Įkraunama...
Įkraunama...

2011 Dvynukų namai

sveikos 4u.gif

smagu, kad tema šiek tiek atsigavo..
paskaičiau, Zirza, ir nusiraminau, pas mus visiškai tas pats.. zyzimas, rėkimas, "tik mama" arba "tik tėtis", kaip jau joms užsišviečia..pas mus irgi visaip būna, tai pasiduodam jų spaudimui, tai ne - dėl dar vieno sausainio ar pasakos.

buvom čia kaime visa šeima praeitą visą savaitę, tai manėm su vyru kad išprotėsim - nespėjam lakstyti, tai to tai ano, tai viena rėkia, nes kas nors nepatinka, tai kita.. net šventvagiškai pagalvojau, kad darbe geriau smile.gif po to šiek tiek lengviau buvo, kai adaptavosi prie aplinkos. Bet pagalvojau, kad lygiai prieš metus Ispanijoje, kai mes su jomis keliavom, buvo tikrai lengviau, nebuvo tiek daug ožių ir norų..
su miegais irgi nekas, labai ilgai neužmiega, dūksta, jos pas mane būdavo - paguldai ir miega, tai dabar šakės, reik būti būtinai šalia, dainuot, glostyt, sekti pasakas, nes taip įsidūksta.. žodžiu, dingo laisvi vakarai nuo 20 val., kaip būdavo anskčiau..

į puodus daro nuo pavasario, su soskėm vis dar miega sad.gif, kelis kart bandėm atimti, bet tokie nevaldomo verksmo priepuoliai (nieks nepadėjo, nei nešiojimas, nei supimas), kad grąžinom.. O šiaip labai daug šneka, dainuoja, šoka, mankštas visokias daro. Jau daug žaidžia kartu: pvz. anos savaitės topinis žaidimas (pačios susigalvojo): viena buvo dramblys, o kita jos vaikas - drambliukas, nu ir lakstė susikabinusios, valgydino mama dramblys tą vaiką ir pan. Jokių žaislų, nieko nereik smile.gif

Atsakyti
eina sau, miciuke, klonuoti musu vaikai! biggrin.gif lyyygiai tas pats su uzmigdymais - anksciau irgi budavo paguldai, buckis ir ate iki ryto. o dabar.. sian jau vyrui skundziausi, kad nebegalima taip daugiau doh.gif lakstau i ju kambari po kokius 20 kartu: tai pasakyk myliu, tai kojas pataisyk, gerti paduok, tai sysiaus uzsinori, tai bucki duok, bucki i ranka, bucki i nosi,... doh.gif rikdyciau, bet negi vaikui buckio pries miega gaila, kai pagalvoji.. jau vis aiskinu, kad "sitas tai tikrai paskutinis, buciuosimes toliau tik rytoj", ir vel uz 5 minuciu - mama, mamaaaaa! verkt norisi. visos suprantam, kas cia is tiesu uz to slepiasi - bet jau sunku tokius kumelius virkdyti. a - balsai per stiprus, b - uzsispyrimo jiems pakanka. su pietu uzmigimais pastaruoju metu irgi sunkoka. pastebejau ta pati - kai pati ju kambary pasilieku, lyg ir greiciau nusminga (bet tai dainuoju visa liaudies lopsiniu repertuara, kartais pati anksciau nuluztu doh.gif ), kitaip dienos metu dukimas baisus. budavo anksciau, kad paguldai apie 13, uzmiega per gera pusvalandi tyliai, tai nors iki 16 issimiegodavo. dabar paguldzius apie 13, uzmiega tik apie trecia, kartais net pries keturias tik nuluzta doh.gif tai nebeaisku, kada juos ir zadint, vakaro visas rezimas issidarko.. kazkokia kaka-fonija. pradejau svarstyti, kad gal pietu miego jiems nebereikia?? bet juk tokie miegaliai buvo.. g.gif lauksiu dar, tikesiuos, kad gal darzelis stebukla padarys (tobish nuvargins juos labiau).

o kaip kitoms su pietu miegais? varo be pokyciu jusiskiai?..

