Įkraunama...
Įkraunama...

2011 Dvynukų namai

nu tai va, kad ugis tai jai tiko, o del svorio lingavo galva - sake, kad apie 15-16 turetu sverti. gal sumaise ka beziuredama?.. gera ta musu pediatre rolleyes.gif

mergaiciuk, tai matyt, kad as buvau kazkokiu cezkuciu nusipirkus - turiu dar nuo kudikiniu dienu pora paklodziu, tai skleidzia jos garsa ne pati maloniausia. neuztaikiau turbut..

zadi, nu sekmes! parasyk, kaip sekasi su adaptacija. kaip siaip taviskes laikosi?
Atsakyti
nu va, pasisako visos ir vel bliukst ir i savo kampus biggrin.gif

zadi, nius, kaip darzas?

mes nuo siandien atidavem pelem savo soskes... pietu miego jau migdesi be ju. asaru nebuvo, nors pora kartu graziai prase peliu visgi jas grazinti biggrin.gif uzmigo ne taip greitai, kaip iprastai, bet uzmigo. laikau pirstus sukryziuotus, kad ir nakciai be skandalu viskas praeitu. galgi pavyks tyliai ir ramiai pagaliau gryzunu atsisakyti?... rolleyes.gif

ar jusu vaikai jau kalba pirmu asmeniu? manieji lyg ir pradejo, bet dar daznai apie save kalba treciu. idomu, kada cia suvisam prie to pirmo asmens pereiti turetu?
Atsakyti
QUOTE(zirza @ 2013 08 27, 14:34)
nu va, pasisako visos ir vel bliukst ir i savo kampus  biggrin.gif

zadi, nius, kaip darzas?

mes nuo siandien atidavem pelem savo soskes... pietu miego jau migdesi be ju. asaru nebuvo, nors pora kartu graziai prase peliu visgi jas grazinti biggrin.gif uzmigo ne taip greitai, kaip iprastai, bet uzmigo. laikau pirstus sukryziuotus, kad ir nakciai be skandalu viskas praeitu. galgi pavyks tyliai ir ramiai pagaliau gryzunu atsisakyti?...  rolleyes.gif

ar jusu vaikai jau kalba pirmu asmeniu? manieji lyg ir pradejo, bet dar daznai apie save kalba treciu. idomu, kada cia suvisam prie to pirmo asmens pereiti turetu?


Soskes mes jau seniai peslepem: tiesiog po miego padejau nebe po pagalve, o paslepiau. Atsigule neberado, siek tiek triuksmavo, bet uzmigo.

Ryt į darželį. Ir laukiu, ir bijau smile.gif

O maniškiai nekalba, tai nepakomentuosiu smile.gif

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
o, geras, mergaiciuk, jus jau irgi su darzu startuojat! parasyk, kaip sekesi pirmos dienos. mums jau irgi arteja, tai labai idomu kitu patirtys.
man toks itarimas, kad musu atveju mama gerokai daugiau jaudinsis, nervinsis ir stresuos, nei patys vaikai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zirza @ 2013 08 27, 15:34)
ar jusu vaikai jau kalba pirmu asmeniu? manieji lyg ir pradejo, bet dar daznai apie save kalba treciu. idomu, kada cia suvisam prie to pirmo asmens pereiti turetu?

soske Lukutes senokai jau atiduota, Vytis jos niekada taip ir nepripazino biggrin.gif kaip MB sake 'tikri vyrai neciulpia' biggrin.gif


Luka jau laabai seniai save kaip 'as' ivardija ir 'mano' biggrin.gif nu bet ji pas mane tokia spartuole tam reikale, metuku jau 'jabadiena' kaimynam sakydavo ... o Vyciukas va pries menesiuka koki pradejo smile.gif
Atsakyti
oho, shi, tavo madam kokia cempione!
maniskiai dar maiso labai, kartais buna "mano", kartais - "jujos". bet panele irgi spartesne sitam reikale smile.gif

sian vakare, bliamba, pervargusius vaikus guldziau, tai buvo nuraudotas posmas del soskiu.. bet kazkaip susedom nusiraminus, aptarem vel reikala - nu ir ramu, miega. matosi, kad jau koses galvoj yra - atidziai klausesi, galvom linksejo, abu pritare, kad peles leliukams labiau tu soskiu reikia. finale uzbaige, kad jie abu jau dideli vaikai ir virto ant sonu. nu tai va, mano baime eilini karta buvo didesne, nei reikia - jau seniai mes tu gryzunu galejom atsikratyti, bet vis bijojau, kad bus labai skausmingas issikyrimas, tempiau, tempiau... doh.gif

