiau nei puse metu,tai gal atrasti stiprybes ir neziureti biggrin.gif Nors toks ten ir ziureijimas gaunasi-vis kazka veiki,bet va suletintai tada viskas vyksta biggrin.gif ir panos tada visas reklamas nuziuri.
Atsakyti
Sveikutės, su praėjusiom Kalėdiškom -Velykom. 4u.gif

Čia ziūriu visos tokios kulinarės, net nesmagu, kad aš velykom nieko nesiruošiau blush2.gif
Mes tai "Tur de Lietuva" darėm, tai visur jau buvo prigaminta smile.gif
neroli.s - aha ir aš žiūrejau "viena akia" man visai nieko, bet kaip kažkas sakė, jei jau pradedi tokius namų šeiminykiu serialus žiūrėti, vadinasi, LAIKAS Į DARBĄ smile.gif Tai man jau laikas smile.gif
Zirza, nežinau kaip įkelti tas foto. Tam pilvelių albume? Viešai man atrodo neleidžia, nes neturiu šimto pranešimų kažkokių. Mielai parodyčiau, net nufilmuota yra kaip mamos avižinius dribsnius "naikina" smile.gif

Dar klausimukas mamytės: kur Vln kulturinatės su tokiais mažiukais? Kažkaip į teatrą norečiau koki... ax.gif Kiek ziurejau tai visi nuo trijų metų.
Atsakyti
mergaiciuk, tortas atrodo labai geras! ir isoriskai nesudetingas pagaminti. mastau dabar, ka cia cempionams gimtadienio proga iskepus. tik su papuosimais irgi krize man - nu neturiu rankos.. uzsakinet kazkaip nenoriu - gal virsu ir padarys grazu, bet skanaus vidaus nesitikiu, nes cia dominuoja tokie, kur daug grietineles ir dar daugiau kg cukraus doh.gif
o tu bulgariskai skaitai?!? bigsmile.gif

neroli biggrin.gif tu mane cia i serijalu karalienes paaukstinai biggrin.gif neeeee, nemaciau sito. o apie ka jis? reiks paskaitinet. as dabar labai laukiu "sostu zaidimu" naujo sezono - bliam, koks geras, toks neserijaliskas, kiekviena serija kaip filmas, taip graziai padarytas..

pas mus kaip ne diena, taip naujiena.. mazas nusprende, kad jam 3 dideliu maistu per diena yra daugoka, tai susimazino iki dvieju.. dazniausiai atsisako pietu, nors va sian - pusryciu doh.gif kas jam cia? jau kokia savaite taip.. is akiu zvilgsnio ir veido israiskos gan akivaizdu, kad vyksta mamos erzinimas. laikausi, bandau nereaguoti niekaip - spaudziu sypsena, sakau, "vaikeli, nenori - nereikia, nevalgyk". nors viduj viskas verda.. ir kodel mamos gerumas man susiveda i tai, kaip gerai vaikas valgo???? g.gif tikiuosi, kad sita komedija ilgai nesites. siaip abieju elgesy labai pradejau pastebet noro buti savarankiskiems apraiskas. visi va sie nevalgymai: is serijos, matau, kad tu nori, jog as valgyciau, bet bus taip, kaip as pasakysiu. julija apskritai visa protestuose paskendusi: viska "pati pati". kiekviena ryta vyksta pacios apsirengimo ir apsiavimo drama: su baisiom emocijom, kai nesekasi ir dar baisesnem emocijom, kai mama pasisiulo padeti, o tada gausios asaros, kai mama sutinka su jos reikalavimu nesikisti, ir galiausiai isterija, kai paciai visgi nelabai kas pavyksta... doh.gif ir taip daugmaz su viskuo. periodas nelengvas smile.gif nu ka darysi, nesikisu, mokymasis vyksta, nors ir skausmingai. tik atkakliai siulau pagalba, kai matau, kad oro temperatura kaista...