tiesa, ar yra jau perkelusiu vaikus is narvu i normalias lovas? kaip su vaiksciojimais i tevu lova naktimis? smile.gif bresta jau mums reikalas. manau, kad narvuose gal dar trauks iki ziemos - kojos per ilgos, nebetelpa.. doh.gif

darzeli praktikuojantys: kokie drabuziai vaikams praktiskiausi darze ziemos metu? treningasai, dzinsai? kazkaip dzinsai man paciai asmeniskai nera pats patogiausias rubas, bet treningai ar timpos - kazinau, gal per daug namudiskai, ne? gal dar kokiu patarimu del aprangos turesit. ruosiu "darbini" garderoba vaikams rudeniui/ziemai ax.gif
Atsakyti
Pas mus su pietu miegu dar tragediju nera-tiesa,seniau uzmigdavo per 3 min,o dabar kazkur per 30 min-ir duksta,viena kita juokina visaip,o as tai bardaka tvarkau,indus per ta laika susiplaunu.

oi,kaip smagu,kad po truputi atsigauna forumas... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neroli.s @ 2013 08 07, 23:43)
Bet sia vasara nei su vienais dvynukais nebuvom susitike,niekas nepaskambino...Ech,o praita vasara tai buvo gausi susitikimu smile.gif
laba, ar kartais mes vakar neprasilenkem Palangoj? su dviraciai vaziavom mes ir priekabom biggrin.gif kazkaip nebuvau tikra, kad ten jus, tai ir pravaziavom blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(zirza @ 2013 08 13, 01:14)
darzeli praktikuojantys: kokie drabuziai vaikams praktiskiausi darze ziemos metu? treningasai, dzinsai? kazkaip dzinsai man paciai asmeniskai nera pats patogiausias rubas, bet treningai ar timpos - kazinau, gal per daug namudiskai, ne? gal dar kokiu patarimu del aprangos turesit. ruosiu "darbini" garderoba vaikams rudeniui/ziemai ax.gif
siaip mano nuomone, kad rubas vaikui patogus butu, jie ten ir duksta, ir sedi, ir t.t. as tai vedu su dzinsais ar siaip kuo, o darze dazniausiai timpos, sijonas.. ir mazius taip rengsiu, nematau nieko blogo treningiukuos, patogus rubas
Atsakyti
shi, ta prasme - perrengi i darza nuvedusi?

o kaip jusiskiai, jau patys rengiasi gal? manoji dama dabar labai reiskia savo brestanti gebejima rengtis. kojos i ta pacia klesne sukistos, batai ant priesingu koju. ir be abejo - bent 5 triusai vienas ant kito (ir bent vieni brolio butinai). va ir vaiksto karaliene doh.gif pabandyk perrengt, kad gudras..
Atsakyti
QUOTE(zirza @ 2013 08 13, 22:57)
shi, ta prasme - perrengi i darza nuvedusi?

o kaip jusiskiai, jau patys rengiasi gal?
paskutinius 2 metus ji (dicke) darze nori buti tik su sijonu ir tik su tokiu, kur sukasi labai flirt.gif .. tai vesesniu oru eina su dzinsais ar sniego kelnem, jas nusiima darze ir dedasi sijona, palieku ten pora.. ir siaip atsarginiu, nes jei eina i lauka pries ir po miego, tai tie rubai kartais kiaurai perslape buna ir siaip svarumu nepasizymintys.. o maziukai kai prades eit, tai nzn kai cia bus, reikes gal pora deziu atsarginiu rubu idet biggrin.gif

Lukute mano visai neblogai pati apsirengia beveik viska, Vytis irgi bando, kartais pavyksta, bet dazniausiai nea.. tai vat ir trusai viena kalaske naudojami ir siaip pasipuosia kuo.. tai su botais kambary reik pavaiksciot, tai dar ka idomiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shi: 13 rugpjūčio 2013 - 23:10
Shi,taip,prasilenkem-man "daejo",kad ten jus tik tada kai jusu didzioji pro mane pravaziavo (o ji paskui jus visus vaziavo) smile.gif Dar spejo mintis prabegti,kad lyg ir dvynukai priekaboje sedi smile.gif
Mes is didziojo pasivaiksciojimo varem link namu,tai paneles vezime issidrebe sedejo ir duonos lazdeles griauze biggrin.gif
Atsakyti
Labukas bigsmile.gif

Tikrai smagu, kad tem atsigavo.