shi, suvarte tavo vyras doh.gif biggrin.gif

Atsakyti
Sveikos 4u.gif
zirza mes į darželį eisime nuo kito pirmadenio, t.y. nuo 2 rugsėjo.. taip pat kaip ir kitos labai laukiau to, bet jau pradedu bijoti.Manau ir labai tikiuosi, kad mažylėms patiks ten, kadangi mėgsta žaisti su leliais,nėra problemų dėl palikimo, pasilieka ir su močiutėm, ir su seneliais, su tetom, taip pat ir nakčiai tekdavo palikt, jokių priekaištų mamai, pasako ate ate ir eik biggrin.gif bet kas gali žinoti kaip čia bus.. o taip gaila bus anksti žadint jas, jetus doh.gif dėl adaptacijos į darželį, paėmėm su vyrų atostogų, aš vien` savaitę, vyras 2. taigi pirmą savaitę būsime dviese, bet planuoju pati vestis jas viena, vyras karts nuo karto trumpam, o jau antrą savaitę vyras bus vienas. na tikiuosi 2jų savaičių užteks adaptacijai.
sveikinu visus atsikračiusius soskių, mums irgi lengvai viskas praėjo, jau rašiau apie tai. Ant puodų einam be problemų tfu tfu, kai nori valgyt pačios pavalgo be problemų, be jokių žaidimų ir pagalbų. Žodžiu pilnai pasiruošę į darželį. Labai džiaugiuosi, kad neleidau balandį, kai sukako 2 m., dabar joms po 2m.5 men thumbup.gif
o bendrai, negaliu atsidžiaugt kad dukrytės jau taip paaugo, man tai geriausias ir lengviausias etapas, kažkaip kuo toliau tuo lengviau man rolleyes.gif pradėjome vėl GYVENTI su vyru thumbup.gif keli draugai laukiasi, kaikurie neseniai pagimdė, tai jetus sakom ačiū D.mes jau tą praėjom,, dabar kaifuojam thumbup.gif vaikai su savim pažaidžia, dūksta, lauke klauso, neišsilaksto į įv.puses, net autobusu viena su jom pavažiuoju smile.gif žodž superinės mano mergos, dievinu ir esu laiminga 4u.gif
būtinai atraportuosiu kaip sekėsi daržely.
visoms sekmės 4u.gif

p.s. pas mus |aš| dar nėra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žadi: 28 rugpjūčio 2013 - 08:56
Sveikos! smile.gif

Na ka, darzelis prasidejo!!! Visus sveikinu su Rugsejo pirma! Siandien buvo musu pirma diena - pabuvo 2 val., kol kas viskas gerai, bet aisku cia dar tik pradzia..
As nuo liepos einu I darba, tai vaikai su mociute buvo. Bijojau to atsiskurimo, bet - "ate, ate, mama" ir viskas smile.gif
Vaikai dideli ir savarankiski. Miegam diena gerai, nakti - pariciais dar buna, kad prabundam ir atsigeriam.
Knygutes labia megstam, pries kiekviena miegeli butinai skaitom. Jau galvoju, kaip jie darzelyje be knyguciu uzmigs.. smile.gif
Dukra labia daug kalba, net visus eilerasciui is atminties sako, as net stebiuosi. Viena karta, as paemiau knygute, tai sako "Pati, pati", ir visa knygele "perskaite" thumbup.gif O vat sunus nenori kalbeti.. sad.gif galvoju, ar cia jau sisimastyti, ar dar anksti.. blush2.gif
Paemiau atostogu 2 savaites, tikiuosi kad uzteks adaptacijai. Kad tik nepradetumem sirgti, nes jau tfu tfu neatsimenu, kada ir sirgom.
Visoms geru ispudziu darzeliuose ir ne tik! smile.gif
Atsakyti
Dar del statistikos:

Lida - 95 cm, ~16 kg
Vitia - 98 cm, ~18 kg.

Tai beveik visi drabuziai pas mus, kur parasyta 3-4 metai smile.gif svarbiausia, kad sveiki butu!!! smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,

na,pas mus dar darzeliais kol kas "nekvepia"-planas yra tik nuo pavasario vesti.O dabar visi persikraustem pas mano tevus,nes savo namuose darysim dideli remonta,kuri galim pavadinti vos ne renovacija...Tai gyvenam pusiau "ant deziu" doh.gif Na,bet juk patys taip suplanavom smile.gif

Na,galiu parasyti kokios mano coliukes-Smilte 87 cm ir 13,5 kg,o Rusne 80 cm ir 11 kg -va tokios ir dvynukes-Rusne nesioja seses isaugtus rubus biggrin.gif