rudaake, atsiusiu prisijungima i musu albuma smile.gif
o video jei nori parodyti, tai dek i youtube ir imesk cia nuoroda wink.gif
Atsakyti
Zirza,tai nebutinai ir turejai buti maciusi ta seriala smile.gif -tik,taip pagalvojau,gal buvo "akis uzkliuvusi" mirksiukas.gif Pas mus ji per LNK pradejo rodyti (o as LNK visai neziuriu ir net nesuprantu,kaip sugebejau pamatyti jo anonsa biggrin.gif ),Turkijos produkcija,tai pagalvojau,kad cia gal koks kitoks bus ir trumpesnis.Bet suzinojau,kad turi net 90 seriju,o tai reiskia kad truks apie 5 men.,o tai reiskia,kad ir visa vasara,tai teks paristi ir neisivaziuoti ziureti,nes jau atsilus orams nieko neziuriu,nes tikrai yra idomesnes veiklos.Na,o ziema tai gal ir susigundyciau biggrin.gif

Rudaakeingri,man tai ir ejimas i darba nemaiso kokio serialo paziureti biggrin.gif .Va,pamenu,kai dar nebuvo mazyliu ir aktyviai dirabau,vis tiek buvau "uzsikabliavusi" ziureti toki brazilu seriala,kur veiksmas vyksta Indijoje-man ten taip grazu buvo-zmones,apranga,spalvos,o dar ir paprocius,tradicijas parode.Tai va,buna kartais ir ikritimas i koki seriala ax.gif

Man tai Rusne prastai valgo,bet per diena prisilesioja.Tokia ji pas mus smulkute.Va,vakar pasnekejau su drauge,kuri turi dukryte metais jaunesne uz maniskes,tai sveria beveik teik pat kiek ir Rusne smile.gif
Atsakyti
Sveikutes
ikeliau savo "flora ir fauna", prasome paziureti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zirza @ 2013 04 02, 22:34)
as dabar labai laukiu "sostu zaidimu" naujo sezono - bliam, koks geras, toks neserijaliskas, kiekviena serija kaip filmas, taip graziai padarytas..


mes vakar atidarem nauja sezona to serialo - irgi buvo ilgai lauktas! smile.gif
beje, siandien darysiu netikra zuiki, apie kuri rasei - susigundziau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja_M: 03 balandžio 2013 - 14:02
oj, negaliu laukti rytojaus. Mes ka tik su vaikais suvalgem puse to zuikio - nu nerealiai skanus!!! thumbup.gif Aciu labai Zirzai uz recepta 4u.gif as is tos mases padariau du zuikius, tai va viena suvalgem, as ir dar galeciau, bet jau stabdau save smile.gif su makaronais ir pomidoru salotomis thumbup.gif seniai mano vaikai taip nevalge!
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Tai su praejusios Veledom Jus biggrin.gif
Dabar bandysiu prisiminti ka priraset ax.gif
Pirmiausiai tai aciu mergaiciuk uz kantrybe del roletu ir greitus atsakymus, padejai iki galo pasispresti del tu gumuotu 4u.gif
zirza rytoj kepsiu tavo zuiki, tikiuosi nieko jei isemiau is sladiklio ne kalakutiena, nes neturiu, o kiaulienos kumpi malta ax.gif Palengvinot man del pietu meniu kaip tik, nes jau nebeturiu fantazjos ka prigaminti doh.gif Del damos savarankiskumo, tai pas mano Ieva vyksta lygiai tas pats, o dar geriau kad jau ir rengtis nebetinka bet kas, nu total kosmaras doh.gif Istraukiau basutes, kur Toma isaugo, o jai geros, tai nesiauna, tipo cia seses, ji tegul ir nesioja, nu zodziu, nezinau kas is jos isaugs, nors siaip smagu is kitos puses kai vaikas toks savarankiskas, nes i darzeli dar ateina kurie to nemoka dar ka ji jau daro, bet is kitos puses, atrodo pati geriau ir greiciau viska padaryciau ax.gif
Del ejimo dar raset, kad einu su damom apsipirkti, tai jo einam mes, bet as aisku ir vezima pasiimu, nes ilgesne distancija tai jau nelabai nueitu, bet siaip tai visada apsipirkus tai paleidziu ir keliauja jos kartu su manim. Uzeina irgi opapa, bet tai uzkalbu kad va kate nubego, begam paskui ja, tai pauksteli parodau danguj, tai taip ir uzkalbu kai nepajaucia kad vel eina ir pamirso ko norejo.
rudaakeingri bandyk i leliu teatra pirmiausia vesti mazius, jie maziams skirti labiau, pasidomek kurie spektakliai tinkamesni jusu amziui. Mes cia Pnvz jau tris kartus i leliu vezimo teatra ejom, mazems laaaabai patiko, bet rinkausi spektaklius kurie tinkantys labiau iki 3 metu.
Nu suintrigavot jus su tais serialais, as jau galvojau kad cia per koki ne lietuviu kanala ji rodo, nes net negirdejau kad toki reklamuotu, bet aisku LNK visiskai neziuriu, todel ie negirdejau. Nu reikes gal ir man jau pradeti ziureti, mazai dar veiklos turiu lotuliukas.gif
Nu nezinau ar viska prisiminiau, jei ka dar parasysiu smile.gif
Atsakyti
maja, nu tai smagu, kad patiko smile.gif mykolina, manau, kad didelio skirtumo ner, su kokia mesa darysi, cia skonio reikalas. man tai didziausia pridetine verte, kad ir darzoviu mesoje yra, o tos darzoves dar ir minkstumo priduoda, toks gardziai valgomas mesiukas gaunasi.
dar apie kulinarija: kepiau vakar nu nerealiai skanu keksa, va pagal si recepta: apelsininis. siaip as keksu nemegeja, bet si labai uzskaiciau. dukra irgi smile.gif rekia "tortas! dar!" ir kemsa uz abu (brolis, kaip zinia, protesto vardan nevalgo.. doh.gif ). jei kokiai progai greitai paruosiamo saldesio reiketu, tai labai rekomenduoju..