Neroli, nepyk kad nepaskambinom kai buvom. Sanatorijoj du kartus prasirgo, tai kai sveiki buvo procedūros viena po kitos sugrūstos buvo. O savaitgaliais tai mus atvažiuodavo kas aplankyt, o ir Jūsų šeimos nesinorėjo savaitgalį trukdyt. Gal kitamet biggrin.gif

Ką čia aptarėt g.gif

Miegas - miega maniškiai nebe "garduose" nuo geguzes pradžios. Pasėdim šalia kol užmiega, o šiaip viskas gerai. Soskių jau senokai neturi. Niekaip nenuperku neperšlampamų paklodžių, tai dar miegui dedu sauskelnes, nors šiaip irgi nebenaudojam. Tiesa, buvom metę pietų miegą, nes jau sunkiai užmigo, bet per kokią savaitę vakarais pradėjo "lūžinėt", tai vėl grįžom. Iš esmės miego trukmė nepasikeitė, ryte pradėjoanksčiau keltis ir vėliau užmigt, o tas dvi valandas atmiega dieną.

Rengtis nemoka. Na ten kokius triusikėlius, kelnes dar apsirengia. Dar batus apsiauna (būna ir ne ant tos kojos), o su viršutine dalim sunkiau: as aprengiu per galvą, o jie rankoves susiranda biggrin.gif

Kalba ir toliau nelabai daug, bet vis kokį žodį išmoksta. Kas keisčiausia, tai dažnai tik tuos, kas jiems patinka. Mokink nemokinęs, nieko nekartoja. O va vieną kartą atėjo, kai aš nagus tvarkiausi, sako - kas čia. Sakau - dildė. Ir pakartojo, ir žino šitą žodį g.gif

Tarpusavio santykiai sudėtingi. Ir mušasi, ir draugauja. Jie labai vienodi ir niekas neskiria (net seneliai maišo), matyt labai jiems psichologiškai tas jaučiasi, nes Paulius jau pradėjo apgaudinėti ir į klausimą "koks tavo vardas" atsako Deidei (čia Deividas) arba kai klausia kas kur Paulius, tas iškart rodo į brolį, o anas pradeda rėkti kad ne jis Poupou (Paulius).

Veikla... Hm.. Mašinytės biggrin.gif Kartais spalvina, bet tuoj nusibosta. Pasakas visas išklauso. Prieš miegą jie išsirenka po vieną knygutę ir kiekvienam skaitau. Išklauso ir ilgas pasakas: Pelene, Pinokis (čia vyresnėlis jas išsirenka). Paskutiniu metu labai patiko žaisti Domino (su gyvunėliais tokį turim), tai visi keturi žaidžiam smile.gif Lauke Paulius nenulipa nuo dviratuko.

Kadangi nebuvo kur grįžti dirbti, tai aš vis dar su jais namie. Bet nuo rugsėjo leisiu į darželį. Vyresnėlį vesdavau su džinsais paprastai, bet pavasarį jis pradėjo skųstis, kad spaudžia (matyt sportuoja, sėdinėja - vistiek nepatogu), tai pripirkau treninginių kelnių.

Atsakyti
laaaabas 4u.gif

nu prisiruosiau ir as savo trigrasi ikist biggrin.gif kazkokia baisiai uzsikasusi paskutiniu metu, jau net pervargau(visokie baliai festivaliai, sveciai ir etc.), bet jau dabar turetu but ramu.