Patarkit,kaip elgtis,nes su panom lauke visai prastai-bega abi i skirtingas puses,o as vejuosi ta,kuri pavojingiausioje situacijoje yra...visaip aiskinu,bandau sudominti,pvz. piesimo kreidelem,bet kokiom 10 min ir varo,kur joms idomu...man tai visai nervai nelaiko-vakar taip Rusne apsaukiau ,kad net pati savo balso nepazinau blush2.gif ,o taip niekada nedarau,o dar viesoje vietoje...Kiti ramina,kad kai bus kokiu 3 metu,bus lengviau,bet mums iki tu 3 metu reikia kazkaip isgyventi smile.gif Palangoje tai pliazas man buvo kazkoks issigelbejimas-smelis,vanduo,vaikai ir jos mazai kur nubegdavo.
Ar kam nors buna taip sudetinga lauke?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neroli.s: 04 rugsėjo 2013 - 13:40
neroli.s, del begimo i skirtingas puses,galiu paguosti- tai laikina biggrin.gif pavasari, buvo pora savaiciu, kad negalejau viena parsivesti is darzelio surskiu, nes lakste i skirtingas puses o paemus uz rankytes griudavo doh.gif laukdavom tecio darzelio teritorijoj, nes ji aptverta. Nors ir dabar suku man vienai su jais iseiti, bet imanoma biggrin.gif
noriu pasigirti- nupirkom balansini dviratuka, ir mano nuostabai, is pirmo karto jau vazinejosi lauke, teciui reikejo begte begti salia jo, jei kartais griutu ax.gif bet, juo zavisi tik vienas, kitas mieliau lipa ant paspirtuko.
del kalbu- kalba labai neaiskiai, vienas daugiau kitas maziau. mokinu eilerasti mano batai buvo du- tai sako- batai biuvo diu dingo nigaliu.
Pradejo ziauriai mustis namie (darzeli sake kitu nemusa), vienas kimba is kart i plaukus, kitas "darbuojasi" su rankom, nei vienas "skolingas" nelieka, mano aiskinimas, kad negalima mustis- kaip zirniai i siena verysad.gif
del ugiu tai nedicki- 88cm ir 13kg, kitas sliekas 90cm. 11.5kg (problemos su kelnem- vios smuksta doh.gif )
Atsakyti
neroli - su amzium tikrai lengveja, brandesni darosi gal.. nors saugumo jausmo dar nerasta tokiuose mazuose. jei reikia i gatve, tai ir eina sau - aiskink iki pamelynavimo, kaip tai nesaugu, kad masina "uzgauti" gali doh.gif uztat viena dar su jais neisyztu i judrias vietas. nebent vezime priristi sedi. bet bendrai paemus, kazkaip maziau i skirtingas puses lekia nei kad, pvz., pries pusmeti begdavo.

man, zinok, irgi daug kas ta 3 m. riba kaip koki angelu tarpsni nurodo biggrin.gif nu ka, laukiam laukiam mes tu isganingu treju metu.

fatima, turim ir mes balansinius, bet kazkaip gan uztruko su isivaziavimu maniskiams. nelabai is pradziu jais dziaugesi, bet po keliu savaiciu (neitensyvaus) mokymosi uzsikabino smile.gif gaila, palikom juos LT, pasimirs turbut ir vel..

mergaiciuk, kaip darzas??

su tom mustynem - kazkaip vis pastebiu, kad jomis labiau skundziasi tos mamos, kuriu porose yra berniuku doh.gif nezinau, gal bernam isties testosteronas kazkuriuo metu trinkteli... mano jokubas irgi tokios kazkokios agresijos turi, kartais nei is sio nei is to grubumo priepuoliai uzeina - ir tikrai is nieko neismoko, tarp kitu vaiku mazai dar buna, namuose mes visi tokie svelnuoliai geruoliai.. nors siaip jis labai mielos naturos, vis ateina pasiglaustyti, pasibuciuoti, bet ima ir vozteli sesei per galva su kokiu zaislu jei kas nepatinka. ta, aisku, irgi megeja ji erzinti doh.gif zodziu, neretos mustynes ir musu namuose. belieka kantrybe apsisarvuoti ir kalbeti kalbeti kalbeti, kaip tai ajajai negerai.. dar idomu, kad jis niekada neverkia, kai su sese i skudurus kimba. gauna juk ir jis nuo jos - plaukus patampo atsakanciai. bet ne asareles. o mazoji tai net pirstu paliesta klykia kaip pjaunama. uzkniso konkreciai to vaiko gebejimas tiek rekti ir klykti del nieku doh.gif vos tik kas ne taip, kaip ji noretu, ir "mamaaaaaaa", asaru jura, lengva isterine busena. nebezinau, ka ir bedaryti. vis prasau, kad pasakytu nebliaudama, nes neiseina suprasti, ka sako doh.gif ar yra cia dar tokiu nujautrintu asabu tarp musu??

mes vel porai savaiciu prie juros atvaziavom - turbut, paskutinisyk siemet. patinka man tas kroatiskas pajuris. ir vaikai patenkinti - vanduo siltas, is juros neislenda. tik priesingai, nei nerolytes, pliaze buti nelabai megsta, tai nelabai man issigelbejimas, vis reikia kazkokiu pamogu ieskoti.
Atsakyti