rudaake - puikus tavo dvyniai wub.gif o jau damos kasu ilgumas! as vis stebiuosi, nu kaip musu amziaus vaikai gali tureti ilgus plaukus biggrin.gif pripratus prie savo lysiaus.. nors va pakirpau dabar ir damai galus, tai lyg ir plauku kazkaip daugiau atrodo. vaiksciojo vis dar su savo pirmaisiai neisslinkusiais doh.gif nuciuske tokie, betgi pasiryzusi buvau auginti kasas ilgas..

del teatro - buciau lietuvoj, tai irgi vesciau arba pas leles, arba i stalo teatra: labai daug geru atsiliepimu apie juos esu girdejus. jie lyg ir turejo viena spektakliuka visai kudikiams, kazkas apie formas g.gif pamenu, kad namo grizus maciau reportaza per tv, lakste ten visokie burbulai ir trikampiai po scena.. cia tas vasara buvo. zodziu, manau, kad ju repertuare irgi galima rasti ka tinkamo musu maziukams-visai-nebemaziukams. as irgi vis pamastau, kazi, kaip jie atlaikytu koki vaikiska spektakliuka operhause, rodo ir pas mus cia pora g.gif itariu, kad ilgiau pusvalandzio netrauktu.. bet tai nepabandysi, nesuzinosi smile.gif

joaaaa.. sunkus tas savarankiskumo apraisku periodas. is principo prie vaiko vat taip vat paemes nebeprisiliesi su reikalu (nebent tik pasimyluoti). nori aprengti - rekia, nori pakeisti - rekia, nori apauti - rekia.. protestas labai garsus. be to, kad nori patys, tai dar ir is principo protestuoja pries visokius "reikia". yra dalyku, kuriu namie as labai su jais ir nediskutuoju: keisti pampius, pvz. gali protestuoti kiek nori, bet pilnais pampiais jie man istisom valandom nevaikscios. tai garsiai ju atsiprasau, prispaudziu ir keiciu. su kitais reikalais kalba irgi jau darosi trumpa: nesirengsi -neisi. ir pan. gal nelabai pedagogiska, bet daviau cia pora rytu jiems paimprovizuoti, ale ok, tebunie kaip jus norit. tai is pizamu neislindo-nesiprause-nesirenge kokia valanda. nebeiskenciau, sakau, rebiatos, jus kaip norit, likit cia murzini su savo pizamom, bet as iseinu pusryciaut. migom suveike, eile prie vonios stovejo biggrin.gif nelabai gal tie tokie ale "grasinimai" palikimu gerai, bet tai o ka daryt tokiu atveju? as to nebevadinimu grasinimais, tiesiog, sakykim, keliu tam tikras salygas ir tiek smile.gif visur dabar reikia koki gera pusvalandi ekstra uzsimesti.. doh.gif