Neroli wink.gif aciu laaabai uz sveikinimus, faina 4u.gif 4u.gif

mergaiciuk, o kokios cia neperslampamos paklodes? ir as tokiu noriu, nes pietu jau sunkiai su pampiais ir nuvarau, nakciai kol kas dar nieko, uzsideda. o siaip tai laksto plikom dupsem, nes kitaip irgi jaucias "saugiai" su triusikiukais smile.gif nors as visad pabreziu, kad cia triusikeliai ir bus slapia. tai jei speju laiku nuvaryt pasysint tai pabuna sausi, o jei ne tai pareina jau slapukai.

mes lovose miegam nuo pavasario, daba tiksliai neatsimenu, bet kazkaip dar salta buvo, kai lovas pirkom, zodziu jau senai. man is tu gardu islipdavo jie, tai nebebuvo iseities. nuo to laiko sedim ir migdom, nes kitaip tai...nu kartais buna pietu eina miegot patys, bet labai retai. o su atejimu i lova doh.gif kiekviena miela nakti biggrin.gif dovydas dar ne visada, o dominykas tai stabiliai, jis cia ir ismoko tuos bairius, po to dovydas, matyt, kai rasdavo ryte broli pas mane ir pats pradejo eit biggrin.gif jei as dar bunu neimigus, tai pasiciumpu ir atgal nunesu i lova (nes varo tai autopilotu buna), o jei parpiu, tai kita syk ne nepajauciu, kad ateina.
pietu tai miega pas mus gerai palyginus, buvo cia momentu, kai visiskai nenoredavo eit, ir tekdavo su jais kariaut, bet dabar tai kaip ir viskas ciki.

siaip kariaujam ir mes, as tai is vis esu ragana mamasa, man su kantrybe visai ne kas, balsas daznai buna pakeliamas sad.gif ir varau kiekviena vakara, kad viskas- ryt bus kitaip, bet ateina rytojus ir trukt uz vadziu vel is pradziu. nors is tikruju dabar jau kazkaip ramiau, vasaros pradzioj labai man sunku buvo kazkaip. baisiai pas juos kategoriski ne budavo, tai kariaudavom kaip reikalas, dabar tpfu jau nieko, kartais eina ir susitart.

sneka siaip neblogai jau, suprast dar laaabai sunku kita kart jei nezinai lotuliukas.gif bet siaip tokie bezdzioniukai, ypac dominykas. man juokingiausia kai pradeda suni auklet: oki fuuuuu (Roki), nekas(k), atei cia ir pan, ziauriai juokingai atrodo, kai buciuotis eina su juo, arba "dantistus" zaidzia ir nasrus knibineja.

kas cia dar...ai i darza gi neisim sad.gif nepriima musu siam kaime, tai stabiliai da metus sedesiu namie sad.gif, o taip jau isisvajojus buvau...uz tai ir buvo depresija lengva apnikus matyt smile.gif ir surskiu gaila, su vaikais jiems patinka. i koki privatu nelabai apsimoka mums..tai kazkaip nekazka smile.gif

ai tiksliai da i tema, va dovydas tai pas mus pestukas, jis vis man dominyka taikos paskriaust, patrankyt, pakandziot, siaip neduoda nieko jam, pvz turi viena gerti buteliuka, ir jokiais ikalbinejimais neduos dominykui atsigert. o dominykas atvirksciai visad duoda, jei paprasai, o kita syk ir prasyt nereikia, kaip sian, zaislini tulika pasiime- zaidzia, o dovydas varo is paskos ir rekia : i tau i tau (cia ir man reiskia:) as jam sakau ismetet, nezinau kur antras yra. tas vis tiek nervuojas, tik ziuriu domukas kisa jau jam (imk mazdaug nesinervink) ir su viskuo jis taip, visad nusileidzia dovydui. kas biski tik dodidas ir dodidas, jau viena metu buvau pamanius, kad net pamirso, kad jis - dominykas toks yra, pradejau jam vis apie ji pati primint smile.gif
Atsakyti
agneee, yra tokiu neperslampamu pirkti vaikiskose pardese. tik jos truputi cezancios del tos celofanuotos apacios. as kazkoki ale uzklota ant ciuzinio kirtau - lyg ir minkstesnis, ir be jokiu garsu. tik tiek, kad dar neisbandytas - be sansu su bepampiniais miegais, tokias bombas prisysina, ten ir celofanai neatlaikytu doh.gif o dabar dar kaip tycia naktiniai miegai labai ramus patapo, isparpiu ir as visa nakti be pertrauku, tai net sunku pagalvoti, kad pati su zadintuvu budinciausiu vaiku pazadinti ant puodo sestis... blush2.gif o dar mano dziaugsmai nauja tradicija igyvendina - isgeria lovoje vos ne litra vandens pries miega - bandziau daryti tvarka, tai pasake, kad nevadovauciau ir greiciau nesciau ta vandeni. nu tai va. tiesa, mums su kakavimu idomiai - daro tik pietu miego metu, kai pampiai uzdeti. jei ta diena nespeja, nukelia i kita biggrin.gif bandau visaip tartis, kad i tulika ar i puoda bandytu - niekaip. nu tai pusetini tie musu puodo reikalai, bet svarbu, kad teisinga kryptim vyksta smile.gif