tiesa, as cia kaip visai nenormali, betgi nusprendziau vaiku gimtadieniui dar viena transporto priemone jiems padovanoti doh.gif cia greta viso to saraso, kuri vardinau, kai diskutavom apie dviratukus ir t.t..... tai va, nusprendziau visgi parduoti musu turimus vabaliukus ir triratukus (nes savo funkcijos musu namuose jie niekaip neatlieka) ir vietoj ju nukirsti vat toki daikta: paspirtukas. buvom neseniai vienuose sveciuose, tai maniskiai aptiko si paspirtuka, ir sakyciau, ivyko didele meile, nenulipo nuo jo abu visa vakara. kazkaip paziurejau - smagiai rieda, lengvai vairuojasi, o ir ta sedyne kazkaip gana praktiskas reikalas kol kas, kol patys pasispirti viena koja nemoka.. vis tiek anksciau ar veliau tokio noresis. reikalas nepigus, bet kai pagalvoji, kad ilgam, tai gal ir verta.. g.gif

neroli, paskaiciau apie ta seriala, tai taip taip, rode ji cia per vietine tv pries kuri laika, zinau, kad daug gerbeju turejo smile.gif ne, neziurejau jo.. tiesa, cia siam regione dar vienas laaabai populiarus turku serialas eina i pabaiga, nezinau, kaip lietuviskai isversti, gal sultonas didysis? ale istorinis, nors gana buitiskai padarytas, o ir seriju irgi apie 90, bet kas ziuri, sako, kad labai itraukia, toks ale "nepigus". serijos irgi vos ne po pora valandu... mane tokie ilgai grojantys taip pat baugina tongue.gif as mieliau is 10 seriju koki miniaka pasiziuriu. kur istorija gera, bet ir su aiskia pabaiga smile.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif ieskau savo dvynukems rubeliu 62-68cm.
ir maitinimo keduciu smile.gif

bendraukime per AZ 4u.gif
Atsakyti
Laba,

na, visi jau miega,tik ne as smile.gif (MB man kavos padare 18val.) doh.gif Dekavoju Zirza uz pagyrimus. Permeciau visu fotkes - nu busiu neoriginali, bet VISU mamuku labai grazus vaikai. Ar cia taip sutapo, ar graziem zmoniem nepagailejo grozio smile.gif
Del teatro, tai kaip tik jo ir ieskojau, teks gimtadienio proga keliauti i stalo teatra smile.gif
Del savarankiskumo, tai Dieve padek, kaip sako: ypac Gryte, pati bando rengtis, kai reikia kur vaziuoti, tai is karto du komplektus rubu atnesu, kad issirinktu smile.gif Siandien pati bande pilti kompota is didesnio puodelio, tai visos grindys slapios. Joske siek tiek atsilieka, bet siandien vyrukas 2 kartus mane apsisiojo lotuliukas.gif doh.gif Be pamperso, jau maniau viskas ok, prasosi, kai nepamirsta, o siandien se tau kad nori: sedim skaitom ir jauciu, kad silta kojose, galvoju nuo jo siluma eina, bet sove mintis ji pakelti, o jis sau "ciuruoja". Pakeiciau pampi, galvoju, netycia, bet kai sekanti karta vel tas pats - uzdejau pampi doh.gif Nezinau kodel, gal protestas koks. Gryte ismoko nauja zodi "Kamon" tai dainavo visa vakara "kamon kamon"
Klausykit, o jusu ir taip visur lipa, kariasi ant spinteliu, palangiu? Kaip jusu sirdeles, nestreikuoja? blink.gif
Ai, dar buvom TA siek tiek anksciau, tai Gryte 83 ir 10,5, o Jokubas 86 ir 11,5. Gydytoja sake viskas ok su jais. Nes as pergyvenau, kad labai smulki Gryte
Neroli.s - nu neblogas tas musu serialas smile.gif Uzsikabinau smile.gif
Atsakyti