adaptuojame vel "naujuose" namuose - du menesius cia nebuvom, tai praktiskai viskas nauja smile.gif sugrizus pradejau vaikus "migdyti" - pasilieku su jais, kol uzmiega, lopsines padainuoju. pastebejau, kad uzmiega dabar daug ramiau ir greiciau ir naktimis ismiega be prabudimu. tai to pusvalandzio kazkaip ir negaila - siaip smagu man su jais tokiais ramuciais siltuciais paguleti smile.gif tik vienas blogis - mama labai vakare dabar patapo reikalinga. bandem viena vakara su vyru issibrukti i kina (filmu festivalis pas mus vyksta), tai po pusvalandzio kviete aukle mus atgalios doh.gif neitiko vaikams jos dainos, matyt..
be visa ko, dirbu dabar dar ir verteja tarp vaiku ir aukles doh.gif per 2 menesius lietuviu kalba buvo galingai ivaldyta, anglu pamirsta, tai gaila dabar man tos musu aukles biggrin.gif

kokie jusiskiu ugiai svoriai siuo metu? uzsinorejo pasilyginti. buvom LT pas pediatre, tai manieji pagal savo svorius i jokias amziaus kreives netelpa, tiksliau, iskrenta uz apatines ribos... nzn, atrodo man jie normalus, sveiki vaikai, nera riebus, bet tikrai nedziuvesiai. o va sveria madama truputi virs 11, o ponaitis - 13. gydytoja rode neramu veida, bet tai ka dabar.. valgo normaliai, jauciasi gerai.. idomu, ar cia mes vieni tokie kudenos tarp bendraamziu? ugio abu turi po 94-96 cm.

mazajai visiskas "prie mamos kojos" sezonas prasidejo.. nepaleidzia ne per zingsni. baisu net pagalvoti apie darza - o jis jau uz menesio verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zirza @ 2013 08 18, 23:16)

kokie jusiskiu ugiai svoriai siuo metu? uzsinorejo pasilyginti. buvom LT pas pediatre, tai manieji pagal savo svorius i jokias amziaus kreives netelpa, tiksliau, iskrenta uz apatines ribos... nzn, atrodo man jie normalus, sveiki vaikai, nera riebus, bet tikrai nedziuvesiai. o va sveria madama truputi virs 11, o ponaitis - 13. gydytoja rode neramu veida, bet tai ka dabar.. valgo normaliai, jauciasi gerai.. idomu, ar cia mes vieni tokie kudenos tarp bendraamziu? ugio abu turi po 94-96 cm.



Keista ta Jūsų pediatrė biggrin.gif Maniškiai turi 94 ir 95 - žymėdama sakė, kad grynai per viduriuką. Sveria po 14 - ir sakė per viduriuką. Mes kieme čia turim kelis bendraamžius, tai maniškiai dar ir didžiausi. Nesuprantu, kaip gali iškristi už kreivių. Na nebent madam svoris g.gif

Zirza, kad nečeža tos paklodės g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Zirza nu ta Jūsų pediatrė turbūt iš kosmoso blink.gif
maniškė didesnė 12 kg ~88 cm, o mažulė ~9,800 kg ir ~81 cm sveikesnes nei sveikos, laimingesnės nei laimingos. Va už 2 savaičių į daržą, tikiuosi adaptuosis migom ir be sunkumų rolleyes.gif unsure.gif
Atsakyti